Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Molim sada te iste insajdere da ovde napisu sta se to desava u FK Partizan, zasto Stojkovic juce nije branio, da li su igraci busili trenera?

Nisam insajder samo prenosim sa drugog foruma od lika koji je poprilično upućen...

Sale Stanojevic se posle Slobode nevidjeno 'napickarao' sa igracima i to sa 90% njih,a verovali ili ne i sa Sasom Ilicem.
Sve ih je oterao u tri lepe.
Zato izmedju ostalih ni Stojkovic nije branio jer se sa njim nije umalo podavio u svlacionici koliko je bio ljut na njega i na golove koje je primao.
Covek je pobesneo i poludeo na igrace posle partije u Uzicu ali ocigledno kasno je bilo za sve.

...sad su neke stvari bar malo jasnije...

A i na osnovu onoga što sam juče video od naše igre, neki igrači su me razočarali ako su okrenuli leđa treneru...
Prvo Stanoje to nije zaslužio jer je uvek, ali uvek, stao za svakog od njih...čak i kad neki nisu zaslužili...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.981
Kole to je sve kruze price po gradu... to nisu insajderske info...
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Ma opusteno, ko zna zasto je ovo dobro. Ionako je liga evrope neprofitabilno takmicenje, sad mozemo na miru da se okrenemo domacem prvenstvu. U svakom slucaju, racuni se svode na kraju sezone, pa cemo tada pricati. Pa kad tada osvojimo i petu uzastopnu titulu, ni tada pojedincima Djura nece biti dobar. Vama covek nikad ne moze da udovolji, koliko Djura treba titula da osvoji da bi bio dobar?

Ovo normalan navijac Partizana moze da shvati samo kao provokaciju. Pa ta lopovska uprava, ta bagra, ta stoka, ti koji su nam sinoc priredili najvece ponizenje u dugoj Partizanovoj istoriji je samo za to zasluzna. Nije Djuric zasluzan za to sto smo usli u LS, jer je taj prelazni rok odradio najgore u istoriji. Njegove smo posledice tek sad osetili, kad smo vratili sve igrace sa pozajmica.

Pa nije ta LOPOVCINA zasluzna za to sto se cigani raspadaju, pa mi ni krivi ni duzni uzimamo titule, sto je Stanoje (cija nas je taktika sada kostala) ispao solidan trener od pocetnika i prelaznog resenja. Zapali smo u duboku krizu i samo ako budemo stali cvrsto protiv tih GOVNARA mozemo da se nadamo boljem. Ja sam revoltiran, ja sam razocaran, ali sad treba preduzeti radikalne korake.

Kao prvo od tribine, gde na sipkama sede maloumnici koji su dobili pare da glasaju za snajdersku LOPOVCINU i to je ono zbog cega oni "vole" Partizan. Sramno je ono sto su oni sinoc pokusali da urade, iako je svima jasno sta se radi u nasem klubu. A potom predjimo na bagru iz fotelja. Zapocnimo rat sa njima, unistimo ih, jer cemo u suprotnom i dalje gledati ponizenja od raznoraznih Kiprana, Iraca i ostalih fudbalskih analfabeta!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo normalan navijac Partizana moze da shvati samo kao provokaciju.

Опусти се...

Ma opusteno, ko zna zasto je ovo dobro. Ionako je liga evrope neprofitabilno takmicenje, sad mozemo na miru da se okrenemo domacem prvenstvu. U svakom slucaju, racuni se svode na kraju sezone, pa cemo tada pricati. Pa kad tada osvojimo i petu uzastopnu titulu, ni tada pojedincima Djura nece biti dobar. Vama covek nikad ne moze da udovolji, koliko Djura treba titula da osvoji da bi bio dobar?

...ово редован форумаш може схватити само као сарказам. :wink:
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Eeee, a ja mislio Munja je insajder :oops:

Da ne grešim dušu možda Munja ne zna, ali uzmi da je ovo 99% tačno...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Postoji li teoretska sansa da dodje do nekih promena u upravi ili se sva ova prica o trenutnoj situaciji zapravo svrstava u klasicno naklapanje?

