Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Sad ispada da je za Partizan bilo bolje da su žuti formirali vladu i da je BoTa postao predsednik. Ovako, Gljivica je samo ojačao i sada SPS niko nece moci ni puškom da istera iz Partizana. Šteta, žuti su u najogrem mogućem trenutku po nas ispušili, a sa njima i Bogićević.

Za Bogićevića je bilo bolje.

Cela (poslovna) Srbija je u panici, svi gledaju da sebi obezbede trenutne resorse. Dotični Bogićević spada u tu kategoriju ma koliko moćan
Pre par nedelja je uradio nezamišljivu stvar za uspešnog biznismena.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koji pesimizam. Ovo u životu nisam video. Samo nastavite!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Gazda, vise je to neka opreznost nego cisti pesimizam. Tako nas iskustvo naucilo zadnjih 20ak godina. Nekako mi je bolje da budem pesimista pa da se obradujem nego da budem optimista pa da se razocaram. Time se vecina nas vodi.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Mislim da im mi vise ne trebamo za muzu para, doci ce oni ako im bude trebalo, ne stide se sigurno, sad imaju pametnija posla, mogli bi da sjasu malo sa nas...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Koji pesimizam. Ovo u životu nisam video. Samo nastavite!

Znaš kako Gazda, bolje je da budemo oprezni i unapred spremni na loše vesti, nego da se ložimo kado cigani a da nemamo čime da podupremo taj optimizam. Velika većina ljudi ovde informacije dobija jedino preko medija (iako smo svesni da su mediji sve samo ne nezavisni, ali to nam je u ovom trenutku jedini izvor informacija), a sudeći po njima i nekom logičkog zaključivanju, ne vidim na čemu bi smo bazirali optimizam?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A bas je velika razlika izmedju crvene i zute bande....
 

ywanho_bg

Banned
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
8
Reaction score
0
Ljudi, o cemu pricate? Pa koliko ja znam Djuric nije clan SPS-a, pa je opet predsednik Partizana. Shvatite jednu stvar "I posle Djurica, Djuric." Tako je bilo, a tako ce i biti.
Nisu nav valjali, Zeka i Bjeka, nije nam valjao Popovic, nije nam valjao Karadzic, ne valja nam Djuric, pa zar zaista ocekujete da ce nam neki sledeci odgovarati. I da uzmemo LS, opet nam nesto nece valjati, ali sta da radimo kad nismo ljudi, vec Srbi.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Znači, braniš Đuru? Treba ga ostaviti? Jel to hoćeš da kažeš?
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Aaaaaaaaaaaaa... dokle ce ovo da traje -.-
Barem imam nade malo dok nas gazda baca u zagonetke.
Nada poslednja umire ! BAGRO MRS !
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ljudi, o cemu pricate? Pa koliko ja znam Djuric nije clan SPS-a, pa je opet predsednik Partizana. Shvatite jednu stvar "I posle Djurica, Djuric." Tako je bilo, a tako ce i biti.
Nisu nav valjali, Zeka i Bjeka, nije nam valjao Popovic, nije nam valjao Karadzic, ne valja nam Djuric, pa zar zaista ocekujete da ce nam neki sledeci odgovarati. I da uzmemo LS, opet nam nesto nece valjati, ali sta da radimo kad nismo ljudi, vec Srbi.

Pa kako, nije Sloba kriv mi smo govna.

Sad, kad bolje razmislim, nije Djura toliko los. Mislim, ucari tu i tamo koji evro, zamuckuje ko Yugo na -30 al' kad krene casti nas najlepsim recima, oterao je one bolesno ambiciozne - Jokanovica, Mirkovica, Petrica, Tomica, Stanojevica i Krstajica - iz kluba kao dzukele, a i s njim je Partizan inuacija sampionat. A ovi koji ga ne vole su obicni placeni placenici iz kafane. Savrsen preCednik.

A Tole je svojevoljno zamenio crno-belu, krstaskom crveno-belom foteljom. Posto sam to i zna da radi - da menja fotelje.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nema šanse da Bogićević dođe. Meteorolozi najavljuju novi talas vrućina, ne preporučuje se izlazak iz kuće, a dok on dođe iz Šapca ima tri puta da dehidrira.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Gazda, tako si rekao i da Djura ide sam iz kluba kao i SPS, pa smo se bas obradovali. A sad kao nismo, a ustvari umiremo od zelje da saznamo sta se desava i da li se desava nesto :D
 

ywanho_bg

Banned
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
8
Reaction score
0
@Millosh_024 - Naravno da ga ne branim, niti tu slinu mogu da branim za bilo sta, samo kazem da nam ni sledeci predsednik nece biti bolji. Gori svakako ne moze, ali ne verujem ni da ce biti bolji.

@Ludwig - Nisam rekao da Djura nije los, vec da nam ni sledeci predsednik nece biti bolji. Naravno da sam protiv teranja legendi iz kluba i takvog ponasanja prema navijacima, ali kazem opet da ce nam i sledeci (ma ko to bio) smetati isto toliko. Tole jeste samo prebacio dupe u drugu fotelju, ali nam ni on nije odgovarao kao predsednik

Znam da vecina ovde ocekuje od svih koji se pojave na forumu da pljuju upravu i rade isto sto i ostali clanovi, ali budimo ponekad i realni.

Necu vise niti jedan post ostaviti na ovoj temi, kako ne bih narusavao harmoniju koju ste sami stvorili i u kojoj uzivate.

Pozdrav svima i UPRAVA NAPOLJE ! ! !

Odjebi, harmonično.

WebCrew edit
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Mislim da gresite, ako pricate da je Partizan dosad bio klub pod SPS-om. Jos od kad su stolice ofarbali u zuto, demokrate su tu glavne, pre toga Marjanovic i co. su obecavali socijalno blagostanje u klubu kao i u drustvu, kad to nije islo, dosli su zuti sa bajkama o materijalnom blagostanju, sve o cemu se pricalo bilo je gledano kroz prizmu novca. Sad imamo situaciju da ce Ivica(navijam za Partizan, ali postujem c.z. i rukujem se sa njihovima) i Toma (Navijam za Partizan, ali poklanjam c.z. dresove deci u predizbornoj kampanji), da nam vode drzavu i kombinacija retro socijalizma i modernog realizma, da se uvuce u sve oko Partizana, sto obevaca jedino dominaciju u Srbiji i evrofobiju. Tadicevci su vodili Partizan iz potaje i igrali tenis.
Drzava, kakva god bila, nikad nece stati finansijski iza kluba. A oni koji imaju para, kao Bogicevic ili su smeteni poltickim radnjama ili im je preca dobrobit svoje kompanije. Kad bi bilo moguce da Partizan kupe neki belosvetski bogatasi, poput Manchester City-a ili Chelsea, ja bih bio zadovoljan, dok pre 10ak godina sam bio misljenja da je vazno da Partizan bude u rukama nasih ljudi.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa kako, nije Sloba kriv mi smo govna.

Sta god mi pricali i koliko se tesili ovo je jedna velika istina, posle samo desetak godina smo opet dosli u situaciju da nam njegov naslednik vedri i oblaci u celoj drzavi

Sad citam sa sajta Vermez stvarno namerio da im jebe mater na ovim pripremama, sutrasnji mec samo 12 igraca u protokolu, a koliko sam shvatio jedini taj koji nece igrati celu je Sasa Ilic.
Jedini napadac Scepovic, ima da mu presedne ona pauza zbog svadbe, mada ne moze on igrati sve meceve, mora Vermez jos nekog prinudno stavljati na spica
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top