Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Ma mi ovakvi kakvi smo, ni musicu iz kancelarije ne bi smo oterali, a kamo li zlikovce poput bika i mutavog. Ne teraju se oni ovako verbalno i na forumu. Jeste videli navijace fejnorda kako to "civilizovano rade". Motke u ruke pa pravo mecki na rupu. Nema tu izgovora nikakvih tipa: iza njih je drzava, te pustili korenje, te isti ce doci...... Kad jedne na takav nacin oteramo i ovi sledeci ce malo da stave prst na celo. REVOLUCIJAAAA!!!!!!!!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Vi stvarno mislili da ce biti nesto od semafora? Ljudi jedini i glavni problem je Nenad Bjekovic.Tu je pocetak i kraj svakog problema.Kada njega budemo udaljili iz kluba tada ce i nama svanuti.Ovde vecina trazi krivca u Djuricu i misli da bi njegovim teranjem nama svanulo.I kada bude dosa Milija Babovic ili bilo ko drugi ista ce prica da se vrti u krug jer je neododirljivi kralj i dalje u kancelariji na drugom spratu.Sto se tice Stanojevica i njegovih trenerskih kvaliteta.Trener za koga je Miljkovic nedodirljiv,trener koji trpi Scepovica,trener koji tolerise pisanje po sopstvanim navijacima (Scepovic,Smiljanic,ranije Tomic) za mene nikada nece biti veliki trener,vec trener poltron i poslusnik u svetu u kome caruje njegov mentor i zastitnik Nenad Bjekovic.Trener i covek koji ni ne pomisli da ponudi ostavku barem iz kurtoazije posle sramote od amatera nikada nece biti veliki trener.Ali znajuci ko mu je gazda to me uopste ne iznenadjuje.Ni veliki gazda "Djavo" nikada nije ni pomisljao na ostavku posle mnogo vecih sramota(Dinamo,Rapid,Bsk,Timok) i prljavih radnji (Roma,Makabi) ponudi ostavku.Zato okanite se coravog posla i jurenja vestica u mraku ,vec udrimo svom snagom na jedinog i pravog gazdu FK Partizan.Sve dok je on u kancelariji nama nece biti bolje.

Naravno_O tome je par ljudi pisalo ovde dosta puta.Sve pocinje i zavrsava sa Bjekovicem.Njegova tvrdoglavost,sujeta,ubjedjenje da je on u stvari Partizan,osionost,opijenost moci i vlascu,prijeti da urusi citav klub.Kad se samo sjetim koliko su placenici iz Alkatraza zapinjali da ga smjene,koliko sve to sada smjesno izgleda kada se svim silama trude da ostanu na sipci,tom zlatnom rudniku :mad: Tuga... Izostavio bih tu Stanojevica,on je mlad trener,koji je prinudjen da u ovom blatu pravi trule kompromise.Zalosno,ali istinito.Valjda ce nesto nauciti iz svega.Prioritet je otjerati zna se koga,a onda cemo da vidimo da li Stanoje jeste ili nije covek za nas.Do tada moze da posluzi kao sredstvo za borbu protiv mraka.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Tešino ćoše - video


Želeći da omogućimo stručan i analitičan pristup gledanju Partizanovih utakmica, uveli smo praksu na sajtu, da svakog ponedeljka ili posle svake odigrane utakmice FK Partizan, odgledamo u video zapisu komentar iz stručnog ugla nekog od bivših asova FK Partizan.
Naš stalni analitičar je Darko Tešović, a povremeno ćemo iskoristiti prisustvo nekog od brojnih asova crno-belih da i oni prokomentarišu igre prvotimaca crno-belih. Ovo je jedan od najboljih načina da pomognemo navijačima crno-belih, kako bi lakše pratili i shvatili ono što se dešava na terenu kada igraju njihovi ljubimci.
Zbog objektivnih okolnosti u prethodnih mesec dana nismo bili u mogućnosti da Vam prezentiramo ‘Tešino ćoše’, ali od ovog prikaza nastavljamo redovno sa emitovanjem posle svakog kola u prvenstvu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa zar niste primetili da je postavljen vec novi semafor?

Samo sto je isti kao i onaj stari ali inace je ganz nov i fali mu samo jedan onaj LED u donjem uglu levo :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.484
Reaction score
41.379
Локација
Žrnov
A on, jadan, eto, stoji kano hrid međ' dve zaraćene strane :puke:

I Grubor, mukica, pašće k'o žrtva zavere huligana :puke:puke:

Kakva je ovo zamena teza...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Bolje je da semafor bude iznad loza na istoku a da jug bude u celoj povrsini.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
A kako Grubor nije zrtva, kad su mu pretili mozda ne direktno, ali se nasao ugrozen, stoga je i njegovo zdravlje i zdravlje njegove porodice bilo ugrozeno:puke

edit:Ajd' sada ozbijno. Pocnimo od pretpostavke da moderni semafor sa LED ekranom stvarno stize... to bi znacio i bolju pregovaracku poziciju sa potencijalnim sponzorima, dakle bas me zanima da li je to bila kao sto pretpostavljam samo prica za nas lakoverne, ili je oglasivacima pored eventualnog mesta na dresu izuzetno vazan i nacin prikazivanja njihove reklamne poruke...
 