Stanoju podrska, Upravo sikter!
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
to su iste price kao : "Imali smo insajdere koji su pricali kako Nenad Djordjevic podbunjuje mlade igrace u svlacionici, Ivan Tomic namesta igrace menadzerima, imali smo insajdere koji su znali sto mi obicni smrtnici nismo znali." pa Savo je politicar a mutavi je posten covek zaradio je milione vozeci taxi NE BRACO MOJA to su price koje pustaju placene marionete sa juga igraci koji igraju zato sto su poslusnici uprave a ne trenera i novinari koji pisu za casicu rakije
mozda stanoje je izgubio konce jer neko mu ih namerno potrgao iz ruke
vidite samo izjavu Volkova covek dosao da igra fudbal i cudise sta se desava a ceo stadion mu skandira on spustio glavu, a nasa zvezda preodnog roka koja dok su svi trenirali ili sta vec onje lezeo na plazu tusirao ribu i pusio cigare hoce da se bije sa publiku iz cijih para zivi jer je on "igracina, ejjj drzao je baklju na teren protiv cigana" o kakvom borbu navijaca protiv uprave i placenih vodja pricate kad niko iz celog zapada nije sobrao hrabrosti da sidje do zvezde i da mu po pickici
hocemo bre 8cigana ako igraju kao VOLKOV i tri crnca u ekipu kao MEDO NECU GROBARA NA TEREN hocu fudbalere, GROBARIMA je mesto na JUGu a ne placenicima
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Јутро после ...

СВЕ ИХ ТРЕБА ОТЕРАТИ ИЗ ПАРТИЗАНА !!!

Управу на робију !!! Станоја из Клуба !!! а играче распустити .. поделити исписнице СВИМА осим Волкову и Еду !!!

Нова Управа ( приватизација ) , нови тренер , нови играчки кадар ( наша деца из Телеоптика , Смедерева и осталих клубова где се " кале " , и ови мученици што су доведени у Први Тим Партизана а још шансу не добише ) јесу једини гарант новог и бољег Партизана !!!

ово овако више не може а и не иде !!! ( написах ово и против Слободе ПС , и дочеках да поново пишем !!! ) ...

што се дешавања на Југу тиче ... стање је било поприлично конфузно ... ко је шта ту викао тешко је проценити ... али јесте се скандирало и против управе и против Станоја ... имам утисак да би већина навијача на Југу управо видела и једне и друге ван Партизана ... ови са шипке јесу повели " Станоје одлази " али нису гушили ни ово " управа напоље " ... ко би га знао шта се ту све дешава ?!!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Zasto podrska Stanoju? Jel zato sto je kao potrcko balansirao celu godinu? Jel zato sto je dozvolio da mu ista ta uprava zajedno sa Krletom rasproda ekipu pred velika dela, a on to aminovao? Ili zato sto se posvadjao sa pola tima i izgubio autoritet i kompas? Zato sto su Irci bili fizicki spremniji i jacio od nas bar dva puta? Zato sto nemamo nijednu krstenu akciju i igramo ko picke? Ili zato sto kad povedemo sa 1:0 pocenemo da se branimo i sramotimo renome kluba?

Sto rece jedan sinoc, moze i Barsa da proda bogato, svakog po 50 milki, al tako se nista ne osvaja.

Prodali su mu sve, to da je aminovao je jako diskutabilno.

Sa ovoliko novajlija, rovitih, diskutabilnih i sl. ni citav savez najboljih trenera danasnjice ne bi pravio dobar rezultat u ovako kratkom roku.

I zato sto mu je alternativa ona pizdurina milinkovic, e zato podrska Stanoju.

On je kvalitetan i perspektivan trener nije carobnjak.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.981
Nije vise perspektivan... on ne moze ovu ekipu vise da vodi.. izgubio je sve konce i autoritet...a da ne govorim o forsiranju ilica-vukica tomica i babovica gde su sva cetvorica isti tipovi igraca...

Npr ja zivim za dan, da vidim Volkova po levoj strani a ne na beku...
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Možda Stanoje nije aminovao direktno to što radi uprava ali da je šmeker sazvao bi kzš i lepo pred novinarima rekao - situacija je takva i takva, u upravi su lopovi, sve mi prodaše, ništa nisu doveli i ja tako više ne mogu da radim dajem ostavku pa oni nek se jebu. Samim tim što ništa slično nije uradio on u stvari i jeste na neki način aminovao upravu
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Bruje mediji kako su dani Stanoju odbrojani, mozda i sati...e Stanoje, Stanoje. Svu krivicu ce preuzeti on,a oni lopovi i govnari ostace u upravi. Kao zamenu dovode ciganina milinkovica.
Ja nemam vise zivaca. Necu vise pratiti ovu sekciju SD Partizan dok se nedese korenite promene.

