Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ово је изгледа испало по оном систему: Знам да ће се десити, али све се нешто надам да ипак неће. Е, па десило се или је бар надомак тога.
Александар Сале Станојевић одлази. Историја Партизана не почиње, нити се завршава његовим именом, али највећи део онога што је учинио као војник Партизана је несумњиво постало историја нашег клуба. И оно што је урадио и оно што је говорио и начин на који је бранио клупске интересе.
Александар Станојевић је и грешио. Али те грешке, какве год да су, не доводе у питање његову приврженост Партизану.
Како сад стати на крај овом удруженом злочиначком подухвату?
Навијачи ће урадити што је до њих. И сутра у 9 и на трибинама. У то нема сумње. Колики су стварни домети тих поступака и колико они могу да мењају фактичко стање питање је.
Али када би бројна велика имена овога клуба учинила исто, када би се појавили сутра у просторијама клуба, на медијима, када би отворено и недвосмислено рекли НЕ и ДОСТА, као што приличи војницима Партизана, о тада би све добило једену нову димензију.
Ако то уради без задршке сутра и актуелни спортски директор онда је то већ непогода која би могла да растера дахијски смрад из Хумске.
Када би на све то и актуелни првотимци Партизана, који имају име које нешто значи међу гробарима и који и сами себе сматрају таквим (Илић, Лола), рекли НЕ и ДОСТА самовољи дахија, када би то исто урадили и остали , а посебно они првотимци које је Александар Станојевић непрекидно трпео, подупирао и бранио (колико их само има), чак и по цену ерозије свог угледа, када би сви они заједно окренули леђа дахијама и том новом назови тренеру, тада би то заиста био почетак буне против дахија. И више од тога.
То би практично била победа.
Начин дефинитивно постоји, само је питање колико заиста има правих Војника Партизана.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ovo je bilo na žalost samo pitanje trenutka. UPRAVA NAPOLJE!MARŠ BRE SVI GOVNA JEDNA, I POVEDITE ONA PLAĆENIČKA GOVNA KOJA VAM LIŽU GUZICE ZA DŽEPARAC
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Ljudi dodjite svi sutra u 9 , nemojte da mi sto dodjemo budemo ispaljeni , od kuckanja nema nikakvog dejstva , tako da sutra mora da nas bude mnogo da vide koliko smo besni i uvredjeni!!! STANOJE OSTANI !!!!:D:

Imam bojazan da neće biti mnogo ljudi, jer stvarno ima malo vremena da se nešto veliko organizuje.
Bilo kako bilo, i da dođe samo 5 ljudi, to nikako ne sme da nas pokoleba!!!
Borba tek počinje, mislim da je i kod najmirnijih navijača potrošeno strpljenje.
Došlo je vreme da srušimo poslednju negativnu tradiciju koja prati FK Partizan; vreme je da lopovska bagra iz uprave leti u tri pičke lepe materine!!!

Nemojte da budemo neke babe i da nemo dozvolimo da nam ruše klub!
Ko god može, neka dođe sutra u Humsku 1, da pokažemo ološu da je pobuna počela!!!

Ne damo Partizan smradovima!!!


Još jednom ponavljam, koliko god da nas bude sutra, ne smemo se razočarati i odustati!!! Rat tek počinje!!!
Od sutra bre ajmo da osim pisanja na forumu, krenemo nešto i da radimo, ajde da smislimo kako da satremo govna, da radimo kampanju da dovedemo 15000 ljudi na Istok i Zapad za sledeći meč kući i da počne revolucija!
Svako neka da neki predlog, mi možemo mnogo toga da uradimo, od toga da ih zaspemo jajima, kurtonima, da ispišemo ceo stadion protiv ološa, da nas ode veliki broj na trening u Teleoptik i da poželimo "dobrodošlicu" onom debilu Milinkoviću ako stvarno postane trener, da nađemo nekog od bivših fudbalera i napravimo tim za promene, skupimo 100000 potpisa i da podržimo čoveka da vodi klub, ma bre možemo milion stvari da uradimo!!!

