Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
E ako je ovo istina onda mi apsolutno puca tuki za rezultate u Evropi i za prvenstvo sve dok su govna na celu kluba. Ima da pratim samo kosarkasku sekciju. Pa jesu li ovi normalni bre?! Govna! Sljam! Pljuc!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
2009. godina
Adem Ljajić (Fiorentina) 6.800.000
Ivan Obradović (Saragosa) 3.500.000
Ivan Stevanović (Sošo) 1.000.000
Nenad Đorđević (Krila Sovjetov) 100.000
2010. godina
Kleo (Gvangžu) 4.000.000
Lamin Dijara (Al Šabab) 1.800.000
Marko Lomić (Dinamo Moskva) 1.200.000
Srđan Knežević (Legija) 500.000
2011. godina
Stefan Savić (Mančester siti) 12.000.000
Ljubomir Fejsa (Olimpijakos) 3.000.000
Matija Nastasić (Fiorentina) 2.500.000
Radosav Petrović (Blekubrn) 2.700.000
Vladimir Jovančić (Seongam) 900.000

Oko 40 MILIONA samo od igrača! Cifre su one koje je klub prijavio, a verujem da su u stvari mnogo veće.

Dogovor sa Djuricem je pola miliona evra. Pola nama pola keki. Daj bre sta pisete vi ljudi...

Pišemo ono što smo čuli, a danas smo čuli da uopšte nije bilo sastanka, pa smo i to dodali na tekst. :confused Niko vas ne optužuje ni za šta. Znaš i sam koja je navijačka grupa nama najbliža.
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
- Немам шта да причам, нека говоре млађи. Уосталом, нервозан сам – рекао је, по завршетку тренинга, Саша Илић.

Znaci da ga je Sale ispusio,da ce priliku dobiti nove snage...
Znaci da je Sale ljut zbog toga sto mladji igraci (Volkov) daju izjave kako prolazimo Kiprane...
Znaci da Djura ima da naredi da se igra sa mladim timom,da bi se kasnije ogradio od moguceg poraza...

A ako izgubimo,bez obzira na prolaz,krenuce zvizduci,mozda i neki novcic,bla,bla.
Pa se onda Muto na vreme ogradio sa saopstenjem! Vreme ce pokazati.Nadam se da tripujem!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
jel moze neko tacno da pojasni sta je to Sale ispusio? Ovde se 80% ljudi slozilo da ne moze da igra celu utakmicu i da je bolje da ulazi sa klupe poslednjih 20-30 minuta, kada su protivnici umorniji.

Ne kapiram u cemu je problem i zasto se spekulise na osnovu jedne izjave
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa koliku platu ima Ivanov kad je to problem???

Ma ovo su neke fore garant!Nemoguće da svake godine isto ide sa strancima!Ovo neko drugi radi a ne Đura,pod uslovom da je tačno!Namerno se potpaljuje masa,i ovde i u timu.
Neko opasno jebe godinama!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Е али пази мозгова, доводе играча, кажу ми ти нудимо рецимо 200К плату, он прихвати, и сада се они буне! Па багро шта очекујете да он сам каже, а не 200.000 је много за мене, ја бих неких 120-130 хиљада, мислим да би то било ок? Значи туга шта нам раде, ово се мора разјурити што пре, али буквално што пре...
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Slazem se da je dobro ako sale bude ulazio oko 60. ili 70. minuta! Ali,sta ako mu je receno da se ne racuna na njega,da moraju da se afirmisu mladi igraci? Oke i to,ali sta ako ponovo postoje neke podele u klubu,i ako se forsiraju oni mladji!?

A sto se Ivana Ivanova tice,i uostalom tih stranaca :

85% igraca Partizana : LIAN SPORTS GmbH

Ivan Ivanov : Player's agent: CSKA-AS-23 Ltd.


A evo da vidimo i menadzerske agencije igraca koje je Djura terao :

Almami Moreira : Beratung durch Familienangehörigen

Lamine Dijara : GH Sport Management GmbH & Co. KG

Na sve to dodajmo i sledecu izjavu naseg mladog igraca :

http://www.vijesti.me/sport/novi-jokan-pred-novim-izazovima-clanak-82810

: '' Dovedeni su u klub neki igrači koji su znali mnogo manje, ali su iz nekih razloga morali da igraju. Zato smo nakon rekordne 44 utakmice bez poraza u Evropi, kao juniori bili tek četvrti u Srbiji!''

