Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
vala, neka kraduckaju koliko hoce, samo da ne salju igrace na streljanje u rupu, i da ni po koju cenu ne idu na "mi ove, a oni sledece godine". za pocetak dosta!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Bjeković: Učio sam Đurića fudbalskim pravilima!

Fudbal, 06:00, 17.05.2012.
Autor: Dejan Petković,Foto: Saša Pavlić
Bivši direktor Partizana poziva aktuelno rukovodstvo da zajedno sa Avramom Grantom napusti klub

ucio-sam-dragana-durica-fudbalskim-pravilima-1337195365-162928.jpg

Bez dlake na jeziku.
Bivši sportski direktor Partizana Nenad Bjeković ističe kako bi u poziciji odgovornih u klubu doneo istu odluku o postavljenju Vladimira Vermezovića na čelo šefa stručnog štaba. Za sve ostalo što radi aktuelna uprava s Draganom Đurićem na čelu Bjeković nema lepu reč, već se pribojava cene njihovih promašaja koju će na kraju platiti Partizan.
- Šta lepo mogu da kažem o ljudima na koje sam godine i godine potrošio učeći ih da samo golman može rukom da igra u šesnaestercu. Sada su oni ti koji odlučuju o sudbini kluba, a cenu njihovih promašaja plaća Partizan - kaže za Kurir Bjeković.
♦ Šta mislite o dovođenju Vladimira Vermezovića?
- Da sam na njihovom mestu, uradio bih to isto. Odlična stvar za Partizan.
Kako biste ocenili rad Avrama Granta?
- Njegov dolazak je bio katastrofalan potez. Na kraju se događa farsa u kojoj on ostavlja Partizan, umesto da se Partizan oslobodi njega. Međutim, nije Grant kriv, već oni koji su ga doveli.
Kako to mislite?
- Oni moraju da objasne kako su potrošili više para za njegove četiri mesečne plate nego za dve godine plaćanja uspešnog trenera kakav je bio Aleksandar Stanojević. Bio bih srećan ako bi Đurić, koji ga je doveo, krenuo njegovim stopama. To bi bilo najbolje za Partizan.

Kad ne može Vermez, dobar je Miha
♦ Kako komentarišete postavljenje Siniše Mihajlovića za selektora Srbije?
- Mihajlović je dobro rešenje. Najbolji srpski trener je Vladimir Vermezović, ali pošto on neće moći da preuzme reprezentaciju Srbije, onda je bilo dobro opredeliti se za Mihajlovića - zaključio je Bjeković.
http://www.kurir-info.rs/ucio-sam-dragana-durica-fudbalskim-pravilima-clanak-230066
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Samo se čekalo da iskoči Bik sa Mutom nataknutim na rogove..
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Muka mi je kada vidim ovu sliku :puke

Njega se nekako moramo otarasiti......
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nije to jedna ista slika. Ima ih više koje liče jedna na drugu. Tokom jednog dana šanse su više od 50% da će foto-reporter ubosti baš ovakvu pozu sa istim rekvizitom. :D Ikonografski prikaz našeg ex diktator...ovaj, direktora. Prikaz na nivou Če Gevare. :D Lika prosto vređa to što amateri sada rade ono što je on kao profi radio godinama.

Samo neka Bjeka odradi deo posla u teranju Đure i neka se povuče u (zasluženu) penziju. Neprijatelj mog neprijatelja je moj privremeni prijatelj.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Koliko Nadj trazi para tj koliku otpremninu da mu se isplati da ode iz Partizana i da vise nikada ne dolazi?Dajte da ga se otarasimo...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Grant je vec otisao, samo mu skelet sa sve mesistem ostao do proslave titule. E al' za Nadja cemo paliti krpe.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Уз јајару Гранта одлазе и они помоћници.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
1000 puta ponovljeno,al nije na odmet jos jedaeredd.Je znam dal je svestan koliko je srozao svoj dugo stican ugled ,za ove 2-3 sezone.nikad se nije isticao pamecu,al da je ovoliko glup,to stvarno treba umeti...Umesto kao vecina njegovih kolega da se posveti .nekom privatnom biznisu,on glumi neko mudo???Nemam reci za bivseg kapjtena,a sadasnju podguzno,podmudnu buvu...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Остаје ли Радиновић?

Мислим да ће Вермез одредити своје сараднике самостално. Није лош Вања , видећемо. Циљ је да она ужичка превара од бившег голмана добије ногу :D
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
"Tumba" se pita!

U Partizanu jasna podela posla, nakon promocije Ljubiša Tumbaković će predložiti Vermezovića, a onda se u potpunosti posvetiti prelaznom roku. Opredeljenje kluba za rad na duže staze.
U Partizanu su prelomili, Ljubiša Tumbaković i Vladimir Vermezović se vraćaju u klub.