Ko je Grobar i od roda Grobarskog, mora sad da se uključi!!! Nema izgovora!!!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
...a šta bi sa Sosom Babićem...?
Ma jedan od kandidata kako kaze jedan nas zajednicki insajder,ali ne citas mail :D

...Када би на све то и актуелни првотимци Партизана, који имају име које нешто значи међу гробарима и који и сами себе сматрају таквим (Илић, Лола), рекли НЕ и ДОСТА самовољи дахија,...
Nema bre nista od njih dvojice.Ovaj jedan je hteo da se bije sa navijacima, a ovaj drugi sa saigracem :pop
Ja stvarno ne razumem da smo toliko SAMI i da ce nam se ocigledni lopovi provuci nekaznjeno.To bre ne sme da se desi jer Pa jebem ti zivot takav.Uvek ista prica sa Partizanom
Da se neko drznuo da dira djecaka plavog imao bi posla sa Predsednikom,premijerom Rusije,bajkerima,Gvardiolom,novinarima...
Mislim da bi i komesar za prosirenje EU uputio demars
Ali mi??? AAaa ne!
Mi ni najvatrenije nase navijace ne mozemo da imamo na strani Partizana
JEBEMTE SRBIJO CIGANSKA DA TE JEBEM
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Sentinel brate, pisi me za sve... jbt, dacu bubrege. Sad stvar ne sme da stane! Je l' trebam ja iz Bosne da vam pribavljam ..., picka mu materina?!
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Novi semafor da sija
visices ti kod taksija
Djuro lopove, Djuro lopove

I da vratis ti Kezmana
Djuro mars iz Partizana
Djuro lopove, Djuro lopove

I da dodje Leo Mesi
Govno najvece ti jesi
Djuro lopove, Djuro lopove

I da dodju pare ruske
Djuro govno mars iz Humske
Djuro lopove, Djuro lopove

I da vratis Moreiru
jebemo ti familiju
Djuro lopove, Djuro lopove

I da vratis Kleversona
govana te ceka tona
Djuro lopove, Djuro lopove

Dzemper novi da nam kupis
Kurac ces ti da popusis
Djuro lopove, Djuro lopove

I Stanoja da nam vratis
u paklu ces ti da patis
Djuro lopove, Djuro lopove

Bicemo mi nasmejani
kad budete oterani
Djuro lopove, Djuro lopove


nisam neki vispreni pisac, malo sam ispravio, nesto dodao
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Borba tek počinje, mislim da je i kod najmirnijih navijača potrošeno strpljenje.

Još jednom ponavljam, koliko god da nas bude sutra, ne smemo se razočarati i odustati!!! Rat tek počinje!!!

Od sutra bre ajmo da osim pisanja na forumu, krenemo nešto i da radimo, ajde da smislimo kako da satremo govna, da radimo kampanju da dovedemo 15000 ljudi na Istok i Zapad za sledeći meč kući i da počne revolucija!

:clap Ово је најмање што може и мора да се уради! Немојте да дижете руке и да бојкотујете - они то и желе. Празан стадион - јебе се њима. Долазите редовно на утакмице, протестујте на истоку и западу. Већ против ОФК-а је кренуло, није се могао сакрити бунт истока и запада, сви су писали о томе - како ли ће тек бити после овога...

Али када би бројна велика имена овога клуба учинила исто, када би се појавили сутра у просторијама клуба, на медијима, када би отворено и недвосмислено рекли НЕ и ДОСТА, као што приличи војницима Партизана, о тада би све добило једену нову димензију.
Ако то уради без задршке сутра и актуелни спортски директор онда је то већ непогода која би могла да растера дахијски смрад из Хумске.
Када би на све то и актуелни првотимци Партизана, који имају име које нешто значи међу гробарима и који и сами себе сматрају таквим (Илић, Лола), рекли НЕ и ДОСТА самовољи дахија, када би то исто урадили и остали , а посебно они првотимци које је Александар Станојевић непрекидно трпео, подупирао и бранио (колико их само има), чак и по цену ерозије свог угледа, када би сви они заједно окренули леђа дахијама и том новом назови тренеру, тада би то заиста био почетак буне против дахија. И више од тога.
То би практично била победа.
Начин дефинитивно постоји, само је питање колико заиста има правих Војника Партизана.

