Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Свако има право на своје мишљење. Зато форум и постоји. Ево ЦБ и ја имамо дијаметрално супротна мишљења о Вермезу :D

Ja se tu slazem sa Munjom :D.C-B moze samo da lupi poene :D.
Ja licno sam Vermeza mrzeo kao trenera(moj Brat ga je obozavao),na mnogim stvarima mu zameram,ali fakt je da nam je Vermez uz Stanoja fudbalski najpismeniji trener kojeg smo imali u zadnjih 20 god.Od ostalih koje ja pamtim Jusufi i Golac.I niko vise.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Vuku treba da se da šansa.
Zaslužio je to svojim radom.

Vermez je tu šansu već dobio.
To što je napravio u evropi je bila ćista sreća, jer le Lazio te godine bio u kurcu , a Villareal je dosao sa B timom u Beograd i opet nismo uspeli da ga pobedimo.Pobedili smo neke indijance.
Dnjepar smo prošli onim čuvenim šutem , a pre utakmice je Vermez u avionu izjavio da mnogo toga zavisi od Ilića(ovaj mu popio crveni).
Sreća!

U derbijima je gubio kao Grant, a možda i gore. :banghead
Nikakva igra.

Nema nikakvu karijeru i jedan Okuka ima više iskustva od njega.
JAR liga???
Nemojmo se zajebavati....

Artmediju i Tikvu da ne spominjem......

Sami ćemo sebi dati autogol, ako dovedemo ovog čoveka.

Sledeca sezona je jako bitna za nas i potrebno nam je neko osveženje na klupi.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
При томе, цигани су тада били доста озбиљнији.

Тако да Вермезу пуна подршка, ако зајебе нешто, лако ћемо га терати.

Стојанче у овоме те подржавам 100% и потписујем, као и остатак поста! Још уз то верујем да је доста тренерски сазрео. Поштујем и мишљење људи који имају одређену дозу страха, али ипак верујем да је далеко боље решење него Грант, да је тотално другачија ситуација некада и сад, и такође мислим ако се коцкице поклопе и тај прелазни рок се одради како треба, коначно, мислим да нећемо морати да стрепимо. Верујем да је за наше услове, сасвим добар тренер, а и направио је нешто у тој Европи. Е сад наравно како има аргумената за има и аргумената против, али идеалног у том случају тешко да нађемо! :confused
Можда је неумесно правити поређење али Станоју приписујемо ЛШ, али и Шамрок, тако и Црном приписујемо ЛЕ, али и Тикву... Увек ће се наћи и они за и они против, али кажем још једном тренутно је боље решење од Гранта, домаћи је тренер, Гробар је, познаје и како функционише наш клуб, и ако дође нова управа, верујем да ћемо имати успеха са Црним.
Дати му шансу, па као што Стојанче рече, лако ћемо га терати ако почне да засерава...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Не говоримо о Шамроку, узгред 2-5 је (колико сам ја учио у школи) већи пораз од 1-2 (после продужетака) а ради се о тимовима приближне класе. Немојте ми само рећи да је Петах Тиква била крем европског фудбала.

Дакле, не говоримо о Шамроку, већ о Вермезу али у Србаља је омиљени спорт замена теза. Па пошто се прича о сјајној европској сезони 2004/05, што да се не помене и она следећа, или ћемо да се правимо слепи и заборавимо да нам је и тада Вермез био тренер?

