Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Tumbaković: "Biće još pojačanja"

13. jul 2012. | 15:16 | Izvor: Beta


Sportski direktor Partizana Ljubiša Tumbaković rekao je danas da prelazni rok za taj fudbalski klub još nije završen i da se nada da će biti još pojačanja.
tumba_1v88568020120623213834.jpg

  • partizan.rs




Povezane vesti:



Na konferenciji za medije koja je danas održana na stadionu u Humskoj, sportski direktor Partizana iskoristio je priliku da konstatuje da crno-beli nisu završili sa letnjim "pazarom" i da treba očekivati da u klub stigne još neko pojačanje.

"Prelazni rok još nije završen, pretpostavljam i nadam se da će biti još pojačanja", rekao je Tumbaković novinarima na stadionu Partizana.

Tumbaković je istakao da su fudbaleri Partizana na pripremama u Sloveniji pokazali veliki napredak.

"Prezadovoljan sam pripremama, pokazan je veliki napredak. Ekipa je vrlo kompaktna, fizički jako dobro pripremljena. Trener Vladimir Vermezović ih sada osvežava i verujem da će dati pun doprinos na utakmicama ispred nas, pre svega na prvoj protiv Valete u utorak", kazao je Tumbaković.

Fudbaleri Partizana novu sezonu počinju u utorak, 17. jula, na Malti protiv Valete u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U Beograd su sleteli u sredu oko 19h. Teoretski je mogao biti u Kragujevcu već oko 20.30h. Teoretski je mogao i da igra mali fudbal to veče u tom Kniću...još ako su u četvrtak (makar prepodne) imali slobodno...Ali, ja u to ne verujem...Čak ni on ne može, barem se nadam, biti toliki debil.

Uostalom, sve se to lako da proveriti.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Šta im znači ta lista B ? Jer vidim da su zvezdicom obeleženi samo mladi igrači...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Митровић се баш примио на Балотелија.

Само да не поприми његову промају у глави. :D

Ај' за Едуа ми је јасно, нема од њега ништа до следеће године, за разлику од Шћеповића, који би требало до августа да буде у погону, али на списку фали брат Забија... или су можда раскрстили са њим, јер не могу да му приуште да присуствује клању стоке према истоку, па да чо'ек не остане гладан.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Šta im znači ta lista B ? Jer vidim da su zvezdicom obeleženi samo mladi igrači...
Играчи рођени 91 и млађи који не морају да буду регистровани, односно не заузимају место у 25

Што се Забије тиче нека коље сам
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
JASMINA igrao je oko 23.00. dao je dva gola i driblao je kao lud. ekipa mu se zvala full food.
protivnicka ekipa se bunila sto su ga ubacili u poslednjem momentu.
molio bih uvazene clanove da prenesu ovo vermezu i tumbi.
prastajte za off
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Nemoj pogrešno da me shvatiš, nisam sumnjala u tebe da ne govoriš istinu, nego mi je neverovatno da se profesionalac tako ponaša :prekrsti:
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
То је нормална појава код Томића, није му први пут да игра те турнире.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Rebnula bih ga ja po somića jevreja za svaki jebeni minut koji je odigrao na tom turniru, pa bi se naučio pameti...
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Da li neko zna sto nema brata Libica na spisku?
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Ja jos nisam cuo da u LS igraju igraci bez ugovora ne znam sta se cudite sto nije prijavljen igrac koji nema ugovor sa Partizanom
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kamara ne zna ništa o svom statusu



Prošle sezone standardni prvotimac Partizana Muhamed Kamara propustio je kompletne pripreme Partizana na Tari i u Sloveniji.


15363786450008ebce4aed153888593_orig.jpg



Kamara se zbog obaveza u reprezentaciji Sijera Leonea treneru Vladimiru Vermezoviću javio u petak, a u izjavi za "Večernje novosti" ističe da ne zna ništa o svom statusu u klubu.


"U ovom trenutku ne znam ništa o svom statusu, da li ću ostati ili otići. Ne znam čak ni da li ima ponuda za mene. Ukoliko se ukaže prilika za odlazak u inostranstvo, ne vidim zašto ne bih otišao", rekao je Kamara.

Medo Kamara je prošle sezone zabeležio 36 nastupa u crno-belom dresu, a trener Vermezović je u toku priprema rekao da Kamara igra za Partizan sa 30 odsto svojih mogućnosti.

"I ja sam samo čovek od krvi i mesa. Nekad se umorim pa možda tako deluje. Uvek sam za Partizan igrao najbolje što mogu sa 100 odsto mogućnosti. To je jedina istina", dodao je Kamara.


( B 92 )
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top