Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
fkp-koktel_0033.jpg




Jel zna neko ko je brka u sredini? Meni liči na dekana Fakulteta organizacionih nauka Martića.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jeste, to je dekan FON-a...

A Đura se definitivno farba i zateže :D pa on ima skoro 60 godina...


ps. I nije Đura toliko loš, studenti su organizovali prikupljanje 3.000 evra za operaciju neke devojčice, skupili su 2.000 evra, a Đura i dekan su dodali kolko je falilo... :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ðuri zveckao sitniš u džepu pa to dao.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Jednostavno sam morao :D Cim sam video sliku video sam sta mu Sale prica :D

35clsb5.jpg
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Нек' Станоје има резултате као Душко, ал' што да приписујемо човеку титулу фудбалског ДВ, нека сам себи створи име и стил, доминацију на свим пољима. Нема потребе да неко буде опседнут Душком. Само нека се он бори и изгара за Партизан, а ове остале статисте ми треба да решимо!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
"Sitna" razlika

Juče na koktelu (citiram sa poslednje strane današnjeg "Žurnala"):

Đurić: "...Verovali smo i bili smo u pravu. Tačnije, bio sam u pravu. Verujem u trenera, igrače, našu decu..."
E, govno jedno...

SS na opasku Ružića (bivšeg portparola onog zlotvora koji nas je unazadio 50 godina!) kad mu je rekao "Sale, čestitam ti jesenju titulu":
"Kako to misliš "meni"? Valjda nama!?! Mi smo jedno. Ovo je zajednička pobeda. I vi ste učestvovali. Svi iz rukovodstva su pomogli da budemo prvi."
Mislim OK, naravno da ih SS na finjaka JEBE :)D) jer ovde ima SIGURNO i puno ironije (nego šta nego i treba da je ima...govna jedna u upravi...ovo jeste najzaboravniji narod i najzaboravnija sredina na svetu, ali ono što su govna radila krajem avgusta i početkom septembra, A I U PAR NAVRATA PRE TOG PERIODA je za osudu i za šamare i puno ljudi to neće baš tako lako zaboraviti!), ali je opet SS našao načina da bude LJUDINA...

SS, samo pamet u glavu. Drži ih blizu, na oku, kako je to neko već lepo napisao. Pored takvih "prijatelja" ti neprijatelji ni ne trebaju. Drži ih na oku i sačekaj pravi trenutak...i ti i Krle...pa da dobijete onakvu podršku u upravi FK kakvu je Dule imao i kakvu danas Vlada ima u upravi KK...podršku koja je iskrena i bezrezervna...jer vi to zaslužujete...vi bomardovani nedavno u onoj najsmrdljivijoj septičkoj jami...vi izbombardovani, a više nego nedovoljno zaštićeni i podržani od strane ovih govana...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisi u pravu što ovde govnaš Đurića.
Ono ½bio sam u pravu½ je prebacio ½nekima½.Ja se sećam priče ovde da su mnogi bili za smenu Stanojevića ali Đura NE,IZRIČITO NE! :D
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Treba li mi da se ponašamo kao oni?

Апсолутно не, слажем се да не треба да се спуштамо на њихов ниво. Али ми се никада не спуштамо тамо, а већ годинама се ниподаштавају наши резултати, знате и сами шта се прича и каква је медијска клима. Ја не мислим да треба да смрдимо нон стоп као они, али морали би мало да им одговарамо. За 15 година ће сви причати како је Партизан издоминирао због Толета или неких пиштоља шта ли већ. Мене искрено боли уво за то, али ипак не би било добро да нам клинци који тек сада крећу да прате или који ће тек почети да прате имају нон стоп пред очима те наслове и приче о нашем неспортском понашању. Било би лијепо да се ми мало тргнемо из летрагије и ошинемо.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Jel zna neko ko je brka u sredini? Meni liči na dekana Fakulteta organizacionih nauka Martića.
Hahaha, jeste moj bivši dekan. Koja je to muljara, pa jebote Sunce i ovde se uvalio, mada iskreno jedina njegova uloga ovde je što će možda od sada sportski direktori i fudbaleri umesto po Singidunumima, doći na Fon da "uče" :D.
Mada radio sam za njega neki prevod za njegova operaciona istraživanja i tema je bila u slobodnom prevodu "Kako do titule? Odbrana ili napad?", gde se procenjuju faktori uspeha u najjačim ligama, pa se na kraju dolazi do zakaljučka da odbrana donosi titule kao i u košarci. :D Eto objašnjenja zašto je i DUle prisutan :D
 

ĐukaGr

Banned
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
21
Reaction score
2
Локација
Terazijski Srbin-Crnogorac
Pozdrav za sve forumaše. Želim samo da kažem da sam zadovoljan kako je naš fudbalski klub reagovao posle ispadanja iz Evrope i dao nam nadu da ćemo u budućnosti napraviti neki uspjeh i u međunarodnim okvirima. Drago mi je što smo i ove preko puta zakopali dublje, pošto kad god su bili u krizi mi smo ih dizali iz mrtvih.
Smrt fašizmu živeo Partizan.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da vam ka´m ja nešto,
treba da se tučemo nogom u dupe,i mi i Đura & CO., što ne igramo Evropu. Da ga Jovanča onda dade Ircima tuki moj bismo mi gledali Lazara Markovića.

