Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Pustite Astorea, svako ima pravo na idola.

Nije mi jasno tvoje pisanje ovde.

Juce kad sam ti argumentovano objasnio zasto mislim da je Vukic dobro odigrao, i ako treba opet cu objasniti zasto je bolji igrac od Moreire(koji je ovde Bozanstvo) iako to nije tema, ti nista nisi napisao. Da bi se danas javio sa nekim poluduhovitim komentarom.

Znaci tudje misljenje useravas a svoje nemas ili ne umes da ga argumentujes. Svaka cast majstore.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Хоће ли наш клуб једном у историји стиснути муда и уложити жалбу на ово суђење? Не могу да се не сетим Барсе у Пиониру, шта занчи ауторитет кад је Даниловић дошао да разговара са судијама. Још се после тога та одлука проверавала пред комисијом. Мада шта очекивати од смрдљиве уефе, Срби су за њих другоразредни грађани...


Док се један судија не гепекује у свлачионици и не добије по пички ништа неће да се промени ....

Руси одавно сачекују судије испред свлачионице са све утокама ... :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Nema teoretske sanse da bi Moreira odigrao bolje nego Vukic sinoc, ili Babovic bolje od Tomica.
Savica su morali da zadrze jer dostojnu zamenu ocigledno ne umeju da nadju, ali sta nam sada to vredi...


Vukić je na odličnom putu da nam se ogadi svima posle onog padanja u nesvest u 100% šansi, ima da igraš makar umirao i bio bez jedne noge u tom momentu vala! nije ti ovo balon za mali fudbal.

poredjenje OVAKVOG Vukića i jednog Moreire je u najmanju ruku neukusno. moreira je igrao i kad mu je bilo najgore i postizao je golove kad je to najpotrebnije, čovek je bio lider i da je bio večeras na terenu i da je imao klea mi bi ove paćenike pojeli za večeru i lagano israli sutradan ujutru.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
22615522844725720069213.jpg



Nadjoh na fb stranici "Partizan Beograd"...rekose od utorka u prodaji...fino fino :clap
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nije mi jasno tvoje pisanje ovde.

Juce kad sam ti argumentovano objasnio zasto mislim da je Vukic dobro odigrao, i ako treba opet cu objasniti zasto je bolji igrac od Moreire(koji je ovde Bozanstvo) iako to nije tema, ti nista nisi napisao. Da bi se danas javio sa nekim poluduhovitim komentarom.

Znaci tudje misljenje useravas a svoje nemas ili ne umes da ga argumentujes. Svaka cast majstore.

Nemoj pogresno da me shvatis, ali po tvom pisanju ispada da si ti u stvari predočio činjenice ostalima. Jesi.... otprilike kao što Đura svaku svoju izjavu pravda činjenicama. On misli da je tako, drugi (mi) mislimo da nije.

Vukiću za ono što je nekada bio svaka čast, čak mu i ne sporim znanje i podignut nivo igre u posljednje dvije utakmice, ali da se ne zajebavamo, daleko je od toga kakvim ga predstavljaš. Sa doktorom se malo ko može porediti kada je u pitanju sredina terena u posljednjih 10 godina, ne samo u Partizanu, već i u čitavoj JSL.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.247
Reaction score
33.845
Локација
vaginamandibularia
Nije mi jasno tvoje pisanje ovde.

Juce kad sam ti argumentovano objasnio zasto mislim da je Vukic dobro odigrao, i ako treba opet cu objasniti zasto je bolji igrac od Moreire(koji je ovde Bozanstvo) iako to nije tema, ti nista nisi napisao. Da bi se danas javio sa nekim poluduhovitim komentarom.

Znaci tudje misljenje useravas a svoje nemas ili ne umes da ga argumentujes. Svaka cast majstore.

Ti mene napadneš što te branim?? :confused
Dečko, to što ti je čika Vukić idol, to je lepo. Sa stadiona sam video jedan njegov centaršut, na snimku dva centaršuta, dve dodate lopte, više bezveznih dodavanja, više izgubljenih lopti, i ono valjanje koje nam je uzelo ZLATA vredan minut, pslednji minut nade da možemo da ostanemo u igri za LŠ. E, da, zaboravio sam i onu blago, divno, mekano, sa sve mašnicom plasiranu loptu golmanu u ruke u trenutku kad bi jedan Moreira je glavom ukucao u mrežu jer je to bio idealan centaršut. Plus porediš Vukića koji je odigrao krš polusezonu i nije ništa epohalno bolji ni u novoj, sa Moreirom koji je bar 80% utakmica u Partizanu pokidao.

Sad, ako te nije sramota, tvrdi da je ovaj Vukić, ne onaj od pre 10 godina, bolji igrač od Moreire.

Hteo sam da izbegnem ovu raspravu, jer stvarno smatram da svako ima pravo na idola, ali kad insistiraš...

Kraj diskusije na temu Vukić - Moreira, rekli ste šta ste imali. Uzgred, ovo je tema posvećena stvarima koje se ne tiču direktno jučerašnje utakmice već se tiču zbivanja i stanja u klubu!

WebCrew edit

 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Najvece zlo u nasem klubu je jedan smesni,bivsi golman naseg kluba i njegov drugar,siptar
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
:respect:clap, na ceo post, od prvog do poslednjeg slova!!! Zatvarajte temu o kojoj je u ovom postu Crno-beli napisao "lektiru", tu više nema šta pametno da se doda...
...Када сам се већ усудио да поредим Станојевића са Дулетом, ево још једне паралеле - Дуле је имао нешто што Станојевић, у овој, консталацији снага, никада неће - безрезервну подршку управе...
Boldovano je ključno...to je ono što našem FK fali da postane velik i u evropskim okvirima...i nikada neće postati velik u Evropi, dokle god trener nije BOG u klubu.
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Nije mi jasno tvoje pisanje ovde.

