Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Podrška za brata Miru! Izdrži care!
Bez njega desnog boka više ni nemamo.
Ako ništa, sad protivnici neće znati šta da nam zatvaraju :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.787
Reaction score
55.638
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stvarno bi bilo neobicno da je uspeo da zavrsi utakmicu s pokidanim ligamentom moze se trckarati, ali centrirati iz trka je prakticno nemoguce. Nadam se da je u pitanju samo neka ruptura...
Ali stvarno neverovatno da se takve stvari uvek dese takvim ljudima...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Jbg, on je takav tip da gura uvek do maksimuma i preko maksimuma....šteta stvarno, ali izvućićemo se i mi i on.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.231
Локација
GG 1978
Ljudino Vule izdrzi..
Tuga da se takvom coveku i borcu ovo desi..
Zelim ti brz oporavak i da se vratis jos jaci..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
У пичку материну...



У глави ми је сцена кад га онај ретард гаврић гурнуо код аут линије и он се после држао за колено.

Od ove scene, i toga da govno Mazic nije ni upozorio Gavrica, a kamoli mu dao karton, pa tokom citave utakmice sam gledao sta se desava sa njim. Par puta se hvatao za koljeno ali sam se nadao da nije nesto pretesko.

Izdrzi ljudino! Ne bi me cudilo da su mu i rekli da ga zamjene a da je on insistirao da nastavi.

Govna iz uprave, da ne kunem. Idite vise.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jebem ti, sve ti jebem Gavriću!
Ja sam mislio da je tad udario kolenom u onaj ½ivičnjak½ što spaja travu i atletsku stazu i da je bol trenutan kad ono ligamenti.
Užas jebote!

Ipak imam neki osećaj da će biti sve ok sa Vulićevićem.
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Nazalost, tacna je vest, ali ne znam kako je mondo dosao do te informacije.. Povredio se kada je proklizao kod pasa grbica i rukom dirao loptu i dobio zuti karton!

Covek je sa takvom povredom zavrsio mec!! Sta reci o vuletu ljudini. Ovaj tim je sada minimum 30% slabiji.

Sve u kurac bas! Kako se ovakve stvari desavaju onima koji najmanje zasluze, e sportska pravdo..
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Idiotski od mene bi bilo da ovaj post zapocnem recenicom: "Dobra stvar u svemu ovome je..."" , jer u ovakvoj vesti nema dobr3 stvari. mozda i najbolji igrac lige se mozda povredio na duze staze, igrac partizana se povredio na duze staze, dobar sportista se povredio.. stvarno zalosno..

IPAK da smo mi normalan klub kao sto nismo, mi bi vec sada, kada se jos uvek i ne zna da li je ovo sigurno tacno, angazovali skaute - kao sto necemo, da mesec dva unqpred pazljivo prouce trziste i na vreme proberu adekvatnu zamenu koja bi potpisala cim krene prelazni rok, a eventualno vec sada uskoro krenuo da trenira sa nama..

samo sto ce to da se desi onda kada nam i mazic svira penal.. jbg
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Stvarno bi bilo neobicno da je uspeo da zavrsi utakmicu s pokidanim ligamentom moze se trckarati, ali centrirati iz trka je prakticno nemoguce. Nadam se da je u pitanju samo neka ruptura...
Ali stvarno neverovatno da se takve stvari uvek dese takvim ljudima...

И мени ово буди наду да ипак није најгоре, невероватно би било да је Вуле завршио цео меч, а да је у питању ово о чему медији пишу, нема шансе да је тако.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
U tri pm. Nije logicno nikako da covek izdrzi pola utakmice sa tako teskom povredom. Zato se nadam da nije ono najgore. Branko ce morati da krpi. Druga alternativa je mali Miladin Stevanovic, ali od toga nema nista.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sad sam razgovarao sa drugarom koji je zavrsio medicinsku i on kaze da nema sanse da igra ni minut sa pokidanim ligamentima.
ligamenti "drze" koleno.
mozda je samo istegnuce, a tu je pauza 7-8 nedelja.
u slucaju kidanja kraj cele sezone.
jeza me hvata kad se setim prosle sezone u krusevcu na sta smo licili bez njega.
bukvalno 30% slabiji.
ako sad branko ode na beka, drincic ne moze toliko defanzivno da bude dobar, a plus je i on povredjen, brasanac takodje, mislim da je krajnje vreme da vidimo tog petrovica.
nadam se da nikolic nece da stavi sasu markovica na beka kao protiv cukarickog prosle sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.787
Reaction score
55.638
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebem ti, sve ti jebem Gavriću!
Ja sam mislio da je tad udario kolenom u onaj ½ivičnjak½ što spaja travu i atletsku stazu i da je bol trenutan kad ono ligamenti.
Užas jebote!

Ipak imam neki osećaj da će biti sve ok sa Vulićevićem.

Povredu ligamenata jako retko, tj prakticno nikad ne uzrokuje kontakt, tako da je mala verovatnoca da je gavric kriv.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.961
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ligamente je mogao Grbiću da sjebe Mijailović kada mu je telom ušao u koleno sa strane. Da Grbić nije poskočio bilo bi pucanje ligamenata samo tako.

Govno naravno nije sviralo prekršaj.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Oporavice se Miroslav, stencuga je to.
Ja samo razmisljam sta bi bilo sa nama da nije dosao Ilic.
Covek nas krpi na tri pozicije...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jbt... Ne mogu da verujem!

Ove jeseni na svaku lepu vest nama Partizanovcima dođe duplo gora... Potpiše Mačvan, Olimpija nam ubije dušu, dobijemo derbi, povreda duše tima Vulićevića :banghead

Jbm ti život :puke

jeza me hvata kad se setim prosle sezone u krusevcu na sta smo licili bez njega.
bukvalno 30% slabiji.
ako sad branko ode na beka, drincic ne moze toliko defanzivno da bude dobar, a plus je i on povredjen, brasanac takodje, mislim da je krajnje vreme da vidimo tog petrovica.
I u Pazaru prvo kolo bez Vulićevića... Košmar!

A priča se da će se neki Vujadinović po hitnom postupku potpisati da bi se pokrpile rupe ako ikako može!?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.269
Локација
ante portas
Izgubismo munju po toj desnoj strani,izgubismo fudbalskog Dragančeta Milosavljevića.
Mnogo je značio za igru tima.Pogotovo prodor i centaršut po desnoj strani i nemerljiva borbenost.
Šteta što se takve stvari dešavaju najboljima,a Miroslav to jeste.Igrao je konstantno.
Brz oporavak Munjo !
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Da nam je uprava kao sto nije, Antonio Rukavina bi vec sutra bio u Beogradu.Ovako ce "sportski sektor vec nesto smisliti"....
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ma jebo Rukavinu, sačekaćemo Vuleta, a do tada ćemo da se zakrpimo. Taj Vujadinović je već bolje rešenje i može da pokrije štopera kada ode Voja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top