Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pa hoce li se u ovom veku vise znati raspored???
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
grupa je OK
taman da prodjemo misim drugi u grupu ako ne i prvi
a ondak sacekamo u top 16 Duleta, Dudu, mada se ne bi zajebavo sa njih dvojicom, neka bude samo dule, cisto onako da se oprobamo
 

Vesely011

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
83
Reaction score
0
po meni odlican raspored. igramo u prvom delu tri kuci, i to protiv najjacih ekipa, pretpostavljam da ce kvalifikant biti Himki. Tako da bi vec tad mogli da resimo situaciju za prolaz :)
Dosta trenera je ranijih godina objasnjavalo nase uspehe cinjenicom da se rano sastajemo sa jakim timovima, kada oni jos nisu dovoljno formirani, uigrani, igraci im umorni od reprezentativnih obaveza, pa eto prilike da to jos jednom potvrdimo :)
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
I ja sam zadovoljan rasporedom! Mislim du prvom delu mozemo do 4-1, i vec tada bi resili veci deo posla oko plasmana u TOP 16! Dobijemo 3 kuci i Zalgirisa ili Prokoma u gostima i to je to. Samo, dok kucam na tastaturi to lako izgleda, videcemo sta ce na parketu biti... :)
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Koliko god da nam se posrecilo sa protivnicima iz prva dva sesira toliko nije sa onima iz zadnja 3... Mogli smo da prodjemo mnogo bolje od Prokoma a pogotovo kvalifikanta(ja bih ubio za one nemce opet da bude +50 :D ) Ali pre svega prvo treba videti sastave i naseg tima i njihovih naravno :D
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Meni se raspored bas i ne svidja...
Zalgiris je klasicna Litvanska skola,to svi znaju,imaju Brauna,tesko je protiv ljih,imaju i najbolje navijace posle nas.Ne znam dal' cemo da uspemo da ih pobedimo posto necemo da budemo toliko uigrani ali dobro.
Posle toga ocekujem pobede na nasem parketu,pa onda gostovanje Prokomu
gde je igrala suzana,koji ima isto super navijace...videcemo,Kahu cemo tesko kuci,u gostima isto tako,kvalifikanta ocekujem da pobedimo kuci i u gostima(ako nije himki),dace Bog.
A jel cemo da igramo u "Pioniru"? jel tako ?
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Alexa, Zalgirisu Braun skoro sigurno nece igrati, prosle sezone je igrao kao igrac/trener, tako da nece biti opasnosti od njega. Salenga je obnovio ugovor i to im je najvece "pojacanje". Ostali timovi se tek formiraju, kao i mi, tako da ce se znati vise za mesec, mesec i po dana o nasim sansama. Mislim da je jos rano sada dati prognozu. Ali da cemo da dominiramo...hocemo! :)
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da, zna li neko da li igramou Pioniru ili Areni? Ja kapiram da ce to zavisiti od borja pretplatnih karata koje ce se prodati. Ako zavalimo 10.000, moramo u Arenu.:)
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Pionir! Arena ne dolazi u obzir sve dok ne postane obaveza. Mislim, nadam se da ce biti prilike i ove sezone da se igra u Areni (citaj: cetvrtfinale), al pre toga mislim da stvarno nema potrebe za njom.
Sto se tice rasporeda, moram priznati da mi se svidja. Ako pobedimo prve 3 utakmice (sto nije nerealno)...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Dobar raspored. Samo da dobijemo prvih 7. ggr
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Grupa iz ugla mocnih ekipa,sto se finansija i logistike tice bi mogla da se komentarise kao laka,mi medjutim nismo u takvoj situaciji,daj boze da to postanemo.Uvek sam prizivao mocne timove,po imenima,jer po pravilu tu pruzamo bolje rezultate a protiv takozvanih slabijih timova bude sareno.Za nas u Evro ligi nema lakih protivnika,a takodje ne postoji iko kome ne mozemo zaprziti corbuZato budimo uz njih i potvrdimo da niko ne moze da kroci na nas teren sa pobedom unapred,a kamoli da nas podceni ili ponizava,sto vec pokusavaju,a sto nas cini jos jacim i najjacim.Prognoze bilo koje vrste nemaju smisla dok se ne oforme ekipe.Jedino sto mozemo da garantujemo da smo kao navijaci nenadjebivi,jedino ako ne prorade neki visi interesi ili sujeta.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pa dobro, nije los raspored. Ja hteo prvu kuci, ali ajde :)

Ovako je preglednije:

Zalgiris - Partizan
Partizan - kvalifikant
Partizan - Makabi
Prokom - Partizan
Partizan - Kaha Laboral

Nije lose...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Jedna veoma važna stvar koja je u prošlosti donosila prevagu u ovakvim utakmicama kao što su ove koje nas očekuju su Grobari, nisam upućen kako stoje stvari i dali će ostati na mrtvoj tački kao što su sada, ali to bi bila ogromna šteta i veliki hendikep za Partizan.
Ima vremana do oktobra, potajno se nadam razrešavanju situacije, mada je takva kakva je.
Jer uz Grobare Žalgiris, Laboral,prokom padaju 100% jer u takvom ambijentu nisu nikad igrali, a bez Grobara već imje mnogo lakše.

Tako je brate... Daj Bože da se Grobari slože...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
Po meni nece biti lako ali ako se navijaci mislim navijacke grupe vrate na tribine mislim da mozemo da prodjemo.U svakom slucaju potrebna je velika podrska i samo opusteno bez pritiska.:pfc:
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
@Sentinel
Mala ispravka..
Grobari su slozni po ovom pitanju, daj Boze da se u klubu sloze nekome kockice u glavi i lepo kazu da su pojeli ono sto se ne jede...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Plasi me to sto ova grupa na prvi pogled izgleda kao laka, ali moje misljenje i nije bas takvo... Mnogo zajebano, moze se reci da su svi timovi skoro pa ujednaceni, ali mi imamo jednu malu prednost u odnosu na ostale, a to su Grobari:???!
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Pa ja mogu da konstatujem da smo ovog puta konacno imali srece u zrebu,i mislim da uz neko dobro pojacanje mozemo daleko da doguramo i ove godine
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Jel se zna ko se s kim ukrsta?
 

Gerila

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
64
Reaction score
0
Da sam ja u upravi Partizana, lepo bih se u ime celog kluba izvinio navijacima i pozvao ih da u sto vecem broju pruze podrsku Partizanu u EL, jer bez njih se ne moze, mora da se grmi vise nego ikad,, jer nema generala, a i ti navijaci ko mala deca, kako mogu da bojkotuju KK, ja kad bih bojkotovo KK, osecao bih se kao da bojkotujem svoju porodicu, pre bih bojkotovo ove nase nazovi fudbalere, nego KK, dajte da se uozbiljimo i vratimo Grobare na tribine, ja sam licno u jednoj od tih grupa, ali nemam nikakav uticaj, al zaista ako se ne sloze navijaci za koji mesec, bicemo u teskim govnima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top