Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
1. Đurić, Grubor, Babić i ostali komunistički kadrovi treba konačno da odu iz kluba, a na njihovo mjesto da dođu kao 2007. mladi ljudi, prije svega grobari koji znaju kako se vodi fudbalski klub.
2. Stanoja treba zamjeniti iskusnim stranim trenerom, a ne dovoditi bivše igrače, koji nemaju nikakvo trenersko isustvo, ili "stručnjake" iz JSL.
3. Prodati ili izbaciti: Jovančića, Šćepovića, Vukića, Babovića, Rankovića, Miljkovića, a umjesto njih dati priliku našim klincima ili kvalitetnim strancima.
4. Volkovu dati kapitensku traku, a Iliću maksimum 15 minuta po meču.
5. Damjancu, Stojiću, Ramandaniju i sličnoj bagri zabraniti prilaz Hramu i Zemunelu i prekinuti svaki kontakt sa njima.
6. Sve aktere ovog sramnog poraza (izuzev Volkova), ošinuti dobro po džepu.

To je ono što želim da se desi!



Da STINGER, u potpunosti se slazem sa tobom. Samo jos da predlozis nacin na koji ce mo ovo da izvedemo, pa da krenemo na posao. Zelim i ja to da se desi, ali nam niko ovakav scenario odraditi i doneti rezultate na tacni. To moramo mi sami, GROBARI po opredeljenju i nacionalnosti.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
У садашњем погледу ствари Крле и Станоје морају да остану. Али морају.

Јесу засрали ово је и њихова брука и кривица , али главни кривци су маторе јајаре и фосили на челу са мутавим и вечитим младићем нашим пиониром Рашом.

Једноставно кола су се сломила , сад и да хоће , неће нико да дође на место тренера. Управа мора да се тера. А спортски сектор да призна грешке сагне главу и да настави да ради. Јесте ја да сам на месту Станоја поднео бих оставку, али тако бих само урадио лоше Партизану и олакшао Шнајдеру посао.


To je to, klub je postao export-import firma, srce me boli. Foteljasi dovidjenja.
Ne postoji niko ko moze da me ubedi da je trebalo menjati 15 igraca.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nema potrebe,moze slobodno i da ostavi ovu formaciju,samo da promeni igrace,da ubaci mlade koji ce da grizu i kidaju celu utakmicu.

Sad bar nema evrope pa u nasem prvenstvu moze da ih uigrava za sledecu sezonu i kvalifikacije u evro takmicenju.

......................Stojkovic....................

Aksentijevic..Rnic..Ivanov..Volkov..

Tomic.....S.Markovic.....Ilic.....Babic..

........L.Markovic.....Eduardo..............

Mislim da bi ovo bila idealna postava,uz mozda Medu(zameram mu na onom sinoc pa bi ga poslao na tribine da malo ohladi glavu) umesto S.Markovica.
Nema sanse da Markovic igra pre Lole. A i Stojkovic tesko da ce biti na golu i protiv OFKe
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Kako vas bre nije sramota!! Kazices sebe i igrace!?
Kaznio si ti srca i duse hiljada navijaca!!!
PAKUJ SE I DA TE MOJE OCI VISE NE VIDE!
I povedi sa sobom: djuru, krstajica, vukica, ilica , spepovica, jovancica, rnica, smiljanica i komplet upravni odbor!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Meni samo nije jasno cemu toliko drvlje na Damjanca,covjek radi posao od koga zhivi.
Mada bih volio da vidim pojedine u njegovoj kozi sto bi radili i kako bi se ponasali.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@Heysel66

