Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ok sve, ali koje adute još ima Bogičević ?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ко га јебе знао је са каквим шљамом се петља.
Штета нико ме није обавестио да ако не волиш ђурицу мораш да волиш све фузбалере, мораћу да заволим сад и ђурицу зато што ми онај човић мало иде на курац, а правила налажу да само једног човека смем да не подносим, јебига мислио сам да је моје срце довољно велико да мрзим више људи...
Е да и поздрав за брата Забију који је на правој страни!
 
Последња измена:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ljudi nova vlada kroji pricu.Sad se malo zakuvalo u pregovorima,Gljivica se okurazio,Broz uspanicio,dok se to ne resi nema tu nikakvih promena.

Kazem mislim da tek pocinje borba oko vlade,mada smatram da ce ostati kao i pre ali ce biti mnogo zatezanja ,dok se politicka igra ne zavrsi ne ocekujem ni da igra u Partizanu pocne!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Што се тиче владе, то је договорено. За пар дана ће бити и обелодањено. Наклон за Забију!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
GAZDA ako je tacno to da ce bogicevic ipak da postane predsednik bicu najsrecniji covek na svetu, ali ne znam na osnovu cega si tako siguran kad se stvari odvijaju u potpuno suprotnom smeru a mutavko je sve samouvereniji i bahatiji sa izjavama.
PRESIDENT ako je ovo sto pricas za bogicevica istina, ja mu skidam kapu i odajem maksimalan respekt.
al kako mi da budemo sigurni da je sve to istina?
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Hmmm,Babovic doveo Vermeza,a danas Vermez izjavio da ce da da traku Djuricu.
I,sta ako nam dodje Babovic? Kakav je? Koja je razlika izmedju njega i Djure frizure?
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Budi siguran da President ima najbolje informacije sto se tice Bogicevica.

Partizan eksploatise jedna veoma snazna mreza tajkuna (kriminalci, politicari), kriminalaca (politicari, tajkuni), politicara(kriminalci, tajkuni) i djura. To je veoma teska razbiti, a moze biti i opasno. Trebalo bi imati u vidu ovo sto je President napisao: "Napisao sam sad sve ovo jer mi je krivo što se govnima maže čovek koji se uhvatio u koštac sa neprijateljima koji nas deceniju kradu!Konačno je neko hrabar da bar proba da ih sjebe i nama ni on ne odgovara." Nije za sada uspelo, ali zbog toga ne treba pljuvati Bogicevica ili ovaj forum.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bas sam bio smoren nakon odlaska Stanoja, nisam bukvalno 2 konferencije gospodina Mumigranta procitao/odgledao, ali Vermez mi je pun neke nade i poleta da je to cudo, nekako covek sija, kao Stanoje septembra pre dve godine...
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ne znam da li vi koji komentarisete ovu latinoamericku sapunicu,imate vise od 15. godina.Taj Bogicevic je najmocniji covek u Srbiji,po nekim informacijama jaci i uticajniji od Miskovica,za razliku od nama poznatih tajkuna i mnogo cistije biografije.Uz to je i glavni finansijer Demokratske stranke i vrlo blizak prijatelj Borisa Tadica.I takav gospodin da zavisi od polupismenog Bjekovica i njegove volje?!Nema sta prave forumske mudrolije.Ako je gos'n Bogicevic jasno i nedvosmisleno odlucio da udje u nas FK,ako zaista zeli da pomogne a uz to bude imao i podrsku svoje stranke,budite uvereni da ce on biti novi predsednik Partizana.Nikakav Bik ili Mutavac to nece moci da promeni ako je covek rascistio i rekao sebi ''dosta je bilo zajebavanja hocu da pomognem voljeni klub".Ispeci pa reci-kaze nas narod.Razmislite dobro pre nego sto ovde prospete neku mudrost.Molim vas
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
MITO nemoj da se pravis da si najpametniji. pitam ljude koji su upuceni da mi pojasne neke stvari jer nemam informacije koje oni imaju. verujem im jer nemaju razloga da me lazu
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ok sve, ali koje adute još ima Bogičević ?

Može taj da dobije ovu bitku.. Može da pripomogne da se kašne Tole npr, Vukadin izlazi, Raša je nevredeća stvar, ako kod Dačića dobije mig Banetu, Mile će poslušati, Đura ostaje bez leđa, opušteno može niz vodu da ide + privatizacija da mu se pakuje.

Ovde je najveće pitanje da li je Bogićević, koji je jaka alka u ovoj državi, spreman da dozvoli da ga izigraju jajare?

Ja iskreno mislim da nije, ako se napravi konačno ta jebena vlada, moglo bi doći do nekih konkretnih poteza. Čak se govorka da je Ružnić zaslužio neku funkciju, možda i on krene Vukadinovim stopama, iz kluba.

