Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Završena utakmice!
Pobeda od 1:0.Bar malo da se digne samopouzdanje.

Dali smo gol iz penala,ne znam ko.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Честитке престолонаследнику на постигнутом голу... :)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да ако нас ово мало тргне! А мислим да хоће! Овакве утакмице су нам потребне, на оваквим утакмицама јачамо...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne mogu baš da poverujem u to da je Vjetrović cigan, ali da je na pošten način stigao tu gde jeste, to sigurno nije...

Lik je sa 22 godine postao portparol Partizana, pa gde to ima???
Isto ko što je mom ortaku direktor u jednoj jako bitnoj državnoj instituciji lik koji je 87.godište i to mu prvo radno mesto...

A ko je onaj lik sa bradom koji nekad glumi domaćina na konferencijima za štampu?
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
To je Velanac retko pozitivna osoba :D
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Dobro je dosla ova pobeda,valjda ce se podici samopouzdanje momcima pa da krenemo u seriju pobeda !

@Nikola_G
A ko je onaj lik sa bradom koji nekad glumi domaćina na konferencijima za štampu?

To je Velanac,po meni deluje kao korektan lik...

Edit: eto AgenAt vec odgovorila :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja sam se ogrešio o Velanca.
Mnogo mi je išao na živce protiv Tuluza. :D
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Mnogo dobar i skroman dečko :D
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Milija mali ga uterao, 82. minut! :)
KRAJ! Cagliari 0:1 PARTIZAN


Milijin mali jeste zasrao sa Genkom zestoko ali u nasoj ligi je stvarno koristan, trudi se, bori se, samo malo da smanji dozivljaje sa loptom i da na vreme pocne da je se oslobadja. I u Evropi bi on mogao biti od koristi ali kazem da previse drzi loptu. Kod indijanaca iz nase lige ti driblinzi donekle prolaze ali u Evropi, NE. U Evropi mu pridje cvrsci i brzi igrac i otrese ga, zato mora brze da dodaje. Malo mi je i krivo jer ma koliko da je pogresio (i ja sam bio u stanju da ga zadavim posle crvenog u Genku) mislim da smo preterali sa kritikovanjem. Decko bar nepokazuje kurcobolju kao Scepovic.

Ove bi Senta 5-0 pobedila jel tako? :roll:
 

Гпб

Guest
Какав год био Каљари, лепо је победити било који тим из једне од најјачих лига на свету. Штета што предходних година нисмо имали више успеха, поготово у Купу Уефа/Лиги Европе где смо играли са осредњим противницима. Остаје велика жал за Европом ове године...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Milijin mali jeste zasrao sa Genkom zestoko ali u nasoj ligi je stvarno koristan, trudi se, bori se, samo malo da smanji dozivljaje sa loptom i da na vreme pocne da je se oslobadja. I u Evropi bi on mogao biti od koristi ali kazem da previse drzi loptu. Kod indijanaca iz nase lige ti driblinzi donekle prolaze ali u Evropi, NE. U Evropi mu pridje cvrsci i brzi igrac i otrese ga, zato mora brze da dodaje. Malo mi je i krivo jer ma koliko da je pogresio (i ja sam bio u stanju da ga zadavim posle crvenog u Genku) mislim da smo preterali sa kritikovanjem. Decko bar nepokazuje kurcobolju kao Scepovic.

Ove bi Senta 5-0 pobedila jel tako? :roll:

Испаде да је добро за Каљари што им није гостовала Сента. Овако су се с Партизаном провукли са подношљивим једним голом у мрежи.
Шалу на страну, добро је да смо победили, почев од онога да је увек лепо побеђивати где год и кога год, до тога да је после свега Станоју и екипи потребно да побеђују у континуитету. Ова наша деца стварно нису нормална. Пустиш их мало, а они се распомаме. Ако ове дахије потрају до зиме све то има да се распрода па нек неко други лупа главу са њима.
Бранко је сасвим лепо рекао за Бабовића. Чији год да је, са свим својим недостацима, ипак му се борбеност не може оспорити. Када би Станоје мало порадио на његовом бржем трансферисању лопте, добили би смо квалитет више.
Све у свему помало ме забрињава ова инфлација добрих вести. Много је то за Партизан. :wink:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cestitke na pobedi protiv Kaljariju!:clap Nije mi bitno kako smo stigli do nje, bitno je da se pobeda kao takva pise i nadam se da ce ovo uticati na poboljsanje atmosfere pred sledecih duela u JSL.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pobjeda bitna za tim i za Stanoja. Neko je pitao neki dan na forumu poslije Sente da li igraci buse trenera ja sam rekao da mi ne djeluje tako, danas i potvrda.

Ne bih rekao da se nama ovim vraca samopouzanje jer mi smo bili bolji i od Genka i od Samroka. Ispadanje zato i boli najvise, ali smo bili bolji i kraj diskusije.

Mene u sustini najvise interesuje da li je Stanojevic naucio lekciju i da li ce mu i dalje startovati Ilic i Vukic zajedno.

Jos nesto,da smo bili kompletni odvalili bi mi ove sa 2-3 razlike.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
"...a Miljkovic je fantastican u defanzivi, dok je Jovancic dobro usao u mec, iznudio penal..."

Ja se bojim ovoga sto citam i toga da se Stanoje jos nije opametio :(
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.551
Reaction score
2.601
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Drago m je zbog pobede znacice ce nam za podizanje samopouzdanja ali Stanoje je opet krenuo neke igrice sa Miljkovicem sto nikako ne valja.

Nadam se samo da nece opet po starom posle ovoga.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Одличан резултат, нимало наиван противник, као што рекосте брине то хваљење Миљковића.
Миљковићу, супер си, одличан у дефанзиви, још бољи у офанзиви, али немој више. У званичним мечевима нека мало Аксентијевића, да видимо да ли и он зна. Ти само ђускај на овим пријатељским, па на зиму опет у Телеоптик ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ko je taj Jojic? ja nisam cuo za tog decka vidim Stanoje ga hvali
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top