Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Иван Томић из профила исти Вуди Харелсон :D.
Прослава као прослава, парада кича људи који су све урадили против Партизана у управо завршеној сезони. Да ли по диктату, или само из сопствених интереса, или сопствене неспособности, за сада остаје непознато. Играчи су још у јануару имали прилику да се одреде према раду Александра Станојевића, и "раду" Гранта-преваранта. мутави, бурек, раша, нађ, ружић - то су људи којима би заувек требало забранити приступ клубу.

Када чујем овог мутавог како говори, имам осећај сличан оном који је остављао Џорџ Буш млађи - Боже, да ли је могуће да један овакав идиот води било шта.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ako Bik forsira Miliju u odnosu na Mikoja a istovremeno je na ratnoj nozi sa Mutavim, zasto onda Mutavi velikodusno prihvata ulazak Milije u klub i koristi njegove usluge (pare) za transfere (kako se prica)? Ocigledno su u citavoj prici izvisili Mikoje i Bik, s tim sto je Bik izvisio za sva vremena a Mikoje mozda jos ima sanse.
Ja vise nista ne znam a i kad sam vidio na ovoj proslavi kako burek i mutavi izljubise i izgrlise sve zive za koje sam mislio da su na pravoj strani osjecaj zbunjenosti se samo povecao.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Ako Milija dodje, Bik nikako nije izvisio jer ga on sam i gura, pa ko je nagovorio Miliju da uleti ? Milija nije problem, zato sto sistem ostaje isti, on se lagano moze o svemu dogovoriti sa Mutavim i da se izvrsi rotacija - ja ne diram tebe, ti ne diras mene i tako. Ono sto je sigurno jeste to da Mutavi i preostala 3 clana uprave ne mogu da opstanu, kako ce samo njih 4 da vode klub ?

Ali njima je velika razlika da li ce ih naslediti Bogicevic koji je vec poceo da iskopava sve sto moze o njihovim semama i koji planira da objavi koliki je dug i ko ga je napravio, ili Milija koji ce sakriti dug, reci kako su ovi sjajno radili i pustiti ih na miru.

Pre, pa jedno mesec dana se pojavila prica kako Mutavi hoce garancije da ga nece goniti i da nece objaviti dug. Tek tada bi pristao na povlacenje, ali ovaj je hteo da objavi dug (mislim da je preko 5 miliona) i u tome je nastao problem. Mutavi je kupio vreme i kako je vreme odmicalo, njegova pozicija je ojacala, tj. Bogiceviceva je oslabila uplivom Milije koji je sada blizi mestu predsednika.

S obzirom da se pojavio na proslavi, mislim da je jako blizu... Meni se to ne svidja uopste.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
O jebem ti sve...nisam mogao da odslušam govor preCednika ni jedan minut.... jbte, pa nakon dve, maksimum tri reči opet mora da pogleda u papir. Nema kapacitet da zapamti više reči. A "šampion...šampionat..." neću da komentarišem. MAJKO MILA ko nam je na čelu kluba....:puke Jel on uopšte ljudsko biće ili defektni android? :banghead
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja ne znam zasto vi uopste gledate tu mutavu spodobu.
meni ne pada na pamet da pustam taj nuklearni otpad.
inace licno mislim da od ovog bogicevica nema nista. digo covek ruke, video u kakvo se vrzino kolo upleo.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
dva detalja su jako zanimljiva.

Oko 08:00, alkatrazi i jos neki 'grobari' ulaze zajedno sa dacicem :)
Isto sam primetio da je IN umesto tri poljupca, jedan dugacak poljubac


Salu na stranu, mnogi ovde gledaju na stvari u fazonu

Babovic Snr./Bogicevic VS Djuric

a u realnosti je

Bogicevic VS Babovic Snr./Djuric

Licno ne verujem u ovu pricu da je Babovic doveo Vermeza i Tumbu, ali ako jeste sta vam to govori? Cak i ovo motanje oko kluba.

