Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Vecu krivicu snosi Cirkovic..pa i Lukac..al zbog cega je to sada uopste bitno..kad su bodovi prosuti..!?
Nije ti valjao Skuletic..pa sto bi ti sada valjao i Kojic...:D
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ne znam da li je primecen srednji prst Volkova upucen prvom redu na istoku prilikom ulaska u svlacionicu. Decko je kriv za prvi gol , a samo kad se setim onog centarsuta u drugom, uz cinjenicu da sam video najmanje 5 slika sa zvezdinim salom , definitivno imam novog neprijatelja I najomrazenijeg lika. Neverovatno odvratno ponasanje dzukele
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Slazem se sa Gazdom nije mnogo toga bilo na zadovoljavajucem nivou ali Kojic je u subotu omasio sve, nije mogao da se sastavi sa loptom prvo poluvrijeme odsjecen od veznog reda totalno na poluvremenu mu je vjerovatno skrenuta paznja i prisao je blize veznom redu.
Pa jedan Ibrahimovic koji je dominantan u svemu a najvise u skoku ne stoji tako duboko u krilu stopera kao Kojic lopta ide a oni ga ladno udvoje jos mu je prijem haos i samo drugi stoper doceka tu loptu i gotovo propade napad.

Izadji izvucu igraca odigraj dupli pas daj nekome loptu iz drugog plana, nemoj da glumis Inzagija na ivici ofsajda kad nemas taj osjecaj niti ima ko da ti posalje takvu loptu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kojić će da bude veliki problem, ako bude igrao. Ne može kvalitetno da se zagradi okrenut leđima, primi i odloži loptu, što nam je jako potrebno u organizaciji igre. U tom segmentu je Škuletić bio mnogo bolji.
Takođe, ona dva promašena zicera su nedopustiva. Nadam se da Šapomjić može malo bolje da igra od Kojića...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Izvinjavam se ekipi Radnickog .

Odigrali su veoma dobro i da nije bilo Mazica , nakantali bi govna sa 2-3 gola razlike.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
јеботе ко је нама главни конкурент за титулу
тек ми је сад криво због кикса у суботу
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
A od sad pamet i znanje u glavu dragi moji fudbaleri, pošto vas ovaj kiks nije mnogo koštao...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja sam bio potpuni pesimista. Uz premisu da će oni namestiti sve utakmice u sezoni, kao prošle godine. Očigledno, to se neće desiti. Onda mi i ovako osakaćeni, bez Danka Lazovića, možemo da se borimo, jer su i oni užasni.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne znam za vas, al' ja prodis'o malopre. :D

Uh...dobro je jebote...hajde malo svetla u ovom sumornom srpskom fudbalu, Niš odigrao časno i pošteno, svaka čast...Vrlo zajebana ekipa, opasna iz prekida, nećemo u subotu imati nimalo lak posao...ali, valjda smo se naučili pameti...

Uh.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Hvala Nis za +6 i dalje...prolece kasni sto ne znaci da nece poceti,pamet u glavu sportski sektore
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nema mjesta radovanju, raspad mi raspad cigani ko bude veci raspad gubi titulu.

Svaki poluozbiljan napad na nas gol je pola gola, razmisljajte o tome.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Куде је тај Ниш...

Добро је, живи смо. Сад када погледам, па да они нису "киксали" последња два кола у Нишу и Лучанима, разлика би била два бода. Мада су на тим утакмицама у ствари киксали Младост и Раднички. Не могу да издрже психолошки притисак када треба да нас стигну. Честитке Радничком, нису имали среће плус контра један на један прекинута због непостојећег офсајда, плус недосуђен пенал. Најопаснији играч черге у последње две сезоне је Милорад Мажић. Биће нам доста тешко следеће коло против Радничког. Лакић-Пешић и Радош Булатовић су две стене с којима Којић може да се избори ако буду играли високо као данас. Иначе, биће муке. Све у свему, напред Партизан.
П.С
Ако Јагодина буде одиграла ппоштено, у шта сумњам јер против черге никад нису тако одиграли у Јагодини, млатиће их два разлике.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Naredni nas protivnik vrlo zajeban, al msm da cemo postaviti dobro vezni red. Oni su danas nusave fasovali u veznom 70 min posle se psihicki povukli.
Tako da, bice nam pakleno tesko ako ne bar imamo vezu dobru samo da se iskoriguje.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
To je ta ekipa sto razbija na pripremama, nisu cestit udarac uputili ka golu do 93 minuta.

Ono sto raduje nema vise sklanjanja, sad Jagodinci imaju materijal da se pripreme kako treba i da nakantaju ovu buraniju ako budu zeleli naravno.

Ali oni su manje bitni, nas sledeci protivnik tanka ekipa, napadacki dosta ogranicenija od Vozdovca, samo me plase ti prekidi, kakve smo srece bojim se da ce nama opet da uvale nekako kad vec ovima nisu mogli.

Ocekujem da ih nacnemo na vreme i to ce posle biti jedna laka pobeda, ako ne bice mnogo problema jer su fizicki dominantni.

Mozda bi mogao Grbic da pocne taj mec, Nislije pokusavaju da igraju dosta visoko, moglo bi da bude prostora za njega na strani.

Borjan je dobar golman
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
I opet da se poserem po sebi posle odgledanog meča cigana i Nišlija. Mislio sam da će nam i sa njima biti lako, ali hoće jaje moje! Kojić nema šanse protiv ona dva mesara od njihovih štopera, a tek naše branjenje prekida protiv njihovih visokih fudbalera će biti zanimljivo. Ali kao što sam najavljivao i ovde i bio optimista tako i sad verujem da se oni ni u Jagodini neće ništa bolje provesti, a protiv sestre iz NS u trećem kolu do bodova mogu samo ako se ovi useru nešto od publike i tako naprave sranje.

Moramo biti pravi na ove dve utakmice što slede, oni posle toga imaju nešto lakši raspored, a mi Čuku pa bi bilo dobro da malo i povećamo prednost.

A pičke zatvorile forum :pickaciganska :pickaciganska Umrite govna, sladili ste se za vikend sad jedite govna!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za vikend opet igramo pre cigana (mi u subotu, govna u nedelju) i to je idealna prilika da im nabijemo još veći pritisak. Moramo dobiti kako znamo i umemo inače smo stvarno debili neopevani.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Moramo dobiti u subotu.

Jebote do cega smo dosli plasimo se na svom terenu utakmice protiv fenjerasa.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Recite da sam lud, ali ja bih probao zajedno Saponjica i Kojica protiv Nislija. Nemam nikakvo strucno objasnjenje za to, ali nesto mi palo na pamet da bi mozda i mogli.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Pošto nam duva promaja pozadi, nikako sa dva špica.
Balažic umesto Ćirkovića,Šaponjić umesto Kojića,još kada bi Babinjo bio na klupi ili da igra u paru sa Drinčićem,po boku je beskoristan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top