Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Посматрајући домаће тржиште Вермез му дође као најбоље решење.Или можда хоћемо опет неког тренера почетника да се учи на Партизану,Станојевић се јесте добро снашао у тој улози али то не значи да би и неко други.Вермезовић има иза себе већ одређено искуство и успехе у клубу,титула без пораза и одлична сезона у купу уефа где нас реално гледајући нико није надиграо у тим мечевима па ни Мидзблороу.Додуше имао је човек на распологању одличну екипу,сјајан везни ред,уиграну одбрану.Потрефио му се пред старт сезоне повратак Ћирића,Томића и Салета,па плус још долазак Брновића,Батица се вратио шест месеци раније таман толико да се уигра са Ђорђевићем.Шта данас има Вермез,то је већ друга ствар.
За Тикву не сноси кривицу,мада као што Газда рече могао је сам да оде после тога а не да га смењују исти они који су и криви за ту бруку.Али за Артмедију и не улазак у лш има и његове кривице,морао је да инсистира на неком појачању у нападу пред те мечеве,после тога оправдање му је било како Кану или Милошевић (који су се помињали као потенцијална појачања) не би били гарант за победу али је чињеница да је и у предходној сезони било проблема у нападу,да смо имали тад неког Клеа можда би и догурали до Лисабона,човек је морао да увиди тај проблем.

Све у свему кад се сагледају сви његови плусеви и минуси,више је ових првих па према томе нек нам је са срећом са њим а и њему са нама!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako ne postoji sansa da se vrati Stanoje, Vermez je najbolje resenje, bar od ovih sto se povezuju sa nama.
O Vuku kao treneru ne znamo mnogo u ovom trenutku ne bih voleo da dodje on za trenera, da je u januaru dosao ok, ovako ne bih se kockao sa ''pocetnikom'' u evropi.
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
ma ne ja sam nesto pobrkao, cika crni je ipak najgori trener u istoriji, samrok je za petah tikvu real madrid...

mislim omalovaziti uspeh vermezovica, a velicati neke trenere koji nisu nista uradili izvan naseg dvorista, zbog jednog neuspeha, pod sumnjivim okolnostima, je u najmanjem slucaju neobjektivno
da se razumemo, nisam ja strikto ni za koga, ali kad vidim da se tako omalovazava trener koji je imao najvece uspehe u zadnjih 10 godina... mislim sta reci

"Neki trener" da je ostao danas bi cekao nedelju kao rajski dan, trazio bi cigane lupom oko sebe, ne bi citao kako pola tima partizana zatvara nocne klubove i ne bi mogao da docekas sledecu sezonu kada znas da se izjednacavamo po broju titula sa musavcima.

O ponosu, sreci i radosti koju bi ti I OVOG, KAO I PRETHODNIH PROLECA doneo "neki trener" ne treba trositi reci.

"Neki trener" je trener "koji je imao najvece uspehe u zadnjih 10 godina" kako navodis na kraju posta, i nijedan drugi, konkretni rezultati to govore...
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Zašto Vuk Rašović? Shvatam, bio je pomoćnik Saleta Stanojevića...Tom logikom nema boljeg trenera za KK Partizan od Vlade Jovanovića, Duletovog pomoćnika! Da li se slažeš?

Zato sto zna sve ove igrace.
Zato sto nema nijednu mrlju iz proslosti.
Zato sto poznaje Stanojev sistem.
Zato sto je izuzetno posvecen poslu.

Nemam nista ni protiv Vermeza ali eto.. Nesto mi je gotivniji Rasovic.
Ko god da bude trener dobice moju punu podrsku:D:

Vec sam rekao da je najveci problem Partizana u napretku kluba bila uprava.. Ukoliko oni odu bice dosta lakse za sve nas pa i za novog trenera.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
"Neki trener" da je ostao danas bi cekao nedelju kao rajski dan, trazio bi cigane lupom oko sebe, ne bi citao kako pola tima partizana zatvara nocne klubove i ne bi mogao da docekas sledecu sezonu kada znas da se izjednacavamo po broju titula sa musavcima.

O ponosu, sreci i radosti koju bi ti I OVOG, KAO I PRETHODNIH PROLECA doneo "neki trener" ne treba trositi reci.