Više ćemo mi zaraditi ovako nego da smo igrali to ½neprofitabilno½ takmičenje pod nazivom UEFA Liga ili kako se već zove...Jebeš mi sve zakucao sam ne mogu da se setim kako se zove.Bilo je KUP UEFA a sad?
 

ĐukaGr

Banned
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
21
Reaction score
2
Локација
Terazijski Srbin-Crnogorac
Liga Evrope. Možda si i u pravu, da uđosmo u nju nebi vidjeli Lazara Markovića, Aksentijevića, Ninkovića nebi bili prekomandovani u prvi tim Ostojić i Jojić.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da vam ka´m ja nešto,
treba da se tučemo nogom u dupe,i mi i Đura & CO., što ne igramo Evropu. Da ga Jovanča onda dade Ircima tuki moj bismo mi gledali Lazara Markovića.

Više ćemo mi zaraditi ovako nego da smo igrali to ½neprofitabilno½ takmičenje pod nazivom UEFA Liga ili kako se već zove...
Nemoj pisati gluposti, molim te.

Naravno da bi i tada gledali Markovića, Ninkovića (da se nije razboleo) i ostale. Možda čak i više nego što smo ih gledali (mislim na Markeca). Bilo bi više utakmica, više rotacija, klinci bi verovatno preskakali četvrtak u Evropi, ali bi zato tim pre igrali nedeljom na domaćoj sceni.

I ja tebi da ka'm nešto: Liga Evrope je sve samo ne neprofitabilno takmičenje. Pogotovo ne u poslednje 2 godine.

Ne zajebavajmo se više sa Evropom, ne pišimo ni u šali ovo gore boldovano. Neko ne daj Bože ponovno totalno pucanje u Evropi narednog leta (u smislu da ne uđemo ni u LE), drugu godinu zaredom, bi nas unazadilo onako najstrašnije!

Igranjem u Evropi raste rejting kluba, a i njegovih igrača. To stvarno ne bi smelo da bude teško za kapiranje.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa stavio sam pod navodnike,½neprofitabilno½,zbog stare garde koja nam je upravljala klubom.Znaš ko je koji čvor vezivao na kopačkama 86´ godine protiv nas a nisi se setio legendarne izjave?Ne vredi,omatorilo se. :D

Ali nisam se zezao za Markovića.Pogotovo poznavajući Stanojevića za kog se dokazalo da zna da bude tvrdoglav.Bilo bi rotacije ali ne bi ovoliko mali igrao nema šanse,ruku dajem.
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Sajt FIFA: Partizan postavio standarde u Srbiji

Crno-beli, kao četvorostruki uzastopni osvajači titule u Srbiji, skreću pažnju pojedinih svetskih medija, pa su tako i na sajtu FIFA odlučili da nahvale Partizan.

news_55826.jpg

Evo šta se, između ostalog, kaže na sajtu FIFA o istoriji Partizana, ali i prethodnim sezonama u kojima su crno-beli dominirali.

- Trofeji su obično merilo nečije snage, i postoje dobri razlozi za tako nešto. Ali, neki trenuci u istoriji, zapravo, nemaju puno veze sa titulama. Partizan čvrsto spada u tu kategoriju. Njihov veliki rival, Crvena zvezda je najtrofeniji klub u Srbiji, ali Partizan se probija sa svojim neobičnim rekordima. Štaviše, "problem" drugog najtrofejnijeg kluba u Srbiji je na dobrom putu da bude rešen, jer je Partizan podigao standarde u svojoj zemlji poslednjih godina.

Autor teksta se dalje bavi istorijom crno-belih, rivalstvom "Grobara" i "Delija", Lotarom Mateusom, izjavom Milana Biševca šta zapravo znači derbi za srpski fudbal, "Hramom fudbala", a onda se dolazi i do današnjice, u kojoj Partizan dominira.

- I od 2000. na ovamo, beogradski klubovi su nastavili da dominiraju u srpskom fudbalu, s tim da Partizan može da se pohvali da ima veći uspeh. Partizan je otvorio novo poglavlje u istoriji u maju 2011. godine kada je postao prvi klub koji je četiri puta u nizu osvojio titulu. Partizanu ide respekt i za to što konstantno stvara mlade fudbalere za budućnost, uprkos slabom rejtingu koji ima srpska liga. Izvoz mladih talenata u velike evropske klubove je bio glavni izvor prihoda dugo godina, a klub je i osvojio mnogo nagrada za primer kako se radi sa mlađim kategorijama - zaključuje se u tekstu.