PS. Bravo za sve koji su sinoc uzvikivali UPRAVA NAPOLJE jer se na prenosu samo to culo!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.897
sada se treba okrenuti stvaranju tima koji ce da prezimi iduce godine u evropi a to treba selekcijom i svi koji su dosli u partizan a vidise da igrama zasluzuju sveti dres kao Volkov ne treba prodavati pa tu su nasi klinci verovatno ce neko i od njih da dokaze da vredi za Partizan pa na mestima na kojima nemamo kvalitet dovesti zamene a igracima koji ne pokazuju kvalitet treba se zahvaliti i tako kroz selekciju stvoriti jaku i stabilnu ekipu bez obzira dali je igrac grobar dali je zaduzio klub ili je crnac nama treba igraci koji pokazuju borbenost i kvalitet kao Volkov pa kada svi tako igraju i kada se izgubi nece im niko zameriti a do takvog tima mozemo doci samo kroz selekciju i uigravanjem zadrzavanjem igraca koji su nam bitni (pa sada zbog finansija i ako se poneko proda ali ne kao ovog leta) ali neznam neznam dali cemo moci sa ovakvom upravom jer ovima je samo cilj da se proda kao da se bave samo trgovinom a ne organizacijom kluba i kao da njima u upravi uspesi kluba nisu na prvom mestu nego dobro trgovati, jesu pare potrebne ali ani nista ne uradise po pitanju sponzora pa i od toga neki deo novca da dobijemo i to mi lici ili kao velika neozbiljnost uprave ili velika nesposobnost uprave i mislim da samo promena trenera a ostankom svih ostalih nebi nam mnogo dovela pre bih obrnuto da oni odu a da trener ostane i ako snosi deo odgovornosti za ovo i zbog taktike a i zbog nespremnosti ekipe jer su sinoc irci delovali duplo fizicki spremnije
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
а не не не ... само Станоје да оде .. то не .. МОРАЈУ СВИ ДА ОДУ !!! Станоје данас ... управа да већ сутра распише нове изборе ... играче отпуштати до краја недеље ... а Милинковићу одмах ставити до знања да није добродошао у Наш Партизан !!!

ако већ долази нови тренер ... ја руку дижем за Николића !!!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ђурићу, рак ти се таксијем кроз тело возио! &a

"Ciganin" je jer javno pljuje po ovim smradovima i prica o njihovim prljavim poslovima?
Глупо је причати о овом изроду у једном оваквом тренутку
Та прича о Сави је већ сажвакана, верујем и да је ПФЦ Д-у понестало инспирације за навођење адекватних описних придева за дотично створење


Него, све има своју добру и лошу страну
Тако гледам на све па и на ово што се дешавало на трибини и терену
Некад је потребно жртвовати нешто до чега нам је стало, нешто што волимо, зарад нечег много већег, зарад неког крајњег циља коме тежимо

Замислите сценарио по коме смо јуче сазнали имена противника у групној фази Лиге Шампиона
Била би то само још једна маска, маска еквивалентна оној од прошле године када ничим (гледано кроз призму клупске политике) нисмо заслужили да гледамо Арсенал и слушамо химну ЛШ
Дошао ђаво по своје, изгледа да стварно постоји нека изванземаљска правда

Мени је привилегија бити део навијача Партизана пре свега због те наше самокритичности због колико-толико објективног сагледавања ствари и приступа проблемима

Филозофирати нешто о чисто спортском аспекту целе приче није на месту када је евидентно да тај исти спортски део клуба нема најнормалнији ниво аутономије у раду
Све је то одраз онога што се ради изнад
Лепо је причати о погрешно постављеној тактици на кошаркашком делу форума, то је на месту када се зна да немамо право да било шта замеримо људима који воде тај клуб
Али овде ствари стоје другачије и не дозволите гамади да се потенцира "случај Станојевић", шта год ово значило

Није ни Станоје цвећка, имао је погрешних потеза а све због тог балансирања и играња између две ватре
Мислите да је њему било лепо у тој игри
Њему је било најтеже у свему томе, желео је, с једне стране да задовољи своје амбиције, да постане део историје клуба који воли
С друге стране, имао је на леђима гамад, страна тела с којима је желео да се бори, а да би се изборили с таквим људима, морате бити прљави као они, Сале то није, још је млад и неискусан и сигуран сам да пре годину дана није ни слутио у шта се упушта
У инат паразитима, ПОДРШКА СТАНОЈУ, бар за сада...

Бјековић, Зечевић, Бабић и екипа несаломива...
Ух...:respect
Достигли су такав стадијум еволуције, толико су мутирали да сам чак и сад, после свега, велики скептик по питању њиховог одстрањивања из светиње
А она поређења Рашкета Бабића са Фиделом од стране црно-белог пре пар дана...у најмању руку нису на месту! :evil: :)
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Navijaci ne mogu da rese nista u klubu, ali realno.
Sta kazu Tole i Zecevic, to ce biti.
Navijaci mogu samo da izvrse neki pritisak time sto nece dolaziti na utakmice, znaci BOJKOT.
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
I ja mislim da ce opet trener biti zrtveno jagnje..... Kao oticice Stanoje.. i sve ce biti dobro.

Iskreno se nadam da ce ovog puta nesto "vece" da se desi....

Nadam se da ce ovaj poraz mnogo toga promeniti i da ce ova prica i sezona uopste imati nekakav sretan kraj. Ako je sretan kraj oterati ove kriminalce koji nam sede u upravi ja to oberucke prihvatam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top