Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako cemo realno da pricamo o trenerskom poslu Stanojevic je covek sa mnogo znanja, ali nema iskustvo da od svakog stofa sasije balsku haljinu.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Juce je realno bila losa igra, i tacno je da dosta osciliramo, ali meni prvi put od jokana na ovamo nasa igra ima fizionomiju i vidi se sta igraci pokusavaju ( kad imaju zelju da igraju). samo mi se cini da nam ova postovka bez Volkova i sa 2 zadnja vezna ne funkcionise, ali iskreno verujem da mozemo dosta ove sezone. I apel SS-u da razmisli da vrati Aksentijevica....
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ja bih ipak dodao za PROFESORA i taj post.

Sve je to lepo rečeno ali ako ne prođe velikana kakav je Šamrok može odmah da se kupi i ide sve zajedno sa kumovima, drugarima, koordinatorima, "zaslužnim partizanovcima" iz uprave,
ma mogu da povedu čak i čistačicu sa sobom iako nije ništa kriva ali nek svi idu AKO NE PROĐEMO ŠAMROK "VELIKI"!!!!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@Zemunelo

Не секирај се Земунело, пролазимо Шамрок сигурно. Било је слабо, али и тако слабо смо могли да убацимо 5 комада. Истина нисмо, али убацићемо у четвртак. Иначе, у супротном заиста је тешко одржив останак Станоја на месту коуча.
И још нешто, чистачице остају.:wink:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мислим да је имао неких малих проблема са повредом, мада мислим да то није једини разлог зашто не игра...
Газда шта би са тим што знамо, да очекујемо ускоро неки потпис или лепљење на дрес нечега?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Prema prethodnim "najavama" Gazde i prema trenutnom činjeničnom stanju (lock-out u Primeri), eto nama Ivana Obradovića. :D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Pa Gazda je jos na pocetku prelaznog roka rekao da nam se sigurno vraca Kezman... :šal
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Nisam blizak nekome iz uprave popularno rečeno "insajder" ali mi se čini da Kežman ima jedan uslov a to je ostajanje u evropi tj ulazak u grupnu fazu bar LE kad smo već ispali iz LŠ.

A i realno zašto bi potpisivao samo za našu ligu?

Zato očekujem njega tek kad viziramo LE.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam blizak nekome iz uprave popularno rečeno "insajder" ali mi se čini da Kežman ima jedan uslov a to je ostajanje u evropi tj ulazak u grupnu fazu bar LE kad smo već ispali iz LŠ.

A i realno zašto bi potpisivao samo za našu ligu?

Zato očekujem njega tek kad viziramo LE.

Kežman je rekao da bi mu bila ČAST da igra i samo domaću ligu i da nikakve uslove ne postavlja klubu već je sve na FK Partizan,tj. da li ga želi.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Auuu, sad mi je jasno sto smo pozajmili Brasanca Smederevu... Ako pogledate njegov dres, pise broj 14 :D.
Barem je bio tako registrovan, nadam se da nije i ove godine, kako bi bio slobodan broj da se dodeli nasem ljubimcu, ako se obistini Gazdina prica
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Auuu, sad mi je jasno sto smo pozajmili Brasanca Smederevu... Ako pogledate njegov dres, pise broj 14 :D.

Брашанац је позајмљен Смедереву како би стицао прволигашко искуство и био спреман да улети на пролеће, кад завале Камару. Пошто је куглица за продају, слутим, стала код Мединог имена... :banghead
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Ja jedva cekam da stekne to iskustvo, jer sam i ranije pisao da verujem u Brasanca! Gledao sam ga vise puta, uvek me je odusevio, a nazalost igra na poziciji gde smo uvek imali jaku konkurenciju.
U Smederevu nece imati neku konkurenciju, ima tu par igraca koji su iskusniji, ali nadam se da ce imati veliku minutazu!
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Каква куглица. То је Руски рулет са свих 6 метака.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top