Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
ja ne razumem zast oste svi uvereni da novu garnituru dovodi neko drugi do Djure. on je jos uvek tu....a zasto bi nekome svom nasledniku cinio uslugu!?
ok, mozda je to politicki dogovor,ali i dalje je tu cinjenica da je Djura taj koji dovodi novog sportskog direktora, novog trenera... i po nekoj logici, i oni su Djurini ljudi.

isto tako ove agencije i raznorazni menadzeri...krvopije i krpelji ipak su nuzno zlo. preuzeli se igrace u celom svetu, ne samo u partizanu,pa je sasvim normalno da bez njih "ne mozemo". onako na prvu, ne volim ih, i smatram da bi klub trebao imati svoju agenciju koja bi se bavila ugovorima igraca (sukob interesa!?),ali isto tako logicno je da je na kraju i tim krvopijama korisno da pojacaju partizan i postignu sto bolji ezultat, da bi sto bolje prodali igrace i vise zaradili, zar ne???

zajebano je sto ovisimo o volji nekih likova kojima partizan nista ne znaci,ali i tom sipcu,kao i tom izraelcu puno znaze pare koje zaradjuju uspesima partizana.
jer ni njima nije isto povecanje cene nekog XY igraca samo jer mu u biografiji puise da je igrao u partizanu, i da mu pise da je sa partizanom igrao LS.

zasto ovo pisem?

zato sto je ocito da bez tih likova ne mozemo,ali ipak i u tome moramo gledati nesto pozitivno. a to je da nam je svima u cilju napraviti sto je moguce veci uspeh.
i tome se nadam...nije ni njima u cilju uvaliti nam neke jeadnike za sitnu lovu,pa da kod nas samo propadnu, jer ih niko vise nece.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
:prekrsti:banghead:pop ..........................................
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Meni nije jasno samo stvarno kako Tumba ako je glasao protiv Djurica sada ide na SD ?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Instant generacija ... hoće sve i odmah!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Kakvo vredjanje... A koji to covek ne zeli sve i odmah? Ili vi stariji mozda zelite nista i nikada? Nije to hir i izmisljotina novijih generacija, vec je to uvek tako bilo da kad si mlad nemas strpljenja.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Kako mislis hocemo sve i odmah? Jos u februaru ili martu, ne secam se tacno, ste rekli da ce sve biti gotovo u maju...Ja sam se stvarno ponadao, a vidim i drugi...Shvatam ja da se situacija menja iz minuta u minut,ali kako mozete da govorite da hocemo sve na "instant" kad ste govorili par meseci da ce sve biti gotovo u maju? I sad ste nesto uznemireni sto hocemo promene koje su najavljivane...misim stvarno...:confused
 

Zagor

Guest
To je ono, mlad i glup. Nikad nisam bio mlad, uvek sam bio star...

Da se oteglo, oteglo se. Ali ovo moze da bude pobeda za manje od 6 meseci. Makar bila i Pirova...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ne razumem, ja sam ruzan, pametan i mlad...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Strpljenje je mudrost, iskustvo. Neobican slucaj Bendzamina Batona je filmska prica.

A to sto ljude mrzi ili ne znaju da citaju izmedju redova, da se strpe bar jedan dan da ne pitaju kad ce vise ta smena nema nikakve veze sa godinama...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Smena na trenerskoj klupi samo uvod u velike kadrovske promene u klubu iz Humske

„Rat“ za Partizan u završnoj fazi

Autor: O. N.

Beograd - Prošao je 15. maj, do kada je Partizanov trener Avram Grant mogao da iskoristi, klauzulom ugovora predviđenu, mogućnost da na kraju prve sezone u klubu iz Humske odustane od dogovora o jednoipogodišnjem angažmanu na mestu šefa stručnog štaba srpskog prvaka, a Izraelac se nije sastao licem u lice ni sa kim iz Upravnog odbora crno-belih i potvrdio odluku o povlačenju, javnosti serviranu preko Izraelčevog menadžera Pinija Zahavija, ali to ne znači da mu meč sa Metalcem, u nedelju, neće biti oproštajni.

Grant sigurno napušta Srbiju, s čim su predsednik Dragan Đurić i ostali članovi klupske vlade bili upoznati i pre medijskog oglašavanja Zahavija, jer je ovakav razlaz izraz obostrane volje, a ekipu će u sledećoj takmičarskoj godini gotovo izvesno voditi bivši igrač i trener „parnog valjka“ Vladimir Vermezović. Stručnjak sa kojim su crno-beli 2005. dogurali do osmine finala tadašnje Lige UEFA po volji je najvećeg dela ove vrhuške, a kako se može čuti u krugovima bliskih Đurićevoj opoziciji i po ukusu vlasnika jedne od najuspešnijih i najvećih domaćih kompanija Farmakom Miroslava Bogićevića i njegovih saradnika, koji bi posle dobrovoljnog povlačenja aktuelnih Partizanovih čelnika, krajem maja ili početkom juna, trebalo legitimnim putem, na klupskoj Skupštini, da preuzmu komande kluba.
U međuvremenu će postojeći UO po svoj prilici promovisati Vermezovića, vrlo verovatno i najtrofejnijeg Partizanovog trenera Ljubišu Tumbakovića za novog sportskog direktora, a ta sednica pomerena je sa danas na sutra. Međutim, kako se sa Partizanom nikada ništa ne zna do kraja, a iza kulisa uveliko traje završna faza višemesečnog „rata“ za petostrukog uzastopnog šampiona, u kojem smo već videli mnogo obrta, ne smeju se isključiti razna iznenađenja.

данас
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Kakvo pisanje po ljudima.
Prvo ih lozite, sad ce, sutra ce, samo sto nije. A onda kad prodje par meseci, onda ste instant generacija. Kad vam legende foruma kazu, tako je.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kakvo vredjanje... A koji to covek ne zeli sve i odmah? Ili vi stariji mozda zelite nista i nikada? Nije to hir i izmisljotina novijih generacija, vec je to uvek tako bilo da kad si mlad nemas strpljenja.

Razlika je u tome što ima i onih koji znaju da od "sve i odmah" nema ništa, a nisu matori!

A to da je uvek bilo "hoću sve i odmah" zajebi rabotu! Nekada si radio 3,4,5 godina da bi skupio novac i kupio auto, ali danas ne moraš... uzmeš kredit i kupiš "sve i odmah", samo što dug potraje duže od auta!

Jeste, rekli smo vam da je skoro sve gotovo, ali desilo se nešto neplanirano. .. ipak bi i ova govna da ostanu i bore se, pretežno prljavo.

Uopšte mi ne pada na pamet da vam pričam šta se sve desilo, to treba zaslužiti, a naše poverenje svakako nećete zaslužiti pričom "rekli ste u četvrtak da će uskoro sve biti gotovo, evo danas je petak i ovi su još uvek tu".

Uostalom, ja ni u koga direktno nisam uperio prst... sami ste se prepoznali!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.750
Reaction score
11.448
Локација
.
Апелујем да се ГАРГАМЕЛ-у додели титула "Форумски дисидент". Ненадјебив је човек, кеве ми...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top