:respect Суштина! Хајде бивши асови, па је ли могуће да ништа нећете предузети? Је ли могуће да мирно гледате како олош скрнави клуб који сте ви прославили и начинили великим?
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
@Loki

Svaka cast brate...

Stanoje nikako nije smeo biti najuren, mamicu vam jebem lopovsku...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Бојкот није решење. Бојкот одговора управи, што мање људи - мање повика. Наша је шанса у томе што је 2011. година, сви имају мобилне телефоне, камере, апарате, лако је доћи до медија. Протести се морају исказати, сутра, затим ако пробају да направе промоцију говнилинковићу, у Јагодини за 4. коло.

У 5. колу 17.09. на ЈНА се игра против ХајдукКуле, идеална прилика за кулминацију протеста. Тада би морали да буду пуни и исток и запад, у случају да ни до тада нису испуњени прости услови:

1. оставка комплетног управног и надзорног одбора, уз забрану члановима истих да се кандидују за функцију у ФК Партизан
2. повратак Александра Станојевића на место тренера, са одрешеним рукама

Ако услови до тада нису испуњени, не видим због чега 5 хиљада људи (или дај Боже и више) са истока и запада не би могли да сиђу на терен у тренутку почетка утакмице, и без икаквог гурања или насиља сви поседамо на терен. Без насиља, јер тешко да ће обезбеђење успети да спречи толико људи да то ураде. Е, то нико не би могао да игнорише, или банализује.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
UPRAVO JEBEM VAM SVE ZIVO I MRTVO DA VAM JEBEM!!!! UPRAVO NAPUSI NAM SE KURCINE!!! GOVNA SMRDLJIVA!!! JEBO VAS MILINKOVIC DA VAS JEBO!!!
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
koliko vidim svi su se opametili,nama mora da se desi sranje zesce da bi ljudi progledali... rasprodaje(igraca) kao u zekstri i dieselu,samrok,pa smena trenera... isto je bilo i sa jokanom... slican recept imaju i za zaposlene bivse asove u klubu,batica,tomic,petric sad ce da leti dvojac krle,albert a "prekosutra" neka druga dvojica kad smene ovo djubre cigansko koje su doveli...
Jebote bre ta sve smo bivse igrace potrosili za jedan mandat ovih smradova- sve su ih IZGAZILI !!!!!!!
nisam isao godinama na drugi forum jer je zatrovan ali izgleda da prolazi veceras detoksikaciju... javili mi drugari da bacim pogled jer su svi popizdeli,pozivaju na ustanak isto i pljuju upravu...

definitivno,ako alcz ostane sam na jugu mogu da se ugase sami... prakticno do sutra ujutru imaju da se smisle i ili ce da bude ujedinjenje protiv uprave i da priznaju greske ili ce ostati skroz sami protiv svih...... nema nazad....
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Bravo Đuro. Vreme je i bilo da se smeni. Mene je čudilo kako sam nije podneo ostavku ali dobro je i ovako.

Milinković je svakako dobar trener. Nadam se da će Dijara konačno biti u startnih 11.


Ово је виртуелно издркавање по сред фаце, части ми !
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Pa jel` treba zbog ovih govana da ne navijam više za Partizan?
Naravno da ne, ali ako cigansko govno ili bilo ko drugi dođe umjesto Saleta želim mu sve najgore.
 
Последња измена:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Govnarija zeli jos vise da nam se ispisa u facu dovodjenjem Milinkovica!

Da se razumemo Stanojevic je morao da ode sam posle Samroka,ali MORAO JE DA ODE I MUTAVI!

Naravno Mutavi pokusava da starim forama opere sebe ali kurac,ovo je drugari "katranska fleka" ,nema pranja.

Bitno je ne toliko koliko ce se sutra ljudi pojaviti,nego da se masovno ide na bocne tribine.
Cimajte drugare,familiju,komsije,gledajmo napred za razliku od nase uprave.