Bogicevic ne zna gde mu je glava, Partizan mu je poslednja obaveza trenutno, zaista ne vidim kada i zasto ce da se upusta u avanturu zvanu Partizan.

Ovde se koristi terminologija "ova trenutna uprava je najgora" itd itd... Samo da vas podsetim da ovo nije nikakva nova uprava, ovo je ista uprava kao i pre dvadeset godina, upravo kada je DJura dosao u klub. I da nam dodje Babonja to je i dalje ista uprava. Legende lopovi, SPS, priverdnici....

Dolazak Bogicevica bi zaista bio novi start, nova uprava. Ne tvrdim, niti potenciram da je mozda bolja od ove koju imamo 20+ godina, nego jednostavno nova. Bas zato me nebi ni zacudilo ujedinjenje fronta Bik/Babovic protiv Bogicevica. Jeste da su se popickali oko para, ali zajedno brane jedan utemeljni rezim, sastavljen od bivsih legendi, SPS-a, i privredinka devedesetih i dok uvek postoji taj temelj, njima su u Partizanu vrata otvorena
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne znam dal je za ovu temu al na B92 čitam da Čelsi nudi za Jovetu 30 milki. E sad dal neko upućeniji zna da se nismo zajebali pa tražili neki procenat zamislite bar 10 % da smo tražili... Jebote što nemamo normalnu upravu gde bi nam sad kraj bio sa masnim procentom...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Cudno mi je da niko od novinara ne pronadje tog Bogicevica i ne pita ga "zasto zastoj"? Makar da ga neko pita i neka kaze da je odbio da odgovori, ali cisto da znamo da li nesto ima da kaze na tu temu ili ne.
Shvatam da se neke stvari rade u tajnosti (ako se uopste rade) ali ne mogu da vjerujem da su i novinari dio tog tajnog projekta, bar ne svi.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ide nam svakako onaj procenat od 5 posto (cini mi se da toliki ide maticnim klubovima) :D
Al' dobro ni 5 posto od 30 miliona nije malo :D
Ma kakav crni Bogicevic, ne palite se dzabe i ako dodje do smene uprave neko drugi ce nas zajahati, ma da sam ja uvek i bio za to da nas ne jasi ni jedan od te dvojice Bogicevic/Djuric.
 
Последња измена:

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
dva detalja su jako zanimljiva.

Oko 08:00, alkatrazi i jos neki 'grobari' ulaze zajedno sa dacicem :)
Isto sam primetio da je IN umesto tri poljupca, jedan dugacak poljubac


Salu na stranu, mnogi ovde gledaju na stvari u fazonu

Babovic Snr./Bogicevic VS Djuric

a u realnosti je

Bogicevic VS Babovic Snr./Djuric

Licno ne verujem u ovu pricu da je Babovic doveo Vermeza i Tumbu, ali ako jeste sta vam to govori? Cak i ovo motanje oko kluba.

Bogicevic ne zna gde mu je glava, Partizan mu je poslednja obaveza trenutno, zaista ne vidim kada i zasto ce da se upusta u avanturu zvanu Partizan.

Ovde se koristi terminologija "ova trenutna uprava je najgora" itd itd... Samo da vas podsetim da ovo nije nikakva nova uprava, ovo je ista uprava kao i pre dvadeset godina, upravo kada je DJura dosao u klub. I da nam dodje Babonja to je i dalje ista uprava. Legende lopovi, SPS, priverdnici....

Dolazak Bogicevica bi zaista bio novi start, nova uprava. Ne tvrdim, niti potenciram da je mozda bolja od ove koju imamo 20+ godina, nego jednostavno nova. Bas zato me nebi ni zacudilo ujedinjenje fronta Bik/Babovic protiv Bogicevica. Jeste da su se popickali oko para, ali zajedno brane jedan utemeljni rezim, sastavljen od bivsih legendi, SPS-a, i privredinka devedesetih i dok uvek postoji taj temelj, njima su u Partizanu vrata otvorena
Bravo za post, rekao si ono sta ja mislim, samo si se bolje izrazio :). Sve je isto samo druga su imena.

