Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Malo da se sprdamo u ovim losim danima..

Znate zasto su se igraci Samroka zadrzali kratko posle utakmice? Imali su kasno let, pa da ne zakasne ujutru na posao..

A zamislite scenu neko od njih kasni na posao i pita ga sef sto kasnis, a on njemu pa igrali smo utakmicu sinoc i prosli dalje....

Ne placam te ja da igras fudbal nego da radis :p

Nije meni to za zajebanciju...Ljudi igraju fudbal zato sto ga vole, a ne da bi ziveli od njega....Jednostavno uzivaju dok to rade, pogledajte samo kako su se radovali posle svakog postignutog gola... a pojedine nase igrace mrzi i to da urade, da dotrce do tribine...

A ne ko ova nasa bagra, gde ti je cigan najbolji igrac od pocetka sezone (skidam kapu majstore), jebo im pas mater, polovinu mrzi da trenira, a da stvar bude jos gora u vecini slucajeva su to mladi igraci.... a zasto ih mrzi? Pa zato sto vecina ima para da ne mora da radi nista u zivotu, nego samo da trose roditeljski kapital, fudbal igraju samo da bi bili poznati, da bi se sutra pricalo po gradu kada prodje " e to je onaj iz Partizana"...

Kopali bi vi meni rucno temelj za novi stadion za dzabe, pa kad treba da sutirate loptu i trenirate, pevali bi od srece, bagro nabedjena...

Cast izuzecima: Volkov, Markovic i donekle Tomic ( mada ni njemu ne bi skodilo da se druzi sa lopatom)
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Pošto je zatvorena prethodna tema,da pitam ovde,pošto nisam zapazio očigledno taj detalj? Šta je to Smiljanić uradio,pa ga tako nacrniste?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мене уопште не чуди да је управа "дала подршку" Станојевићу. Не зато што га искрено подржавају, већ зато што су синоћ видели шта би навијачи мислили о томе. Подршком Станојевићу они купују време себи.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
ali očigledno da nešto utiče na njegovu formu, o tome sam razgovarao i s trenerom golmana Pandurovićem

Da si pametan pa da ga najuris kao sef struke a ne razgovaras sa njim.

Ovaj ce nam sve golmane upropastiti,kad se setim Stojkovica protiv Sahtjora,Arsenala i kad pogledam ovog danas muka me uhvati!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ako ostaje trener, valjda je shvatio neke stvari! Na 5(ej, bre, PET!) utakmica smo vodili i na kraju ispusili. To nema nigde. Jebao te Vukic vise! Menjaj, covece. Drasticno. I taktiku i igrace. Nemoj biti tvrdoglav kao mazga!

Mene samo zanima ko je nama kondicioni trener? I zasto smo katastrofalno pripremljeni na fizickom planu? Dobro, ne ocekujem od Ilica ili Vukica da lete po terenu, ali ako neki igraci pokazuju da imaju manje snage od polu-profesionalaca iz Irske, onda i NE TREBAJU da igraju u prvih 11!! Da su nam ostali igraci upola kao Volkov sto se tice pripremljenosti(mada je njemu to i urodjeno, te dobre predispozicije), mi bi igrali LS danas. Nama mogu da trce jedino Volkov, L.Markovic, Aksentijevic, Kamara i to je to. Da, zaboravih vrhunski spremnog Miljka :roll:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма ово је тек почетак , неће се на овоме завршити. После ОФК можемо да очекујемо расплет.

Једино ако нас мутави не изненади али не верујем. Чујем Раша прима нову боцу инфузије , оран је за даљи рад ....
 

