Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Da li je moguce da ne moze da prodje jedan dan, a da se ne spomene Babovic i njemu, po karakteru i ponasanju, slicni koji sve navijace Partizana dovode do ludila ne zbog neznanja vec zbog potpunog odsustva zelje, da radi na sebi i samim tim doprinese Partizanu, i borbe za klub koji im ne izlazi iz usta kada se prica o ljubavi i postovanju.

U Partizanovoj istoriji postoji mnogo primera igracki limitiranih fudbalera koji su zalaganjem i htenjem kol'ko-tol'ko prikrivali svoje nedostatke, uz posten odnos prema ljubiteljima kluba, i na taj nacin zavredjivali aplauze i podrsku. Znaci bili su svesni svojih (ne)mogucnosti i cinili su sve da opravdaju cast koja im je ukazana.

Babovic i njemu slicni, ne da nisu svesni koliko su limitirani vec ni ne zele da vide svoje greske kad im neko ukazuje na njih, nego se jos ljute i zeste, pljuju i vredjaju. Pa to evropski klubovi ne dozvoljavaju svojim najpopularnijim i najkorisnijim igracima, kamo li nekim nebitnim tackicama u svojoj istoriji.
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Gledao sam svaki minut. Samo jedno pitanje: Da li bi ovako brzo zaboravili i da je Babovic izasao 1 na 1 sa golmanom kao sto su Scepovic i Lazar Markovic ili bi se jedno narednih 10 dana pljuvao? Molim najiskreniji odgovor.
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Ne treba njemu para ima on dovoljno para pa mu pokloni ne trebaju :) Babovic je samo meta ljubomornih nemam nikakav utisak da je on i malo gori od npr Lovrea, Lazara Markovica, Scepovica, Zabije, Aksentijevica itd.. On je samo zrtva bez razloga imao je par gresaka ali njegova svaka greska se prepricava a greske drugih fudbalera se ekspresno zaboravljaju. Evo sada smo 3 gola primili iz kornera verovatno je Babovic i za to kriv.

Babinjo jesi to ti? :D



@Simke ja mislim da je igrao na poziciji krila u mlađim kategorijama.
Aj nek ostane da sam kojim slučajem pogrešio. Aksentijević je klasično krilo, on nije za beka. Videlo se itekako u nekoliko navrata da mu ta pozicija leži.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Haha tacno tako ko bude sledeci izvucen taj ce biti pljuvan :) Sto se mene tice ja vise nikoga necu nikada da pljujem kakvi su takvi su NASI SU. Kao sto neko vec napisa ovde nestaje ljubav prema klubu vec sve polako prelazi u mrznju...


e ovo najviše volim, kakav je takav je babović naš je. da me polivaju govnima a ja da zinem i kažem njam njam, da mi on jebe mater, da nam pokazuju kurčeve i pozivaju na obračune. alli naši su, evo jedno <3 za babovića, izvini što si čupavi bezobrazni diletant.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Nije igrao 99%. Po meni je jednodimenzionalan igrac da bi bio savremeno krilo. Vise bi mu po karakteristikama lezao bek, ako bi tu igru u odbani mogao da unapredi. Ako nista drugo da nauci kad treba da izadje kad se pravi ofsajd
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Gledao sam svaki minut. Samo jedno pitanje: Da li bi ovako brzo zaboravili i da je Babovic izasao 1 na 1 sa golmanom kao sto su Scepovic i Lazar Markovic ili bi se jedno narednih 10 dana pljuvao? Molim najiskreniji odgovor.

Pa ko kaže da sam zaboravila?

Ali, da li iko od igrača, uključujući i ovu dvojicu koje si ti pomenu, priča o sebi u superlativima kao da je bogom dan, i pravi od svih nas idiote kao #25, a pritom mu trener sve toleriše i još ga opravdava?
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Nije igrao 99%. Po meni je jednodimenzionalan igrac da bi bio savremeno krilo. Vise bi mu po karakteristikama lezao bek, ako bi tu igru u odbani mogao da unapredi. Ako nista drugo da nauci kad treba da izadje kad se pravi ofsajd

Pa upravo zbog toga nije dobar na beku. Defanziva mu je 0.
No dobro... videćemo šta će biti u Viteseu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Gledao sam svaki minut. Samo jedno pitanje: Da li bi ovako brzo zaboravili i da je Babovic izasao 1 na 1 sa golmanom kao sto su Scepovic i Lazar Markovic ili bi se jedno narednih 10 dana pljuvao? Molim najiskreniji odgovor.