"Neki trener" je trener "koji je imao najvece uspehe u zadnjih 10 godina" kako navodis na kraju posta, i nijedan drugi, konkretni rezultati to govore...

nemoj pisati bez veze, nisam mislio pod ''nekim trenerima'' na stanoja... naprotiv
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne znam samo odakle vama da ce biti idealno stanje i super odnosi na relaciji uprava - struka... Nadam se da hoce i sve ide ka tome ali pisete vec kao da ce da se bratime medjusobno. I jel moze neko da kaze jel istina da ce Bogi da odjebe Faljija za igrace?
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
nemoj pisati bez veze, nisam mislio pod ''nekim trenerima'' na stanoja... naprotiv

Onda mi navedi konkretno ime trenera na koga mislis kad kazes: "..a velicati neke trenere koji nisu nista uradili izvan naseg dvorista.."

Koliko ja znam ovde se velica samo jedan trener zdusno od velike i ogromne vecine clanova, a i prethodni tvoj post jasno o tome govori:

"niko nece da istisne iz secanja petah tikvu, ali nekome se samrok prasta nekome tikva ne, iako su oboje imali pre toga velike uspehe... pri tom poraz od petah tikve je dosao kao posledica velikih razdora i nezadovoljstva izmedju navijaca i uprave, i pretkodnog neuspeha, kao i samrok

ne znam ko bi to od domacih trenera mogao da dodje a da bude bolji, nije neki izbor, najbolji po meni nas trener je antic, i on se pljuje, pa ne znam koga staviti, opet stranac?"

I dalje tvrdis da pod "neki trener" ne mislis na Saleta Stanojevica?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Moja davnasnja zelja se ostvarila... odlican trener, i zaista se nadam da ce uspeti da nastavi sa dobrim rezultatima...

pod njim smo igrali ozbiljan, ali ozbiljan fudbal...

Imam lepo mišljenje o vermezu kao stručnjaku. radio je kvalitetno, ali je isto tako imao i velikih problema. sećam se da je igra po boku bila misaona imenica. ekipa nije bila dobro izbalansirana. Mada je radio bez iskustva i učio se usput što se jasno videlo, pa je negde i izgubio konce. Ipak, smatram da ima odličnu viziju!
o vermezu kao čoveku ne znam ništa. ono što sam čuo i pročitao ovde na forumu daje mi za pravo da budem jako sumnjičav.
trener svakog fudbalskog kluba mora da bude No1, nosilac sistema. pitanje je da li vermez ima kapaciteta.
a ono kad je izjavio "za prijatelje sam vermez, a za ove druge čika crni"...jako mi se dopalo :)
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
@zoranik
taj post je bio diskusija sa crno-belim u vezi najveceg neuspeha u evropi, i moja odbrana vermezovica a nikako napad na stanojevica

a pod trenerom koji se velica previse za mene je tumba, iz prostog razloga jer nista u evropi nije uradio
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
uz duzno postovanje, a gde si to video filozofiju vuka rasovica, nesto ovog proleca i ne ide teleoptiku kolko ja pratim... mislim ok je on, radio je sa stanojem i to, ali a priori reci da je dobar trener je nemoguce, zato sto nigde ozbiljno nije radio pa nismo mogli da se uverimo u to

i to oko napadaca, nebitno je s kolko napadaca igras, nego rezultat, skoro svi veliki timovi danas igraju sjednim napadacem, i 2 poluspica,uostalom igras s onim sto imas, a tvoje je da napravis rezultat, stanoje je na primer izveo protiv brage ovde 3 napadaca pa nismo stvorili sansu

Dobro je poznato da Teleoptik ne igra drugu ligu takmičarski, nego da bi se razvijali igrači. Teloptik je pokazao da imamo klince na koje možemo ozbiljno da računamo i to će se pokazati već na leto.
A šta je više pokazao Vermezović pre nego što je došao u prvi tim? Koje je on te rezultate imao u odnosu na Vuka?
Vuk Rašović je deo sistema koji je nasilno zimus prekinut.

Nemamo mi igrače za takav sistem, to se videlo i sa jevrejskim prevarantom. Kad god je tu formacijju forsirao, mi smo ličili na tragediju.

