Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Da se samo nadoveze na post u temi kvalifikacije posto je zatvorena ,kaze decko Trujic je igracina za ove ! Jeste itekako i ne samo on nego i Dusan Brkovic evo ga momak u Smederevu nije imao mesta kod nas ,izmislio je fudbal za Ivanova i Rnica gledam ga cesto i bruka kako decko igra ,al dzabe ili nije imao menadzera iz UO ili se nekom zamerio .... I ne samo on sto je najtuznije gomila nasih igraca tavori po drugim klubovima dok antitalenti igraju za prvi tim ,nije ni cudo sto se onaj Adija iznervirao.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Наравно, није његова кривица највећа, већ оних који му то дозвољавају да ради.
C/B,to je vidis poenta.Ne moze Nikola Damjanac silom da nametne Partizanu igraca,jer valjda nece trener kao prvi,stati iza toga ako se uzme da je igrac propalitet.Ne moze Damjanac samoinicijativno da proda nase dijete iz pelena,ako neko iz uprave ne zeli da ga proda.
Uostalom to je biznis,za nas vjerovatno vise bolno zbog samog Partizana ali jbg tako je svudje.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Da, kao naredno zataskavanje situacije, uprava ce obelodaniti gen. sponzora. Cirkus se nastavlja. Evropski Partizan haha. Jel neko primetio pesak na terenu? Kod istocne tribine.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
C/B,to je vidis poenta.Ne moze Nikola Damjanac silom da nametne Partizanu igraca,jer valjda nece trener kao prvi,stati iza toga ako se uzme da je igrac propalitet.Ne moze Damjanac samoinicijativno da proda nase dijete iz pelena,ako neko iz uprave ne zeli da ga proda.

У прави си, што не значи да он није гњида која се богати на конто резултата клуба који га је створио. Јер ово није менаџерство, он и његова клика само што формално немају глас у УО колико утичу на рад клуба.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Treba krenuti svim snagama , napraviti revoluciju u Partizanu jer je jednostavno vrijeme . Koristiti sva moguca sredstva ,medije , veze , ma sve zivo jer ovo vise nema smisla .
Ovo danas na fb vidjeh

301335_2171782088314_1059613627_32499448_4597457_n.jpg
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Мислиш да уиграва играче да се боље снађу у иностранству кад их Ђура на зиму или евентуално лето опет буде распродао у циљу ,,стварања компактнијег тима,који ће неколико сезона остати на окупу"???
Iskreno se nadam da ce ta neslana sala prirode biti oterana iz kluba do tada,pa da se to nece desiti.

Nicija nije do zore gorela pa nece ni njegova.
 

Dr.Hofmann

Guest
Zaista bih voleo da vidim da se dogodi to da uprava ode i da na njihova mesta dođu zaista kvalitetni ljudi , ali mislim d aje to samo maštarija i pusta želja.

Dobro otvorili ste tu temu, treba ljudi da iznesu svoje mišljenje, da se o tome prodiskutuje pa da bar na simboličan način nekom damo do znanja kako razmišljamo, ali slaba vajda od toga svega.


Ne jebu ovi iz upave nas obične navijače Partizana ni 1% niti se obaziru na naše povike, oni i kad bi se povukli nebi se "povukli" u totalu nego bi to uradili samo prividno sa par imena nebi li zamazali oči javnosti , pa bili smo svedoci istih situacija mnogo puta, evo vam primera Zeca i bika, šta dalje da vam pričam.

