Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Znam da nije mozda za ovu temu, ali posto nemamo navijacku, pozivam, a vjerujem da tako svi razmisljamo, da kad vec nismo (makar se ne sjecam) skandirali njegovo ime do povrede, makar sad pokazemo da veoma cijenimo njega i njegovu borbenost.



Igracima nikada ne treba skandirati ime dok ne dodju do nivoa i zasluga Saleta Ilica.Cinjenica da smo poslednjih godina skandirali svima i svakome ko nam se dopadne je tuzna.

Skandiranje imena se zasluzuje na jedan drugi nacin, onda kada postanes legenda kluba u svakom smislu te reci.Opet, sadasnji primer je Sale Ilic, istinska legenda naseg kluba.

Vulicevicu se podrska moze iskazati i preko parole, transparenta.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.893
Локација
Ndžamena
Kad smo već kod Saleta, šta bi sa one nekadašnje inicijative da mu se napravi statua ispred stadiona?

Doduše, obzirom da trenutno imamo većih problema, a i da ne znamo ni šta će biti sa tog istog stadiona, to pitanje može da sačeka.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
JDa I ja konacno pozdravim akciju juga. Odlicna zamisao I jos bolje izvedeno. Reakcije u mom ciganskom okruzenju to I potvrdjuju.lolo.

Nikako da nekog pitam za ovo. Vidim da svi hvale i jeste generalno dobra fora, ali ja to stvarno nisam čuo. Bio sam na O ulazu na istoku i nisam čuo apsolutno ništa. Gde su bili postavljeni zvučnici sa kojih se čulo naricanje, samo prema severu ili na Jugu i severu ili kako?

Čini mi se da ti ne živiš u Srbiji, ne znam da li si bio na derbiju. Može da odgovori neko ko je bio na Jugu....ili severu :D

Izvinjavam se moderaciji, znam da je ovo pitanje za navijačke teme, ali me baš zanima.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Da nam je uprava kao sto nije, Antonio Rukavina bi vec sutra bio u Beogradu.Ovako ce "sportski sektor vec nesto smisliti"....
Рукавина је повређен још пар недеља нема фудбала за њега.

Да не причамо о томе колико је ово ван теме.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
odgledah sinoc nikolica na sos-u.
kaze da u narednih par dana slede konkretni pregovori sa vujadinovicem, a potom potpis
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Е, јеби га. Повреда Вулићевића, једног од наших кључних играча, је можда и најгора вест од почетка сезоне. Сада ћемо да се крпимо, играће бека Бранко Илић (што оставља Сашу Марковића као једину опцију за средину терена).
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel moze Vujadinovic odmah da igra nasu ligu, za Evropu je koliko znam sad nemoguce registrovati ga?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Moza da igra nasu ligu,pa zato ga i potpisujemo.
Veliki hendikep je Vuletova povreda.
Nas najbolji igrac u 2014. godini.
Nadam se da ce se sto pre vratiti na teren.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Vulicevic definitivno pokidao ACL sad javio b92...

Moze li jedna sezona da prodje bez prednjih ukrstenih u nekoj nasoj sekciji:banghead
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Oh tugo :banghead:banghead:banghead

Vulićeviču legendo... Vrati se jači!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.893
Локација
Ndžamena
Ne mogu da povjerujem!

Ali sama činjenica da je momak lavovski odigrao utakmicu do kraja... ja nemam riječi.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Verovatno je u početku oštetio ligamente koji nisu zbog napora izdržali do kraja. Jbga, ljudino, hvala ti što si odigrao ko zmaj i doprineo pobedi!. Vratiće se on još jači, ne brinem za njega, pa da šuri u Ligi Šampiona od leta.

Sledi pregrupisavanje sa Brankom i Vujadinovićem, nadam se da će to dobro ispasti.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Velika, velika steta za Vuleta ljudinu. Vratice se on jos jaci.

I iskulirajte malo sa Vujadinovicem dok ne potpise,kao da ne znate koja je bagrustina u upravi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
najgore sto vulicevic nije toliko ni mlad vise.. videcemo kako ce se izvuci iz ove teske povrede.

stvarno steta. plus cemo do kraja sezone biti makar 20% slabiji na svakom mecu.. stisnuti redove pa sta bude
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.903
Локација
Храм фудбала
Servisch toptalent mogelijk naar Anderlecht

Jestrović verovatno u januaru vodi Šaponjića u Anderleht, koliko sam uspeo da prevedem.

Па кад су нам у управи јебени ретарди, којима је јединиц циљ згрнути што више лове у своје џепове.
Без обзира да ли се управа и промјени у децембру или остану ови исти (далеко било), неопходно је уредити ситуацију у ОШ, неопходно је оснивање менаџерске агенције ФК Партизан.
Не знам колико је то правно могуће, али клинци који стасају у Партизану не смију бити везани за треће лице, који ће то дијете одвести из Партизана кад му се к. дигне, без обзира одговара ли то клубу или не.
Кад клуб прода играча којег је створио онда нек тражи себи менаџера до тада је тај играч власништво исључиво Партизана.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.983
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Menadzeri nisu problem u toj meri da klub treba njima da se bavi.

Mladje kategorije bi trebalo organizovati po principu sportskih akademija gde se trening placa. To je lako izvesti vec od kadeta. Skola, trening, boravak-sve u sklopu Teleoptika. Ko ne zeli profesionalni ugovor sa Partizanom, retroaktivno placa "skolovanje".

Sve je to vrlo lako izvodljivo. Kako god to licilo na ucenjivanje dece i roditelja, moralnije je od roditeljsko-menadzerskih ucenjivanja kluba.

Не знам колико је изводљиво, али верујем да постоји начин да се то уради - чим клинац дође у клуб, направити писани споразум да уколико у каснијем добу одбије да потпише уговор с клубом мора да плати све трошкове, а верујем да се они мере десетинама хиљада евра по играчу, ако не и више...

Neki od starih upisa na slične teme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top