Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Да, мени је врло индикативно Вермезовићево помињање Бате Мирковића, непомињање мутаве наказе ниједном, као и боравак Бате и Петрића у посети новом спортском сектору...

S obzirom na to da je Vermez u proslom mandatu otisao dodjavola kada se posle svih igraca na kraju pokacio i sa Batom, nadam se da je ovo znak da se i Cika Crni malo promenio posle svih ovih godina. Zbog njega se nadam, da bi duze trajao.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Имам свој коментар на његово испуштање ситуације ван контроле у сезони 2005/06 али нећу, да не испадне да мрачим.

Мени је индикативно у смислу да је поменут Бата Мирковић у крајње позитивном контексту на званичној прес конференцији, а зна се шта Бата мисли о мутавом и у каквим је односима.

Што би могло да значи... :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Batu, Tumbu i Belojevića sam u zadnje vreme viđao u jednom kafiću, u odličnim su odnosima i nekako mi je ova poseta sasvim logična.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Pa i ja sam maidros imao bas to na umu :)

Ako oni budu u klubu - mutavi nece. Zato i kazem :). Svakako su i male stvari ko ove posete neki signali koji daju nadu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Како јавља гласило Црне мамбе... :D

S26 saznaje: Kežman ljut na upravu Partizana,
23.05.2012

Nekadašnji as Partizana i mnogih evropskih klubova Mateja Kežman u tihom je ratu sa Upravom crno-belih. Naime, sveži fudbalski penzioner posle nekoliko nedelja intezivnog druženja sa predsednikom Draganom Đurićem i njegovim saradnicima i predanog rada na nekoliko transfera došao je u sukob sa istaknutim članovima uprave pošto su mu obećali mesto sportskog direktora. Na "njegovu" poziciju došao je Ljubiša Tumbaković.

Posle imenovanja iskusnog stručnjaka na najodgovornije mesto u klubu i njegove promocije Kežman je zatražio objašnjenje u klubu ali su Đurićevi saradnici samo odmahivali glavom pravdajući se da je glavnokomandujući predsednik doneo odluku. Kežman je ljutiti napustio upravnu zgradu i rešio da jedno vreme ne prilazi stadionu, pošto mu je potez čelnika tima iz Humske izuzetno teško pao.

Kežman je prijateljima priznao da se osećao nasamarenim i da je siguran da na stadionu Partizana neće odigrati oproštajnu utakmicu na kojoj bi po planu trebalo da gostuje holandski PSV.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kežman misli da za 500.000 € (za transfer Pauljevića) može kupiti mesto sportskog direktora. Mito?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa bolje dati mesto u upravi i nekom ko ce da ulozi nesto nego onima koji ce samo da kupe kajmak.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ђурићеви пајтоси и јатаци заједно с њим - напоље из Хумске. Исто важи и за преподобног Оца Матеју...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
На Монду има Тумбина изјава о којечему, него ми интересантан онај део да ће се знати колики је буџет, предвиђен за прелазни рок, након седмице УО која ће бити ове недеље.

То ће бити, претпостављам, на Дан младости.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Da Kezman voli Partizan nebi tako pricao, da nece odigrati oprostajnu utakmicu kod nas.Kolko ima tih interesnih grupa i pojedinaca u nasem klubu,da te zaboli glava.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Tumbaković: Od Vermeza zavisi

Sportski direktor Partizana predstavio prvo pojačanje - Branka Pauljevića i istakao da će o svim potencijalnim pojačanjima crno-belih odlučujuću reč dati šef struke Vladimir Vermezović.
v245550p0.jpg

Novi sportski direktor crno-belih Ljubiša Tumbaković predstavio je u utorak prvo pojačanje šampiona, desnog beka Branka Pauljevića iz Hajduka iz Kule, ali je govorio i o drugim temama u vezi sa letnjim prelaznim rokom.

Nije mogao da kaže kada će predstaviti sledeće pojačanje.

"Bio bih srećan kada bih mogao da kažem kada će to biti. Samo mogu da se nadam da će biti uskoro", rekao je prvi operativac kluba iz Humske.

Kategorično je demantovao da vodi pregovore o dovođenju Prinsa Tejga iz Burse i Oumarua Abubakara iz Vojvodine, a na pitanje da li je zainteresovan za Nikolu Đurđića iz norveškog Haugesunda, odgovorio je:

"Nisam upućen u to".

Tumbaković je demantovao i vest da je Bursa izašla sa ponudom za Milana Smiljanića.