Mnoge stvari u Srbiji moraju da se promene u društvenom uređenju , da bi se moglo očekivati da ćemo da odstranimo tumor zvani uprava u celosti znači da ih sve oteramo bez ikakvih ostatak malignih ćelija!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Mene zanima kakav to CV ima nas predsednik i kako je dogurao do predsednika kluba. Takvo ime i prezime do sada nisam cuo da je igao za Partizan niti da je radio nesto za Partizan. Citam da je bio taksista snajder ........ i mene zanima kako je dospeo do predsednika kluba jer ovo je Partizan klub koj ima svoju tradiciju,istoriju , titule, svoje legende kluba koj ne mogu na stadion da dodju a ne da rukovode kluba, Pa najiskrenije ko moze ovakav anonimus da postavi za celnika kluba i pri najvecu ili jednu od najvecih bruka koju smo doziveli juce da i dalje sedi na celu broda koji tone zahvaljujuci njemu, da se zajebava i trosi novac rasprodajom tima! Zanima me dali je dosao sa Toletom ili ima neku zaslugu sto je postavljen ili bolje receno kandidovan za predsednika kluba, Iskreno sam poverovao da ce dovesti 2 bombe i sponzora i to generalnog, ali umesto bombe doneo je polu igrace vecinom povredjeni i po ovog neuspeha mesto da zaradimo novca sada cemo mi da placamo da nam dodje neki sponzor. Predsednice ako imas malo pameti samokritike i ako volis Partizan kako sto ga mi ovde volimo molim te povuci se daj ostavku veruj bice ti lakse i nama i tebi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nzm sta da kazem dovodimo se u kontradiktornu situaciju ,da mi treba sada da zelimo neuspeh klubu. Jer je to nacan da se skloni ova garnitura koja vodi klub. Jel da?
E sada ako oni mogu a naravno da mogu da zavrse ili nasteluju da budemo shampioni svi ce ih podrzati tj. ibrisace se ovaj topik UPRAVA NAPOLJE. Sta mi mozemod a pomognemo i ko moze da pomogne? Niko. Dok god se ne promeni sistem funkcionisanja kluba i sve da se podvede pod jednog coveka (diktatora) tj. privatizuje. A ni tada nece biti kako bi mi zeleli. Jel uvek ce biti mesetara raznih itd... Znaci treba da odstupimo od svega jel? Da prestanemo navijati itd....
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Šta posle ove bruke?

Stvarno je teško reći šta posle.

Kao prvo i jedino što navijači mogu da urade je da dođu na stadion a ne da bojkotuju ali da umesto navijanja i podrške timu sve vreme traže odlazak UPRAVE KLUBA I TRENERA!

Trener ne sme više da ostane i ako to sam nije shvatio teba mu to jasno reći.
Ovo je najveća bruka našeg kluba, ovo je kao da smo ispali od Rila!

Trener koji je dozvolio tako nešto ne sme više biti trener Partizana!

I nisu bitne nikakve okolnosti ni dal smo imali 50 šansi ni dal je njihov penal bio simulacija, ništa tu više nije bitno jer taj klub ima budžet 600k eura!!! :banghead
Pa to je kao da se okupila ekipa iz kraja Nbgd ili Zemuna i dogovorili se da daju svoj maksimum, istrče se dobro i šta bog da.


Dakle trener mora postati istorija i treba mu se zahvaliti za sve dosadašnje uspehe, posebno LŠ i karanje cigana (i pevanje u svlačionici takođe).

Mislim da je i sam sa svojim izjavama dolio ulje na vatru i da sve to samo govori da mora da ode.
Pogubio se!



Uprava...eh ta reč koja ne govori ništa jer uopštava stvari.

Predsednik, gensek, upravni i nadzorni odbor, sportski direktor ma komplet sva tela koja postoje statutom moraju da idu i to bi tek bilo pravo rešenje.

Najviše mi se dopada ideja da bivši sportisti koji imaju želju da pomognu svom klubu osnuju UPRAVU U SENCI i to bi bilo najbolje rešenje jer teranje ovih ljudi iz uprave će biti veoma težak zadatak i mora da postoji alternativa da bi se taj zadatak ostvario.
A to bi bilo to UPRAVA U SENCI.


Jasno je svima da su navijači koji vode jug plaćeni da brane upravu.
To samo znači da neće biti ničeg organizovanog i zato se slažem da uprava u senci može izuzetno da pomogne i stvori pritisak na sadašnje metuzaleme da odu.

To bi postao veliki pritisak na metuzaleme iz sadašnje uprave što preko medija što direktno na stadionu jer bi takva "uprava" bila podržana od strane navijača i konstantno bi kritikovala i ukazivala šta treba da se uradi drugačije (uglavnom sve).
A kada imaš ponudu lakše je se odlučiti za nju umesto kad nemaš ništa drugo da iazabereš.

