Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Лепо Тумба рече данас да ће бити још појачања, ето Забија је једно од њих.
Ја се надао да ће до уторка стићи штопер који има право на регистрацију пред први меч али од та посла ништа, Забија упада ако потпишу са њим.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pa cekajte, ni Radisa nije pod ugovorom, a je na spisku. Ili sam nesto propustio?
A i ona B-lista, zar nije bila za igrace koji potpisuju nakon isteka roka (kao prosle godine sa Rnica pred Genka)?!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Бе листа је за играче испод 21 године, а Рнић је регистрован јер пред свако ново коло можеш да региструјеш по једног играча.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Znaci da ima sanse da se registruje i Zabija!
Naravno ako ovi nasi lopovi sve to zavrse na vreme.:?
 

timotije

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
292
Reaction score
1
Партизан пријавио 32 играча, Забија и Едуардо ван списка

14 јул, 2012 Партизан је пријавио 32 играча за квалификационе утакмице Лиге шампиона, а на списку достављеном УЕФА нема двојице нападача: Мохамеда Забије и Едуарда Пашека.


Либијац није добио европску лиценцу, јер његов пређашњи клуб, Ал Араби из Кувајта, није доставио црно-белима сертификат, док се административни проблем не реши, високи шпиц не може да буде да буде пријављен за гостовање на Малти.
Из Хумске уверавају да ће папир стићи у суботу, а накнадни рок за пријаву још двојице играча истиче 24 сата пре утакмицу.
Партизан није пријавио Едуарда због тога што Бразилац не може да игра фудбал до октобра, у случају пласмана у групну фазу европског купа и он ће накнадно бити дописан на списак.
http://www.zurnal.rs/2012/07/14/partizan-prijavio-32-igraca-zabija-i-eduardo-van-spiska/index.html
 
Последња измена:

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Mislim da bi trebalo da se raskrsti sa Medom sto pre. On jednostavno nije zainteresovan vise za igranje u klubu i kao takav nam zaista nije potreban. Naci mu klub pod hitno i dovidjenja. Ne znam koliko traze za njega ali verujem da bi mogli uzeti 1,5-1,8 m E bez vecih problema.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ma poslao bi ja njega na tribine ako nece da igra, Partizan ce lakse da podnese gubitak od 1,5 mil. evra od njega.
Sta smo mi seoski klub (dobro jesmo) ali pa necemo valjda da sad kome se god digne ona stvar i prestane da se zalaze na terenu ajde da ga prodamo za bilo koje pare kad vec nece da igra.
Lepo na tribine i tako mu se useres u karijeru pa kad drugi vide da ce proci kao on ima dobro da razmisle da li ce da se zajebavaju ili ce da igraju kako treba.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Zato je tu Tumba, majstor improvizacije...:wink:
Radisa u spic, Zivkovic na stopera itd. :D
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ma poslao bi ja njega na tribine ako nece da igra, Partizan ce lakse da podnese gubitak od 1,5 mil. evra od njega.
Sta smo mi seoski klub (dobro jesmo) ali pa necemo valjda da sad kome se god digne ona stvar i prestane da se zalaze na terenu ajde da ga prodamo za bilo koje pare kad vec nece da igra.
Lepo na tribine i tako mu se useres u karijeru pa kad drugi vide da ce proci kao on ima dobro da razmisle da li ce da se zajebavaju ili ce da igraju kako treba.

Sve to stoji da mi nismo, kao sto si rekao, seoski klub ili se bar tako ponasamo. Mi nista ne dobijamo ako on sedi na tribinama. To ce mu samo sjebati formu jos vise i vrednost ce mu se srozati da cemo ga na kraju pustiti za dzabe. Nije on nama toliko neophodan kao sto se misli. Njegove karakteristik nisu nenadoknadive. Takodje mislim da nije tesko ni pronaci novog igraca njegovih kvaliteta. U timu vec imamo igrace koji uz blaga korigovanja igre mogu da odmene Kamaru.
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mitar debituje u ulozi spica u utorak.
Inace,ne brinite za frizuru i tumbu...kao jagnjad na livadi su.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
cinjenica je da medo ima bubice u glavi ali ja bih produzio ugovor sa njim iz prostog razloga sto mi nemamo ni jednog zadnjeg veznog sa tako dobrim defanzivnim karakteristikama.
zato smo i primali onakve golove na pripremama jer zadnji vezni nisu odradjivali posao u defanzivi.
lovre, sasa markovic i splavar lola ne mogu vodu da mu nose pozadi.
medjutim tu je sad babovic prekomandovan pa za nas nema zime!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Sve to stoji da mi nismo, kao sto si rekao, seoski klub ili se bar tako ponasamo. Mi nista ne dobijamo ako on sedi na tribinama. To ce mu samo sjebati formu jos vise i vrednost ce mu se srozati da cemo ga na kraju pustiti za dzabe. Nije on nama toliko neophodan kao sto se misli. Njegove karakteristik nisu nenadoknadljive. Takodje mislim da nije tesko ni pronaci novog igraca njegovih kvaliteta. U timu vec imamo igrace koji uz blaga korigovanja igre mogu da odmene Kamaru.
Otisao on za 5 miliona 200 000 ili dzaba nama je sve jedno jer ce se svakako za njegovu zamenu dovesti solobdan agent,odmladinac ili igrac od 200 k. Da je nadoknadiv ne bih se slozio ,reci mi samo koji nas igrac presece toliko lopti po utakmici ,dobije vise duela i vise pretrci ? Takav igrac je izuzetno vazan sraf za evropu i nenadoknadiv.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.600
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mitar debituje u ulozi spica u utorak.
Inace,ne brinite za frizuru i tumbu...kao jagnjad na livadi su.

Овакав је онакав је, али Вермез има муда да пусти клинце, проблем је "само" што генерацију коју он можда и оформи, има да распродамо док кажеш Ружић :D
Али опет боље и да краду од трансфера него да краду ни из чега :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top