Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Jedna veoma važna stvar koja je u prošlosti donosila prevagu u ovakvim utakmicama kao što su ove koje nas očekuju su Grobari, nisam upućen kako stoje stvari i dali će ostati na mrtvoj tački kao što su sada, ali to bi bila ogromna šteta i veliki hendikep za Partizan.
Ima vremana do oktobra, potajno se nadam razrešavanju situacije, mada je takva kakva je.
Jer uz Grobare Žalgiris, Laboral,prokom padaju 100% jer u takvom ambijentu nisu nikad igrali, a bez Grobara već imje mnogo lakše.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Grupa solidna. Kao i svake godine, ocekuje nas puno nervoze i razmisljanja do trenutka kada obezbedimo top 16.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Treba sačekati da prodje pijaca.Ono što je izvesno ,a i Vlada je rekao ,Makabi i Žalgiris prave nove timove,što je sada potpuna nepoznanica.
Od kvalifikanata treba očekivati Himki. Ako dodje neko drugi, u dupe da se šutiramo.
 

Baki Bajroza

Guest
Kada sam video da su izvucena prva dva sesira i da su parovi olimp i real: cska i pao: barsa i montepaski: naravno da sam pomislio samo da nas izvuku prve i upadnemo sa kahom i makabijem...
Tu sam bio prezadovoljan,makabi sam prizeljkivao iz drugog da ih docekamo sad u Pioniru(cisto da vide razliku) ili sijenu koja ce biti nesto slabija ove godine nego predhodnih zbog nekih odlazaka nosioca...
Kaha iako je dobila barselonu u finalu je svakako pozeljniji rival(setite se kako je igrala sa cibonom u grupi prosle sezone),a to sto su dobili barsu je neznaci nista spec,ovi su bili premoreni i istroseni posle osvajanja evrolige i tri trofeja u sezoni,bez nekog motiva i zara,svima je jasno da je barselona bolja ekipa za klasu(barem ce biti ove godine ako im jos dodje i rudi)...
Iz cetvrtog i petog sam i ja prizeljkivao mozda nekog drugog,tipa bamberg,ali prokom ce biti slabiji mislim ove godine isto odlaskom trojice standardnih a zalgiris cisto sumnjam da ce se nesto spec pojacati...
Sesti samo da ne upadne himki i ostaje sve ujednaceno,slazem se sa magnificom i ja sam voleo kad imamo jednog razbijacau grupi koji lagano dobija sve manje a mi redovno skinemo skalp nekom od tih velikih u Pioniru i onda imamo zadatak samo da ne izgubimo dva puta od tih manjih koji su nam konkurenti za dalje(setite se bamberga i poraza tamo pa dranja u Pioniru,ljetvosa pa i olimpije jedne sezone),ali dobro je i ovako...Ne moramo svake godine da imamo nekog razbijaca,imacemo promenjen tim,novog trenera,neku novu atmosferu,hajde da u novim okolnostima napravimo rezultat u ovoj ujednacenoj grupi...
Nemamo koga da se plasimo mi ovde,niti da strepimo,postujemo sve ali saovim rivalima moze da se igra bez problema...
Jedina boljka ove grupe sto svi imaju fantasticnu podrsku kuci i pune dvorane,dobre atmosfere koje nose tim,a mi nismo bas poznati kao neko ko dobija u gostima,pogotovo u pocetnoj grupi...Bice ovo Domacica Grupa...
Svaka pobeda kuci ce vredeti duplo,jer ko ovde kuci izgubi crno mu se pise...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ispada da nam je jedini zajeb uleteo iz sestog sesira. Zamislite na sve ovo da smo tu dobili Olimpiju ili Sole. Bio bi siguran prolaz. Doduse prosle godine smo jedini na svetu pukli od onog Orleana. Sve u svemu, mi smo luda druzina koja svakog dobija i od svih gubi. :)
 

grobarstvo

Guest
Dosta je bilo kukanja na zreb,prethodnih godina.Mislim da je doslo vreme da ovi iz grupe A kazu:"O ,ne.Partizan i Pionir".:D
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Da li se zna kada ce biti poznat raspored utakmica? Voleo bih d pocnemo kuci prvu, protiv Prokoma ili Zalgirisa... :)