Tacno tako, nije Damjanac kriv sto nasa uprava saradjuje sa njim i sto cim zafali neki igrac uvek se prvo nazove doticni...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Pa dal je moguce da covek do sada nije podneo ostavku.Pa gde ti je obraz ako ga imas uopste sramoto jedna od trenera.Naneo si nam jedno od najvecih sramota u istoriji FK zajedno sa svojim mentorima i da posle svega ti i dalje ostanes na klupi.A kurcio si se po medijima kada si bio na vrhuncu.Pa budi jednom musko u zivotu i povuci se kada je vreme siso jedna.Kakva mi govna imamo od ljudi pa to nije normalno.Samo vam je bitno dupe vase i fotelja.Stanojevicu ima da te pljujem od prvog minuta utakmice protiv Ofke.Isiti si kao i uprava fk.Mislio sam da u tebi ima makar malo casti i postenja.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Izjave od stanoja, krleta, grubora..., sam čuo već davno. Ko da imaju svi istu knjigu iz koje čitaju šta u takvim situacijama govoriti napačenim ljudima. Iskreno, briga me šta će se desiti protiv OFK ( rezultatski ) jer igraju na kartu pauze koja sledi posle, kartu kupovine vremena. Imaće sastanke po raznim birtijama, sa raznim wana be jug vođama, vladarima iz senke, političkim nemočnicima, mafijaškom bagrom ... Ne sumnjam da će smisliti ubitačnu govnjavu strategiju za novo kolektivno obmanjivanje naroda i takvu nam lepo predstaviti uz osmeh na licu. Klub nam funkcioniše kao kokoš odsečena glave, koja se u krugu vrti sve dok ne iskrvari. U venama Fk više nema mnogo krvi, već sada svetlosnim godinama zaostajemo za prosečnim prvoligašima raznih EU liga. Od nas više napreduje Slovan iz Bratislave, NK Maribor, čak je i Shamrock bolje organizovan ... Nastavimo li tako, bićemo grobari sami sebi. Ljutimo se što naše igrače boli kurac, zašto ih i nebi, kad upravu boli kurac još više. Jebe se njima za ugled kluba, sponzore, teren, semafor, marketing, rezultate ... Zašto bi se mučili, kada imaju najbolji posao na svetu. Plačen si bogovski, ne radiš ništa, mlatiš praznu slamu i štiti te država ... Može im se, JER NIKO NIKADA ZA NIŠTA NE ODGOVARA !

EDIT : Vi koji već crtate razne formacije, drago mi je da ste našli zanimaciju, jbg valjda se tako bruka od sinoč lakše zaboravlja.
 
Последња измена:

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
PETRICU, JOKANE, BATO, IVANE T. SAVO, MOCO... VRACAJTE SE SRECE VAM VASE. VRACAJ TE SE ZBOG PARTIZANA I GROBARA, VRACAJ TE SE DA NAJURIMO GOVNAAAAAAAAA djurina!!!!!!!!

REVOLUCIJAAAAAAA !!!!!!!!!! :napred Partizan:BB:BB:BB
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Smiljanić i ponašanje? Nije se on sigurno zakačio bez razloga sa navijačima. Neko mu je sigurno jeb'o kevu, a on ni kriv ni dužan zbog poraza (jer nije igrao) morao je vratiti.

Svi ste svršavali na Smiljanića do sinoć, a odjednom on je neprijatelj No1.
On mora biti jedan od ključnih delova novog tima Partizana. Čast je imati takvog igrača u timu, a vi nastavite rušiti svakog ko ima karakter u timu.

Samo Volkov (po zalaganju) i Lola (po autoritetu na tim) mogu biti kapiteni.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Stanojevicu imas jos jednu sansu ! Pamet u glavu ,4-3-3 ,brza postava po boku Markovic i Tomic u sredini Eduardo ,iza Ninkovic-Kamara-Ilic .... Odbrana da stoji visoko i presing 90 minuta.....Nemoj da gusis decu svojim taktikama 2 napadaca od kojih su oba beskorisna ...Mali Markovic u 4-3-3 sa strane moze 1 na 1 da prodje bilo koga,sa Necom imas sut , a Volkov bi standardno uletao od pozadi . Eduardo bi u toj situaciji mogao da dobije neku loptu kad Markovic i Volkov probiju ...Kamara pokriva sve u vezi ,a Sale i Ninkovic bi drzali posed .... Partizan ima igrace za 4-3-3 a ne za ovo sto sad igra . Sa Kamarom,Ninkovicem,Aksentijevicem,Volkovim,Markovicem i Tomicem bi mogli da igramo agresivan i brz fudbal ...Eduardo bi bio zaduzen za realizaciju ,a Ilic bi igrao na svojoj prirodnoj poziciji kao Xavi u Barceloni ...Ovo je po mom misljenju najbolja formacija i ekipa koja moze da se napravi od ovih igraca.