U skoli se takodje uci da se babe i zabe ne sabiraju!Kako mozes porediti Samrok sa Makabijem...slazem se da tikva nije evropski krem fudbala a sta je Samrok?Izbacili nas amateri sa ostrva i to je najveca bruka!Bruka je i tikva ali daleko manja, u Izraelu se bar i igra fudbal

Da se vise ne bi pravili slepi i zaboravili sirtuaciju ko nam je bio trener kada smo ispali od tikve nemojmo biti slepi i zaboraviti ko nam je bio trener kada smo ispali od Samroka!Ljudi, pa ne postoji covek koji zajebo stvar u zivotu...ja Saleta volim...obozavam i sve bih dao da se jednog dana vrati na klupu Partizana ali zajebo je!Zajebo je i Vermez!Zajebo je i Tumba...ama svako ima neku ranu tako da nemojmo traziti dlaku u jajetu.Vlada Vermezovic trener Partizana?Sto da ne?Hoce li se javiti ljudi i kada Sale Stanojevic bude(nadam se) jednog dana preuzimao partizan i reci 'Sale Stanojevic, a ne ne i ne pa sa njim smo doziveli blam od Samroka'...ovo je glupo razmisljanje...Sale je uvek dobrodosao i rado vidjen...:ziveli
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
U derbijima je gubio kao Grant, a možda i gore. :banghead
Nikakva igra.

Titulu je uzeo bez poraza, znači ni cigani ga nisu dobili...bilo je 0:0 i 1:1. Dobli su nas jednu utakmicu u kupu (jedna se i igrala, ali šta, to ne znači da su nas cigani svuda drali). U onom prvom prvenstvu smo igrali derbi gde nam je bila potrebna pobeda za titulu. Ako se sećaš, poništen je čist gol Ilievu u prvom poluvremenu za 1:0. To je posle završeno 0:0...mogla je da bude jača ofanziva posle, to stoji, ali stoji i da nam je regularan gol poništen.
Sve u svemu, priča ti ne pije vodu.

Izvini, sad gledam nešto na netu. Dobili su nas i prethodne sezone u kupu 1:0 izgleda....nisam to bio napisao. Sve u svemu, ne menja to puno na stvari. Da je blistao u derbijima, nije, ali nije ni izbliza tako loš da bi ga toliko pljuvao.
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
U skoli se takodje uci da se babe i zabe ne sabiraju!Kako mozes porediti Samrok sa Makabijem...slazem se da tikva nije evropski krem fudbala a sta je Samrok?Izbacili nas amateri sa ostrva i to je najveca bruka!Bruka je i tikva ali daleko manja, u Izraelu se bar i igra fudbal

Не мрзи ме још једном, пошто очигледно треба цртати. Је ли Сале Станојевић кандидат за тренера? Није. Тако да не видим какве везе има Шамрок са избором Вермезовића. Кандидат је Вермезовић и причамо о разлозима "за" и "против" њега. А ви као деца, као када би неко вечерас у дуелу Тадића и Николића помињао предности и мане Коштунице, који уопште није кандидат.

То што као папагаји помињете Шамрок (о којем је овде написано десетине страна, с правом - јер се ради о срамоти) и покушавате да тиме умањите Петах Тикву, говори о вашем недостатку аргумената.

Не кажем да је Вермез незналица, далеко од тога. Само кажем да није све идеално било код њега. Ваш проблем што видите селективно.

Па, кад говоримо о успесима, првенству без пораза и зими у Европи, што вас толико боли кад се помену Тиква и Артмедија, два испадања у купу од цигана, нула победа против цигана?

Научите да прихватате и туђе аргументе.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
што вас толико боли кад се помену Тиква и Артмедија, два испадања у купу од цигана, нула победа против цигана?


Pa koga normalnog ovo može da ne boli? :D

Zezam se, evo ja ću da se oglasim pošto pripadam "frontu" kojem se dopada ideja da nam ČC bude trener.
Imaš pravo što se tiče nekih stvari. Jedino što si u jednom postu delimično omaovažavao uspeh u Ligi Evrope. Mislim da ta priča ne stoji.
U svakom slučaju, moje mišljenje je najbliže nečemu što je, čini mi se, medjutim sinoć napisao. Nije ČC sjajan, ali je trenutno možda najbolje rešenje.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Titulu je uzeo bez poraza, znači ni cigani ga nisu dobili...bilo je 0:0 i 1:1. Dobli su nas jednu utakmicu u kupu (jedna se i igrala, ali šta, to ne znači da su nas cigani svuda drali). U onom prvom prvenstvu smo igrali derbi gde nam je bila potrebna pobeda za titulu. Ako se sećaš, poništen je čist gol Ilievu u prvom poluvremenu za 1:0. To je posle završeno 0:0...mogla je da bude jača ofanziva posle, to stoji, ali stoji i da nam je regularan gol poništen.
Sve u svemu, priča ti ne pije vodu.

