Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja mislim da je to uvedeno od prošle sezone 2008/09, kada se po prvi put u prvoj fazi igralo u 4 grupe sa po 6 ekipa. A do tad (zaključno sa sezonom 2007/08) se prva faza igrala u 3 grupe sa po 8 ekipa (pa je u TOP 16 išao i najbolji 6.-plasirani).
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nema sta da mislis, tako je bilo. I zbog toga dolazi do zabune kod nekih. Ljudi ovaj sistem je tek od prosle godine, sto znaci da je ovo druga godina kako se igra po ovakvom sistemu. Prosle godine je tako ispalo da nijedan tim u TOP16 nije igrao sa timom s kojim je igrao i u prvoj fazi, a sto se tice timova iz iste zemlje, igrali su Barsa i Real, i ne znam sta tu nije jasno? Daj da sacekamo zrijeb... Ko zna sta ce oni sve izmjeniti do ponedeljka, mada nema tu sta da se mijenja bitno, sve je jasno.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
ok,nisam znao od kad je to uvedeno...hvala na razjasnjenju,mada bi bilo bolje da su zadrzali to od pre,s obzirom da ce i ubuduce zreb uvek biti ovako dirigovan,pa ispada da nema ni potrebe da se odrzava...zamislite reakciju Novice ubice u Pioniru kad mu budemo skandirali...koliko god da mu bude drago,toliko ce mu biti i tesko
 

BodiBond

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
36
Reaction score
1
Локација
Blokovi
Ako se obistini ovo što sam predvideo i ako budemo sa Marusijem u grupi, verujem da možemo da ih dobijemo u oba meča, pogotovo sada kada će im izgleda otići verovatno najbolji igrač, Mavroeidis! Sve je izgleda dogovorio sa Makabijem! Tako da ništa od Raduljice u Makabiju!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ja ne mogu da ucitam stranicu jel poceo zreb
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Јесте почело.

Јебо ја њима матер, ово није ни полудириговано, ово је директно диригован жреб.
 

leone

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
95
Reaction score
11
Локација
uz pivo
Људи ставе једну куглицу у теглу и онда извлаче да виде шта ће извучи?!?!?!
Могли су и да ставе још правило да браћа Лавринович не могу да играју у истој групи...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
To je to.Barsa,Panatenaikos,Partizan,Marusi
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jao majku im jebem ... nabicemo rikija kad dodje!!!
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
pa bolje i barsa nego jebeni real koji je tek počeo formu da podiže...a pao ko i svaki put,lagano :D.Jedva čekam duel Pekmena i Marića!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top