U Evroligi nema slabih grupa, samo onih malo tezih. Mi smo jako dobro prosli, Top 16 je nesto sto potpuno realno ocekujem.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
samo se stavite u situaciju ekipa koje su s nama u grupi... "ouuuuuu dobili smo zajebani partizan, pisi odmah poraz u pioniru..." mislim da smo dosli vec do nivoa da sve evropske ekipe strepe od nas...
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Ma neka oni misle šta hoće, mi samo trba da grmimo:
UZMI VLADO EVRO TITULU...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Da li se zna kada ce biti poznat raspored utakmica? Voleo bih d pocnemo kuci prvu, protiv Prokoma ili Zalgirisa... :)

U Evroligi nema slabih grupa, samo onih malo tezih. Mi smo jako dobro prosli, Top 16 je nesto sto potpuno realno ocekujem.

I odmah biti ili ne biti u prvom kolum pa da ponovi prokom od pre 4-5 godina.
Najbolje gostovanje makabiju ili spancima na pocetku. Bez pritiska ih skinemo na strani.

Caja Laboral advisor, Carlos Izar de la Fuente
""It is one of the toughest groups - maybe the toughest. We have to compete and try to be in the Top 16, as in every previous season. We play against Maccabi, who have been strong rivals since the Euroleague started. Partizan made it to the Final Four, too, so it is a strong group. I expect very intense games, with great basketball atmospheres. It is the most difficult regular season group this year."

Maccabi Electra president, Shimon Mizrahi
"It’s a very interesting and attractive draw. We get another chance to play against Partizan Belgrade, with whom we played last season for a spot in the Final Four. And after Caja Laboral beat us twice last season, the time has come for us to beat them. Prokom, the Polish champion, is a rising club and Zalgiris has a ton of experience in the Euroleague. The group is not easy, but as I said, is very attractive."

Maccabi Electra head coach David Blatt

"The draws are always interesting. We have teams that are very strong as far as basketball goes and very interesting for our fans. It’s just July, so its hard to know how these teams will look when the season starts. Our group is strong and challenging. Now is the time to focus on ourselves, to build the strongest team we can for us and for our loyal fans. We are Maccabi, we are strong and we always need to aspire as high as possible."

Maccabi Electra captain, Tal Burstein
"We need first to look at ourselves. Coach is building here an excellent team and we need patience, but when we come together, I am certain that we will be able to compete with any team in Europe, for sure at home. Caja Laboral is a great team and I saw that up close last season when I played in Spain. What they did was amazing. Partizan is always strong and I am sure our fans are happy Maccabi has the chance to correct after the painful loss in last year’s quarterfinals. We are looking forward to an exciting season."

Partizan general manager, Mladjan Silobad
"I think the group is on the same level. Everyone can beat everyone. We have to wait for the sixth team from the qualification. If teams like Khimki or Unics make the qualification, it can be tough. Its good to have a qualifying team, but that team will show it is strong and will already be in good shape. Last year the qualifying teams showed those teams play very well."

Partizan head coach Vlada Jovanovic:
"We knew we would face two Euroleague greats. Caja Laboral is the Spanish champion. To win the ACB league says enough. Last season Maccabi was our opponent in the clash for Final four and I am sure they are going to build a good team again. Asecco Prokom was the Euroleague's biggest surprise last season. The Polish champion starts next season with the same budget and same ambitions and Zalgiris opened a new project. It will be interesting to see who is going to be the team from the qualification rounds because there are two strong teams like Khimki and Maroussi. It will not be easy for Partizan, but we have to play and give our best in each game. We will fight to be in the Top 16 again."