I "Grobari" smatraju da su njihovi miljenici načinili veliku stvar ove jeseni, pa su napravili sport u kojem stavljaju do znanja komšijama da su na -10...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
- Jes'' da je teško verovatno, (al' od ovog prosto moram da počnem!) - ako je Doktor slobodan - odmah po njega! Poneti džak para, mnogo izvinjenja, (čitao sam na ovom forumu ama baš zanimljiv predlog čak i o ,,brisanju Moovog, da ne kažem čega, ako on to zatraži... :buhaha... dakle:) ponuditi mu ugovor na par godina, a posle toga i radno mesto u klubu - nek Majstor bar klincima pokazuje finte, skautira igrače, ili šta već...

E moj prijatelju forumašu :D

zbog ovoga je ustvari doktor i oteran a većina to nije ni zapamtila ili primetila.

Naime kada je cvetala ljubav između njega i uprave koju je predvodio bivši sportski direktor Tomić a Moreira pružao neverovatne partije,
produžen je i ugovor našem najboljem igraču što se retko kad u istoriji PFC dogodilo.
Strašan potez koji je zaledio krv ciganskoj državi i zatro svaku nadu da će biti "sledeća sezona" već su postali "bilo nekad...":buhaha

Tad je i sam Moreira dao jedan interviju u novinama gde je rekao kako se lepo oseća u Partizanu i koliko je zavoleo klub i da bi voleo da ostane ovde do kraja karijere a i posle ako ga budu želeli da bude deo uprave kluba.

Idila :wink:
Najbolji igrač do kraja karijere i onda onakav borac da sedne u fotelju-pa taj bi pokidao sve od reda i u foteljaškim borbama a teško da bi takav dozvolio da se muva i uzima kajmak od transfera...
Uz to navijači ga obožavali, pa ko bi mu se suprotstavio?

Interviju je prošao poprilično nezapaženo jer je brže bolje zaturen i nije se o tome pričalo.



Da li je baš prošao ne zapažen?

Ček ček ček malo...
-Ovaj oće da ostane do kraja karijere da mu plaćamo onoliku platu a možemo ladno uzeti nekog sličnog za duplo manje pare i ostatak u džepove...
-Oće da sedne i u fotelju a koliko ga vole navijači može nas sve najuriti ladno...
-Pa taj bi kontrolisao svaki dinar koliki je fanatik, kako onda ti meni ja tebi Ramadani/Stojić (dodati po želji) /reprezentacija-procenat! :puke

E pa neće moći - saboter jedan!
Samo jedan stranac, preskupo plaćen, lažni doktor, saboter...
Saboter,
saboter,
saboter,
saboter,.........

(nagradna pitanja su:
ko je ili koji su ljudi bili deo ovog dijaloga? Koji novinari i medijske kuće su prednjačile u pljuvanju igrača? Gde su pare od viška njegove plate? Gde su bolji od njega? Jedan bolji? Jeftiniji? Mlađi?)




Ostalo znate, bilo je skoro,
postao je saboter, samo stranac, preskupo plaćeni igrač, lažni doktor...(dodati po sećanju, meni je lično bilo muka da sve to čitam)
a mi dobili Šamrok za sva vremena :cry:.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kakva bonaca...Djura krojac, Sale Kapelo, Krle Galijani, Kapiten...Svi nasmejani, zadovoljni...Kakvo prijateljstvo kakve emocije... Na forumu sve mirno, niko vise Djuru ne kritikuje...
Do nekog sledeceg poraza...Alo bre, sad je trenutak za pritisak, da Djura podnese ostavku...Avaj Bik je porazgovaraosa Saletom, kao cuti, ne talasaj....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vladimir Jovančić priznaje da je ponuda Seula primamljiva, ali bi, s druge strane, želeo da u Partizanu ostavi dublji trag

Ostavio je on predubok trag koji se zove Šemrok i pamtićemo ga dok je Partizana. Dečko se ispromašivao protiv Belgijanaca i Iraca, a koliko su nas finansijski koštali ti njegovi promašaji, sami procenite. U pitanju su milioni! Majstore, doviđenja i uživaj u Koreji!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Gazda, ostavio je i Vukić trag na travi kad nije mogao da ustane minut pred kraj, pa mu se ne stavlja na dušu da je glavni krivac..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Бјековић: Да је Звезда прва, лига би била поштена

13 дец, 2011 Партизанових „плус десет” на крају јесени изазвало је занимљиву реакцију Ненада Бјековића:
Кад Партизан обара рекорде и веже 16 победа говори се да нам је лига слаба. Да је којим случајем Црвена звезда прва на табели и нанизала тријумфе попут нас, причало би се о никад јачем, регуларнијем и поштенијем првенству у коме су, ето, комшије, за копље изнад свих.
Bjekovic18.jpg

Кризу у табору вечитог ривала легендарни фудбалер, тренер и функционер црно–белих прокоментарисао је следећим речима:
Омаловажавали су нас, причали како су бољи, нису се бавили својим проблемима и зато су ту где јесу. А ми на првом месту!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top