Mutno je meni nesto ovde,nadam se da gresim zato sto nam ne trebaju opet svadje u klubu!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Zašto bi kog đavola neko terao Tutu zbog plate a u isto vreme nudio i veće pare drugim štoperima?
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Tajming za pravljenje sranja nije idealan za njih. Ako se boje reakcije Istoka, a mnogo nas tumači njiovo saopštenje na taj način, zašto bi drmali ljudima kavez pred utakmicu, samo sebi prave problem.

Naravno, ne bi me začudila takva vrsta sukoba sa Ivanom, ali tek kada obezbedimo evropu i keš
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kada su pare u pitanju ništa ne može da me začudi.
Prošle godine su odugovlačili sa isplatama dugova i na kraju popili kaznu od 50 hiljada, a na drugoj strani su spremni da izgube igrača zbog neuporedivo manje cifre. Da ne pominjem koliko smo izgubili na Grantu. Moglo bi se nabrojati još koliko hoćeš nerezonskih poteza.
A što se saopštenja tiče siguran sam da na taj način pokušavaj da spriječe prozivke sa istoka.
Pa nije Valeta hrvatski, šiptarski ili neki drugi neprijateljski klub pa da navijači naprave neko sranje. 99% onih koji će biti na utakmici siguran sam da ne zna ni naći Maltu na karti, a ne šta drugo. Još u Beogradu se ne dešava nikad kao kad igramo pred gastarbajterima da pijani navijač uđe na teren da bi ga familija u rodnoj grudi vidjela na televiziji.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Jel ima neko štampano izdanje smrdljivog žurnala? Niko nigde ništa nije objavio samo ova govna poturaju ovako idiotsku priču. Ništa mi nije jasno!!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Зашто се овде толико ствари нагађа? Дали уопште постоји (проверен) проблем око плате са Иванова или се овде то само нагађа јер је мутави у питању?

И ја га мрзим али далеко од тога да сада нагађам које какве изјаве и слично.

Мутави јесте спреман свашта да усере и уради али ово око плате са Ивановом је у овом тренутку тотално нелогично (мада било је и других нелогичних ствари што је покренуо).

А и ово што је Сале рекао да је нервозан и да сада (горе један упис) се пише о томе да је испушио је крајње смешно и непотребно, поготово у овом тренутку!

Уосталом, свако има право да окреће речи интервјуа како ко жели и да ствара себи неку слику, ако му је толико досадно!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Mislim da se ovde jedna stvar lako prenebregava.

Ramadaniju se ne isplati da mi ispadnemo iz Evrope.

Ako je Lazareva cena pala za par miliona zbog loše druge polusezone, pao je i Ramadanijev deo. Ramadani bi još više od nas voleo da proda Miljkona, Lolu i Tomića, ali mu ne ide, a ako ispadnemo iz Evrope tek neće moći da ih proda i izgubiće pare.

Kolika god da je Tutina plata (a manja je od plate koju smo nudili Šuleru pre manje od mesec dana) i potencijalna zarada od nekog drugog igrača, pare koje Ramadani rizikuje su mnogo veće.

A i taj Mojsov, tri nedelje svi znaju da dolazi i zašto dolazi, a njega nema..
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Pa kad ne može nikoga da dovede (a ni da proda), onda bar nekoga da otera...

Ne želim da verujem da će ovi toliko da miniraju igrače, mi ako ne uđemo u LE, mi smo najebali.

Vreme će pokazati šta se dešava sa Saletom, Ivanovim, Medom... da mi prvo "opeglamo" Maltežane, pa na AEL!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Licno ne verujem o ove price.

Prvo Sale i Babonja su dobri,u istoj sobi na pripremama su cesto bili,nosili tv itd.Takodje mi je cudno da se Sale buni....

Drugo Ivanov nema neku veliku platu da bi ga govna napadala....i sve to pred 2 meca koji odredjuju tok sezone.....
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
O cem uvi sve pisete kakva plata ljudi, problem je sto ce Vermez da pocne utakmicu sa Mitrovicem ,Ninkovicem,Brasancem,Stankovicem .... Mozda je rekao ekipi da ce oni mnogo vise da dobijaju prilike i to je razljutilo kapitena i Ivanova ,uostalom sto bi pominjali mladje igrace ? Ocigledno se ne mire sa cinjenicom da nece igrati revans.
Oni platu svakako mora da isplate igracu i ne mogu tek tak oda oteraju ,a sta im se isplati da teraju Ivanova boljeg stopera nece naci bez obestecenja plus plata ajde malo logika...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top