I ja sam uveren da je naredjenje da cigani budu gurani stiglo sa vrha.

Cim je Cipiripi izjavio ,,ucinicemo sve" ....a sta on konkretno kao Cipiripi moze da ucini?

Pa da povuce politicke veze....

Nema nam druge do borbe sa govnima,nema ovde sta mnogo da se filozofira!

Sve je jasno,sve je glasno,dakle na nama je sta cemo i kako dalje.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ako ako , "uprava ima rezultate,duple krune LS kurca palcaaa " , i treba ovo da nam se desava kad smo stoka da STOKA smo i nek me banuju slobodno kao sto su me banovali kad sam na izborima pisao da cemo sa privrednicima otici na dno i sa dugom od 20 milion ,ja samo pricam istinu pa ako i ovo nekog boli nek me banuje ,ali verujte mi docice trenutak kada cete svi svatite da smo STOKA i da ce svi ovde pisati da smo stoka .
Samo malo vecina vas da je razmisljala svojom glavom shvatili bi da su sve zasluge za rezultate islkjucivo na treneru i struci , kakva je zasluga uprave za ulazak u LS ajde neka mi neko obrazlozi argumentovano ??? Titule ,kup ??? Oni su na svaki nacin pokusavali rasprodajom da sprece bilo kakav upseh....... Njihovi zadaci su potpuno van terena ,a nista tu nisu uradili ,a vi ste ih i dalje branili ,trazili ste bilo sta samo da im stanete u zastitu ovde ,kada bi neko napisao da je Djuric mutav ,delili bi poene uz obrazlozenje da on ima govornu manu .... E pa on je MUTAV najzad mogu otvoreno da kazem bez da dobijem poene GOVNO JE I SMRAD LOPOVSKI ,SLJAM NAJGORI.
Pisao sam 2 godine da neko ko se sportom nije nikada bavio ,kome je zanimanje u ovoj korumpiranoj drzavi PRIVREDNIK uz sve obaveze koje u svojo mafijaskoj firmi ima ,nalazi vremena da se posveti i Partizanu to znaci samo jedno DA JE TU IZ TRULOG CISTOG INTERESA !! Pa jel ste vi slepi ili glupi sta je bilo sa vama ? Pa ti ljudi su u upravnim odborima javnih drustvenih kompanija sedeli decenijama ,unistili su sve te firme ,doveli ih na rub egzistencije ,pokrai ,ocerulpali pa formirali svoje privatne firme ,sta ste bre koji kurac ocekivali da ce da urade od Partizana ? PRINCIP JE JEBENO ISTI ! Kasno ljudi otvarate oci ,kao sto kasno Stanoje vrsi konferenciju .....KASNIMO !
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Od danas imamo misiju, borbu , teznju za vreme kad cemo nas Partizan vratitii na put na koji smo ga postavili u poslednje 4 godine.

Dosli smo na dve titule od ciganske govnarije, ovo je samo maslo politicara govneta pederskog Jeremica koga je Tadic guzio u gimnaziji dok mu je predavao psihologiju, preCednika pedera kome je devojka Aleksandar Sapic, koji na ciganskoj tituli kupuje glasove. Ove dzukele zitoradjke, kerovske, zbirovske, raspale, Dacica i Ruzica, koji su sproveli preko ovih taksista, penzionera, grebatora odluku da cigani moraju da uzmu titulu. Nisam bolestan, nisam opterecen teorijama zavere, ali ovo je jasno kao dan.

Svanuce jutro kada cu doci u Humsku i aplauzom pozdraviti Jokana, Tomica, Batu, i Boga Aleksandra Stanojevica

Sale hvala za sve , znam samo dve stvari

-da si jedan od nas
-da cemo te kad tad vratiti, da jurimo glavni cilj , vise titula od stoke

opusti se i odmosi , mi cemo odraditi svoj deo posla i onda idemo, kao KK, najmanje 10 titula zaredom, ti si nas brat i sve ovo ti ne zaboravljamo

Ogrejace, obasjace sunce iznad Humske ulice..........

