Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Kako izmile iz rupa... :puke
Nema ko da preuzme odgovornost, zatrazi blok i pogodi 2+1 iz prodora kad se lomi.
Idemo dalje!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne komentarisite cigansko govno, zavrsio je svoju forumasku karijeru.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Sok!!!!Preveliki pritisak ucinio svoje..Ocekivao sam mnogo tesku utakmicu ali i pobedu sa makar pola kosa..Deset poena u zadnjoj cetvrtini i onaj ne dosudjeni faul nad Lucom od strane Nahbara prelomili na njihovu stranu..Sta da radimo,idemo dalje!!!
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
jako ali jako tesko vece...Bamberg je odigrao po meni neocekivano dobro...Partizan neocekivano stegnuto...kada smo trebali da povucemo nismo imali snage za to...ne znam koga da izdvajam, najbolje nikog pa i najboljeg veceras a svi znamo ko je...veceras su izgubili svi a i mi sa njima.Dalje nema predaje.Bice vraski tesko dignuti ekipu pre svega jer su mladi momci u pitanju.Ovo ce njih zaboleti vise nego nas.Srusio se i nas ali i njihov san
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Licno mislim da je utakmicu izbubio Dule, cela poslednja cetvrdina je bila ocaj zivi, previse suteva za tri, previse ispadanja u odbrani.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ovo je neka realna situacija ove godine u evro ligi.Nas glavni cilj ove sezone je jadranska liga.Da se izbori mesto za sledece ucesce u evro ligi i da se vidi ko moze da pomogne u buducnosti.Ima dosta talentovanih igraca koji mogu da postanu igraci u narednom periodu ,ali isto tako ima skarta i to na kilo.Pogotovo Tomas,Djekic,Cakarevic...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ceo mec imam utisak da igraju totalno bez energije(osim Gordon, Lucic i Gagic). Kao da su juce igrali utakmicu, pa danas opet. Totalno neshvatljivo.

I pored lose igre, imali smo ih. Glup poraz. Nachbar nas jebao kako je hteo.

Jbg. sta je tu je. Usmeriti sve snage na ABA ligu. Neka se pokazu u nedelju. Posle ovoga danas, umora, psihickog pritiska, u nedelju je realno ocekivati katastrofu. Da vidimo od cega su satkani.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.121
Локација
Žrnov
Jbg, moraćemo limenke da polupamo, da se malo istresemo i mi na nekome...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Mi sve moramo da radimo težim putem.

Ovo je šok za sve nas, ali nemamo vremena da kukamo.
Već za 2 dana igramo sa onim hijenama.


Odigrali smo čitavu utakmicu u grču. Dugo niko nije mogao da isprati Lučića, tek je Gagić malo vadio prosek.
Bekovi su baš podbacili. Bili smo stegnuti, nikako nismo uspevali da napravimo veću razliku od 8-9 poena.

U 4/4 smo za 8 minuta postigli 1 koš iz igre.


Šteta, baš šteta.
Nije nam ovo trebalo, mada još nije sve gotovo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Уф, ово је било... катастрофално.
Пропустили смо доста прилика да се одлепимо и кажњени смо.
Изгубили смо из једноставног разлога, потцењена њихова спољна линија и превише датих шутева, то је ствар која гура у пораз, или ће их погодити, или ће их промашити, па ће законом великих бројева погодити кад је најбитније. Десило се друго. Контролисали смо утакмицу 30ак минута и пали, то не сме да се догоди без обзира на младост.
Неиграње Вестермана у финишу нас је тотално исекло.
Фалио нам је и Богдан да преузме одговорност ( колко ово лудо звучи клинац 92 нам фалио да преузме одговорност :D )
Оно што боде очи је нека врста пилићарења на великом улогу.
Капирам ја ситуацију са кешом, али ако смо имали паре за скупог Пулена, откуд само пар дана касније Томас, за кога сам мислио да је скупљи, а на крају се испоставило да је јефтин, види се и зашто.
Ми ако смо очекивали да клинац 92. годиште одигра сваку на високом нивоу грдно смо се зајебали.
И онда остајемо са крајње нападачки импотентним Томасом, што нам убија игру у појам.
И то нас је довело до тога да изгубимо силне паре од топ16 у који смо могли практично лако да уђемо са 3 победе.
Прст на чело.
Али не вреди очајавати него само напред, и из овога се много шта научи, идемо даље, радује партија Гордона само нек цепа момак.
Цигани, миланисти, ко све на трибинама су додатно допринели свему овоме.
U pravu je markovic.
Bravo za strucnjake koji su izbaksuzirali utakmicu. Nema pritiska...apsolutno...
Nekako me ovaj danasnji KK mnogo bre podsetio na FK....ne valja to...Na sportski deo naravno...ne na onaj "drugi"

