Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Што не, бољи је од Остојића. Ако оде Иванов, а Пајовић се не потпише, ми на позицији халфа спадамо на Остојића и митолошко биће Томашевића.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Najbitnije je da se Loli ne produzi ugovor.
Od Pajovica se moze napravit pristojan igrac za razliku od Tomasevica,i to je u planu
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ja se nadam da će Pajović ostati. I isto tako se nadam da će Ostojić pronaći klub koji traži "talente", a da nama dođe neko iz Teleoptika koji će do kraja sledeće sezone postati standardan.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Ako će Smiljaniću da se ponudi novi ugovor onda će taj ugovor biti manji od sadašnjeg jer zaradjuje preko 120K.

Zonjić ili Ivković su jedini koje imamo u Teleoptiku a da igraju na poziciji centralnog beka.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ako ode govno valjda će pasti u vodu te odluke lopovskog uo na temu smanjenja plata igrača.
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Ja se nadam da će Pajović ostati. I isto tako se nadam da će Ostojić pronaći klub koji traži "talente", a da nama dođe neko iz Teleoptika koji će do kraja sledeće sezone postati standardan.

Potpisujem tvoj post! Meni Ostoja ne uliva ni malo pouzdanja. Slab je u skok igri i često je umeo da se pogubi na terenu. Pajović ako ništa drugo bar se odmah reši lopte dok Ostoja ume da petlja i sam sebi zakomplikuje situaciju.

Meni lično ima veliki minus zbog toga što je faljijev pulen. Da se nije povredio bio bi sigurno ispred Pajovića bez obzira dali zaslužuje to ili ne.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Interesantno je da smo i prošle godine u ovo vreme bili bez sportskog direktora.Tada je dovedeno par igrača npr.Šćepović,Zubya,Knežević,Pauljević,skoro sve promašaji.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Sigurno Albert već ima spisak potencijalnih pojačanja. :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.636
Локација
vaginamandibularia
Potpisujem tvoj post! Meni Ostoja ne uliva ni malo pouzdanja. Slab je u skok igri i često je umeo da se pogubi na terenu. Pajović ako ništa drugo bar se odmah reši lopte dok Ostoja ume da petlja i sam sebi zakomplikuje situaciju.

Meni lično ima veliki minus zbog toga što je faljijev pulen. Da se nije povredio bio bi sigurno ispred Pajovića bez obzira dali zaslužuje to ili ne.

Jebeš štopera koji je širi u kukovima nego u ramenima.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ако будемо крпили тим као љетос или зимус, опет ћемо се зезнути у Европи.

Брину ме најаве одлазака Марковића, Стојковића и Шћеповића. Тешко ћемо за њих наћи адекватне замјене, посебно за позицију голмана. Иначе, Србија је тренутно (или 10 - 15 година уназад) дефицитарна са голманима, што значи да ћемо се напатити да нађемо замјеника Стојковићу. Ако будемо довели Алексића из Спартака који се спомиње већ 3 године уназад ја ћу се ран'ти. У нашој лиги нема квалитетних голмана, Живковић и Петровић нису поуздани, што значи да се мора тражити "вани", или Србе или странце. Наравно, и да нађемо таквог, мораће се пљунути добар кеш за плату, ма ко то био. На памет ми пада једино Младен Божовић коме истиче уговор са Видеотоном у јуну.

Што се тиче штопера, морамо добро размислити шта ћемо радити са Ивановом и Пајовићем, као и Остојићем. Иванов је добар штопер и у скоку и на земљи, али његова "брзина" нас толико ограничава при сваком пресингу, а посебно високом пресингу да тим много испашта и у Европи се такав хендикеп не прашта. Наравно, ако мислимо играти Европу. Пајовић је велики упитник. Свакако је сигурнији и поузданији од Остојића који тешко да ће добити осјећај за игру 1 на 1. Овдје треба најмање 1 искуснији штопер са јачим утакмицама у ногама. И овдје треба пљунути солидан кеш за плату.

Што се тиче бекова, ако оде Волков, онда немамо нити једног бека. Ако остане, онда морамо довести напокон нормалнијег десног бека, или ако Вук процијени да Марко Живковић може преузети ту одговорност. Ако процијени да је још зелен за прву поставу, онда можемо напокон довести Петковића из ОФК-а који је по мени једини играч уз Ђурђевића из Рада у ЈСЛ ("само" из ових клубова који нису ЦЗ нити Војводина) који је по квалитету за Партизан.

Najbitnije je da se Loli ne produzi ugovor.