Juce kad sam ti argumentovano objasnio zasto mislim da je Vukic dobro odigrao, i ako treba opet cu objasniti zasto je bolji igrac od Moreire(koji je ovde Bozanstvo) iako to nije tema, ti nista nisi napisao. Da bi se danas javio sa nekim poluduhovitim komentarom.

Znaci tudje misljenje useravas a svoje nemas ili ne umes da ga argumentujes. Svaka cast majstore.

Ako je Vukic bolji od Moreire onda sam ja Kobi Brajant.
Ljudi Moreira igrao dan nakon smrti majke,grizao na terenu najbolji bio na toj utakmici,Vukic juce pao u 90-tu kao da su ga streljali.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ljudi je li istina ili samo patka ovo za odlaske Tomića u Vitese i Miljkovića u Atalantu?

Je li moguće da nakon što je Neca odigrao ove dve utakmice kako treba i pokazao da od njega možemo očekivati i neke lepe stvari ubuduće, ovi naši upravitelji ga odmah brže-bolje prodaju!?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A sta je cudno tu? Verujem da se vecina nas i plasi rasprodaje(ako i ima sta jos da se proda) posto smo se sa LS oprostili. A da, za nas je ispod nivoa da igramo Ligu Evrope...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
@PFC.TOMCAT
a gde to piše za TOmića i Miljkovića?

I zašto bi sad bila drama oko toga? Da smo prodali Tomića pre godinu dana, uštedeli bismo kilometre živaca...

Što se Miljkovića tiče, Sampdorija, pa sad ovo, mislim da je i za njega i nas najbolje da se prijateljski rastanemo...

Nego ima li zainteresovanih za nekog još igrača, mislim da imamo jednog špica na lageru, mlad, perspektivan, uživa puno poverenje trenera, zacementirano mestu u prvih 11. A i cena je prava sitnica...
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Ljudi je li istina ili samo patka ovo za odlaske Tomića u Vitese i Miljkovića u Atalantu?

Je li moguće da nakon što je Neca odigrao ove dve utakmice kako treba i pokazao da od njega možemo očekivati i neke lepe stvari ubuduće, ovi naši upravitelji ga odmah brže-bolje prodaju!?

Tako kaze i srpskifudbal,ako im se moze verovati

Tomić i Miljković napuštaju Partizan

avgust 4, 2011, 13:19, Izvor: srpskifudbal.rs · 0 kom
Share101​



Partizan nije uspeo da obezbedi prolaz u plaj-of Lige šampiona, ali će u narednih nekoliko dana da inkasira značajnu svotu novca.
Nemanja Tomić i Aleksandar Miljković kako Srpskfudbal.rs saznaje u narednih nekoliko dana napustiće Humsku. Dvostruki strelac Partizana u duelu sa Genkom otputovaće u Arnem gde bi trebalo da dogovori sve oko prelaska Vitese. Tomić je treći igrač iz Srbije koji je za kratko vreme na meti holandskog kluba. Pre Tomića, Petrović i Perović su bili u vezi sa timom iz Arnema.
Aleksandar Miljković, tragičar jučerašnje utakmice, napustiće Partizan i preseliće se u Bergamo. Atalanta je povratnik u Seriju A, tako da će mladi odbrambeni igrač imati priliku da se okuša u jednoj od najjačih liga na svetu. Miljković je ponikao u Boru gde je igrao za tamošnji FK Bor, a 2007. je zaigrao za Teleoptik.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Eee, pa to je onda sasvim druga priča... Ovo je objašnjenje zašto je Miljković odjednom starter i nezamenljiv, zašto se više ne priča da je došao nespreman na početak priprema i tako se povredio, zašto nije sankcionisan....

Da se razumemo, trener mora da vodi računa o interesima kluba... Jel' nam treba da nam Miljković ostane još 2 sezone....

Ako pružamo podršku treneru, podržavamo ga za sve poteze.

Miljko, majstore, želim ti sve najbolje, da budeš najbolji bek!

Nego, ne videh u tekstu, šta piše, gde ide onaj vrsni špic?
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Vrsni spic nece nigde, kakva smo mi to ekipa, ako nema bar jednog ,,slucaja" koji ce nam kidati zivce.

Insajderi, sta bi s Kezmanom, ovo ispadanje znaci da ga necemo potpisati?
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Auhhh kad bi zapalio Miljkovic,gde bi nam kraj bio_Odmah se otvara mesto za mladjanog nam beka koji nas je sve odusevio protiv siptara,jedino ako trener ne zacementira mesto Rankovicu na desnom beku.
A i Tomic moze slobodno da ide,otvara se mesto za mladog Babica,koji je sinoc ok odigrao iako mu je bila premijera.Ili mozda Manga ako bi dosao...
Jos Scepovica da zamenimo sa Kezmanom i to bi bio tim za respekt.
Ali to su samo moje puste zelje,jbg
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Moj kum se zeza i kaže da Atalanta nije pravi klub za Miljkovića, već da isti treba da pređe u Genk!

Nego, ne videh u tekstu, šta piše, gde ide onaj vrsni špic?
A vidiš Jaco da u tekstu pominju izvesnog Perovića, pa moguće da su permutovali malo... Možda je u pitanju ipak dečko u našem dresu sa br. 31 koga ti više ne lajkaš, a ne onaj balvan što je prešao u Rad iz filijale Flamenga!? :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ja njega nikad nisam lajkovala :D i zbog njega imam i mrlju u dosijeu :D posle vojvodine sam se malo zanela :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top