Ja ne znam ni Batu Mirkovića, ni Petrića, Jokana, Mijata ili nekog drugog ne pomenutog ali ako neko od vas zna bilo koga od naših legendi koja bi želela dobro za naš klub nek prenese ideju.

Mi ovde možemo otovoriti neku novu peticiju i širiti ideje to je sve.



Što se tiče šta dalje takmičarski nema tu mnogo pametovanja.
Treba sada fosirati mlade igrače i istrpeti ih maksimalno.
Ni na taj način ne znači da ćemo izgubiti titulu (a ni sa forsiranjem staraca ne znači da ćemo je zadržati) ali bar sigurno stvaramo tim za budućnost koji će dugo da dominira.

Starcima se zahvaliti i organizovati oproštaje ili ih držati kao neku vrstu savetnika i produženu ruku budućeg trenera (uz umanjene plate svakako) preko kojih bi on koordinirao rad sa mladima na terenu i njihovo pravilno usmeravanje da ne izgore.

Tu su Vukić i Ilić na prvom mestu mogu postati neka vrsta koordinatora.

Zatim za ubuduće svakako tražiti novo rešenje na mestu štopera umesto Rnića koji možda može na desnog beka ali samo možda.
Ne verujem da će onaj Anderson ičemu vredeti ali treba i njega proveriti pa ako nije dobar tražiti novog.

U napadu Eduardo jeste pokazao određeni kvalitet ali to nije dovoljno da samo ostanemo na njemu.
U napadu je potrebna sveža kvalitetna krv.

Najveći zadatak je naći novog DR MO-a, nekog ko će biti motor, srce i duša tima za ubuduće nekoliko godina.

Da li to može neko od klinaca videćemo ali nama je svakako potrebna nova osovina tima, štoper-centralni vezni-napadač a klinci ako je prerano treba da popune ostatak ekipe.

Tri igrača za osovinu tima kao (Moreira, Dijara, Žuka) ili (Krstajić, Moreira, Kleo) nešto slično se mora opet napraviti jer ovo što imamo je tužno.


Sve dok se ne počne raditi na ovim stvarima (teranje uprave, trenera i ubacivanje u vatru klinaca) mi ćemo produžavati agoniju!
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Mene zanima kakav to CV ima nas predsednik i kako je dogurao do predsednika kluba.

Zanima me dali je dosao sa Toletom ili ima neku zaslugu sto je postavljen ili bolje receno kandidovan za predsednika kluba

Како да не знаш за његов бриљантни CV? И још се питаш какве заслуге има:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2005&mm=02&dd=08&nav_id=161743&nav_category=9

http://www.alo.rs/politika/24035/Ceda_namestio_firmu_Zekstri
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ma moraju da lete svi u paketu.Ja ne mogu da verujem da nekom moze da bude kriva samo uprava a da je Stanojevic dobar.Stalno prica o prodaji najboljih igraca,kupovini propalih,guranje igraca u prvi tim,menadzerima i sl.Pa ko je odogovran za to pored uprave? Ja ili Stanojevic?Covek je nula od karaktera.Mozete da zamislite kakav je to covek i na sta je sve spreman kada mogu da rade sa njim sta hoce.Ne podneti ostavku posle sinocnje sramote,vec se povuci u misiju rupu i pustiti Mileta Kitica da brani i hvali se , kako je veliko jedinstvo sa predesednikom i upravom je sramota.Jos daje izjavu za mondo kako ce kazniti igrace i sebe novcano.Ha ha pa ja to jos nisam doziveo.Pa valjda klub predlaze kazne a ne trener.E Stanojevicu bio bi idealan za vodju Znackatraza ,sve uslove ispunjavas.SSramota je sta su uradili od kluba.Niko nije ni oteran iz uprave pre par godina ,nego su se samo prebacili u hladovinu.Sve smo pruzili klubu sto smo mogli dajemo, ljubav, podrsku, poslednji dinar iz dzepa a oni to ne postuju.Zato svi u nedelju na Istok da se govnima pokaze sta pravi grobari i navijaci misle o svemu sto se desava u klubu. Dosta je bilo, dosta nas jebu ,vreme je da se poloze racuni,kako uprava ,tako i vodeca govna sa juzne tribine.
 
