Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nismo se razumeli, i kod njih i kod nas su stranacki kadrovi, razlika je sto smo mi bar do sada imali u sportskom sektoru imali ljude koji su mislili dobro Partizanu, a kod njih su diletanti. Ono sto ja potenciram, to su sve pioni, stranacki vojnici, obicne suse koje se pojavljuju na upravnim odborima. Njih postavljaju i smenjuju mnogo jaci igraci, i iz sveta politike i oni koji vuku konce iz senke, koji su verovatno mnogo bitniji. Smatram, da ako se Bogicevic namerio da preuzme nas klub, moze i mora naci nacina kako da njemu ,,daju" Partizan, a da to bude u interesu tih mocnika, bez obzira kome on bio priklonjen.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sto se tice Bogicevica,ja posle svih ovih stvari koje su se desile,uopste ne verujem da ce doci u FK Partizan.Nekako mi se cini da je ta prica zavrsena.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma kakav Bogicevic...Sanse za neke promene u Partizanu su trenutno nula. Ko zna ko je sve umesan u kradje u Partizanu, ustvari nema ko nije, ali ono sto je SIGURNO je da je Djurina pozicija jaca sad i to mnogo nego sto je to bilo pre izbora...A i pre izbora mu je tesko ko sta mogao. Drugim recima, ova ekipa ce otici samo ako to budu hteli.

Ispostavilo se da je sve ono cekanje, skrivanje karata ili sta vec, bilo neverovatno pogresno, propustena je prilika da se bar nesto ozbiljno proba...Ja mislim da sam ovde popio ban na neko vreme jer sam se sprdao sa tim "skrivanjem karata", jbg, ispade da sam bio u pravu. Ja cu do kraja svog zivota uvek verovati da ako imas istinu na svojoj strani onda PUCAS IZ SVIH ORUZJA, a ne nesto taktiziras, sviras kurcu, kao pravis se pametan, glumis ciu, kgb, mosad...Izduvala se energija, predugo se cekalo, ode Stanoje u Kinu, Krle cuti, nikoga osim nas 50-100 na forumu ne boli kurac nizasta. Situacija je sada 10 puta gora nego u decembru, ali borba mora da se nastavi.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ђурић се све мање јавља...
Пре пар месеци само што га на јетреној паштети није било.
Једино добро у свему овом је што смо некако успели да узмемо титулу, избори су прошли, звезда ће још дуго да живи на апаратима, толико ће им држава учинити, али од тога више да добију тешко...
Проблем је што ћемо ми тапкати у месту са овим олошима.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Evo Mito, ja cu da ti kazem jer Gazda nece. 0% ce da se desi ono cemu se nadas.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
''Patriotski'' orijentisana braca mogu da odahnu, jer nas ''zuta govna '' izgleda preuzeti nece, spremaju se u ilegali za pobedu na sledecim izborima.
Po meni, ostaje nada da ce neko pametan iz nove vlade, mora postojati bar jedan takav, prepoznati situaciju, i promeniti garnituru u FK Partizan. Ili bar promeniti procente koji se dele izmedju Djure i Faljija, to jest upisati u racun i FK Partizan po pitanju zarade od prodaje igraca i od ucesca gde god ucestvovali.
I naravno, ostaje mi nada da gazda zna mnogo vise od mene ( nisam ironican) , i da nas cekaju neocekivane promene koje do juce nismo mogli ni zamisliti. Jer je ovaj rasple u parlamentu ipak nesto sasvim novo i u velikoj meri neocekivano, bar za obicne smrtnike.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Sad ispada da je za Partizan bilo bolje da su žuti formirali vladu i da je BoTa postao predsednik. Ovako, Gljivica je samo ojačao i sada SPS niko nece moci ni puškom da istera iz Partizana. Šteta, žuti su u najogrem mogućem trenutku po nas ispušili, a sa njima i Bogićević.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Mi ćemo se Đure rešiti u to ne sumnjam, ali mislim da će to pre biti zato što je i svojim pajtosima do***čio...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
@Jasmina ja se nadam da si u pravu, ali cisto sumnjam u to...
"vispren" je Djura, ni on sam nije svestan kako mu to uspeva, ali eto uspeva mu...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Možemo mi da se rešimo djure koliko oćemo, al dokle god sport u srbiji ne predje u privatni sektor, Partizan ima da bude čerupan i silovan kao i svako drugo državno propalo preduzeće. Bilo od neke stranke ili nekog tajkuna, a najverovatnije i od jednih i od drugih.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
al nas jebe gazda sa ovim"da znate ono sto ne znate".
i to zato sto su pojedinci mazali sve moderatore, sad nemamo ni jednu informaciju.
edit: u principu i ja bih postupio isto
 
Последња измена:

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
A sta ce ti informacije, tj sta ce nam? Da se lozimo malo dodatno na +30 napolju :)

Bit ce sta biti mora, nase je da se pojavimo kad treba i to je to.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Bice da Srbija nezadrzivo srlja u propast, a i Partizan zajednom sa njom. Ljudi, MLADJAN DINKIC CE OPET BITI NA VLASTI! pa ne postoji veci dokaz da sigurno propadamo svi zajedno. Jos kad se na to dodaju SPS i Vucic sa versea (...) uz vec infiltrirane bubasvabe...

Kod nas izgleda ne postoji dno, vec samo pregrade.

A po onome sto znam o Bogicevicu on sigurno nije zuti poltronski kadar.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
al nas jebe gazda sa ovim"da znate ono sto ne znate".
i to zato sto su pojedinci mazali sve moderatore, sad nemamo ni jednu informaciju.
edit: u principu i ja bih postupio isto

Ima informacija i drugde.. Možeš da tumačiš gazdu kako hoćeš, ali najbliže istini je "kad bi znali da od svega ovoga nema ni mojega.."
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
to je potpuno realno da je duvanje...alo Gicko Dacic premijer, covek sastavlja vladu...on je sada glavni baja(ne mogu da verujem sta pricam)...ko ce sada da otera Djurica iz uprave?Bogicevic iz DS-a...pa taj DS vise nije na vlasti....koja tuga braco moja...ovo naravno ne znaci da mi treba da prestanemo da skandiramo protiv Djure...treba jos jace i jos glasnije!

Nego, niko ne komentarise na onom Dijarinom portalu izasla vest za ugovore oba Ilica, Saleta i Radise. Kaze Saletu nudili ugovor pod jednim uslovima i dogovorili se a sada nude druge uslove...a Djura kao nece sa Radisom da produzimo ugovor...da pitam ima li istine u ovome necu jer ovo tako lici na nasu upravu da sam siguran da je u pitanju 100% istina!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top