Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Гпб

Guest
Нема, када се намештају избори, када имамо два кандидата од којих се бира мање зло, када буде изабран човек који у си-вију има три уништене фирме иза себе, када имамо навијаче плаћенике, кад имамо фосиле у управи, када се терају најбољи играчи, када се чека годину дана на неискусног спортског директора, када не можемо годину дана да нађемо генералног спонзора, када све каска у клубу, када се продају млади и најбољи играчи а не доводе замене, када је биланс на рачуну константно ''позитивна нула'', када долазе повређени играчи, када се промене два тима за један прелазни рок, када имамо сиву еминенцију у управи, када имамо тренера кукакицу, када фали рамадани саставља тим утабан је пут у пропаст!

Пакао, то су други!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Nije Sloba kriv ,mi smo govna ... neko davno rece ...

I opet neka se dizu ruke ,neka se ne skandira upravi . Jbo ekipu u kojoj se trener ne pita nista ...
Ja necu nikada skandirati protiv igraca ,ma koliko losi bili ali veceras smo svi pojeli govno veliko kao tepsija ,zbog koga ??? Znamo mi svi , samo vecina ne smije ni da pomisli a kamo li da kaze .
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
A meni je u čitavoj priči krivo što je TITULA ŠAMPIONA SRBIJE NOĆAS SIGURNO IZGUBLJENA!!! Živi bili pa viđeli !!!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...
Bjekovicu, Zečevicu, Djuricu, Grubore, Babicu i ostali fosili... Ko je vas poznavao ni pakao mu nece teško pasti!!!!!!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Znaci sutra treba da izadje Stanojevic i da kaze, ako odu Bjekovic, Babic, Ruzic.... i ostala govnad odlazim i ja, ali ako iko od njih ostane ostajem i ja.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Volio bih da znam sta da kazem, ili koga da opsujem...
U jedne sam se kleo do juce, danas vise ni sam ne znam.... kao da me je najbolji prijatelj izdao. Krivi su svi, neko manje, neko vise. Nadam se samo da cemo se sto prije izdici i izaci jaci iz svega ovoga..... .... ...MA QRAC MOJ HOCEMO!


...jedino Volkovu i malom Lazaru kapu skidam, tu barem nemam dileme.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
:puke

jedini odgovor koji imam je ovaj smajli...za sve u klubu, od predsednika, rase, vjetrovica, uprave, strucnog staba na celu sa Stanojem(iako deli daleko manju krivicu nego prethodno pobrojani) i Babovica kapitena.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Mi zivimo u ciganskoj zemlji , da imamo muda u upravi a nemamo ja se ne bih brinuo pa da ne vidimo evrope 5 godina ali ...
I ovakvi sumo najbolji ali najgore je sto cemo kao ko zna koliko puta zbog svega sami sebe da bacimo na koljena i dovedemo do ruba ...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
UPRAVA NAPOLJE!!!

Stanoje - puna podrska!!!

U INAT govnima koja ga miniraju, koja mu prodaju sve sto valja, a dovode zamene zbog kojih bi se i Ferguson rasplakao!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Od ovakvog pada i ponizenja tesko cemo se oprati.UPRAVA NAPOLJE!
news48037.jpg
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Izneću ovde par činjenica vezano za klub:

1.)
Lazar Marković - Njemu se mora promeniti pozicija. Dečko nije za špic napada. On se totalno izgubi u šesnaestercu, ne zna šutati prema golu i neprecizan je. On je za poziciju desnog krila, jer odgovara svim zahtevima te pozicije: brzina, centaršut i snalaženje na krilu.

2.)
Pod hitno se mora menjati trener golmana. Jasno je vidljivo da tu nešto ne štima. Najveće greške golmana Partizana su: izlazak po loptu a onda odustajanje pri čemu u šesnaestercu nastaje haos, zatim nekomunikacija (i ovo ima veze sa prethodnom činjenicom) pri čemu dolazi često do sudara golmana i saigrača.

3.)
Da li je moguće da od oko 20 prekida mi damo jedva jedan gol? Problem je neuigranost akcija kod kornera i slobodnih udaraca. Neverovatno je da jako malo golova damo iz tog segmenta igre, a najviše primimo. Zato, mora se znatno popraviti izvođenje prekida, ali i postavljanje kod istih u odbrani.

4.)
REALIZACIJA! Posle ovih par odigranih utakmica sa jaaaaaaako lošom realizacijom, treba se u trening uključiti (kao jako važan deo treninga) šutanje prema golu, ali i snalaženje u gužvi u 16-stercu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sta se desava sa Stojkovicem dal i njega prodajemo???
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
^ Naravno da prodajemo...

Ima jedan strasan golman, trenutno je rezerva u Partizan Bumbarevo Brdo, a nacuo sam da kosta 125 eur (i to u ratama)... meni su rekli da je mali dosta dobar...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top