Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Силуј турчина!
Hail.gif


САМО ЗА ТЕБЕ СРЦЕ МИ КУЦА
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Значи крај! Ово је утакмица која се памти!!! Не знам којим речима да опишем ово осећање! Свака част Дуле, свака част Марићу!!!!! Што рече ескобар силуј турчинаааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Хвала ти црно-бела љубави!!!!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Primetio sam da od kad ne pisem, "procvetali" smo i u basketu i u fudbalu. Ovo ne znaci da sam se vratio da sve izbaksuziram, vec imam neki osecaj da ako se vratim, pobedjujemo Efes sigurno i krecemo jos bolje (mislim i na fudbal). Posto ja zelim najbolje Partizanu naravno, opet cu biti tu...

:D

ZA OVO VREDI ZIVETI!!! :respect

:D:

Oooooooooooooooooooooo, "Turciiiiiiiiiiiiiiiiiiii"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :buhaha

VOLIM PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :BB
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Zar je potreban komentar na ovo
PA MOMCI SVAKA VAM CAST I ALAL VAM VERA I SVAKA VAM DALA
Puci cu od srece ,ovo je bila utakmica gde su svi poginuli za PARTIZAN.
ALEKS MARIC :respect
BO MC CALEB :respect
DUSAN KECMAN:respect
Pa koga tu preskociti,ROBERTS KOJI SE BORI KAO LAV,PERA KAPITEN,RASIC,MALI DJEKIC koji je uspeo da uspori onog musavca napaljenog,VESELI pa cak iVRANESje dao ozbiljan doprinos
DULE VUJOSEVIC:respect:respect:respect ponovo odrzao lekciju....
Ma ljudi vi ste G E N I J A L CI

NAPRED PARTIZAN:pfc:
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Jaoj kakav mec pa kad me nocas srce nije okinulo zivjecu 100 godina!! Sta reci momcima nego jedno veliko HVALA na borbi...ponovo su pokazali kako se bori za sveti dres hvala im!!!A sta reci za Aleksa Marica...indeks 49 !!!HVALA VAM!!!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Kad nekad za par godina budemo zaredali par poraza zaredom ili nedaj Bože ne osvojimo titulu,sjetite se ove utakmice i ako nastavite da serete,vi ne bi smjeli sebe smatrati Grobarim.

Samo je par ljudi na forumu vjerovalo,bili smo upravu.

Dule Grobaru,Grobari na terenu i Grobari na tribinama :respect
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Veceras sam gotovo zaplakao sto sam morao da radim i sto mi usljivi sef nije dao slobodno da dam svoj mali doprinos ovim herojima....
Ma ono sto momci na parketu znace nama,to je nemjerivo i neprocjenjivo.
Hvala vam na svemu ,vrijedni ste svih ukora na poslu ,svadja sa djevojkom ,neprospavanih noci ,istrosenih grla i dlanova, pokidanih zivaca ... vrijedni ste svega onoga sto mi ne mozemo da vam pruzimo ... hvala vam momci ,Partizan ,to ste vi....

HVALA VAM
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
хоће срце напоље.... хвала ваам до неба.... Ово лечи све ране, помаже да заборавимо све и бар мало уживамо у срећи...
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Josh jednom...
JEBI, JEBI, JEBI TURCHINA!!!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
L U D N I C A :s
Maric :clap najbolji centar Evrope
Bo Mccalebb :clap najbolji plej Evrope
Kecman :clap najbolje bek/krilo u Evropi
Dule :clap Najbolji trener u Evropi
Partizan :clap Najbolja ekipa u Evropi
Grobari :clap Najbolji navijaci na SVETU
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.598
Reaction score
3.410
Локација
JNA
Hvala do neba nasim genijalcima...Svi do jednog su izginuli za pobedu...

