Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Nema prenosa.Koji god link da kliknem izbaci mi stream SK Prime, ali tamo je Formula GP3.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nema, presaltao sam sve Austrijske televizije na satelitu, niko ne prenosi, a izgleda niko i ne snima...cudno mi je to da jedan ozbiljan klub kao Sturm ne radi prenos, pogotovo radi otvaranja stadiona, ali sta ces.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da li je moguće da niste čuli i videli da neće biti prenosa utakmice. Lično sam čuo toliko puta, da mogu i u snu da odgovorim na to pitanje.
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Furaju spiku ''Dodjite na stadion,ne navijajte iz fotelje.'' ! Bla,bla...
Inace,kao sto pise na sajtu naseg FK-a,stadion je prava bombonica!

stadium_400.jpg
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Pratićemo današnji meč u Gracu ‘samo’ u tekstualnom prenosu, pošto ‘domaćini’ nisu odobrili ekipi ‘Sport kluba’ da radi direktan prenos ovog meča, iz samo njima znanih razloga…

Da,da, Sport klub im ponudio mnogo para,a ovi se uvredili i nisu hteli ni da cuju. Koji sabani i ovi iz SK ili si obezbedio prenos ili nisi. Jebem ti zemlju da ti jebem.
 

Dr.Hofmann

Guest
Kakve televizije , takav i prenos, 79 televizija, koje mogu svi zajedno u kombi da stanu sve sa opremom...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Stankovic mesto Ivanova ? Da li to znaci da je Ivanov izgubio mesto :D

I Vermez forsira Miljkovica :banghead :prekrsti
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Gubimo 1:0...

@Vojin - Vermez ga forsira !? Hmmm...

Samo da znate da posle ove utakmice konacno dobijamo stopera.Nije normalno kako nam lako dolaze do gola ovi iz Sturma ! Odbrana kao da ne postoji,imali su jedno 15 kontri. Malo je to previse ! Udju nam u 16m iz skoro svakog napada...
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Колико пута треба рећи да није дозвољено коментарисати утакмицу која је у току!!!
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Gospodin kapiten kupuje sebi mesto u startnoj postavi? :) 'Ajde , ako je iko is'o da uzivo gleda tekmu, neka podeli sa nama impresije o igri Babovica jer me jako interesuje dal ima nekih pomaka.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
A zato nema tv prenosa zato su se ovi bunili da ne bude prenosa a mi kao hteli ??? zato jer su odigrali iz 1 u 2.... dobre pare su podelili svaka im cast.... I bolje... da ne gledam ove namestaljke...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Kraj utakmice, pogodak Zabije na debiju i majstorska igra Kapitena obelezili mec. Uz dobro pojacanje u odbrani mozda i uradimo nesto. . . :D
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Још да скоцкамо одбрану некако и можда и буде нешто од овог Партизана.

@MikiPFC

Е јбг сад, не можемо више ни да добијемо утакмицу а да не испадне да је намештаљка.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Posebno bih izdvojio ovo iz izvjestaja sa zvanicnog sajta: Saša Ilić igra ‘doktorski’ i preporodio je tim u II poluvremenu, zajedno sa Lazarom Markovićem.
Nemoguce mi je drago sto je Zabija dao gol. Odavno nisam sa toliko zara pratio tekstualni prenos :D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Od 0-2 na 2-3.Svaka cast za preokret.Kapiten nije jos za penziju.Zabiji cestitke za taj majstorski lob sa 35 metara...
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
I ladno smo na kraju dobili sa 3 - 2... :pfc:
Ova ekipa na celu sa Vermezom definitivno ima karakter...takodje definitivno nam fali STOPER i to sto pre... ! ! !
Ajde bre Tumbo iskopaj nekog ispod zita pa da napadamo Champions league... :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top