Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.982
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Зашто да мењамо ? Ја сам се баш навикао на Ђурину башту .
Ми коментаришемо Ђурину башту .

Вајпер, ако си се ужелео Партизана имаш топик носталгија и блог .
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Djura je nas eliksir mladosti, serum protiv starosti, i mast protiv gadosti.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Mi ne mozemo nismta uciniti po tom pitanju. Njih ni skandiranja ne doticu, protesti takodje. Doticao bi ih fizicki obracun, ali to je na ovim prostorima nezamislivo. Nismo navijaci Paoka ili Fenera..

Nase je izgleda samo da pratimo ekipu, i nadamo se da ce mutavi kurton otici zbog privatnih razloga, ili biti nekim cudom uhapsen. Skupstina ga smijeniti nece sigurno.

Ne dotice njih ali bi za pocetak makar malo dotaklo one iznad njih, samo sto kod nas ljudi nikako nece da shvate da nikako, ali nikako ne moze proci neprimeceno kada bi na svakoj utakmici bar par hiljada ljudi skandiralo protiv olosa.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
(Citat Web-Gazda)
A što se rezultata tiče oni su više posledica nikad lošije zvezde, nego našeg kvaliteta.

Nije istina. Sa Moreirom,Zukom,Dijarom, a kasnije i Kleom nikada jaci nismo bili u zadnji
20 godina.Jokanovic i Stanojevic su dominirali jer su imali timcine u poredjenju sa sadasnjim igracima pod Pekmezovicem i Tumbom.A i cigani su bili puno jaci nego sad.

Kad padne Dacic, pasce Ruzic a onda i Mutavi. Jedino taj scenarijo.
Iako ja zelim da vidim ledja cijelom UO i ova 45 delegata iz Skupstine.
Ako ode samo Mutavi a Mile Burek i onaj metuzalem ostanu ja srecan nemogu biti.:napred Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kaži mi molim te da klub sada ne ispašta!!! A što se rezultata tiče oni su više posledica nikad lošije zvezde, nego našeg kvaliteta.

А не, ово ћеш да извинеш, чекај, чекај.
Наше титуле се овде селективно признају. Када одговара у расправи онда су освојене квалитетом, а када одговара друг страна онда зато што су цигани распад.
Конкретно ово су баш твоји постови, ништа лично само дајем пример.
Dok osvaja domaće titule i jebe cigane nadam se da ćemo ga gledati sledećih 10 godina, pa i duže.
Teško je pljuvati po nekome kad osvoji dve duple krune i to zaredom. Ne brinite tu su oni, iza ćoška, samo čekaju prvi kiks.
Jokane, samo teraj po svome. Odvaljuj cigane, uzimaj trofeje, a Evropa... ako nešto bude, super.
Lepo je jedno i drugo, ali ako bi morao da biram uvek bi radije izabrao titulu u Superligi nego proleće u Evropi! Nije Jokan sam kriv što nismo mnogo uradili u Evropi prošle godine. Bilo je tu još mnogo drugih razloga.
Ово су постови везани за Јокановића. Оно што је занимљиво је да је велика већина исто ово урадила.
Да се разумемо ја не кажем ни да ови постови нису тачни, а ни да онај горњи није тачан, говорим о заокрету. Такође не бих уплитао ни Јокана у причу ( ради се о принипу размишљања).
Не бих износио моје мишљење опет о титулама у домаћој лиги и њиховој тежини, али ми у сваком случају мишљење остало исто.
Ко покуша да прода муда за бубреге да је тада била друга управа, зајебао се исти су то људи, то што је ту некад био Иван а сада Тумбаковић, је само разлика у (не)способности та два човека, али људи у позадини су исти.
Е сад, ове сезоне се пљују играчи и стручни штаб после пораза рецимо у Казању, а пре пар су титуле и купови били и превише. Када сам овде написао да ми је што се тиче спортског дела практично једини минус у овој полусезони срамни дерби, више људи ме је убеђивало да смо током целе сезоне очајни.
Пре неку годину су се овде и прозивали људи који били против тадашњег "мачка" толета иако се он лепо показао као и његов пулен на челу клуба.
Поента хајде донесимо одлуку, зашто освајамо титуле?

Јер смо бољи од цигана, јер се они распадају, јер је толе наместио?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
А не, ово ћеш да извинеш, чекај, чекај.
Наше титуле се овде селективно признају. Када одговара у расправи онда су освојене квалитетом, а када одговара друг страна онда зато што су цигани распад.
Конкретно ово су баш твоји постови, ништа лично само дајем пример.

Gde sam ja to rekao da smo mi sada "očajni". Naravno da imamo određen kvalitet, ali mnogi pričaju kao da smo velesila i zato smo uzeli 5 uzastopnih titula. Kvalitetniji smo od svih u JSL, ali čisto sumnjam da bi uzeli 5 titula zaredom da cigani nisu bili u govnima do guše. To je najveći razlog za berbu titula, a ne naš ekstra kvalitet. Uostalom, Evropa sve prikazuje.

