Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Meni mirise na neki " kladionicarski dil ", takodje mi nije jasno zasto su ovi iz Valete vec u BG- u
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Pričaće posle utakmice, to je sve. Veki zavodi malo disciplinu. AEL nam je protivnik po meri, da znamo na čemu smo u sezoni kupanja, ipak neće biti ladan tuš da ih ne prođemo, što daje nadu da neće biti neozbiljnosti poput taktike protiv APOEL-a...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa da i ja sam prvo pomislio da im je zabranjeno da daju intervjue to je nekako najlogicnije ali su za zvanicni sajt isto dali i Lovre i Babovic tako da mi sad nista nije jasno :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
To su samo prepisali ono sto je izjavio za sport.network
Mozda je odredio Vermez njih dvojicu.
I sto pred prvi mec sa Maltom :)D) nije bilo konferencije koja se uvek praktikovala pred meceve, odnosno pred put ako igramo na strani?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Па шапни нам сад кад си већ потпалио ватру.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Necu, zato sto je neprovereno jos uvek. Tice se oba ova igraca. Ne bih da sirim jos uvek neproverene stvari ovde pa da ispadam neozbiljan. Ali eto, cisto da upozorim, da ne bi bilo iznenadjenja posle.

Ali ono sto jeste 100% je da nema nikakve zabrane sto se izjava tice.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Dogovor sa Djuricem je pola miliona evra. Pola nama pola keki. Daj bre sta pisete vi ljudi...
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
U prvoj postavi ce se naci vecinom mladi igraci ,verovatno ce i Sale i Ivanov da presede utakmicu na klupi , otud ova izjava . Klinci ce da remiziraju ili da izgube minimalno dovoljno za iskustvo i kladionicu . ;)
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
За Салета можда и нађу замену, али уместо Ивана стварно не знам ко би мого да одигра.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja razumem ako budu namestili iz 2 u 1 ili tako nesto ali ako budu namestili da izgubimo i bezveze gubimo bodove za evropu treba im je*ati sve po spisku !
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Koji vam je, pošto je Ivanov homo, hteo je da jebe Saleta pa se ovaj unervozio. Na tuširanju će da ih pomiri kurati kapiten Stef i mirna Bosna. Zato je i Vermez insistirao na kolektivnom tuširanju

Moderacija na spavanju
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Dosta vise o namestanju!

Delicu, ako imas nesto da kazes, reci! Nemoj uvijati da bi se rasprava vodila u nedogled!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
U kratkim crtama, babo kapiten, Ivanov = slucaj Moreira ( primanja ), eto...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top