Kad tad

Sutra u 9 SVI U HUMSKU
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Znao sam da će se dogoditi smena, ma koliko sam sebe lagao da toga neće biti. Uprava ovim potezom je još više pokopala sebe svojim nepromišljenim odlukama.

Stanoje, nek' ti je sa srećom u bilo kom drugom klubu ili reprezentaciji! Hvala ti što si nas 2010. u proljeće sam ti izvadio iz govana, stigao 5 razlike i prestigao za čak 7 bodova. Hvala ti što si nas uveo u Ligu Šampiona nakon 7 godina posta. Hvala ti što si i 2011. godine osvojio i prvenstvo i kup.

Posle tih silnih uspeha dogodili su ti se padovi u igri i loši rezultati praćeni porazom od Genka, porazom od Slobode i velikom sramotom od Šamroka. Uprkos tome, malo je reći da si zaslužio da ostaneš na klupi. Uprava koja očigledno ne želi sve najbolje Partizanu, te je smenila i posrala se sebi u usta.

Iz ove bitke ti ne izlaziš kao gubitnik, nego kao pobednik. Ti si taj koji je napokon otvorio usta i progovorio. Ti si prvi trener koji je istupio i objavio falševe u upravljanju klubom. Ti si taj koji je osvojio srca navijača i utjerao strah ciganima u gaće. Ti si taj koga i pored loših rezultata svi navijači podržavaju.

Jedina pozitivna stvar iz ove priče je što je Krstajić stao na Stanojevu stranu i časno podneo ostavku.

Milinković? Kao trener odnosno stručnjak i nije tako loš jer znamo kako je onakva prosječna Vojvodina igrala dobro sa njim i puštao je mlade igrače da igraju i da nose teret igre, ali kao čovek = 0. Ne mogu verovati kako neko ko je igrao u Partizanu i ko je klasifikovan kao Grobar može onako pljuvati na svoj "voljeni" klub. To da je uradio ciganima, bilo bi previše.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Bojim se da cemo ostati sami u nasoj borbi, mislim na nas istinske navijace i zaljubljenike u Partizan. Nekako mi se cini da nasi bivsi asovi nisu zainteresovani da udju u ring sa ovim vampirima. Da ne pricamo i o javnim licnostima koji bi mogli da stanu na nasu stranu i javno propagiraju za promenu rezima u klubu. Pa jebote vise znam ko je sve ciganin nego grobar od poznatih. Da bi se ova bagra izbacila napolje potrebne su veze i podrske sa svih strana, od medija i javnih licnosti do nas obicnih smrtnika. Mora se brujati i pisati svakodnevno i obruc stezati sve jace i vise iz dana u dan. Pitam se samo dali je to moguce?
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
То би практично била победа.
Начин дефинитивно постоји, само је питање колико заиста има правих Војника Партизана. :respect Суштина! Хајде бивши асови, па је ли могуће да ништа нећете предузети? Је ли могуће да мирно гледате како олош скрнави клуб који сте ви прославили и начинили великим?

tacno u metu ali koliki broj nasih legenda samlela izblatila i iz bacila ova fasisticka uprava uz podrsku placenih navijaca:
Kralj, Batica, Tomic (covek ko je stvorio ovu nasu 4 godisnu dominaciju) Savo bez razlike ko sta misli o njemu ali da BIVSI IGRAC NASEG KLUBA dobije jedan (1) glas od jedinog coveka na tom skupstinom koji u ponovoj istoriji je dao nesto Partizanu Tumba nasprem mafijaskog pijuna aka mutavi balavac koji i dan danas nije mu jasno na koju stranu treba da napadamo koji je dobio podrsku ko Kastro, i red drugih.
Dolazimo do zaklucka da ovako u grupicu po 2-3 ovi fasisti ih brzo samelju i ucutkuju ili treba SVI ONI ZAJEDNO ali bukvalno SVI koji ih malo boli za ovaj klub da izadju i da povedu masu tada bi definitivno dosla 90% podrska sa svih tribina UEFA kad bi videla ko protestuje bi povela neku istragu il proterala politicare i polako obrac bi se stegao jer ocigledno drzava je na njihovoj strani
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top