Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
MR BIK
Ne bojim se Zvezde, mrtav konj se ne rita!

Шта год он био ипак једно је сигурно, прекаљен је он за овакве ситуације, сад му треба дати слободу у заступању наших интереса противу чергар-коњаника све до одлучујућег дербија.....треба дићи температуру до граница пуцања, треба им за све оно од среде а и пре тога јебати ону жалосну маму, одвратну...Ко бре њима даје за право да се тако играју са живим људима. Говна из септичке излазе и смрде а ми смо само запушили нос, е па неће моћи, коњи, мртви....
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@Heysel
Pa mislim da ima nacina.Npr upregnuti onog vajnog novinara politike da pise ne za upravu nego da brani klub,platiti i vruc vinjau i ladan burek ako treba.Imamo i nase bivse igrace i funkcionere koji mogu da budu malo ostriji u izjavama.Komrad Voja ih prca na finjaka, ali ja bih zaposlio i Je-Ne-A kao nekog diverzanta iz otpisanih,lika sa spec zadatkom i spec namenom.Taj omladinac bi im dosao glave,tako je uostalom i odgojen od strane starih mudraca sa Juga :D
@Drug 022
Slazem se,zato i kazem.Kada nas pitaju da li je to zvanican stav kluba... mi se postavimo ko onaj ganci sto je izasao pred sudiju jedared u al capone odelu sa krimi sesirom (imao sam sudjenje posle njega)
"DRug sudija,nismo MI :D prodavali devizu"
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Postujem misljenje svakog od vas, ali smatram da je Bjekovic , trenutno, najvece zlo Partizana. Njegove izjave su kontraproduktivne, sa losim tajmingom, huskacke, veci pritisak stvaraju na nasu ekipu, nego na gamad iz rupe. Covek koji posle prve utakmice u kupu izjavi da je nezadovoljan i da nije tesko pobediti ovakvu zvezdu, pravi medvedju uslugu timu za koji navija. I da sve bude gore vrsi pritisak na Saleta, a ne na domobrana. Njih je samo dodatno motivisao. Predlazem mu da umukne vise i da se distancira od Partizana, a ne da iz senke, bez posledica, upravlja sportskim delom kluba.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
MOzda onda da slikamo Zeku ispred gazprom ofisa ,da se vidi logo i znak...
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Zeka kukumavci po novinama kako smo ga oterali i kako mu navijaci i dalje prete. Ko ce ga znati.... Nikad kod nas nista nije bilo normalno, kad se povede prica o upravama.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.827
Локација
vaginamandibularia
Postujem misljenje svakog od vas, ali smatram da je Bjekovic , trenutno, najvece zlo Partizana. Njegove izjave su kontraproduktivne, sa losim tajmingom, huskacke, veci pritisak stvaraju na nasu ekipu, nego na gamad iz rupe. Covek koji posle prve utakmice u kupu izjavi da je nezadovoljan i da nije tesko pobediti ovakvu zvezdu, pravi medvedju uslugu timu za koji navija. I da sve bude gore vrsi pritisak na Saleta, a ne na domobrana. Njih je samo dodatno motivisao. Predlazem mu da umukne vise i da se distancira od Partizana, a ne da iz senke, bez posledica, upravlja sportskim delom kluba.

Jebiga, a svi mi ovde iz senke foruma i kojekakvih nikova poručujemo ovom i onom da više ne poručuje ovo ili ono itd.