Neko reče da je tim sa Žukom, Moreirom i Dijarom bio najbolji u poslednjih 20 godina, a ja kažem da bi onaj Mateusov Partizan oprao ovaj sa bar tri razike! Setite se kako je taj tim igrao u Ligi šampiona, a kako ovaj sa Kleom. O timu sa Moreirom i Dijarom i igrom u LE ne treba ni pričati. Bruka!
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Sve je to normalno... Jednostavno,za ovih 5 godina, apetiti su porasli. Normalno je i da mi navijaci tezimo uvek visem i boljem,e sada je druga stvar sto nam klub "stagnira" na osvajanju titule i nikako ne moze da je poveze sa nekim iole vecim rezultatom u Evropi.
Gledali smo razna prelepa iznenadjenja u kosarci i to nekako ocekivali i u fudbalu. Ja mislim da je to.
A za cigane je istina i da smo bolji od njih i da se oni raspadaju!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Gde sam ja to rekao da smo mi sada "očajni". Naravno da imamo određen kvalitet, ali mnogi pričaju kao da smo velesila i zato smo uzeli 5 uzastopnih titula. Kvalitetniji smo od svih u JSL, ali čisto sumnjam da bi uzeli 5 titula zaredom da cigani nisu bili u govnima do guše. To je najveći razlog za berbu titula, a ne naš ekstra kvalitet. Uostalom, Evropa sve prikazuje.

Neko reče da je tim sa Žukom, Moreirom i Dijarom bio najbolji u poslednjih 20 godina, a ja kažem da bi onaj Mateusov Partizan oprao ovaj sa bar tri razike! Setite se kako je taj tim igrao u Ligi šampiona, a kako ovaj sa Kleom. O timu sa Moreirom i Dijarom i igrom u LE ne treba ni pričati. Bruka!

igra fudbalskog tima je refleksija najpre stanja u klubu i trenera !
Što se tiče tituala, istina je negde između. Niti mi igramo neki fudbal, niti su cigani neki klub, a igrački smo dosta jači da nam ni đura ne može ništa.
Duboko sam uveren da bi Đukić sa Jokanovićevim timom nadigrao i pobedio Mateusov, ali nije to sada ni toliko bitno.
U jedno sam siguran, pojedinačni kvalitet naših fudbalera je na MNOGO višem nivou nego li kvalitet našeg kluba i trenera. Uvek je bolje kad je obratno...
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Bjeković: Đurić da bude doživotni predsednik

Sad batali priču, propustio si najbolju priliku da kažeš šta imaš.

--------------------------

Koristim priliku da zamolim da ako neko ima postavi link sa obraćanjem ovog goveda na prekjučerašnjoj Skupštini. Nisam video uvodni deo kada je izgovorio ono iz potpisa Je-Ne-A.

Nesam školovala
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
"Namestiću vam kredit za forum, blokiraće vam račun!"

nenad-bjekovic-dragan-duric-tito-dozivotni-predsednik-skupstina-partizana-p-1361913459-274179.jpg
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Vrlo inteligentna zamisao da se igra sa Balkanom koji je čergina filijala... imamo izgleda igrača sa par nogu viška.... :prekrsti:

Utakmica je počela u 13h, ali ništa na sajtu nema, znači biće izveštaja po završetku...

Koju ligu uopšte igra taj Balkan iz Mirijeva? :D


Inače, protiv Donjeg Srema igramo u subotu od 19h, Arena 1 prenosi...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@maximilian

Da je samo između njih dvojice od predsednika ne bi ni lokne ostale. Ovako između više vatri Bik će čekati svoju priliku.

Još ako mu namiriše pad, pa satreće ga. Sukob produkata istog nakaradnog sistema.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Zatvoren je za javnost,samo novinari mogu da prisustvuju.
Da mi je znati kako biramo te protivnike za prijateljske mečeve...

Welcome back KKP :ziveli
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Utakmica je počela u 13h, ali ništa na sajtu nema, znači biće izveštaja po završetku...

Koju ligu uopšte igra taj Balkan iz Mirijeva? :D


Inače, protiv Donjeg Srema igramo u subotu od 19h, Arena 1 prenosi...

Srpska liga Beograd, mislim da su u donjem dijelu tabele.
Vidim da su u međuvremenu promjenili ime, nekad su se zvali Balkan Bukovica, a navijači su im koliko mi se čini "Šumari" :D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
"Nije Milošević kriv..."
Nebitno na koji se deo ovog izgovora od države misli, jednostavno je tako.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Pobedili Balkan 4-2(0-1).Rezervisti davali golove(Jojić,Babić,Knežević,Miljković).
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sto opet Miljkovic igrao kad decko ne moze da igra prva dva kola!??
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top