"Za sada nema konkretnih ponuda ni za jednog igrača".

Razgovarao je sa svim prvotimcima, ali nije mogao da govori konkretno ni na temu Lamina Dijare, kome ističe ugovor.

"Sve je još u fazi razmišljanja i sve prvenstveno zavisi od zamisli šefa struke Vladimira Vermezovića. Dijara je u prethodnom periodu ostavio dubok trag u Partizanu i razmišljamo o njemu".

Upitan dokle će Lazar Marković ostati u Partizanu, kratko je odgovorio:

"Do daljeg".

Tumbaković još ne zna ni kolikim će budžetom raspolagati u prelaznom roku.

"To bi trebalo da bude poznato posle sednice Upravnog odbora, koja će biti održana ove nedelje".

Jasno je da će biti i odlazaka iz Partizana. Pošto Tumbaković ima okvirni plan o tome koga bi trebalo prodati, a koga ustupiti. Međutim, nije želeo da govori o imenima. Takođe, najavio je i da ima fudbalera koji nisu na prodaju.

Prema Tumbakovićevom mišljenju, pojačanje za tim Vladimira Vermezovića mogao bi da bude i Darko Brašanac, koji je kao pozajmljen igrač igrao u Smederevu.

"S obzirom na to da dugo nisam bio u Srbiji ne poznajem dobro njegove kvalitete, ali smo dobili mnogo pozitivnih mišljenja o njemu i zato verujem da može da nam bude pojačanje. Opet, to sve uglavnom zavisi od šefa struke", rekao je Tumbaković.

Sportski direktor crno-belih potvrdio je ranije datu izjavu Vladimira Vermezovića da će igračima biti postavljen rok do kojeg mogu da napuste Partizan.

"Tako će sigurno biti jer je kratak period od početka priprema do početka kvalifikacija za Ligu šampiona".

Tumbaković je govorio i o Albertu Nađu, koji bi i dalje trebalo da bude spona između Uprave i sportskog sektora.

"Nađ je jedan od igrača koji su karijeru počeli kod mene, sjajan je dečko. Od njega najviše zavisi kakva će biti naša saradnja".

Mnogo bivših Tumbakovićevih učenika posetilo ga je u ponedeljak i utorak tokom prva dva radna dana na funkciji sportskog direktora. U ponedeljak su stadion Partizana tim povodom posetili Zoran Mirković i Gordan Petrić, dan kasnije i Ivan Tomić, Mateja Kežman...

"Svi su oni bili moji igrači, sada su postali uspešni ljudi. I dalje su mi prijatelji. Svratili su da mi požele dobrodošlicu i ovog momenta sve je to na prijateljskoj osnovi. Oni uvek mogu da doprinesu dobroj atmosferi i Partizan je uvek otvoren za one koji mu žele dobro", rekao je on.

Tumbaković je priznao da ne veruje da će ikada više raditi kao trener.

"Tu dilemu sam imao davno, da li da nastavim da radim kao trener ili da se posvetim nekim društvenim aktivnostima. Kao malo ko, nisam pravio pauzu u trenerskoj karijeri i kada sam se ovde vratio shvatio sam da ima još lepih stvari osim u sportu. Udaljio sam se od struke i teško da ću opet sesti na trenersku klupu", zaključio je Ljubiša Tumbaković
.

(R.J. - M.Š. - MONDO)
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Sjebao đura Kežu, sjebaće i Tumbu i Vermeza. Svakoga ko se upusti u bilo kakav dil sa tom bagrom, treba da zna šta ga čeka. Ko sa đavolom...

Zapravo, trebao sam da počnem sa "sjebao Đura Jokana, Tomića, Petrića, Mirkovića, Stanoja, Krleta...."
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Prisustvo Gordana i Bate na stadionu, ne moze nikako znaciti nista lose. Mozda su ljudi otisli da prijatelju uz picence objasne kako stoje stvari u Partizanu, kako treba da se postavi, sta da ocekuje, kako da sjebe Djurica :D
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ja se nadam da mu je sve to objasnjeno van stadiona :). Meni ovo mirise na obelezavanje teritorije sto bi se reklo :).

Strpljen - spasen :D
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dobra fora, ali nije smesno, vise je zalosno, u zvezdi i jeste otprilike ovakva situacija a i u Partizanu bi bila da nam se ovih zadnjih par godina nije desilo nekoliko vanserijskih igraca koje smo prodali, kao i Jokan i Stanoje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top