Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Pa baš to sam hteo da pitam. Ko pregovara sa ovim trenerima, pojačanjima....., ako ovi odlaze? Da li Bogi i ovi što trebaju da dođu, pregovaraju sa nekim ili ....?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa baš to sam hteo da pitam. Ko pregovara sa ovim trenerima, pojačanjima....., ako ovi odlaze? Da li Bogi i ovi što trebaju da dođu, pregovaraju sa nekim ili ....?

Malo bi naivno bilo za poverovati da ekipa opozicije može da pregovara sa nekim.

Međutim, pošto sam uveren da postoji dil, odnosno dogovor između njih, vrlo je moguće da, kao što ovi skidaju kajmak s faljijem, tako i opozicionari pripremaju teren za dolazak na vlast.

Ali sam isto tako uveren da nema šanse da bi mutogen otišao tako lako, da nije sve izvesnija zajebancija sa privatizacijama. EU nam je stavila jajca u procep, jebe se njima ko je s kim dobar ovde, mislim da će ga sjebati, nekako mi deluje da je zreo za banovanje.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ma, mi cemo bez trenera u kvalifikacije. Poucen primerom uspesnosti i lucidnosti sopstvene ideje vezane za savrseno funkiconisanje kluba bez sportskog direktora, mutavi ce primetiti da nam ne treba ni luksuz u vidu trenera, pa ce verovatno i tu funkiciju dalje da vodi neki koordinator za pitanja, koji ce da donese dodatnu harmoniju u vec uigran sampionski tim, posto onaj koji trenutno sastavlja tim ne voli bas da se fotografise.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Opušteno može Radinović da vodi dok se sve ne završi.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма било какав долазак неког док је још увек мутави у седлу је промашај. И Муриња да доведе не може се опрати. Надам се да ови људи имају памети и да неће наседати на мутаве празне приче.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Mislim da je buva za Vermeza , Tumbu i Mocu jer su ljudi pametni i ne verujem da bi ulazili u dil sa mutavim govnetom...
Ocekujem veoma brzo smenu mutavog, pa cemo onda videti ko ce biti trener, direktor, koga cemo dovesti. Uopste ne treba obracati paznju na novine i raznorazne vesti jer je svima jasno da je mutavi bivsi!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Sve sto je Garda napisao, mogu samo da potpisem.
Ne pecajte se na svakakve bombe, Djuric i uprava odlaze, Partizan bi trebalo do 1. juna da ima novu upravu, a do pocetka priprema i novog trenera. Sto se tice medija, verujte onima kojima ste verovali u januaru, februaru, jer ce oni i samo oni imati prave informacije. I verujte ovde ljudima kojima ste verovali u istom tom periodu, jer ce i oni, kao i do sada, imati prave info. Sve ostalo je nasumicno bacanje bombi.

Mislim da dok se ovo ne zavrsi niti ce koji igrac doci, niti ce otici. Bar je takva vrlo jasna poruka poslata ekipi u upravi.

A desava se dosta toga iza kulisa, ozbiljni su sastanci u toku, priprema se scena za dugo cekanu predstavu. :wink:
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Predlazem da Rasa Babic predvodi ekipu nakon odlaska Granta a do imenovanja nove uprave i novog strucnog staba...samo jos to nije probao :)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Dal njemu treba licenca pošto je stariji od fudbala?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Predlazem da Rasa Babic predvodi ekipu nakon odlaska Granta...
Upravo je završena sezona 2031/2032, a posle osvojene titule medijima se obratio počasni član UO Partizana Raša Babić i najavio da je posle 50 godina u klubu konačno vreme da svoje mesto ustupi mlađima...

rasa.jpg


Nek' ti uši stalno zvone, slušaj Fore i Fazone!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kaže čika Raša za 7 dana ćemo se pojaviti pred novinarima... Ajd da vidimo i to pa mogu da umrem...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.663
Reaction score
5.545
:buhaha ivano majstorski(nemaju reputacije pa moram ovako da te pohvalim)
Ne mislim da bi bio losiji od Granta. Kod njega bi bilo red,rad i disciplina...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Чим олоши буду најурени, ово стајско ђубриво у лику Ратомира треба опозвати са функције председника ФС Београда! Пошто је Партизанов кадар, нажалост.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Jesi li siguran da je to moguce CB (mislim na legalne metode :D)? Zar nisu i cergari hteli da opozovu nekog njihovog pa su izduvali?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Све се може кад се хоће. :wink: Па да је до легалности, ови олоши би били у ћелији увелико, а Раша не би могао да се кандидује ни за председника завичајног клуба Коцељеве...

Развластити смрада са свих фудбалских позиција, што пре.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Sve sto je Garda napisao, mogu samo da potpisem.
Ne pecajte se na svakakve bombe, Djuric i uprava odlaze, Partizan bi trebalo do 1. juna da ima novu upravu, a do pocetka priprema i novog trenera. Sto se tice medija, verujte onima kojima ste verovali u januaru, februaru, jer ce oni i samo oni imati prave informacije. I verujte ovde ljudima kojima ste verovali u istom tom periodu, jer ce i oni, kao i do sada, imati prave info. Sve ostalo je nasumicno bacanje bombi.

Mislim da dok se ovo ne zavrsi niti ce koji igrac doci, niti ce otici. Bar je takva vrlo jasna poruka poslata ekipi u upravi.

A desava se dosta toga iza kulisa, ozbiljni su sastanci u toku, priprema se scena za dugo cekanu predstavu. :wink:
Znaci sada je jun u opticaju,ma gotov je,djura je bivsi samo on to ne zna,hajde da ga mi obavestimo da je gotov jer on to ocigledno ne zna. Ja sam zbog mutavog smrada polomio sezonsku za Jug i kupio za Istok ali moramo malo da budemo realni. Spominjete EU i neko razracunavanje sa kriminalom? Pa da li ste vi ljudi pri pameti? Kakva crna EU,mnogo njima puca ona stvar za kriminal u Srbiji(cak im i odgpvara da ga sto vise ima),vidim smeta im kriminal u Bugarskoj?! Sarene laze i price za malu decu,cinjenicno je stanje stvari da gde je DS umesao prste tu je nastala opsta otimacina i anarhija(mnogo veca nego sto je sada u nasem voljenom klubu). Zuti ili Crveni nama nece biti bolje(ovo nije sirenje defetizma vec cist i suvi realizam i empirizam). :napred Partizan
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ako budemo verovali onima koji su ovde ostavljali proverene informacije u januaru, februaru, onda smo najebali. Ne zna se cija je bila proverenija.
Nista i nikome ne verujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top