Inace, izgleda je Bogicevic izvisio... Babovic it is :banghead
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ne postavlja se pitanje da li je Bogicevic toliko mocan da bi mogao da najuri ova govna. Vece je pitanje, da li postoji uopste neko ko ih moze najuriti?
Najjaci igraci u ovoj zemlji su na njihovoj strani - i politicki i tajkunski.
Opozicije nema, izuzev pojedinaca, suvise slabih i nemocnih da promene tok stvari.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovde se koristi terminologija "ova trenutna uprava je najgora" itd itd... Samo da vas podsetim da ovo nije nikakva nova uprava, ovo je ista uprava kao i pre dvadeset godina, upravo kada je DJura dosao u klub. I da nam dodje Babonja to je i dalje ista uprava. Legende lopovi, SPS, priverdnici....

Dolazak Bogicevica bi zaista bio novi start, nova uprava. Ne tvrdim, niti potenciram da je mozda bolja od ove koju imamo 20+ godina, nego jednostavno nova. Bas zato me nebi ni zacudilo ujedinjenje fronta Bik/Babovic protiv Bogicevica. Jeste da su se popickali oko para, ali zajedno brane jedan utemeljni rezim, sastavljen od bivsih legendi, SPS-a, i privredinka devedesetih i dok uvek postoji taj temelj, njima su u Partizanu vrata otvorena

:clap

То је то. Један исти окоштали систем који деценијама опстаје у ФК Партизан и који свима одговара. Количина лицемерја која је синоћ текла Шекспировом је невероватна. Намештени осмеси, маса оних који су до јуче били против мутавог а синоћ му се кезе док у себи мисле "какво мутаво говедо".

Очигледно да нико од синоћ присутних а иоле утицајних и познатих, што из редова бивших играча, што из редова привреде и политике, нема апсолутно никакав морални проблем што је ово зло на челу клуба и што се клуб систематски урушава. Напротив, Партизан је свима њима златна кока. Неко се нада понеком јајету, неко мрви са стола, неко је ту да би био виђен па га се можда и сете када се буде расправљало о асистенту помоћног тренера или заменику координатора. Голи, ситни, бедни и мали интереси.

Треба само видети поједине фаце на оној фото - галерији и падне ти ролетна на очи. Партизану ће сванути када буде ослобођен и деконтаминиран свих тих Ђурића, Бјековића, Зечевића, Додика, Бабовића, Ратомира, Јовичића, Ружића, Грубора, њиховог наследства и заоставштине и њихових јатака.

А то се неће десити док имамо овакву сакату државу или без неког удара метеорита у Хумску. До тада, остаје избор - да будете мазохисти, да гледате све то и да им зарад јесење или праве титуле дајете легитимитет или да сачувате и себе и своје здравље.

Јер ово се само зове Партизан, ово нема везе са оним што Партизан представља у нашим срцима.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Dakle definitivno ostaju ovi lopovi. Nema nade za ovu godinu?
 

Dr.Hofmann

Guest
:clap

То је то. Један исти окоштали систем који деценијама опстаје у ФК Партизан и који свима одговара. Количина лицемерја која је синоћ текла Шекспировом је невероватна. Намештени осмеси, маса оних који су до јуче били против мутавог а синоћ му се кезе док у себи мисле "какво мутаво говедо".

Очигледно да нико од синоћ присутних а иоле утицајних и познатих, што из редова бивших играча, што из редова привреде и политике, нема апсолутно никакав морални проблем што је ово зло на челу клуба и што се клуб систематски урушава. Напротив, Партизан је свима њима златна кока. Неко се нада понеком јајету, неко мрви са стола, неко је ту да би био виђен па га се можда и сете када се буде расправљало о асистенту помоћног тренера или заменику координатора. Голи, ситни, бедни и мали интереси.