Последња измена:

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Ne mogu da zamislim jug bez stare gromade od semafora na njemu. Boje da nista ne diraju do "izgradnje tog novog stadiona". Ionako ce retko jug biti pun ove sezone. Neka ga stave na neku drugu tribinu, pa posle neka ga presele na novi. Ala sanjam...
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Знајући Ђуру, вероватно је наручио саобраћајни семафор...

Да је среће и новог стадиона са великим музејом ФК Партизан, ову нашу драгу скаламерију би могли изложити.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Pocetkom meseca stize novi semafor, a mi tada gostujemo Vojvodini, znaci na ovoj danasnjoj utakmici sa Radom ce nas legendarni semafor poslednji put biti u upotrebi.

Ni sam ne verujem u to sto sam napisao, ali mi je opet nekako tesko i zalosno da zamislim nas stadion bez sadasnjeg semafora. Svetu se ne moze ugoditi. :D
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ne bi me cudilo poznajuci Djuru da se pre dolaska novog semafora raspise konkurs za dvojicu radnika(volontera naravno) koji ce da menjaju onu 'artiju kad padne gol DOMACI i GOSTI :D

Sad ozbiljno mada i ovo gore nije daleko od istine znajuci s kim imamo posla bice mi zao naseg starog dobrog semafora,ali sta da se radi.

Samo da jednom promene ono ruglo "sve mi boje lepo stoje" od stolica to je meni hiljadu puta urgentnije od semafora kad vec novi stadion nece skoro ali znam nema se ,pali smo ispod pozitivne nule:D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
- Početkom naredne nedelje imaćemo sastanak Sekretarijata i Upravnog odbora, na kojem ćemo razgovarati o problemu među našim navijačima. To je ozbiljna tema i moramo da je rešimo u što skorije vreme, jer ovakva situacija nikome ne odgovara - rekao je Đurić za Kurir

Ako zaista želi da reši taj problem to najbolje može da uradi odlaskom, pa i da povede celu upravu sa sobom. Plaćenici sa juga bi isto otišli, jer više ne bi imali koga da muzu. Ubio bi dve muve jednim potezom.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Da li da ponesemo cvece i da stavimo pored starog semafora m? :) Po snajderu ova utakmica sa Radom je poslednja pred starim semaforom.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Samo da vise ne gledamo onu kucu na Jugu :)...pa makar i nemali semafor...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Samo da više ne gledamo Đuru lopova, đubre jedno, šta nam je ostalo od LŠ-a prošle godine i 25 miliona evra...da gledamo ovu muku protiv Rada.

NAPOLJE LOPOVI

i ponesite novi semafor sa sobom, nama je dobar i ovaj...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Заслужио је ФК Партизан нови семафор, али нисам сигуран да ли нам је до радости, чак и ако уопште стигне и замени овај културно историјски споменик са јужне трибине. Јер инсталација тог достигнућа технике ће вероватно подразумевати неопходност "непланираних" продаја играча већ првом следећом приликом да би се клуб опоравио од трошка који је изискивао нови ЛЦД. Не знам да ли ће бити највећи и најмодернији, али склон сам да посумњам да ће бити најскупљи на тржишту, па ће као такав представљати озбиљан ударац нашој стратегији позитивне нуле.
 
Последња измена:

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ilić na trećem mestu "večne liste" Partizana

25. septembar 2011. 12:08 > 12:11
Vezni igrač Partizana posle Momčila Vukotića i Nikice Klinčarskog postao igrač sa najviše nastupa u crno-belom dresu.
v218737p0.jpg
foto: MN Press

Saša Ilić je posle trijumfa Partizana nad Radom (1:0) imao razloga za dodatno slavlje.

To je bio njegov 537. duel u crno-belom dresu, čime se izjednačio na Milanom Damjanovićem na trećem mestu igrača sa najviše nastupa za Partizan.

Do drugog mesta "večne liste", koje drži Nikica Klinčarski ostalo mu je da odigra još 28 mečeva, dok je u istoriji kluba iz Humske najviše nastupa zabeležio Momčilo Vukotić - 731.

Saša Ilić (33) načinio je prve fudbalske korake u Partizanu 1988. godine. On je u karijeri nastupao još za Galatasaraj, Salcburg i Larisu, a nedavno se vratio među crno-bele i potpisao ugovor do 2013. godine, kada će se najverovatnije i oprostiti od fudbala.

mondo.rs



:respect:respect:respect


Легенда !!! за мене од Манцеа па наовамо највећа легенда клуба !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top