Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Mora da je neki gance koji nije hteo reci, ili neki nas nevernik, koji nije znao da dobijamo 5 za redom :)
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Sta vam je,ko je pobedio?:D

Maric,legenda...ja mislim da cemo mi da mu kacimo dres u pioniru. :respect
Dusan kao najbolje vino.Majstor kakav se jednom radja.Kakavi lepi trenuci za sve grobare:ziveli
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Maric koliko je dobar bio toliko smo mogli i da izgubimo zbog njegovih ocajnih slobodnih bacanja...Al ajd da ne mracim i cepidlacim...Stvarno pobeda zlata vredna :D
 

zaka

Guest
Moram da odam priznanje Sinovecu za ono zvizdanje,kad su Turci izivodili penale !!;):respect
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ona cigancina Rakocevic nas je mogao zakopati...Picka mu materina ciganska,ko da mu je poslednja utakmica je odigrao
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Hvala momci :s!! Ispade da smo imali srece zbog odustajanja Milojevica.Pitanje koliko bi se Maric naigrao da Miloje nije naprasno zavrsio karijeru :confused
 

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
Vujošević: Velikom željom do pobede

4299143704afc7e85f150a175206717_big.jpg
Trener Partizana Duško Vujošević izjavio je nakon pobede nad Efes Pilsenom da su njegovi igrači slabiju partiju u odbrani nadoknadili željom za trijumfom.

</B>
Partizan je u sedmom kolu evrolige pobedio turskog predstavnika rezultatom 93:92. "Bila je veoma teško, ali nije se moglo ni očekivati da bude drugačije. Opteretili smo se važnošću utakmice, što pokazuju promašena slobodna bacanja. Ipak, imali smo veliku želju za pobedom o čemu svedoči broj skokova", kazao je Vujošević na konferenciji za posle utakmice.
"Nismo mogli da odigramo čvršću odbranu, možda i zbog kriterijuma sudjenja. Zbog toga nismo uspeli da ovaj duel pretvorimo u meč sa malim brojem poena, što odgovara Partizanu", dodao je on.

Vujošević je kazao i da je večerašnjom pobedom Partizan sačuvao velike šanse za plasman u Top 16 fazu Evrolige.

"Svaka utakmica u Evroligi je velika muka, ali ceo rad dobije smisao kada se pobedi na kraju", rekao je on i dodao da je za "crno-bele" plejmejker Efesa Igor Rakočević bio "nerešiva enigma".

"Ipak, junak utakmice bio je Dušan Kecman zbog poslednjeg koša", zaključio je Vujošević.

Trener Efesa Ergin Ataman nije bio u potpunosti nezadovoljan igrom svoje ekipe.

"Igrali smo u svom stilu, sa malim brojem izgubljenih lopti i ovo je verovatno najbolji meč Efesa ove sezone, kada je u pitanju napad. Jedina razlika zbog koje smo izgubili su skokovi u napadu Partizana. Kad god su igrači domaćina promašili slobodno bacanje, dobijali su šansu za drugi napad", rekao je Ataman.

On je dodao da je u Grupi B još sve nezvesno u borbi za plasman u Top 16, jer "pet ekipa ima velike šanse da to ostvari".


B92
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Isuse Hriste, kakav mec?!:pop
Svaka cast crno belim momcima svima do jednog. Skokovi resise utakmicu, ali opet stara boljka bacanja. Jos jedan korak dalje cilju!:clap:napred Partizan
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Maric, Bo, Roberts i ostali kosarkasi, Dule, Grobari :respect
KECMAN :respect:respect
To je sve sto cu reci!!!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Fantasticno. Napokon da i mi resimo utakmicu u samoj zavrsnici.Sjajan Maric , znaci nemam reci kojima mogu da opisem sta taj decko radi. Posle nije mogao da stoji na nogama u svlacionici.

Grobari na nivou :respect:respect


Scena na pocetku utakmice. Duda Ivkovic ulazi i daje xxxx dinara prilog za KK PARTIZAN :respect:respect:respect
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
sta reci :respect:respect:respect
HVALA TI BOZE (DULE) STO SAM GROBAR
ne mogu da kazem toliko veliku pohvalu koliko su ovi nasi momci dobri, :s svaka cast momci
poteg tekme kad Maric sa jednom ruku lupa od parket santiaga :D
Duda Ivkovic aplaudirao MO-u i peva navijacke pesme :pfc:
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Сетите се шта сам вам рекао пре циганликоса?
рекао сам вам да нам је то ПРЕСУДНА утакмица, да ако њу добијемо да креће наша серија, и ево био сам у праву!
сад смо на правом путу да покажемо свима ко смо и шта смо... момцима свака част на победи, показали су како се гине за дрес! Марић и Кецман, без коментара! СВАКА ЧАСТ!
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Roberts me je odusevio koliko se bori decko, to je neverovatno!!!!

I naravno "Zastava na dve motke" :D, valjao sam se od smeha, svaka cast za ideju...
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Moze malo objasnjenje za Zastavu na dve motke?
Nisam bio u Pioniru, a nisam gledao ni na RTS, vec na Euroleague..
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Gospodo, naklon do poda. Necu nikog da izdvajam. Samo cu reci da su ova i prethodna tekma, jedine dve tekme koje sam odgledo miran (kao da sam znao).....
Ajmooooooo
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Pa nista, bila je u hali zastava koja je bila na dve motke, a na njoj je pisalo "ZASTAVA NA DVE MOTKE" :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top