Neki nisu zadovoljni što ćutimo na ciganske provokacije po medijima, drugi su nezadovoljni kad se ispišamo na njih u istim. Svetu se ne može ugoditi, a Grobarima još manje :D
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
To je tacno. Ali nasi postovi i izjave zvanicnika kluba, sadasnjih ili bivsih, nemaju istu tezinu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.827
Локација
vaginamandibularia
Upravo to i kažem. Nema ništa od apela na forumu da bik napusti topčidersko brdo, eventualno peticija ili neko slično ili zajebanije sranje, ovako ispadamo j.a.d.n.i. Mada se meni svako prcanje cigana sviđa.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
ne znam koliko ste upuceni u funkcionisanje kluba kada su bjeka i zeka bili glavni, ali u odnosu na ovu upravu, oni su tata i mama! Verovatno cu se naci na meti kritika vecine od vas, ali to su cinjenice...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tekst koji je postavio Aca za kraj(na tema Kup) je stvarno odlican.Svi smo bili(neko vise,neko manje) ljuti zbog slabe igre,ali ovo sto se u srpskim medijima desava ova tri dana je da se covek krsti.Sa 2 ruke.Tekstovi kao onaj "Ubili smo Partizan" dokazuju da su oni usrani.I to ozbiljno usrani.Sutnuli ukupno 2 puta na gol i tako odigrali najbolju utakmicu koju pamte.
Novinari su poseban deo ove jadne price.Izgleda mi kao da je "neko" tim budalama podelio pare,pa raspaljuju po Partizanu koji eto i sa slabom igrom ode u finale.
Mi smo bar posteni i normalni,pa priznajemo da smo odigrali losu utakmicu,ove psihopate se stvarno raduju kao 91.Ona budala koja im je branila mrtav-ladan kaze da su po njemu,oni usli u finale!?Ko sto mu direktor ne priznaje titulu...
Ovakve budalastine nijedne normalne novine ne bi trebalo da objave.Razumem ja da se oni tese,mora ona budala Lukic da nekako drzi pod kontrolu njihove navijace i da ih pali,ali ovo je prevrsilo svaku meru.Izgleda smesno nekako...
Svi pamtimo proslogodisnji Derbi na JNA,njihove kuknjave i palamudenja i pored toga sto nisu sutnuli na gol.Ove godine nas ceka isto,poceli su da prave pritisak vec sada.Zato Sale S.,jebi im mater 23.04.,da ne znaju gde im je glava,a gde dupe.
PS Onaj njihov trener na pres konferenciji izgleda kao da ima sugu.Prenemaze se,cese se svakih 10 sekundi,lupa gluposti...Kuga je davno iskorenjena bolest,ali ovi njihovi izgledaju kao da imaju bas kugu.Sale je za onog sugavog koji ocigleno ima vaske gospodin covek.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Postujem misljenje svakog od vas, ali smatram da je Bjekovic , trenutno, najvece zlo Partizana. Njegove izjave su kontraproduktivne, sa losim tajmingom, huskacke, veci pritisak stvaraju na nasu ekipu, nego na gamad iz rupe. Covek koji posle prve utakmice u kupu izjavi da je nezadovoljan i da nije tesko pobediti ovakvu zvezdu, pravi medvedju uslugu timu za koji navija. I da sve bude gore vrsi pritisak na Saleta, a ne na domobrana. Njih je samo dodatno motivisao. Predlazem mu da umukne vise i da se distancira od Partizana, a ne da iz senke, bez posledica, upravlja sportskim delom kluba.
Ne bih se složio sa tobom da njih dodatno motiviše. Sva sranja koja oni pišu su u cilju da dokažu da su konkurentni, da još uvjek postoji vječiti derbi i da mogu da se bore za trofeje. To njih motiviše i time oni mažu oči svojim navijačima, a na mnoge strukture vrše pritisak.
Pogledaj kakvu prljavu igru vode ne samo po medijima, nego i prijetnjama, napadima i drugim sredstvima koja nemaju veze ni sa zakonom ni sa moralom.
Ova izjava može samo da ih vrati u njihovu tužnu stvarnost, da shvate da su prošlost i da je Partizan jedini koji može ovu zemlju da predstavlja na dostojan način.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.474
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
ne znam koliko ste upuceni u funkcionisanje kluba kada su bjeka i zeka bili glavni, ali u odnosu na ovu upravu, oni su tata i mama! Verovatno cu se naci na meti kritika vecine od vas, ali to su cinjenice...
Јел су тата и мама освојили 3 титуле за редом?Јел су тата и мама карали цигане 3 године?
Нешто не бих рекао.
А функционисање и њихова појачања не бих помињао,да не бих изнова морао да цитирам стихове БСа.
 

miki-bec

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17
Reaction score
0
Svi nešto kukate zbog loše igre u kupu a zaboravljate da se samo rezultati pamte.
Starije generacije sigurno pamte tekme gde nas je komšinica na istu foru pobedjivala...
Ne zaboravite da se u Evropi samo sa jakom odbranom nešto može postići...
Ovde u Austriji Bekenbauer iskritikovao austrijskog selektora da austrijska reprezentacija ne igra moderan fudbal, jer u modernom fudbalu lopta treba da trči a ne igrači i da se tako cela utakmica može odigrati jakim ritmom...
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
magnifico, slazem se da se funkcionisanje kluba odgleda kroz rezultate, i da otkad su oni otisli imamo te tri vezane titule i pojacanja bolja i sve to...nisam to mislio, ali nebitno, necu da polemisem o tome, nego sam to napisao, iznerviran postom, da je bjekovic najvece zlo partizana, u pravu si tu i neku ruku...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Grubor iznese sve prljavstine iz rupe u javnost, ok, ali previde jedan detalj bitan...rasisticke povike Tejgolu sa zapada! Ocigledno je da je strategija gana, ako ne mozes dovesti dobrog i skupog igraca onda oteraj komsijinog, ja ne vidim stvarno sta je njima on drugo zgresio.
Prvo kafic, onda ono u rupi...ja bih se zapitao sta je sledece!


More bit bidne i da se u jednom momentumu Tejgol samo okrene, pa ce biti ovde lavina sistanja po forumu Djuric stipsa ovo ono
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
mt:S je navodno sponzor i nama i njima sa ovim karticama, a kad se otvori sport na mondu, samo ciganska reklama stoji, nasa nikad...

Sorry ako je off za ovu temu! Napisao sam shupcima, ali nisam dobio nikakav odgovor
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
magnifico, slazem se da se funkcionisanje kluba odgleda kroz rezultate, i da otkad su oni otisli imamo te tri vezane titule i pojacanja bolja i sve to...nisam to mislio, ali nebitno, necu da polemisem o tome, nego sam to napisao, iznerviran postom, da je bjekovic najvece zlo partizana, u pravu si tu i neku ruku...

Napisao sam "...trenutno najvece zlo..." i zaista tako i mislim. Bolje je da cuti, ako nema nista pametno da kaze.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
Grubor iznese sve prljavstine iz rupe u javnost, ok, ali previde jedan detalj bitan...rasisticke povike Tejgolu sa zapada! Ocigledno je da je strategija gana, ako ne mozes dovesti dobrog i skupog igraca onda oteraj komsijinog, ja ne vidim stvarno sta je njima on drugo zgresio.
Prvo kafic, onda ono u rupi...ja bih se zapitao sta je sledece!


More bit bidne i da se u jednom momentumu Tejgol samo okrene, pa ce biti ovde lavina sistanja po forumu Djuric stipsa ovo ono

Ovo sam vec procitao ovde ,ali meni se ucinilo sa juga da je bilo dugacko UUUUU ,vise kao neki uzvik negodovanja,pogotovo sa zapada.Ako neki ima snimak utakmice ,ili jos bolje neki snimak sa zapada,neka to postavi.Zna se kako je Uefa rigorozna po tom pitanju,ne bi rapspali fudbalski savez mogao to da ignorise,a mediji bi jedva docekali da zakuvaju,iako su vecinom prociganski.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top