Nemam reci,jos se tresem od uzbudjenja...hvala vam,vi ste nasi HEROJI!!!Volim vas najvise na svetu...
Ziveo nas PARTIZAN!!!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи тренутна осећања радости и неке испуњености су неописива, али морам да напоменем да вечерас нисмо добили само ефес и турке, добили смо и ону стоку од судија који су сигурно имали бар десетак одлука на нашу штету, колико контакта у нашим нападима нису свирали, то је страшно! Исто тако не само судијске одлуке, већ су играчи ефеса погађали из готово немогућих ситуација, као нпр. уз фаул! Онда погађали су за 3 поена са преко 7 метара, уз то и неколико пута уз фаул! Тако да ова вечерашња победа је ОГРОМНА! Надљудски напори и Душан СИЛНИ!!! Али колико ми је драго због свих нас и Партизана толико ми је драго и због оног смрдља малог циганског... Како тај човек уме да ме излуди то је страшно!!! Још једном огромна победа, чији значај ће тек изаћи на видело!!! Браво Партизан!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.614
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Au bre...
Koja boles'
Posle dužeg vremena nisam bio u pioniru,i prokleo sam sebe,kako je odvartan osećaj gledati ovo od kuće,bukvalno sam se tresao celu zadnju četvrtinu,a čuka mal' nije iskočila...
isam video da neku ekipu ovako sere,pa ne znam otkad,sve što bace je ulazilo,mi sa druge strane smo na sve načine pokušavali to da pratimo,ali je to mnogo teže s obzirom na naše igračke mogućnosti...
Kada oni mogu da priušte sebi da im igrači kao torton,šampert i kasun presede celu utakmicu na klupi znate koliko je sati,odnosno kakve oni igrače imaju ...
O Mariću nema šta da se kaže,ukrao mu na kraju Dušan Jebeni silni šou,ali index 49 šta treba još reći,nisam siguran koliki je rekord evrolige,mislim da je 54 ili tako nešto...
Mekkaleb,sjajan fantastičan,odbrana napad sve,probijao je kao ludak,skakao borio se,sve...
Kecman u najvažnijim trenucima davao svoj doprinos,ona vraćena trojka posle rakočevćeve,muda do poda,o zadnjem košu ne treba ni govoriti...
Roberts,odličan po statistici se ni blizu ne vidi koliko je koristan za ekipu,ali se videlo kad je izašao tj. dobio petu ličnu...
Igramo odlično sa jako kratkom klupom,žao mi je što Veselog neće jednostano ništa mu ne polazi za rukom,slično i Đekiću...
Rašić solidan,par dobrih asistencija prodora trojki,sasvm ok partija...
Samo je zajebao ono na kraju kada nije znao šta će sa loptom,pa je bacio Vranešu,tu Slavkan nema nikakvu krivicu za promašaj to je bio iznuđen šut...
I ne budite na kraj srca sa Slavkanom,nije neki košarkaš,ali njegova uloga nije napadačka već da odigra zonu što je odlično odradio večeras,a da ne pričamo o njegovoj ličnosti,kad ga vidim kako teško sve podnosi ne mogu da se naljutim na njega,nije njegova krivica što je tehnički limitiran,a i malo hendikepiran svojom visinom,ali na svoj način često pozitivno doprinosi ekipi,kakav je da je dok je u Duletovoj četi,svaka uvreda na njegov račun je i uvreda na račun Duleta...
I na kraju apsolutni car,mag jebeni,najbolji trener evrope :ave: Dule,da ne potcenjujem igrače,ali svojim fantastičnim odlukama dobio utakmicu,hvala ti Dule za sve...
Svaka čast svima koji su bii u pioniru,svaka čast i za odličnu "koreo" sa srcima,i za ostavljeno srce na tribinama...
Odo sad da se nakrljam bendžaminima i vinjakom :ziveli
 

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
Kecman i Marić srušili Efes!

15779191464b216eb0ae6e3032121958_big.jpg


Beta​
Košarkaši Partizana napravili su još jedan podvig pošto su u sedmom kolu Evrolige u Pioniru pobedili turski Efes Pilsen rezultatom 93:92.

</B>
U izuzetno izjednačenoj utakmici pobedu Partizanu doneo je Dušan Kecman koji je tri sekunde pre kraja postigao koš za pobedu. Najzaslužniji za još jednu veliku pobedu ’crno-belih’ je ipak fenomenalni Aleksandar Marić koji je meč završio sa 31 poenom (13-16 za dva, 8-14 penali), 16 skokova (osam ofanzivnih) i neverovatnih 49 indeksnih poena.
Bo Mekejleb je dodao 17 poena uz šest skokova i četiri asistencije, a Dušan Kecman 12. U sastavu Efesa najbolji je bio Igor Rakočević sa 24 poena. Čarls Smit je ubacio 18, a Kaja Peker 17 poena.

Partizan je do trijumfa, osim zahvaljujući sjajnoj roli Marića, došao dominacijom u skoku. ’Crno-beli’ su na kraju imali 40 skokova (20 ofanzivnih) naspram samo 19 Efesa.

Utakmica je počela dosta čudno, kao i duel sa Olimpijakosom. Vujošević je počeo sa centarskim tandemom Vraneš – Roberts, a nakon što je Kaja Peker postigao prva četiri poena na meču, već posle 45 sekundi na parket su ušli Đekić i Marić.