:clap

Ma, i slepcu je jasno da ovo do sada ne valja nista i da mora da se menja. Cak i da ne menja formaciju, kako je @Shone rekao, mora se dati sansa klincima, pa kud puklo. Vecito se mi nesto nadmudrujemo, takticki pokusavamo da dobijemo protivnika, kurac palac...Igrajte, bre fudbal vise! Jebem ti takticke zamisli kada ti se igraci vuku po terenu. A Stanojevic ce za mene biti potpuni diletant, vidim li na sledecim utakmicama da mu igraju Vukic, Babovic, Miljkovic(njega je doduse stavio u drugi plan) od pocetka.
 

sasha_pfc

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
182
Reaction score
70
Локација
Partizane ti znas
A sto je najgore od svega...u ovoj nasoj jadnoj li nam ligi, dobicemo sad par utakmica, igrati leprsavo, ovi lopovi namestiti par golova kvazi napadacima da bi se na kraju sezone prodali...Mi jos veci jadnici cemo zaboraviti sve ovo posto nam je pamet kratka, pomisliti da se stvari sredjuju i tako u krug...o jugu i upravi na navijackom delu, mada je to nepotrebno komentarisati. Izgubili su jos jednog pojedinca. Istoce, dobar dan, evo mene ponovo...Secas se kad sam ti dolazio kao mali sa starim...
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Nema potrebe,moze slobodno i da ostavi ovu formaciju,samo da promeni igrace,da ubaci mlade koji ce da grizu i kidaju celu utakmicu.

Sad bar nema evrope pa u nasem prvenstvu moze da ih uigrava za sledecu sezonu i kvalifikacije u evro takmicenju.
Мислиш да уиграва играче да се боље снађу у иностранству кад их Ђура на зиму или евентуално лето опет буде распродао у циљу ,,стварања компактнијег тима,који ће неколико сезона остати на окупу"??? дај да се не заносимо,он мора да убаци младе зато што ови старији везе немају са фудбалом.Дати шансу С. и Л.Марковићу,Бабићу,Аксентијевићу,Нинковићу....па како се покажу,ако се покажу добро,можда се деси чудо па ми и проиграмо фудбал а њих 90% чека пасош на крају сезоне,АКО не отерамо ову багру са врха!!!
 

spaki_

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
14
Reaction score
0
Смањи мало доживљаје!

WebCrew edit
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Meni samo nije jasno cemu toliko drvlje na Damjanca,covjek radi posao od koga zhivi.
Mada bih volio da vidim pojedine u njegovoj kozi sto bi radili i kako bi se ponasali.

????

Ради свој посао тако што је Партизан претворио у своју испоставу и азил за његове фудбалске пропалитете и "златне коке"? Тако што се дејством њега и његовог лобија после 5 тренинга у тим враћају играчи пребачени у Телеоптик? Тако што су три најпроблематичнија играча, гле чуда, његови клијенти, а Партизан мора да их трпи?

Бабовићу каријера у курцу, нема везе, успео Дамјанац да га удоми у клубу његове младости.

Иван Стевановић пукао у Сошоу - доведе га на позајмицу.

Матија Натасић - дете продато са 18 година а да није заиграо ни 1 минут за први тим, продали га под окриљем ноћи - гле чуда, Дамјанов клијент.

Миљковић се форсира до мазохизма, безобразно дериште Шћеповић се трпи до границе бола, Бабовићу се толерише безобразлук у Генку и још и траку добија. А сва тројица, гле чуда, његови клијенти. Случајно, ахааа...

Наравно, није његова кривица највећа, већ оних који му то дозвољавају да ради.

Дамјанац, гњидо менаџерска. :puke
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Imam osjećaj da će Đura ubrzo da izjavi nešto kao:

Naravno da SS ostaje, nismo džaba s njim nedavno produžili ugovor.
Nismo imali sreće, dovešćemo Ronaldinja, 25 generalnih sponzora i igramo prijateljsku protiv Čelzija...

:roll:
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Smiljanić i ponašanje? Nije se on sigurno zakačio bez razloga sa navijačima. Neko mu je sigurno jeb'o kevu, a on ni kriv ni dužan zbog poraza (jer nije igrao) morao je vratiti.

Svi ste svršavali na Smiljanića do sinoć, a odjednom on je neprijatelj No1.
On mora biti jedan od ključnih delova novog tima Partizana. Čast je imati takvog igrača u timu, a vi nastavite rušiti svakog ko ima karakter u timu.

Samo Volkov (po zalaganju) i Lola (po autoritetu na tim) mogu biti kapiteni.

Lola kapiten? Reci da se zajebavas?!

Mozda na splavu...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Nego, seca li se ko one Djurine izjave jos pre nego sto su pocele kvalifikacije za Ligu sampiona da nije katastrofa i da nece nikom leteti glava ako se ne plasiramo u Ligu Evrope? Vidite da Djura nije mutav kako se prica, sve on zna unapred...

Mozda na splavu... :buhaha
Ipak nije sve tako crno, nije nas napustio nas grobarski humor. :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top