Треба само видети поједине фаце на оној фото - галерији и падне ти ролетна на очи. Партизану ће сванути када буде ослобођен и деконтаминиран свих тих Ђурића, Бјековића, Зечевића, Додика, Бабовића, Ратомира, Јовичића, Ружића, Грубора, њиховог наследства и заоставштине и њихових јатака.

А то се неће десити док имамо овакву сакату државу или без неког удара метеорита у Хумску. До тада, остаје избор - да будете мазохисти, да гледате све то и да им зарад јесење или праве титуле дајете легитимитет или да сачувате и себе и своје здравље.

Јер ово се само зове Партизан, ово нема везе са оним што Партизан представља у нашим срцима.

E upravo tako Crno-beli,samo kad sam ja vama to ovde još govorio a vi niste hteli da me slušate( a nije potrebno biti mnogo inteligentan da se ove stvari zaključe):D, nego me "napadali" da širim defetizam:D

Ali razumem vas bili ste mladi ludi usijane glave:D, i samo bih još da dodam da sam ja od skora odabrao ovo poslednje što sam podebljao u tvom komentaru, ali isključivo vezano za ovu tematiku, ja svoje zdravlje nastavljam da "uništavam" po raznoraznim kafanama i sa ženama raznih kategorija:D
 
Последња измена од уредника:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
E upravo tako Crno-beli,samo kad sam ja vama to ovde još govorio a vi niste hteli da me slušate( a nije potrebno biti mnogo inteligentan da se ove stvari zaključe):D, nego me "napadali" da širim defetizam:D

Ali razumem vas bili ste mladi ludi usijane glave:D, i samo bih još da dodam da sam ja od skora odabrao ovo poslednje što sam podebljao u tvom komentaru...
Hoffe,
nismo mi glupi, ali smo nepopravljivi optimisti!
Voleti Partizan i biti pesimista, ne ide zajdno. Milion puta smo prešli preko svega, milon puta ćemo preći.

Uvek u svemu se trudim da vidim nešto pozitivno (od kukanja nema ništa). Budem razočaran, negodujem... Pa se opet sa nečim oraspoložim. Što sam stariji, svesniji sam svoji grešaka, pogrešnih procena...

Ali, opet kad se pomene tračak nade, slamka spasa, ja se hvatam za tu slamku. Do kad ću tako, ne znam.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Potpuno razumem rezigniranost Crno-belog. Osećam se potpuno identično, s tim što mene to drži malo duže, već jedno 3 godine...

Sreća pa imamo danas recimo KK, makar mi koji volimo i košarku...Ne pričam o sportskim stvarima i dostignućima ovde i u Evropi (mada je i tu KK svetlosne godine ispred FK) nego jednostavno o ljudima...U našem KK-u imaš sposobne i manje sposobne, imaš i tamo ovakve i onakve, ali...to je braćo i sestre jedna mnogo čistija priča, sa mnogo više srca, emocije, prave ljubavi i pravog entuzijazma i predanosti klubu...valjda zato što u košarci nema toliko puno para kao u fudbalu...

Šta da vam kažem....i meni je bilo muka gledajući one face koje se juče okupiše, a među kojima su 90% njih šljam šljamova (onih 5 % ili 10% preostalih su ili skroz nebitni likovi, ili su bitni likovi koji su samo iz neke kurtoazije došli), koji ama ni sa 0,00000001% nisu doprineli osvajanju tih domaćih titula (šta više činili su štošta da te titule ne uzmemo!), ali ne preostaje nam trenutno izgleda ništa drugo nego da se gadimo i da stalno imamo osećaj kao da smo prst gurnuli u usta i čačkamo s njim nepca, samo što nismo povratili "iz sve snage"...