У јбт да почнемо и пилиће да жртвујемо да не би избаксузирали.
Cim smo izgubili od onih jadnika iz Litvanije bio je jasno da nemamo nikakav kvalitet za neki veliki uspeh.Islo se na Grobare u Pioniru.I to smo zasrali.ovi nasi uspeli da izgube od ovakve seljacke ekipe???Pa koji kurac radi onaj Tomas u ekipi?38 min-2 poena.Pa jos zasere nakraju,mater mu mrtvu jebem.
Nismo sjajan tim,ali smo bolji od ovih i od Litvanaca.a Dule nek ih nosi da citaju knjige.
Bruka i sramota.U ovakvoj grupi,svi rezultati su nam isli na qrac i mi seronje...Svi stranci sem ovog Letonca nek se nose u pm.Pa i onaj francuz koji umislja da ce postati zvezda za 3 meseca.E pa ne ide to tako.
А МЗТ има квалитет ? :D
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde, molim vas da mi opet kažete kako grešim kad sam rekao da imamo "limitiranu ekipu".

Imao dva košarkaša koji nešto vrede, sve ostalo je daleko ispod proseka, da ne kažem "zeleno" da zelenije ne može biti.

Što je još gore, u nedelju ćemo garant izgubiti od cigana i to glatko! Kad god je trebalo da odigraju muški, usrali su! :banghead
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Igracima nemam sta da zamerim, mladi su jbg, ali izgubiti zadnje dve i po minute toliko ubedljivo nije normalno. Trenerova je obaveza da to regulise jbt. Sta bi se pricalo ovde da je Jovanovic bio trener veceras... Veceras bi nam je tako falio i na terenu jedan iskusniji igrac da smiri ekipu, jbg. Da makar otresemo mutirane za vikend, u ABA ligi makar sve fercera.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Nista nije gotovo,ali daleko smo od prizeljkivanog rezultata.
Glave gore,pa da se povratimo u nedelju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Нема разлога за пљување, играли смо под притиском нисмо издржали и ћао здраво.Писао сам пре и опет ћу поновити фали нам Душан Кецман и то се најбоље видјело у задњој четвртини када је била потребна смиреност и концентрација а поготово искуство.
По мени је за осуду једино податак да су бонус испуцали на половини 4/4 и ми после тога не изводимо више ни једно слободно бацање.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Уф газда са свиме се слажем само немој ово за недељу , сада је јако битно да отресемо та говна циганска ! Изгубили смо добијену утакмицу , Лучић, Гордон и Гагић се једини борили остали катастрофа . Ја искрено мислим да немамо више никакве шансе за пролаз у топ16 нажалост тако је како је, сад све снаге треба усмерити на аба лигу !
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.235
Reaction score
33.786
Локација
vaginamandibularia
Vesterman uopšte ne oseća ritam utakmice. Prilično nas je usro danas, uključujući nekoliko kretenski nerezonskih šuteva, dodavanja na 30 cm od koša pri egalu itd.. Vujošević će imati pune ruke posla da od njega i drugih napravi tim. Kolko para tolko muzike, ne zaslužujemo prolaz dalje.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
njemacki mentalitet(i ako skorom nema njemaca), samo disciplina disciplina pa do zadnje sekunde...jebem im mater fasisticku....bojim se nedelje
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
jbg, (ne)iskostvo, variranje u igri, frka i to je to..
sta znam, imamo i dalje promil sanse da idemo dalje..dobijemo ritas sa razlikom, besiktas kuci, usrani bamberg tamo sa razlikom...ritas nastavi da redja poraze, bamberg takodje i eto...
ali jako male male sanse za tako nesto..

nije mi samo jasno zasto pojedini smatraju da je ovo prakticno propast svega sto je uradjeno u zadnjih 10 godina..pa sta i da ne prodjemo dalje nece biti propast sveta, ovaj tim je talentovan, pretrpece neophodne modifikacije na slabim karikama do pocetka naredne sezone i bit cemo sigurno dosta jaci naredne godine!
mi smo kk partizan, kao sto umemo da pravimo cuda tako umemo i da sacekamo generaciju onoliko koliko treba..a ne kao u fk - "pravimo tim za 3 godine" a onda uzmu i promene 30 igraca, i prodaju sve talente koje imamo..
sto se mene tice nije ispadanje nikako kraj sveta, prolaz bi znacio neverovatno ali sta je tu je!

Edit: navijanje zvucalo jako bedno preko tv-a..ja kao neko ko nije bio nisam kompetentan da pricam o tome, ali znam kako inace zvuce preko malih ekrana..ovo sada je delovalo blah
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ово је у рангу трефл сопота, ако се неко сећа. :)

Нешто смрди вечерас, да'л форумске ромуљаге, да'л усране гробарчине....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top