Izvini, sad gledam nešto na netu. Dobili su nas i prethodne sezone u kupu 1:0 izgleda....nisam to bio napisao. Sve u svemu, ne menja to puno na stvari. Da je blistao u derbijima, nije, ali nije ni izbliza tako loš da bi ga toliko pljuvao.

Napisao sam "Nikakva igra" i toga se sećam.
Odvratan fudbal smo igrali tada.
Ima negativni bilans sa ciganijom i moja priča pije vodu.

Imaš pravo na svoje mišljenje , naravno.

Moje je mišljenje da upravo u napadu treba da napredujemo, a sa njim će to biti jako teško.
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.252
Reaction score
33.932
Локација
vaginamandibularia
Ok, koga za trenera, pošto Vermezović nije ni za kurac? Da podsetim, Stanojević nije u opticaju.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
postavlja se pitanje ko je idealno resenje za trenera?Ko je taj gospodin koji je radio bez greske?Jedino da sam Bog sidje odozgo da nas trenira...trazi se dlaka u jajetu...ja da mogu da biram doveo bi Radomira jer sam siguran da bi ostvarili sve ciljeve ali dzaba, on nece doci..mozemo spomeniti i Djukica,za koga ni dan danas ne mogu da prezalim sto pobeze od nas jer smo pod njim igrali najlepsi fudbal....mozemo diskutovati i o Hidinku jer ga jako cenim ali ni on ne bi dosao...treba biti realan i u sadasnjim uslovima dovesti najbolje resenje...Vermozovic je jedno od njih...drugo logicno resenje je Rasovic ali ja sam pre za Vermeza, zbog iskustva

Odvratan fudbal pod vermezom?...i Murinjova ekipa cesto igra odvratno...protiv Barse na Nou Kamp dobio ih nikakvom igrom sa 30% poseda lopte i to u odlucujucem duelu...jebiga nikako ali ih dobio!Sa Interom isto...nikako ali dobio...dodji Vermeze pa ako dobijamo, ono jedva ce se i progutati nekako...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ok, koga za trenera, pošto Vermezović nije ni za kurac? Da podsetim, Stanojević nije u opticaju.
vest_6578_1_thumb_2.jpg
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Misljenja sam da bi trebalo Gvardiolu ili Murinja dovesti,a mozda bi i Granta trebalo ostaviti,a
Vermezovica sutnuti i pre nego sto dodje,da li bi onda pojedini medju vama bili zadovoljni???
Hocete da kazete da Vermezovic nije imao igru to jest POJEDINCIMA se ne svidja kako smo
igrali,a zaboravljate da su Garagani imali dva puta jaci i kvalitetniji tim od nas,da to je istina,
pod Stanojevicem smo dobijali cergu(niko radosniji od mene)a igra maltene ista kao kod
Vermezovica usput raspala Cerga.Najlepsi Fudbal smo igrali pod Djukicem ako cemo realno.
Vermezovicu dati sansu i pustiti ga neka radi,ako krene po zlu izvini Cika Crni ali vrati se u JAR,ako krene kako treba,svi sretni i zadovoljni,tako bi trebalo da bude,ali optuzivati i
napadati coveka zbog nekih ranijih rana je cista glupost,onda ni Tumbakovica,Stanojevica
niti Djukica ne bi trebalo nikada vratiti.
Vermezovicu ako dodjes,dobro nam se vratio i demantuj sve ovo sto neko lose pise o tebi
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
U situaciji u kojoj smo trenutno Vermezovic apsolutno i sto pre, da slucajno odlazeciima iz uprave opet ne padne na pamet neko tipa milinkovic(pu,pu..).Covek je osetio sve sto treba u trenerskom zanatu i koliko god simpatisem Vuka R. strah me je trenera pocetnika.Nemojte samo o "lepom"fudbalu,nesto smo ga malo gledali zadnjih godina iako smo osvajali titule.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Vermezovic je dobar teoreticar, fudbal poznaje u dusu i ima neko iskustvo, za razliku od Vuka Rasovica. Nebitno je ko nam se vise dopada, novi trener ce biti Vermez.
Krasi ga dobra priprema meca, analiza protivnika, ali i ziherasenje, manjak autoriteta, poslusnost prema upravi kluba..., drugim recima- nema svoje "JA".
Jedan od autenticnih primera trenera koji retko pricaju o svojoj krivici vec je natovare uvek na igrace. Sa takvima smo cesto imali iskustva.
Jeste imao veliki uspeh u Evropi i to niko ne moze da ospori. Nevazno je da li smo tada igrali lep ili ruzan fudbal, rezultati su jedino merilo.
Ali, ako pamtimo Samrok, pamtimo i Tikvu.
Ono sto zelim da naglasim, Crni nije kandidat opozicije, nove uprave, kako god. On je licno zelja Dragana "mutu" Djurica.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Samo me zanima kako to da sad Vermez recimo hoće, Rašović hoće....a pre pola sezone je bilo da ama baš niko neće i svi odjebavaju Đuru pa se eto našao bedni Grant. Jedino logično mi je da se zna da je Đura prošlost.