Лоли бих ја потписао одмах сад уговор, јер ако оде он, ми остајемо на Саши Марковићу, који је више нападач него задњи везни. Тешко је такође да ћемо довести 2-3 задња везна. Уз Лолу на задњем везном, кад бих видио Дуљаја бар само једну полусезону у светом дресу... :respect Надам се да ће Вук повући неког из Телеоптика на овој позицији бар да попуни број задњих везних по екипи који треба бити 3 најмање, јер смо тотално танки и дефицитарни већ дуги низ година.

Позиције офанзивних везних су практично попуњени играчима из наше школе, а с обзиром да Лука није капацитет нити крштеног крила нити уопште за Партизан и да Марковић одлази највјероватније, требаће нам једно крштено крило на кога се екипа може ослонити и који може преузимати одговорност некад у нападима, а да има такође и брзину. Мисли ми стоје на Радовићу.

Ако је истина ово за Делибашића, било би јако добро кад би нам дошао, поготово ако Шћеповић оде. Којић не може, није капацитет за Партизан, ма колико год се људи убјеђивали у супротно.

Дакле, како ствари стоје, мораћемо пљунути кеш за најмање 3-4 играча ван наше лиге који МОГУ направити разлику, а не да доводимо Забије, Едуарда, који нису нимало доказани прије Партизана, или Луке, Којиће, Пауљевиће из наше лиге који нису ни близу по квалитету или потенцијалу за играче из наше школе.

... и заслужио сам поене за жеље.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Pajovic je neinteligentan i takticki nepotkovan zato ga i necu...sto je steta s obzirom da je dosta jak, borben, solidno brz al kad bi bio skladan onda ne bi dolazio iz Serifa na pozajmicu kod nas...sa druge strane Ostojic je mekan, sklon povredama i deluje nekad nekako odsutno, cudno ali se meni njegove ostale stoperske karakteristike svidjaju, npr mnogo puta i kad je gresio stizao je brzo da se ispravlja, tako da se ne bih jos njega odrekao.


i da, nadam se da ce Vuk imati uticaja i odluciti da Lola ne dobije novi ugovor, posto on sa novim ugovor (a i ovako je) je jedan od najplacenijih, sto znaci da ce morati da igra, a on moze da igra samo poslednjih 20min kad treba da zatvorimo neku utakmicu (ili kad igramo defanzivno pa uz jos jednog zadnjeg veznog)
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Sta kažete za Stojićeve(Kojić,Luka)?
Luka je došao umesto Tomića.Po meni više smo izgubili nego dobili.Angažovaniji je u odbrani ali tehnički je mnogo iza Nece.Kad bi stigla ponuda mislim da bi trebali da ga prodamo.
Kojić je došao umesto Šćepovića(Zubije) i doneo nam je više opcija u napadu od ove dvojice jer su ovi bili finišeri i nisu preterano učestvovali u akcijama već su čekali da završe napad.Kod Kojića mi se mnogo svidja što dosta učestvuje u odbrani i što se vraća.U sledećoj sezoni bi mogao da nam bude od koristi.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Nama realno treba UBICA u napadu čovek koji bi na zadnjem derbiju iskoristio 3/5 šansi tipa Tejgo,jedna crnčuga koja će u paru sa Mitrom da jede malu decu u špicu!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nisam ja za Tejga da se upari sa Mitrom...
Ovo nisu zelje (da mi Crno Beli ne bi dao poene) samo zelim da docaram sliku kako bi trebalo da izgleda ja mislim po vecini nas napad -Lamin Dijara, Abubakar Oumaru - Odnosno taj tip napadaca uz Mitra, i mi cemo dati 100 golova za sezonu.

I ja se nadam! :D

Nego čuo sam da će -Joco- da ga otkupi i vodi u Francusku, u Red Star 93
sve preko onog maga što je agent Peđi Radiću. :buhaha
Samo ti zajebavaj, ja sam imao cast da slusam predavanje tog coveka, Moce Vukotica, i nenadjebivog cara kosmosa Zivu!
''Deco mora srcem, ako treba kanta da se sutne, sutni je'' :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Najbitnije je da se Loli ne produzi ugovor.
Od Pajovica se moze napravit pristojan igrac za razliku od Tomasevica,i to je u planu


Lola posle đuke više nije fudbaler, jedva čekam da dobije perušku.
Tomaševića uopšte ne poznajem....što se Pajovića tiče on je napravljen najviše što se može, a to je premalo da bi se igralo ozbiljno u evropi. Momak ne zna da igra unapred ni 2 %, pas mu je plač majke božije....da ne trubim dalje....odbrana komplet, sem volkova (donekle), sve zajdedno sa stojkom je boranija i tu nam je stoji osnovni problem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top