Последња измена:

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Ne moze Dr.Hofman, da se nesposobnost drzave koristi kao izgovor za stanja koja nam ne idu na ruku. Pa zar nije nase ustavno i demokratsko pravo da iskazemo svoje stavove prema necemu i svoja ne zadovoljstva prema nekome. Zar ocekujes da Dacic, Tadic ili neko peti dodje i mi mu damo spisak ne pozeljnih u klubu i oni sutra dan na skupstini usvoje uredbu o prekidu delovanja pojedinaca u fk Partizan. To sto zelimo da govna odu, mozemo izdejstvovati samo mi nasom aktivnom borbom, ali ne ovde na forumu, vec sa motkama pa pravo na upravu. To koliko ce mo uspeti u tome zavisi samo od nase organizovanosti, iskrenosti svakog pojedinca, istrajnosti, vole i motiva. Zar nam treba veci motiv od apasavanja nase svetinje i vratiti mu pripadnost onima koji ga vole iz duse a ne za pare i iz interesa. BORBA ZA PARTIZAN. Zvona na uzbunu odavno zvone, neko me jace a neko ne zeli da ih cuje. Ako i dalje ratujemo sa govnima samo na forumu, uskoro ce mo navijati za "klub koji je nekad bio slavan a od skora vise ne postoji".
 

spaki_

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
14
Reaction score
0
Prvi treba da ode mali stanojevic jer je u svakom smislu mali covek.Nikakve razlike izmedju njega i trule uprave nema,jer da ima otisao bi sam jos odavno.
UPRAVO;STANOJEVICU NAPOLJE :::NAPOLJE BAGRO ZAUVEK
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Da se samo nadoveze na post u temi kvalifikacije posto je zatvorena ,kaze decko Trujic je igracina za ove ! Jeste itekako i ne samo on nego i Dusan Brkovic evo ga momak u Smederevu nije imao mesta kod nas ,izmislio je fudbal za Ivanova i Rnica gledam ga cesto i bruka kako decko igra ,al dzabe ili nije imao menadzera iz UO ili se nekom zamerio .... I ne samo on sto je najtuznije gomila nasih igraca tavori po drugim klubovima dok antitalenti igraju za prvi tim ,nije ni cudo sto se onaj Adija iznervirao.

Za Adiju se ne slazem,a ostalo si u pravu..Pravi primer za to je Marko Simic igrac koji je dete Partizana a morao je preko Jagodine i Bezanije da se probija...Pre par dana je pogotkom u revansu doneo uz jos jednog igraca Bate Borisovu LS a nedelju dana pre toga i neresen rezultat u Gracu,a decko je stoper.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Meni samo nije jasno cemu toliko drvlje na Damjanca,covjek radi posao od koga zhivi.
Mada bih volio da vidim pojedine u njegovoj kozi sto bi radili i kako bi se ponasali.
To bi bilo isto kao kad bi radnici propalih fabrika rekli: nema veze što propadosmo, nisu lopovi krivi, jer i mi bismo krali da smo na njegovom mjestu.
Što ljudi uvijek traže opravdanja za mafiju?
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Stanojevica sada ne smemo smeniti!
Bez obzira na bruku od sinoc,nemamo prostora za rizik sa novim trenerom,titula izmice i treba je juriti.
A licno ne vidim ko bi ga mogao zameniti. Antic mozda,ali ne verujem da bih on u ovom trenutku prihvatio izazov...nije lud da dolazi u klub u kojem ce se sledeci neuspeh prikrivati novom smenom trenera a glavni krivci ce ostati zasticeni poput belih medveda.

O upravi ovde mozemo razglabati do sutra,ali realno je da se ove garniture ( tu ne mislim samo na ljude sa funkcijama u klubu) necemo rastosiljati ni u sledecih 5 godina.
Jedini protivnik koji njih moze da dotuce datum proizvodnje,tj.rok trajanja...
Niko od njih ne mrzi Partizan,ali moraju shvatiti da ne rade dobro Partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top