U raspravu o Vermez-Stanoje se ne upuštam ni u snovima. Obojica su dobri treneri, za Partizan odlični, Grobari su i to je sve. Uvek dobro došli. Granta više da ne vidim.

Jebe mi se i za Šamrok i Petah. To ide na dušu Đure i Z/B.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ono sto zelim da naglasim, Crni nije kandidat opozicije, nove uprave, kako god. On je licno zelja Dragana "mutu" Djurica.

Ima li smisla raspravljati više o ovome, ako je ova tvrdnja istinita?

"Rukovodstvo srpskog šampiona će u četvrtak na sednici Upravnog odbora, gotovo je sigurno, izabrati za novog trenera Vladimira Vermezovića"

Sportal

Ko je u rukovodstvu?
Ko je u upravnom odboru?

Pljujem na sve njihove poteze.
Cele zime se borimo protiv ovoga.
Brzo se zaboravlja....
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.142
Локација
Žrnov
Odmah da se ogradim: nemam nikakve insajderske informacije, nisam srela nijednog bivšeg/sadašnjeg/budućeg funkcionera/igrača bilo koje visine, boje kose ili kože, verske pripadnosti i seksualne orijentaciije :D

Moje viđenje situacije....

Bogićević (ili ko god drugi) se sprema da uđe u klub tiho, bez pompe, dizanja prašine, iznošenja prljavog veša (po meni - dobar potez, s obzirom da ne verujem da će mutavi ili bilo ko drugi odgovarati za krađu, jer to i nije neki zločin u Srbiji).

Sve će se prikazati kao "normalan sled događaja": Vukadinović najavio povlačenje zbog bizMisa, Grubor iz ličnih razloga, Nađ će izgubiti funkciju, a Raša Dinosaurus Babić će iz protesta otići, Ružić i SPS banda će se preseliti, a ostali će se izvući tiho, "k'o puvanjak iz gaća" što bi rekao Nikola Simić.

Elem, sve ovo što sledi je dogovor sadašnjih/bivših i budućih... sve ćeš ti to Đuro predstaviti kao svojih ruku delo, pokupićeš zasluge za titulu i 'ajd' ća.... novi će doći, nastaviti dalje i - to bi bilo to, drugarice i drugovi...

što bi braća anglo/sasi rekli no muss, no fuss
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top