Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Jasmina, nije iskljuceno to sto kazes.
A zamisli ovo: Djuric po nalogu odozgo, prinudjen da skloni pojedince i dovede nove ljude(takodje po nalogu odozgo), dogovara miran, svojevoljni odlazak pojedinaca, sa sve trenerom. On ostaje, menja se trener(po ukusu navijaca), dolazi SD(po ukusu navijaca). I vuk sit i ovce na broju.
Vermez je zadnja 2 dana proveo na stadionu u ofisu kod Djurica. Ja sam dobio informaciju da je licno Djuric insistirao da Vermez dodje. Da li je lazna, tesko da cemo ikada saznati.
 

Zagor

Guest
Ако мутави зна ко је Вермез, пушка ме убила...
 

Zagor

Guest
Хаха, ма дај бре, па ђура је предлагао дезвеза тада, али су ови лоше превели...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Vermeze odlazi! :D

Možda će Vermez da bude đurin insajder u novoj postavi uprave kluba, ha? :D
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
@zaro,
Ako takvu informaciju dobijes od coveka koji je jedan od direktora u Partizanu, imas 2 opcije: ili da mu verujes, ili posumnjas da tako prica jer je Djuricev covek.
Ja mu verujem, zbog nekih stvari od ranije.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
A ja imam informaciju kao sto rece heysell,da je Vermez dobio mig i od Bogicevica (sta vise, bio njegova zelja takodje)
 

Zagor

Guest
Ето, две управе - ова на власти и ова из сенке - успешно сарађују... Врло је могуће да је мутавом шапнуто ког тренера да остави пре повлачења, као контра-услуга за продају коју сме да врши како му воља...
 
Последња измена од уредника:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ne verujem... mada opet, ko zna...

Meni je ipak znak da pdlaze, to sto je Vukadinovic najavio odlazak kao iz razloga sto mora da se posveti izborima u firmi, i metalcu... mislim puno vremena mui je partizan oduzimao...

Kad krenu da se osipaju saradnici, to je znak da je kraj blizu...

I npr. ne verujem da su Moca i Tumba ludi i ne znaju sta se zbiva, pa ih je djura prevario.. ili cemo jos dve legende da unistimo?

Lepo gazda rece, strpimo se jos malo
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Чим се Вукадин практично Ђурина десна рука и ударна песница смене свих тренера до сад повлачи , мање више је све јасно.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па то, Моца није луд па да се сада ставља на страну мутавог. Моца, човек који се дистанцирао од свега тога, па сад да долази - то би било као прелазак у редове Драже Михајловића у пролеће 1945.

Много тога се нагађа и лупета, много тога се свесно пушта иако нема везе са истином, то је мој лични утисак.

Велики је и масан колач ФК Партизан, па отуда и милион интереса и комбинација.

А не дирајте Вукадина, има човек приватне обавезе. Мора да промовише нову линију посуђа...издркам му у експрес лонац.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ако мутави зна ко је Вермез, пушка ме убила...

Naravno da ne zna. Vermez nije "njegova zelja" vec jednog coveka koji stoji uz njega u poslednje vreme, frustriran sto je izvisio za predsednicku nominaciju jer nije znao da li da prdne ili stisne kad su ga jurili opozicionari.
Jedina licna i personalna zelja Djurica u ovom trenutku je da Kezman bude sportski direktor, jer mu je duzan u nekom talu/biznisu oko neke zemlje na Dedinju.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
...издркам му у експрес лонац.
Je l' bez, ili sa zavrsnicom?:D

Нађу није угрожена позиција у Партизану

Информација да би у престројавањима Алберт Нађ могао да изгубио место није тачна. Садашњи координатор за спортска питања исту улогу, највероватније, обављаће и у будућности.
Нађ је у уторак разговарао са председником Ђурићем, а његова позиција није угрожена променама, јер чланови Управног одбора изузетно цене Албертов допринос резултатима у последње две године, поготову у сезони 2010, кад је са минимално улагања (25.000 евра) сјајно одрадио прелазни рок, појачавши се играчима који су изборили пласман у Лигу шампиона.
http://www.zurnal.rs/2012/05/16/nadjova-pozicija-u-partizanu-nije-ugrozena/index.html
Nadj nas uveo u Ligu Sampiona, a vi pljujete patuljka?
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Vermez i Moca Vukotic su dobili jasan signal da mogu da udju u Partizan od nove uprave Partizana koja dolazi...to je moje vidjenje
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хаха, али позиција Алберта Нађа...:buhaha Има ли шта апстрактније и бесмисленије? Битан је колико и брадате жене и гутачи ватре на средњевековном двору.

Слажем се да не треба да брине за позицију, дворских будала никада превише...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Pozicija Nadja ne treba da cudi jer je mali poltron...skoro su u mestu odakle sam u opstini primili 'tatinu cerku' na posao na radno mesto 'pisac putnih naloga' ...tako stoji u opisu :) ...to ti je i sa Albertom...ne znas gde da ga smestis pa mu izmislis funkciju da prima platu
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Zamisljam prelazni rok koji bi vodili Kezman kao SD i Albert koordinator, kuku nama, eto veselja. Ja sam Kezmana obozavao, prizeljkivao njegov povratak makar na jednu sezonu, ili kasnije na neku funkciju, ali zbog petljanja i talova sa mutavim, i jos dosta postupaka u poslednje vreme koji pokazuju da je u najmanju ruku labilna licnost, mislim da bi nam mutavi uvalio do balcaka, postavljanjem Kezmana za SD.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top