Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Popeye88

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
34
Reaction score
2
Koliko god moje povrenje u SS i njegove metode rada bilo poljuljano, toliko me pominjanje Milinkovica kao potencijalnog trenera svetinje razdrazuje! Toliko da sam cak spreman da dam bezrezervnu podrsku Stanojevicu! :D Sale, molim te, samo uzmi motku u ruke i daj, dovedi ove nase nazovi-fudbalere u red!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Jeste Azurni jug u rasulu ,ali to nikako ne garantuje da nece probati.I ja ti garantujem da bi vecina ljudi na jugu to prihavatila.

Ne verujem da ce probati posto skupljaju adute kako god znaju i umeju. Dok su bili "nenadjebivi" tad su mogli da rade sta hoce, a sad kad bi krenuli skandiranjem okrenuli bi jos jedan deo mase protiv sebe (ako mozda ne i kritican deo). Naravno to ne znaci da neke ovce ne bi poprimile skandiranje.

Ali da ne idemo previse u navijacke vode i da ponovim, nije im u interesu da cackaju mecku jos vise posto ih se vise niko ne plasi (necu da kazem voli, posto ih 90% ljudi nije ni volelo).
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
!Rastko!@
Meni je najvise zao ljudi koji dolaze iz daljine, lako je meni, upalim kola i eto me za 15 minuta na stadionu ali sta da rade ovi drugi. Pa valjda se i navijac nesto pita, naravno da navijaci nece odlucivati ko ce biti trener ali i ta uprava osluskuje sta se prica medju onima koji dolaze na utakmice pa na osnovu toga odlucuju kakve ce poteze praviti a ne samo uzmu i oteraju nekog kao da je Partizan njihovo privatno vlasnistvo.

Recite nam? Jesu li zuti problem? Jesu li naredili da cigani moraju do titule? OK, nikakav problem ali nemojte Stanojevica koristiti kao kolateralnu stetu, ostavite ga na mestu trenera. Zrtvovacemo jednu sezonu a kad zuti obezbede sebi novi mandat onda opet na cetiri uzastopne sa Stanojem.
 

passmaslom

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
9
Reaction score
0
Sto se tice smene Stanoja nemam nista protiv, ali samo ako ce dovesti boljeg. S konja na magarca nikako!
Stanoje nije los trener, bolji od svojih prethodnika Stevanovica i Jokanovica, ali ako stalno trazimo bolje igrace i lidersku poziciju na ovim prostorima (Balkan minus Grcka) onda nam treba i bolji trener, o boljoj upravi da i ne govorim.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
СС и Крле су против довођења Кежмана. Чисто да се зна. Једноставно не желе га и не виде сврху његовог доласка.

Нама страшно фали још један добар нападач... Шћеповић је прошлост (надам се), а Диара тешко да ће се у скорије време вратити у праву форму!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ствар уопште није критична и мало олабавите са мрачењем :D

Него сви на Шамрок!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Придружујем се, сви на Шамрок и ОФК Београд у недељу.
Преко 15.000 гледалаца (више од пола капацитета) на обе ове утакмице је победа навијача Партизана, и наравно самог Партизана.
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
@ala-munja
moram priznati da je i meni laknulo nakon tvojih reci i upravo se spremam da skoknem do stadiona po kartu :)

a i imam neki osecaj da ce nakon cetvrtka sve krenuti mnogo bolje....
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ajde bre dosta mračenja više.

jebote imamo 2 odigrana kola i ovde bi neki da menjaju ceo klub.

bili smo često u dosta gorim situacijama pa smo izašli još jači i tako će i ovaj put da bude!

negativna energija bi umrtvila i barselonu a da neće nas i ovde "igrače" na terenu...
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Od strucno staba se trazi da "istrpi" igrace ali mi, navijaci, ne trpimo ni najmanju gresku. Od nase silne zelje da nam stalno bude bolje neki bi dnevno da krece kucu. Zajebite to, pustite ljude da rade. Mislite da bi druga uprava bila bolja? Eno vam cigana, koliko su oni uprava promijenili? Oterali dzajica i doveli piksija koji je poceo da "ulaze"... potrosio im svu lovu, zaduzio ih do propasti i posle dan tane i ostalih cirkusanata im kao slag na tortu dosao horor duet adzi-lukic. Pa cak su i navijace uveli u upravu, samo da im udovolje i nista im nije pomoglo.

Samo da se razumijemo, sve ja vas postujem i cijenim ali niko od vas nema pojma o poslu ljudi koje kritikujete. Niko od vas nikada nije vodio klub kao Partizan, nije lupao glavu kako da isplati par stotina plata svaki mjesec. Niko nikad nije dobio 2-3 miliona eura i krenuo da trazi pojacanja. Niko nije postavljao taktiku za utakmicu LS/LE/Meridijan Superbunker Lige (FM se ne racuna). Zato pustite ljude da rade pa na kraju sezone da pravimo racun.

A moja jedina poruka Stanoju je: prestani da udovoljavas svima! Nemoj da citas komentare po internetu. Za detaljnu analizu imas dovoljno velik strucni stab.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Zajebite to, pustite ljude da rade. Mislite da bi druga uprava bila bolja?

Ма да, таман су се залауфали да спроведу петогодишњи план са све интернатом, ген. спонзором и "две бомбе које само што нису", али их ми не пуштамо и ометамо својим лајањем на форуму. Сироти људи.
А да ли би други били бољи? Не знамо док не видимо. Или је можда боље да ови остану и у загробном животу на функцијама, јер ето, "нема нико бољи".

Samo da se razumijemo, sve ja vas postujem i cijenim ali niko od vas nema pojma o poslu ljudi koje kritikujete. Niko od vas nikada nije vodio klub kao Partizan, nije lupao glavu kako da isplati par stotina plata svaki mjesec.
Тачно, нарочито је тешко лупати главу како да се исплате плате кад продаш само једног играча за 10 милиона, па добијеш још 8 од ЛШ, а увек та проклета позитивна нула. Муке су то, могу мислити...
Све и да је пар стотина плата, а није толико, то им је посао да их обезбеде. А не само да се ките функцијом члана УО.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.829
Локација
vaginamandibularia
Crno Beli, ode sutra u podne ova uprava. Ko dolazi?

Dolaze oni koje drzava postavi. A zna se koji je najveći drzavni interes.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Kako se ne bi znalo majku im jebem lopovsku , kad su poceli javno da pricaju. A ovaj retard od Toleta poceo da ide na vecerinke sa njima. I posle mi ovakvi mi onakvi. Ali treba malo da spustimo mracenje , pocetak je sezone. Doce sve to na svoje garant...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Na SOS-u javljaju da smo blizu dogovora sa Spartakom oko Aleksica... koji ce nam on pored Zivka? ne kapiram...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Najtalentovaniji golman u zemlji, pa koji će nam ? Odličan potez.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top