A što se tiče Rome, nikada mu neću oprostiti onaj besmisleni penal.
Protiv tikve je apolvirao sa Bajićem kako napraviti besmisleni penal.
Jednostavno ne želim u Partizanu ljude koji se vezuju za najmračnije momente kluba.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
@pekarski
pa ne znam neko pamti mracne stvari, ja pamtim taj period kao prolece u evropi, to je bio uspeh za mene

nemam ja nista protiv ni vuka, ali ne mogu da tvrdim a priori da je dobar trener, to ne bih znao
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Većinu uspeha je sledila katastrofa. CSKA-Tikva. (nesrećni zajeb protiv Artmedije) Arsenal-Šamrok (nesrećni zajeb protiv Genka).

A za njih nisu treneri krivi nego uprave. Pljuvačku uputite na pravu adresu. Ne na Stanoja i Vermeza.
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Ovde ispade da je Grant najgori trener u istoriji fudbala, a Vermez je genije! Ajde malo da se vratimo u realnost.
Granta svi pljujemo jer je izgubio od cigana. Ali ako cemo iskreno, nije on promasivao sanse, vec Ilic, Diara, Babovic... Nije on pogresio kao Ivanov na cmarakani.
Coveku se nipodostava finale LS (koje bi i osvojio da se Teri nije okliznuo), a nasim trenerima se divimo ako su grobari.
Da se razumemo, da me sad svi ne bi napadali, ja tog coveka ne volim i drago mi je sto ide, ali nije on kriv sto je mutavo govedo smenilo najboljeg trenera u poslednjoj deceniji. A mislim da mnogi od vas tako gledate na stvari. Da nije on dosao, oni bi izvukli nekog Jesica, Milinkovica ili slicne. Po meni je Grant bolji trener od svih nasih (tu mislim na sve Srbe, ne samo grobare), izuzev par ovih koje svi pominjemo kao zelje i mozda dvojice cigana!
Poenta mog posta je da ne treba Granta pljuvati za sve lose sto se desilo ove polusezone, vec iskljucivo upravu koja je tome kumovala!
Isto tako ne treba ni dizati Vermeza u oblake, ali i pljuvati ga zbog Petah tikve. Ako dodje, treba ga podrzati. Svejedno mi je da li Tumba ili on, bitno mi je da upravi vidim ledja! Dok tako ne bude, nama jedino Murinjo i Ferguson mogu da pomognu!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da, Ilic je sada u Valjadolidu, ne verujem da bi ovi nasi dali njemu vece pare nego sto ima tamo...
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Meni se ne svidja Vermezovic, ne znam zasto . Ne deluje mi kao Stanoje strog i napaljen sto kod nas to treba.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Napaljeniji je i strožiji od Granta (što nije teško biti) jedno stodvadesetiosam puta. Stanoje je ipak što se toga tiče bog. Samo Granta da više nema u blizini našeg kluba a zatim i Đure i svih njegovih. Vermez, Tumba, Rašović...sve dobra rešenja. Od Granta mnooooooogo bolja. Stanoje kad bude mogao, neka se vrati. Ako je uspeo da nas uvede u LŠ za vreme Đure, moći će i kada Đure ne bude. Ako Vermez bude imao pogodnost odsustva Đure, i to će biti dobro.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Грант заказао опроштајну вечеру

Аврам Грант ће у среду увече организовати опроштају вечери за играче, чланове стручног штаба и најближе сараднике у Партизану.

Израелац је после победе у Крагујевцу, схватајући да ће који дан касније активирати опцију о одласку, заказао дружење са првотимцима у једном београдском ресторану.

Вукотићу омладинска школа Партизана

Осим две тренерске величине, Партизан ће кадровско освежење наставити промоцијом Момчила Вукотића на место директора омладинске школе.

Највећа играчка легенда црно–белих (791 утакмица, 339 голова) прихватио је да на поменутој функцији наследи Недељка Костића, док још није познато шта хоће ли на месту помоћника остати Миодраг Радовић.

Вукотић је био играч, тренер, директор, а актуелни руководство је проценило да у овом тренутку највише може да допринесе раду са млађим категоријама српског првака.

с.ж.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top