Prestani da opstruiraš rad foruma i tok diskusije beskonačnim ponavljanjem jednih istih stvari! Ako ti je nelagodno na forumu zbog "mrzitelja kluba", niko te ne prisiljavaš da učestvuješ na forumu.

I, cenim da imaš baš dugačak navijački staž kad znaš kome se u prošlosti skandiralo, ko je bio vređan i slično?

Ostaviš li još jedan post o Baboviću, biće ti brisan. Pola foruma se bavi tvojim postovima u poslednjih sat vremena...!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ali na krilu ne bi mogao nikoga da probije, nijednog boljeg beka. On kao klasican bek loptu uvek vuce uz liniju, dok svako solidnije krilo povlacii lopte i ka sredini i udje u 16. Znaci kad bi ukrstio Miljkona i njega dobio bi jednog solidnog beka
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Posle Partizan od danas navijam i za Saragosu. Babovicu jedva cekam da vidim kako svojim umecem i driblinzima dovodis do ludila Alonsa, Busketsa, Banegu...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ja malo cesljao neke Saragosine forume kad ono tamo nista :D . Neverovatno je da nisu okacili vest o srpskom Pirlu . Dok ne stavi potpis na La Romaredi ja ne verujem :D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Ali na krilu ne bi mogao nikoga da probije, nijednog boljeg beka. On kao klasican bek loptu uvek vuce uz liniju, dok svako solidnije krilo povlacii lopte i ka sredini i udje u 16. Znaci kad bi ukrstio Miljkona i njega dobio bi jednog solidnog beka


прочитах твојих задњих пар постова и мислим да грешиш ... бољег офанзивног бека у јсл од Аксента тренутно нема ... није ни њему дефанзива толико слаба као што се код неких потенцира ... једноставно ради се о офанзивном беку који није добро испраћен од стран везе , поготову када је у нападу ( код противничке корнер заставице ) Стојанче је лепо то објаснио у једном посту о " систему ротације " и покривању простора од стране задњих везних ...

Аксент има брзину , технику , одличан центаршут и има "фудбалску интелегенцију" , остаје му још да се тактички и физички дотера и биће од њега сасвим пристојан фудбалер ... један од ретких фудбалера Партизана који може да се носи са противницима у Јевро Куповима .. тачно је да је направио грешке против АЕЛ-а али и Сале Капитен је промашио празан гол против Реала па је Легенда Партизана ... оно што је битно је да се не преда и да настави да игра као што је до сада играо ...

што се тиче " уласка у простор/средину " , " заламања " и осталих фудбалских финеса ...

00:10
http://www.youtube.com/watch?v=8ugSyeur2io

01:25
http://www.youtube.com/watch?v=Pq40AQ0hRzQ&feature=related
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Možda kleti Brašanac sad i dočeka svojih 5 minuta u klubu. Zajmili su ga vala k'o 'tomaraka devedesetih.

Nego, jesmo l' zaradili šta na Babari osim ove emotivne satisfakcije?
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a

Jbt ja jutros preletim malo ovu temu i vidim spominjete odlazak babketa, i reko ma zajebavaju se ljudi malo :D Kad ono izgleda da će biti nešto od toga, aj Transfer, pa da 26.08.2012 ili bilo koji dan babketovog odlaska mi stoji zauvijek u potpisu.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Nisam ja rekao da je on los kao ofanzivni bek, nego sam rekao da ne moze krilo da igra. A isto tako sam rekao da je u defanzivi jako tanak, da se zalece cesto i da lako zna da ispadne. To sto spominjes Saleta je cista zamena teza. Svakom se desava da gresi, ali ako si nekad igrao fudbal, bek ne sme da pomisli da ostane iza stopera u petlicima, a kamo li u seniorima. Ako pravis ofsajd posle kornera kad izbijes loptu, igraci sa stativa istrcavaju napred punim trkom, a ne laganim kako je on to uradio protiv AEL-a. Ok je on meni igrac, i mozda ce biti nesto od njega, ali je poceo da me nervira sto posle prve tekme protiv AEL-a izjavi kako ce se iskupiti za greske i postati heroj i onda opet bude glavni krivac za gol, pa posle toga izjavi kako ce se iskupiti u Ligi Evrope i opet bude kriv za gol. Znaci, cuti i radi. Nemoj da se kurcis, nego cuti i radi i napreduj. Od reci i praznih obecanja emamo nista. I ja bih voleo da nas uvedem u LS, ali nemam znanje, ali mogu da spamujem po forumu kako cu nas uvesti:D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Koja je kvota da ce Saragosa da ispadne iz lige? Kapiram da kada pocne dan sa ovakvom lepom vescu da je red da se onda uzme i neki dinar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top