grobarstvo

Guest
Nema tu sta da se polemise,da li neko treba da ode lii ne.Rezultata nema ,igre takodje.Ako je Partizan veliki klub,svi napolje iz kluba.Apsolutno svi.Kompletna uprava,strucni stab i pojedini igraci.Rezultati su merilo,tako da tu nema ko sta da se pita.I,naravno,moram da pomenem jednog coveka,igracinu.To je Vladimir Volkov.Ako neko ima bar malo ljudskog u sebi ,morao bi kapitensku traku da da Volkovu.Svaka cast Vladimire.Tako se bori profesionalac :respect
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
Manje vishe ocekivani scenario ... Uprava podrzava trenera , trener nece da ode ( jer pazi bili smo bolji od Samroka , stvorili smo 3 -4 zicera . Pa mi smo njih trebali da ispratimo sa 5 komada lagano ee ) . Da li ima kraja ovome . Ja ga licno ne vidim .
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Pošto je zatvorena prethodna tema,da pitam ovde,pošto nisam zapazio očigledno taj detalj? Šta je to Smiljanić uradio,pa ga tako nacrniste?
Koliko ja znam sukobio se s navijacima na zapadu vrijedjao ih, gadjao flasom navijace, pa pobjegao kao ckapi... sitnica, ocekujem kapitensku traku kod lole sledeci put !
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Prosto, kad je Petric najuren sa mesta generalnog sekretara svojevremeno, videlo se koliko je sati.
Ta sezona 2007/08 je bila bila sjajna, sto se tice prelanog roka i rezultata, jer smo prvi put funkcionisali bez Zeke i Bika.
Ali onda je Petric nasankan i najuren, dosao je onaj fosil Grubor i onda su se Zeka i Bik vratili, u vidu senke.
Posle toga i Baticine ostavke, mislim da niko vise od bivsih igraca nema zelje da se uhvati u kostac sa ovim metuzalemima u upravi, koji riljaju jos od polovine osamedesetih u klubu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Uprava je pruzila podrsku i Jokanu posle ulaska u grupu LE..znamo kakos e to zavrsilo...
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Nista Stanojevic nije bolji od uprave, nema ni stida ni srama, cak ni da se nasali da da ostavku, ekipa ti igra kao dom penzionera kukavce.
Stanojevicu niko ti ne drzi pistolj na celu, pa da moras da budes trener FK Partizan, nemas ti tu vise sta da popravis, usrao si sve sto si mogo.

Moj stav i moj glas ce uvek biti:

UPRAVA NAPOLJE, STANOJEVICU LAZNI TRENERU ODLAZI, JOKANE VRATI SE I POVEDI TOMICA!!!
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Nedelja ce biti i procice. Pa ce mo cekati jos dugo, posto se prekida sampionat zbog repke, pa ce opasti jad i entuzijazam, pa ce se govna iz uprave konsolidovati, pa ce... Zato braco, u ime nase svetinje, jos koliko sutra, krenimo na upravu ispred prostorija kluba, tu ostati do ispunjenja svih nasih uslova. Ako treba i ne dozvoliti odigravanje utakmice u nedelju. Ko se mrdne i odustane od protesta ispred stadiona NE IMAO NI RODA NI PORODA A NI SRECE DOK JE ZIV!!! To je moj predlog. Nikakve ama bas nikakve ustupke i kompromise sa ovim lopurdama, govnima, idijotima... ne sme da bude. Motke u ruke braco, pa da podavimo govna u i ocistimo Partizan jednom za uvek. Pokusace govno od frizure da smeni SS-a, mozda jos nekog marginalca iz uprave, a i tog strucnjaka koga on dovede mora ce da bude poltron kao i SS. Zato u celovitu REVOLUCIJUUUU!!!!!!!!!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
I šta sad nikom ništa? Kakva su to govna bez trunke morala, svi od uprave do trenera. Za upravu mi je očekivano ali Stanojeviću šta ti izigravaš? Ej mi ispadamo u dvomeču od Šamroka a oni pričaju da nismo imali sreće i da je sve dobro bilo. :banghead Pa jel oni misle da smo mi maloumni?

Stanojević je imao najveću podršku navijača od svih trenera ikad a priredio nam je najveću bruku i sramotu svih vremena. Ovo je takva kurčina u usta da je to neviđeno.
On je svoju trenersku karijeru posle ove utakmice završio, može da ode jedino u Ganu posle da trenira nekog tamo prvoligaša. Takođe i većina igrača posle ovoga može da se pozdravi sa karijerom.

Ovo ispadanje je takva bruka da ceo (ne)stručni štab mora momentalno da napusti klub. Ja ne znam od sramote kako iz kuće da izađem a njih boli kurac.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Nista Stanojevic nije bolji od uprave, nema ni stida ni srama, cak ni da se nasali da da ostavku, ekipa ti igra kao dom penzionera kukavce.
Stanojevicu niko ti ne drzi pistolj na celu, pa da moras da budes trener FK Partizan, nemas ti tu vise sta da popravis, usrao si sve sto si mogo.

Moj stav i moj glas ce uvek biti:

UPRAVA NAPOLJE, STANOJEVICU LAZNI TRENERU ODLAZI, JOKANE VRATI SE I POVEDI TOMICA!!!

po meni je ovo sustina sto se tice laznog trenera stanojevica...sinoc na terenu on je taj koji je izgubio od amatera,on je taj koji nije u 2 utakmice uspeo da napravi pozitivan rezultat,pa makar mu djura doveo 11 igraca sa ulice morao je da ih prodje.kad se setim samo ser aleksa,fudbalskog Duleta,trenera za duge staze :puke on je u rupi,na revansu kupa,pokazao svoje pravo lice...
a uprava ostaje 100% bar do zime,mozda i duze.za rat sa govnima potreban je jug,kojeg za sad nema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top