Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Zna li se okvirno kad će Eduardo početi treninge? Mada, pretpostavljam, propuštanjem priprema sada, do zime da ga ne očekujemo u 18.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Тешко да ће пре пролећа 2013. бити спреман.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Vraća se na teren sredinom oktobra (njegova povreda je teža od Šćepovićeve).

Naravno, ostaje pitanje u kakvom će stanju biti, koliko će mu trebati da se vrati u formu, da dostigne željeni nivo fizičke spreme.

Tako da, kao što David napisa, teško da će pre proleća biti 100% spreman.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Rekoše okvirno oko oktobra da će da počne da trenira.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako Bogićević zaista i dalje želi da udje u Partizan, to neće biti uskoro. Proćiće sigurno nekoliko meseci, a do tada može da se izdešava svašta i kod njega i kod nas.

Kriviti njega nešto previše za debakl, nije baš na mestu. Ponavljam, najrealniji, najpraktičniji i najčistiji način da udje u Partizan je bio kroz skupštinu. Sve ostalo su pokeraške igre, u kojim je pre izbora imao veću gomilu žetona i jače karte.

Dok se sve to dešava, na drugoj strani ne sede skrštenih ruku. Dešavaju se barem meni neke čudne stvari, navodni uticaj Babovića na klub je neka nova sfera. Crno beli se jedini konkretno oglasio oko toga, mada u ne mogu da provalim da li u retoričnom ili zbunjenom stilu. Voleo bih da neko dodirne tu temu i objasni šta se tu zaista dogadja. Nadam se da neće neko odgovoriti da diskusija može da kompromituje borbu, jer ako se on javno šepura ne vidim šta ima da se krije.

Bold 1, veoma moguće da će i biti nekoliko meseci, ali sve zavisi od nekih stvari koje ovde neću pisati.

Bold 2, preko koje skupštine, one koju je Đurić namestio da bi postao predsednik. Tu Skupštinu treba sasvim rasformirati i sastaviti neku normalnu, a zatim i UO po Statutu, a ne da 6-7 ljudi vodi kolo i donosi sve odluke.

Bold 3, Nije njegov uticaj nova sfera, nego je on tu već mesecima, a i ja sam vam o tome pričao čim sam saznao. Izvoli pa pretraži malo temu "Uprava napolje".

Bold 4, Babović je pristao na kompromise na koje Bogićević nije i zato se trenutno, podvlačim trenutno šepuri po Humskoj 1.

Da li je Babović bolje rešenje od Đurića... milion posto, ali da li je on jedino rešenje.... ni izbliza. Siviše je blizu bandi i sklon je "debelim" kompromisima. I Bogićević je za neke kompromise, ali nikako one koje bi mogle eventualno da mu se obiju o glavu.

Тешко да ће пре пролећа 2013. бити спреман.

Tako je! Na njega uopšte ne planiraju pre prolećne sezone... ako preživimo 21.12.1012 :D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Na stranu sve, ali deo teksta ,,pomogao klubu koji grca u finansijskim problemima" u meni izaziva toliko gadjenje prema olosu u upravi kluba, dabogda pokradene pare na lecenje od raka troslili.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
I ja bih isto razgovarao sa Vučićević i njegovim "tajnim agentima". Sa džukelama ne možeš razgovarati nikako kao gospodin.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
А шта је то "негосподски" у писању "Информера" од јуче? Нека увреда Бабовића старијег? Нешто није тачно из текста? Или је господин Милија може бити, светац, па се не сме поменути његова улога у клубу?

Зато нам и јесте тако што ти је ОК понашање ове тајкунске протуве за коју не знамо по којем основу дрма клубом а да нема никакву функцију.

Ми навијачи бољи клуб не заслужујемо, очигледно.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Gazda možeš da pojasniš na cije je kompromise pristao?

Ako želi da povuče bilo kakav potez, a povukao je najmanje tri, Djura to mora da odobri. A meni se to zove "saradnja"
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
А шта је то "негосподски" у писању "Информера" од јуче? Нека увреда Бабовића старијег? Нешто није тачно из текста? Или је госп&"6#1082;е протуве за коју не знамо по којем основу дрма клубом а да нема никакву функцију.

Ми навијачи бољи клуб не заслужујемо, очигледно.

Da,uvrijedili su Francuskog Lava.
Mozda je ocekiva da ce ga pitati koliko je love usuo glavama na juznoj tribini,da mu ne bi prozivali chedo-malog vermeza.
Bice otuda nervoza...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
А шта је то "негосподски" у писању "Информера" од јуче? Нека увреда Бабовића старијег? Нешто није тачно из текста? Или је господин Милија може бити, светац, па се не сме поменути његова улога у клубу?

Зато нам и јесте тако што ти је ОК понашање ове тајкунске протуве за коју не знамо по којем основу дрма клубом а да нема никакву функцију.

Ми навијачи бољи клуб не заслужујемо, очигледно.
Prvo napišu pa te onda zovu da da daš komentar, da bi imali šta sjutra da rade. Ja bi ih isto ovako nabio na k... Ova novina po načinu na koji obrađuje ne samo sportsku tematiku već sve ostalo nije mnogo odmakla od "Trećeg oka".
Ja ne ulazim u to kakav je Milija, ali jedno vrijeme je bio prizivan ovde na forumu i govorilo se kako je dobrotvor i spasilac, a onda je odjednom postao persona non grata i tajkun.
Ja se sjećam da sam pitao šta nas čeka ako dođe Milija, još prije nego što iko Bogićevića pomenuo i tada sam čuo samo hvalospjeve i niko nije rekao nijednu lošu o njemu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kakvi su kraljevi ovi nasi mladi momci. Eh da su duze zajedno na okupu..pa da cesce gledamo ovakve gafove sa priprema.

Da iskoristim jos jednu priliku da pozelim sve najgore olosu u upravi.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Gledam onu proslavu neki dan i neko bi rekao: u ovom klubu sve preliva od kinte i sve je u najboljem redu. A ono sva tajkunsko-politicka svita koja je dosla da podrzi svoju pudlicu, idiota sa fals vilicom. Razmece se djubre glamuroznim proslavama, sto i ne bi kada ih ne placa iz svog dzepa. Dok mu radnici ne dobijaju plate u klubu, a placanje bilo kog transfera preko 300k u ratama misaona imenica. Ja sam prestao da pisem na forumu ima par mjeseci, jer je prica u ovom trenutku vise nego uzaludna. Bilo kakve promjene ka budjenju iz ovog ruznog sna su i dalje na dugom stapu i jedino sto preostaje je podrska timu .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top