Te dve izmene donele su fenomenalan ofanzivni skok ’crno-belih’. Marić je sakupio čak osam skokova (četiri ofanzivna) u narednih šest minuta, i Partizan je tri minuta pred prvi dvominutni odmor imao plus pet – 12:7.
13638887804b217324175b2634524791_big.jpg


Beta​
Efes se ipak veoma brzo vratio u meč, a najzaslužniji za to je bio Čarls Smit koji je postigao dve trojke za novo vođstvo gostiju (15:14). Na kraju prve deonice Turci su zadržali prednost (20:19), a loša stvar po Partizan bila su po dva faula Robertsa i Veselija.

Na početku drugog perioda Partizan je postigao dve trojke (Rašić i Đekić), ali to nije dovelo ’crno-bele’ do prednosti pošto je veoma raspoložen na drugoj strani bio Igor Rakočević. Nekadašnji kapiten Crvene zvezde postigao je osam poena bez promašaja, a pored toga je imao i dva uspešna dodavanja. Posle njegove serije i trojke Boštjana Nahbara Efes je došao do šest poena prednosti u 17. minutu (39:33).

Partizan do kraja poluvremena nije dozvolio skupocenoj turskoj ekipi da se ’odlepi’, ali isto tako ’crno-beli’ nisu uspeli ni da sustignu prednost gostiju nijednog trenutka. Epliog takve igre bio je iznenađujuće veliki broj poena nakon 20 minuta – 48:46 za Efes.

Na startu drugog poluvremena Marić i Partizan nastavili su sa dominacijom u skoku, Mekejleb je pravio puno problema Turcima, i Partizan je posle četiri minuta ponovo poveo – 53:52. Ipak, na drugoj strani sa sjajnom igrom nastavio je Igor Rakočević, i on je sam posle trojke uz iznuđeni faul vratio prednost Efesu.

Ipak, Aleksandar Marić, koji je u prvih sedam kola Evrolige najbolji igrač, nastavio je sa dominacijom pod oba koša, i to je u trećoj deonici održavalo Partizan u igri. Do kraja prve deonice viđena je ’rezultatska’ klackalica, i pred poslednjih deset minuta Efes je imao poen prednosti – 71:70.

Odlučujućih deset minuta Partizan je bolje počeo. Dominacija u ofanzivnom skoku je nastavljena, i Partizan je posle nekoliko promašaja Efesa došao do pet poena prednosti pet i po minuta pre kraja (81:76).
15447285704b217324318a3313461437_big.jpg


Beta​
Stečenu prednost Partizan je olako ispustio pošto je Efes u naredna dva minuta serijom 9-2 ponovo preuzeo prednost (85:83). Kada je Igor Rakočević minut i po pre kraja pogodio trojku za 88:85 činilo se da će gosti slaviti, ali tada se probudio Dušan Kecman. ’Sedmica’ srpskog šampiona već u narednom napadu pogodila je trojku za nerešenih 88:88, a nakon toga na scenu su stupili Marić i Peker.

Peker je pogodio za novo vođstvo gostiju, zatim je Marić izjednačio, a onda je centar Turaka pogodio jedno od dva slobodna bacanja. U narednom napadu Marić je uzvratio na isti način, a osam sekundi pre kraja fauliran je Butsi Tornton koji je takođe bio polovičan sa linije ’penala’.

Nakon tajm-auta, Partizan je odigrao odličan napad, Kecman se digao na šut sa linije slobodnih bacanja i pogodio za veliko slavlje tri sekunde pre kraja. Turci su imali poslednji šut, ali je Nahbar gotovo sa centra promašio ceo obruč i veliko slavlje u Pioniru moglo je da počne.

Partizan se ovim trijumfom značajno primakao plasmanu u Top16 fazu, pošto sada u grupi B ima skor od četiri pobede i tri poraza. U narednom kolu 'crno-beli' gostuju Orleanu u Francuskoj.

B92
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Maric je ovu utakmicu odigrao da reci to ne mogu da opisu ! Kecman odlucio.. Ma svaki komentar je suvisan :D Ovo je jednostavno fenomenalno....
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
435
Reaction score
1.562
Kakav mec, kakva pobeda:ziveli

Velicanstveno izdanje Marica(steta sto promasuje slobodna, ali niko mu ne moze ni tu nista zameriti), fantasticna borbenost Robertsa, dobri McCalebb i fenomenalni (moj idol) Dusan Kecmman... Prvo je dao dva slobodna, pa vratio trojku onoj cigansturi, i onda kos za pobedu, uz veliki br asistencija i faul na tortonu(koji nije mnogo igrao) koji se ispostavio kao dobar...

A sta reci za Duleta Vujosevica osim :respect:respect:respect:respect:respect:respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top