Biće jako, jako teško ove sezone odvojiti sportski deo od šljama iz uprave, bodriti ekipu a istovremeno povraćati po šljamu...Tek ćete videti koliko će to biti teško...kad i ako (daj Bože!) zabeležimo neki uspeh na terenu, a onda se upravo najveći šljam pojavi u medijima da sebe proglasi najzaslužnijim za taj uspeh. Psovaćemo samo tako sad u leto, pa na jesen...naglas i u sebi...:cry:
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ne znam zasto al "dolazak" Bogicevica me malo podseca na kratko trajanje predsednikovanja Nenada Popovica...dakle ne ulazim kakav je Popovic, dal je valjao, sta je hteo, pricam samo o slici koja se tad stvorila...dosao ugledan jak privrednik sa vezama, u UO i klub doveo razne strucne ljude (secam se da su bile i dve zene koje se i danas u poslovnim krugovima visoko kotiraju...nisam spavao nista sinoc pa me mrzi da izvlacim iz mozga kako se zovu, al kad naletim na njihovo ime u novinama setim se), plan razvoja kluba i ta neka prica o poslovanju delovala fino, evropski sto bi neki rekli...i bam, kad je krenuo malo dublje da ulazi u tokove fudbalskih desavanja u nas i da ceslja neke stvari, rasa i co se pobunise i rekose da se to tako ne radi (cak je bila prica da ce da objave sliku Popovica u zvezdniom dresu ako ne ode)
tako da i ako bi Bogicevic usao, verujem da bi postojala debele opstrukcija kako iz kluba, tako i iz saveza i fudbalskih krugova
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Sve ovo sto gledamo u Partizanu je samo upgrade originalne verzije, proizvedene 20-ak godina unazad. Sistem koji menja ljude i zadrzava svoj koncept. I bas zbog toga sto smo sa svakom novom upravom tonuli sve dublje se plasim neke naredne. Sto naravno ne znaci da ce tako i biti i da je ne prizeljkujemo.
Crno-beli, u pravu si kad kazes da se mogu izabrati 2 puta. Pitanje je samo, koliko ce svako od nas izdrzati i kada ce kod svakog od nas zavladati osecaj kurcobolje kada su sva desavanja u FKP u pitanju.
Opet, plasim se mogucnosti da me kada do toga dodje, taj osecaj dugo ne napusti, jer bi za suprotno bio potreban puni zaokret u klubu, a koji ce se tesko dogoditi.
Juce smo pisali o sezonskim kartama i o tome da li je dobro ili ne kupovati ih, tj. kome ide u korist (ne)kupovina istih. Svako ce uraditi po sopstvenom nahodjenju. Ostaje cinjenica, da ni jedni ni drugi nece biti liseni kidanja zivaca, uzrokovanih mudrim potezima vlastele. Zato kao jedini cin koji ostaje kao bunt i neslaganje je ne kupovina sezonskih karata. Razumem mnoge koji ce tako postupiti, iako imam drugaciji stav.
Ono u sta sam gotovo siguran je da ce istorija pokazati da je Partizan prokockao sansu da u godinama kada je u ovoj zemlji sve otislo u kurac, se izdigne iznad svih proseka u svakom smislu i dostigne nivo ispod kojeg nikada vise ne bi smeo da ode nazad. Sve mu je islo na ruku: slaba konkurencija, ucestvovanja u LS, zarada..Kad to kazem, mislim u svakom smislu: organizacionom, finansijskom, rezultatskom(ucestvovanje i rezultati u Evropskim takmicenjima).
Partizan je mnogima bio beg od svakodnevice, vreme za zaborav od problema, ljubav cije su pobede bile jedino lepo sto cini nase zivote. Kada dodjes u situaciju da te i to napusti, sta ti onda ostaje?
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Ljudi,ovo je Srbija ! Skapirajte da posteni ljudi nikada nece moci da budu na nekim mestima gde se mulja sa novcem ! Tako da,ko god bude predsednik Partizana,verovatno nece biti posten,a to direktno znaci da se nista nece promeniti.Nazalost ! Svi su oni isti !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top