Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
To onda znači da cigani idu u srpsku ligu, pa će Pauljević biti dvojno registrovan :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa jeste... nema ni jedan aktivan kazneni poena, jer onih 12 što je imao su istekli :D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nemojmo od muve slona. Našalio se čovek. Sad, možemo mu dovesti smisao za humor pod znak pitanja ali ne verujem da je više od toga.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Total Sucker, posvećen PFC-u. Izjave iz Zemunela, Dijara izdominir'o :D
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...

Nego šta! Ja sam privilegovan što sam član ove družine bez obzira kakvu ulogu imao na forumu. Ko zna, možda mi je Gazda dao zadatak da vas posmatram i tiho likvidiram onog ko mi se ne sviđa :p Mislite o tome :D

Prethodna 6 meseca su mi bila toliko mučna zbog stvari koje su se izdešavale da nisam ni imao volju da nešto komentarišem. Ali sada kada je titula arhivirana mogu samo da čestitam igračima i sportskom sektoru od srca na 24. osvojenoj tituli, naravno čestitke Stanoju i Krletu koji su nam omogućili petu uzastopnu titulu. :napred Partizan
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Možda je đura već likvidiran samo nije još uvek obavešten, a možda sam ja Đura.

Ajd sad da te vidim Predsedniče :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Hmmm...i pregovaraš sa Merebom...
Da li si ti zaista Ðura...Hmmm,pitam se,pitam...
Koja ti je omiljena boja?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=30&nav_id=605331

Uglavnom je o ciganima pa da ne postavljam sve.

Partizan bi mogao da prođe sa višegodišnjom uslovnom suspenzijom i novčanom kaznom.

Situacija u Partizanu je neuporedivo manje dramatična, 'crno-beli' nisu na vreme izmirili sve obaveze ali trenutno nemaju dugove koji bi bili razlog za kaznu. Postoji opasnost da prvak Srbije bude kažnjen zbog kašnjenja.

Ako odluka bude nepovoljna za srpske klubove, oni će imati pravo žalbe a izvori iz UEFA kažu da je nepisano pravilo da se klubu koji do odluke o žalbi plati svoje obaveze kazna pretvori u uslovnu.

Sreća da poslujemo domaćinski :banghead
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Partizan kontaktirao igrača Borca

Centralni bek Borca iz Čačka Mario Maslać već godinu dana se nalazi na listi želja Partizana. Smenjeni sportski direktor crno-belih Mladen Krstajić ga je pratio prošlog leta, kontakt između crno-belih i nekadašnjeg fudbalera mlađih kategorija Vojvodine i Veternika inteziviran je u oktobru, a prema poslednjim informacijama ovoga leta će se Mario preseliti u Humsku.

- Svašta se priča po čaršiji. Ima još dosta vremena za priču, ali kontakti postoje. Rano je da bi se govorilo nešto više, mogu samo da potvrdim da postoje određeni kontakti sa predstavnicima šampiona Srbije - rekao je za SPORTAL.RS Dragan Stević, menadžer Maslaća.
sportal.rs
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ako ga stvarno dovedu, onda je to klasično šlihtanje navijačima, al da nam treba treba nam.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Bas me zanima, ako dodje do smene uprave, kakvo stanje ce zateci nova? Ako dovedu Tejga sigurno nece imati manju platu od 700 hiljada evra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top