Uglavnom, Partizan definitivno počinje da bude Game of thrones, domaća verzija. Za uloge bi moglo raznorazne kombinacije da se sklapaju ko koga da igra, ali jedna sličnost je neverovatna, Đura i Džofri, jajara koja sedi gde ne treba da sedi, i najebaće.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Prosvetli nas onda mudri starce Mito, prosvetli nas mlade koji prosipamo mudrosti. Zelimo i mi da znamo ono sto ti znas. Zasto onda nije doslo do smene? Da li je to mutavko uspeo da spreci ili jednostavno Bogicevic jos nije prelomio u sebi da li zeli da pomogne voljenom klubu?

Eto President objasnio ti je Mita ko je Bogicevic, sad povuci svoje mudrolije.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Posle svih desavanja bar znamo da bi promena milija umesto mutavog i ne bi bila neka promena s obzirom da tu glavnu rec vodi bik, a kakav je bik hvala Bogu svi znamo. Kakav god da je Bogicevic od ovih a i onih koje bik gura ne moze da bude gori pa makar i da se sam trudi da to bude. Kazu i da ce vlada uskoro biti formirana, pa ako se i to ceka eto i taj uslov ce biti ispunjen, pa ostaje ipak neka nada da ce Bogicevic uspeti u svojoj borbi od koje nije odustao kako kazu neku upuceniji, a do tada mutavi, babicu, ruzicu, dacicu a i svi ostali a ima vas dosta koji kradete od PFK-a napusite nam se kurca jebem vam mater svima!!!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
President je doslovce opisao celu situaciju do sad. Jedino nisam siguran oko razjebavanja koje sledi pošto mi je malo optimistički.

Bogićević trnutno nema vremena za sopstveni posao a kamoli Partizan.

Ovde se pisalo da izbori imaju direktan uticaj na Partizan, ja se ne slažem, imaju direktan uticaj na Bogićevića, što znači da imaju indirektan uticaj na Partizan.

Od zajeba Bjekovića, nastupa suva (i neplanirana) kontingencija. I pre izbora, kroz tu kontingenciju Partizan je bio veliki pokeraški ulog za Bogićevića, a kamoli sada kada mora da se bori i za neke od utemeljenih resorsa. U neku ruku ne bi bio ozbiljan poslodavac da rizikuje budućnost nekolicine svojih radnika zarad borbe za vlast u Partizanu. Isto tako kada bi vodio naš klub, ne bih voleo da se kocka Partizanom zarad nekih drugih poslova.

Ako Bogićević zaista i dalje želi da udje u Partizan, to neće biti uskoro. Proćiće sigurno nekoliko meseci, a do tada može da se izdešava svašta i kod njega i kod nas.

Kriviti njega nešto previše za debakl, nije baš na mestu. Ponavljam, najrealniji, najpraktičniji i najčistiji način da udje u Partizan je bio kroz skupštinu. Sve ostalo su pokeraške igre, u kojim je pre izbora imao veću gomilu žetona i jače karte.

Sada čekamo da mu (ili ako mu) zapadnu dobre karte i da vidimo koliko je žetona spreman da uloži u borbu za Partizan.

Dok se sve to dešava, na drugoj strani ne sede skrštenih ruku. Dešavaju se barem meni neke čudne stvari, navodni uticaj Babovića na klub je neka nova sfera. Crno beli se jedini konkretno oglasio oko toga, mada u ne mogu da provalim da li u retoričnom ili zbunjenom stilu. Voleo bih da neko dodirne tu temu i objasni šta se tu zaista dogadja. Nadam se da neće neko odgovoriti da diskusija može da kompromituje borbu, jer ako se on javno šepura ne vidim šta ima da se krije.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa i jeste pomalo optimistički ali će se sigurno tako postaviti prema ljudima koji su ga vukli za nos i iza leđa mu radili šta su radili.

I tačno je da čovek nema vremena, zato su poslovi i bili podeljeni samo je to njegovo zauzeće ovaj drugi iskoristio.

Da li će i kad ući u klub ne znam ali znam da neće dići ruke!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Што се тиче владе, то је договорено. За пар дана ће бити и обелодањено. Наклон за Забију!
Sto se Vlade tice,NISTA ali bukvalno NISTA nije dogovoreno... Jedno je sigurno,a to je da su zutui izgubili kompas..i da je sujeta u prvom planu... Izvinjenje za off..
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
''Gde su dva brata,kuca je slozna.Gde su tri brata,tu je rat!''. Uvek je bilo tako! Sada imamo Djuru,Bogija i Babovica.Mnogo je tu zeznuto,svi imaju neku svoju pricu,svi grizu na neku svoju stranu.A za to vreme sve tapka u mestu!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Sto se Vlade tice,NISTA ali bukvalno NISTA nije dogovoreno... Jedno je sigurno,a to je da su zutui izgubili kompas..i da je sujeta u prvom planu... Izvinjenje za off..

Све је договорено. А зато што су се погубили, неће ни бити у новој Влади. Ако лажу мене лажем и ја вас :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top