Asseco Prokom Gdynia president Przemyslaw Seczowski:
"It is a really nice group from our perspective. Our main Polish player, David Logan, will now play for Caja Laboral so he will happen to be on the other side of the court. That will be quite interesting. Everyone was joking about it before the draw started, that David would play against us once he switched Euroleague teams. It actually happened and is sent from heaven. We will have the chance to play against David Logan and Caja Laboral. We will also play against our Serbian friends from Partizan. I am looking forward to this season. We made it to the Quarterfinal Playoffs last season and it was extraordinary, on and off the court, with all the awards we just got. It was a spectacular year, but we keep our fingers crossed so that this season is not worse than that. We will do our best, that I can guarantee."

Zalgiris general manager, Paulius Motiejunas
"It’s a good group for us, but it’s hard to say what’s going to happen now. Maccabi has a new coach, Partizan has a new coach, Prokom is changing. We have three champions of their leagues, it’s a tough group. And it also depends who will qualify. We have most of our team ready, we are just putting all the pieces together."
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Vec nekoliko meseci unazad se kurciom i sirimo na forumu kako smo mi za Zalgiris, koji ima A licencu, institucija i da su oni polovan tim u odnosu na nas a sad kad smo ih dobili svi nesto u fazonu "pa, dobro, mozda je moglo i bez njih". Nista bez njih! Bas mi je drago sto su tu, pa da vidmo i gde smo mi. Da ih cepnemo pa da se zna ko je ko! I onu Kahu Laboral i a Makabi pa da poredamo raspored u grupi kako je trebao biti prilikom zrebanja, sa nama na celu. Jedino ovaj Prokom sto postujem i prihvatam ako nas napate. Voleo bih i da nam kvalifikant bude Hemofarm pa da se jednom potabamo sa njima i u Evroligi :buhaha da malo edukujemo evropu o sportskoj kulturi, dabogda se podavili od onih pilecih krilca na utakmicama :D
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Могло је и боље, али у односу на неке од претходних сезона је супер.
Доста уједначена група, видећемо ко ће са каквим тимом располагати.
Надам се да ће нам се и ове године све коцкице у тиму сложити на време и да ћемо и ове сезоне проћи бар у топ16, а после шта Бог да.
Било би супер када би се решио неспоразум са навијачима јер уз помоћ Гробара и ове сезоне можемо да направимо неко ново чудо.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ljudi Caja je puno laksa od :1.Olimpijakosa, koga Duda preuzima i koji ce od njih napraviti mašinu.
2. Barse, o kojoj svi znamo puno
3. CSKA, koji vodi General...kao i Olimpijakos i CSKA ce biti drugacija ekipa nego prosle sezone
Sto se tice drugog sesira...
1. PAO, do pocetka sezone Zeljko ce srediti ekipu...a uvek su bili u vrhu
2. Real ce ponovo oformiti novu ekipu...koja ce sigurno biti bolja od proslogodisnje
3. Sijena, ce biti u losijem sastavu od predhodne god. dosta je para ulozeno u njih proteklih godina, rezultati se nisu napravili i po meni oni ce biti losiji nego proteklih 2-3
god.
Tako da smo i u drugom sesiru dobro prosli ( eventualno Sijena umsjesto Macabija)
Iz četvrtog sesira sam priželjkivao Romu ili Prokom, smatram da su oni laksi protivnici od Turaka ( koji uvek imaju fine ekipice i solidna ulaganja), Prokom je imao odlicne rezultate ali nosioci te igre su otisli ili su slobodni agenti sa odlicnim ponudama....
Iz petog sesira nismo mogli dobiti " ujke" a najbolje bih bilo da smo dobili Brose, Zalgiris je jedna ekipa po meri koji mozemo ladno dobiti u gostima ( boolje oni nego Armani- u koji je stvarno ulozeno, spomilju se zvucna imena).
E sada kvalifikant nam moze biti tezi nego ekipa iz prvog sesira ( Caja )....
Sve u svemu....ja sam zadovoljan....mislim da trebamo uci oprezno, svakog na noz docekati, publika da bodri igrace vise nego proteklih sezona i nama final16 ne gine.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Само кад ћемо имати мира од ПАО-а, једни других смо се заситили,4 сезоне нонстоп са њима.Коначно за промену неке друге екипе, Жалгирис,Проком.А овај 6ти из квалификација нас није усрећио,мада бих више волео Маруси.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top