Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mnogo mi je drago, zbog Vlade i igraca...Sada ce da stegnu malo samopouzdanja i da se malo rasterete...
Sa Lafajetom mora mnogo da se radi, Jawai odlican...
Sve pohvale za navijace, i njihov doprinos je bio ogroman...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Браво момци!!!Биће ово јако добра машина за две три утакмице.А најјача сцена када Влада трчи контру поред терена:)
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Bravo momci, bravo,bravo !! :D Lafayette veceras pokazao da ce biti pojacanje, samo jos malo da se privikne... Svim momcima svaka cast, malo se Jawai izdvojio, vredan pohvale :D ... VOLIM CRNO BELE !! ...
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Dobro je počelo,ima još mnogo prostora za napredak...Ne znam šta da mislim za sledeći meč protiv Makabija,ako to dobijemo...:D

Svake godine tako ubodemo sa centrom...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Deja vu od prosle i svih ostalih sezona. Prvo pljuvanje da ovaj tim nema sansi da se raspada a onda roknemo neke milionere i odma uzimamo evro titulu.

Sasvim normalno za navijače Partizana, zar ne. :D

alo bre pa vi nemate pojma kako je vazna ova pobeda,a mi jos nekompletni.......ej bre karas tim koji je ulozio vise miliona € u ekipu.......oni su kompletni,oni bolje od ovoga i ne mogu.......ej bre nekompletan popisas se na mnogo jaceg..........
svaka cast GROBARIMA

Upravo to! Šta će tek da bude kada svi budu na broju i malo se bolje uigramo!!!

Čestitke igračima i Vladi! Gledao sam samo poslednju četvrtinu, ali ono što sam video raduje.

Gledao si najbolju četvrtinu. Da si gledao prvo poluvreme i 0 od 7 za tri poena, možda bi drugačije mislio. :D

Danas je bilo toplo/hladno. Na momente odlično, ali bilo je dosta i veoma loše igre. Ipak, kada pobediš jednu ekipu kao što je Himki, nema se tu mnogo čemu zameriti.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Cestitke igracima i Vladi na prvoj pobedi u Evroligi :clap :šal

Dzavai je bio odlican :clap

Lafayett polako se poboljsava, u nekim situacijama mnogo siluje loptu i sutira ishitreno , ali jos se navikava i nadam se da ce sve doci na svoje uskoro. Ima dobar skok sut za 2 poena , igra dobru odbranu , njegova kradja lopte je bila preokrenula utakmicu , ima odlican sut za jedan .

Da je bio Gist mi bi ih razbili preko 10 razlike , i dobili bi Zalgiris sigurno .
Mi svaku utakmicu igramo bez prave cetvorke. Djekic decko ne zna de bije :cry:

Lucic me odusevio :respect Nije mu pozicija 4 ali igra je sjajno , mnogo je bolji od Djekica .
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Bravo crno-beli! Igra sve bolja iz meca u mec, to me raduje, a takodje i igra Lafajeta koja je bolja, i koja ce tek doci do izrazaja.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Веома важна победа у првој утакмици пред домаћим навијачима. :clap
Иако смо били у заостатку готово 80% утакмице, добили смо на крају.
Подршка са трибина није била као раније (осим у неким моментима), али је опет најбоља на свету.
Када стигне и Гист биће ово моћан тим.
:BB
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Jos nesto sto me mogu reci najvise odusevilo, Vladini skokovi pored klupe, mislio sam da je Dule neprevazidjen sto se toga tice... :D
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Честитке свима на победи, која ће нам много значити. Добили смо тим који је уложио доста новца и то смо још били некомплетни. Почетак сезоне подсећа на неке предходне, нека буде тако и у наставку.

Гробари :respect
 

pfc novi sad

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
46
Reaction score
0
Jel je bilo organizovano navijanje ili spontano kao sto neki pricaju meni lici na ono prvo :confused ali posle svega sto se izdesavalo solidni grobari

Jawai razbija najbolji kod nas
lafajet na momente dobar ali bice on dobro pojacanje vec se vidi napredak kod njega
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sad gledam statistiku,nemoguce da su na Jawai-u napravili samo 4 faula!?!?!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Mislim da je veceras Vlada Jovanovic objasno ostatku Evrope kako se radi sa centrima, Svaka cast majstore!...
Hvala igracima na divnoj veceri ,a mi na tribinama moze to mnogo bolje, pokazali smo ...ajmo Grobari na sledecoj tekmi jos glasnije i jace u Pioniru mora da grmi...nadam se da ce se sve nesuglasice razajsniti...Bravo jos jednim!...jos malo uigranisti i ova ekipa moze da se bori za top16...
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Mnogo bitna pobeda.Sve cestitke vladi i igracima.Mislim da je Lafajet prvo poluvreme odigrao u grcu,ipak mu je ovo prva utakmica pred gobarima,dok se u nastavku popravio.
Djekica bi ja vise forsirao da igra 3 nego 4,decko ima i dobru tehniku,a i sut, samo je fizicki dosta slabiji od svojih cuvara.
Sto se navijanja tice bilo je na nivou.Setite se samo prosle godine i prve tekme protiv unikahe, ovo je mnogo bolje.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Svaka cast momcima na pobedi, a pre svega na BORBENOSTI. Odigrali smo toplo-hladno, njima je sve ulazilo, ne verujem da mogu bolje, a mi... mi tek treba da igramo, da se razigramo i da kidamo!!! Mislim da je Lafaet solidan... dobar, a ove greske koje prave su rezultat Pionira, vuce ga da se dokaze i pokaze svima da zna da igra. Kada je dao jedan kos, mahao je pesnicom i kao da se izgubio u dokazivanju sebi da je to to. Jawai odlican, privlaci ga Pionir i bice azdaja.
Sve u svemu, samo napred i sledece nedelje kidamo makabi!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kad stize Gist u Beograd? Nije bio danas u hali!?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.828
Локација
vaginamandibularia
Bravo momci, sjajna pobeda, i pored kriminala od suđenja iz treće četvrtine, kad se uigramo biće nešto od nas, a?

Džavai - kakva sekiretina od kucanja.. Lakonogi div ubica :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top