Bivši trener, Tumbaković će postati sportski direktor, a preuzeće kompletan posao u prelaznom roku koji je Nađ već započeo. Nekadašnji kapiten ostaje koordinator, ali neće se baviti transferima.

"Sport" piše da je njegov ostanak na funkciji kompromis, a Nađ bi kao član upravnog odbora trebalo da bude spona između funkcionera sa jedne i direktora i trenera sa druge strane.

On je već povukao određene poteze u prelaznom roku, učestvovao u pregovorima oko Pauljevića i Zabije koji bi trebalo da stigne iz Kuvajta, no od sutra je to u nadležnosti Tumbakovića.

Formalno novi direktor predlaže trenera, u pitanju je Vlada Vermezović koji se vraća u klub, a potpisaće ugovor na tri godine.

Sam taj podatak pokazuje da u Humskoj na njega računaju za duži period. Kako se saznaje imaće za cilj da zadrži dominaciju u Srbiji, ali i uvede što više igrača iz fudbalske škole u prvi tim.

Crno - beli će se oslanjati na sopstvene snage, naravno pokušaće da dovedu i najbolje iz Srbije, a nekako su posle nekih poslednjih poteza utihnule priče o dovođenju stranaca, pogotovo onih iskusnijih.

Grant će poslednji put voditi tim protiv Metalca, Vermezović je već svakodnevno na stadionu, od ponedeljka preuzima tim.

Prozivku će izvršiti u drugoj nedelji juna, biće obnovljena tradicija da se bazične pripreme obave na Tari, a zatim sledi odlazak u Sloveniju, gde će biti glazura za start u kvalifikacijama za Ligu šampiona, polovinom juna.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/tumba-se-pita-79432.html
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Koliki beckicmenjak treba da budes da bi kao Nadj ostao da saradjujes sa ljudima kojima si zabio noz u ledja, jbt izgleda da je dinosaurus Rasa spremio novog Rasu, dupelisca i uvlakaca, koji ce da jase klub narednih 50 godina.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ja ne razumem ovoliko pljuvanje Nadja, al stvarno, ok dobar deo jeste zasluzio, al mislim da se preteruje. Ako je Nadj nekom zabio noz u ledja a oni ga ostave kao saradnika onda on jeste beskicmenjak al su ovi na drugoj strani debili.

I ne znam dal je mesto, al ovaj naslov sa naslovne strane "Koji Tumba, Vermez, Moca, koji bakraci" mi nekako ostavlja gorcinu. Znam da nije bilo namere ali deluje, bar meni, da se apriori umanjuje velicina ljudi od kojih su neki vrhunske legende Partizana.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Pa mi smo u tome najbolji... da unistimo mnoge legende... od Bate,preko Tomica,Petrica,Jokanovica do sad Tumbe i Moce...

Ajde lakse malo ljudi.... polako... ja ne zelim da pljujem te ljude, ne mogu, i nadam se da su se odlucili za dolazak u Partizan, jer pocinju da duvaju neki bolji vetrovi...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Nadj je odavno presao na tamnu stranu...nema njemu vise pomoci...jebote nekad sam ga gotivio, a sad bi ga govnjivom motkom terao niz kaldrmu sa drvenim okovratnikom...Izgleda da ce tamno seme kad ova govna odu (a otici ce) nastaviti da zivi u njemu...ukoliko se nekako ne najuri...samo se pitam da li je on stvarno toliko zajeban postao "igrac" da niko ( bar za sada, videcemo kasnije) ne moze da ga otera iz kluba?
 

Dr.Hofmann

Guest
Da sam ja neka vlast na ovom forumu (ko što nisam), ja bi ovakve teme izbrisao i zaključao, a ne otpad:D, ili bi samo omogućio, kačenje novinskih članaka i konkretnih informacija i kraj priče, jer ovo je davno izgubilo bilo kakav smisao...

Ista stvar i za Milevu...


Kao da je Nađ sad važan u pičku materinu, pustite Nađa nesrećnog u pm...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Tacno, mi jedemo svoje legende, delom... Ali druga strana medalje je glorifikovanje i idealizacija ljudi na osnovu onoga sto su oni pokazivali na terenu. A niko ne zna kakvi su oni zaista ljudi. Da ste posle onog gola u Ljubljani nekom tada rekli da ce Bjekovic da postane ovo sto je, verovatno bi vas tad neko skratio za glavu.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Tacno tako, Cerberuse. Zato je i bolje da poznajemo samo njihove fudbalsko/trenerske kvalitete. Kakvi su kao ljudi, manje je bitno. Sve dok Partizan ne trpi zbog toga, naravno.
Koliko puta smo se za samo poslednjih godinu dana razocarali postupcima i ljudskom stranom pojedinih "legendi"...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top