Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kakav naslov na hotsportu: Partizan leči evropske rane protiv desetkovanog Voždovca
Svi izgleda igraju sa B timom protiv nas :puke
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
PARTIZAN STYLE onaj drugi gol cerge je olicenje pustanja i namestanja i tu nema nista sumnjivo.

Da se to zakljuciti naravno posle svega vidjenog proslog proleca, ali ja cu ko i uvek se truditi da realno sagledavam stvari, tj da gledam ovaj mec kao jedinku bez ikakvih ranijih predrasuda, a u tom slucaju apsolutno ne mora da znaci da je pusten gol, ko uopste poznaje tog golmana, ako mu gledamo blizu familiju nije im mentalni razvoj na bas visokom nivou, ko zna kakvih se kifli naprimao u zivotu, uostalom setite se kakvih je procena imao Stojke u daljoj proslosti, a koliko je puta kvalitetniji golman.

Bilo bi lepo da sam u pravu a da ne bude kako ti tvrdis u vezi njihovih utakmica, ubrzo cemo saznati, samo jednom moze da bude slucajno
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Srecno danas crno-beli..
Ove godine kao nikada ranije cemo imati protiv sebe isprepletanu mrezu ciganskih-kokeza-terza pajtosa ljudi koji su infiltrirani u FSS,komisije za sudjenje,zajednicu prvoligasa,uprave klubova..
Bas zbog toga treba stati iza sportskog sektora i osvojiti titulu..
Uz to najvaznija stvar promena lopova na skupstini u decembru..
Ne samo lopova,vec sistema rukovodjena,ma svega..
Nadam se da ce iskustvo danas izgurati utakmicu i da dobijamo ,bitno je da dobro startujemo i zbog psihe igraca a bogami i zbog nase psihe,trebace nam zivaca za ovu sezonu..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PARTIZAN STYLE ja sam i od pocetka proslog proleca pisao da su sve zatvorili pa mi niko nje verovao, a na kraju se sve videlo.
sva teska gostovanja su dobili 2-2, sto je sigurno sigurno.
nemoj da si naivan, jer ne znas sta radi terzic pomognut kokezom
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Medijska kampanja protiv Nikolića je nesumnjivo dala rezultate, to se dobro vidi i ovde, gde se okupljaju ljudi koji pažljivo prate dešavanja u klubu. O običnim navijačima, na ulici, po raznim portalima da ne govorim. Inače, SNS ciganjskih botova koji pišu generičke komentare o njemu ima koliko hoćete.. Čime se ljudi bave, neverovatno... A pri tome jako malo argumenata, dečko je od 19 utakmica na klupi Partizana izgubio 1, Ludogorec je mogao da prođe, ali morao nije..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo prvo kolo, zamislite isto kao i prvo kolo prolećnog dela prošle sezone.

Ako od danas kasnimo 2 boda, kasnićemo do maja 2015.godine. Toga budite svesni.

Voždovac mora da se pobedi, tu nema nikakvih opravdanja.

Inače, danas igramo u sivim dresovima, ako nekoga zanima uopšte.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
За оне који ће, са неке удаљеније и хладније локације можда гледати ТВ пренос или стрим, да им кажем ово:
Пре него што почнете да псујете наше играче, знајте да је у Београду много спарно, врло је тешко да се дише и креће, те је тешко отићи и до продавнице поред куће, а камоли до ,,Обилића,, (као гледалац) а о игрању утакмице и трчању, и да не говорим...
И, у БГД-у, нема шансе да се ова угрејаност и спарима о'лади ни до краја утакмице, а камоли на њеном почетку...

Знам, биће исто и играчима Вождовца, али, они би били задовољни и бодом, а јуришати (на победу), или ,,паркиравати аутобус,, (за бод) ипак није исто - за ово друго, мањи је утрошак снаге...

Шта нам је ту нам је, било је и раније сезона без класичне ,,десетке,, - али сам убеђен да смо увек били бољи кад смо ,,десетку,, имали...

Хм, ко би га знао, могуће је да је Дача био планиран да одради ту позицију, само...ем је ,,клинац,, ем је сад још и повређен...(или можда није, ако нисам довољно испратио ситуацију?)...

Надам се да бар наша одбрана неће да заборави коју (фудбалску) ногу има њихова ,,десетка,, Бабангида, и у коју се страну терена увек креће...

Ако већ нису стигли папири за Маринковића, питам се, има ли шансе да данас видим Фофану на терену...

У тој нади, крећем да видим шта ће бити...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Svaki srbski sudija trenutno je cigansko govance, protiv svakoga cemo igrati sa omjerom snaga 11 prema 16,
pa cak i sa manje nasih igraca, obzirom da nasi nisu imuni na iskljucenja, bila ona opravdana ili ne.

Bice tesko danas, znamo u kakvom grcu i qrcu igramo poslije eliminacija iz kvalifikacionih meceva za LS.

Uzice pre 3 godine, donji srem pretprosle te novi pazar i sngs(srpsko napredno govnarska stranka) nis, prosle godine.

Danas nas ceka maksimalno motivirani zmajevi,posebno odvratan i baksuzan klub za nas.

Jeste da imamo bilancu 5 pobjeda i poraz( u prvom odmjeravanju snaga sa vozdovackim ciganima, 2005. nakon njihovog preokreta sa 2-3 nakon 2-0) ali me taj klub posebno iritira time sto , kad god su oni u elitnom drustvu, drolja je sampion a mi izduvamo.Nije ih bilo 6 godina kada smo mi harali njiva ligom i pojavise se prosle godine ni krivi ni duzni , umesto sirotih Kuljana.

Zato bice tesko ,bolji smo od njih, svi prizeljkuju nas kiks, a nadam se da cemo smoci snage da obezbijedimo makar minimalnu pobjedu
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Победа, по сваку цену, на сваки начин.
Верујем да су Марко и играчи извукли поуке из прошле сезоне, синоћ смо видели да гарагани намеравају да "играју" као и пролетос, све знамо, све нам је јасно, идемо у бој спремни на све.

Играјте момци за себе, за своју част, за Грб на грудима и за нас који нећемо штедети грла и дланове да вас бодримо свуда где Партизан буде водио битке, за нас који ћемо учинити све што се може да распала дроља не игра ни домаћу њива лигу дуже од августа, добро знајте да нисте сами, свако право Гробарско Срце је уз Вас, и заједно ћемо одбранити наш клуб и угасити зло из комшилука.

Јебеш живце, јебеш стомак, јебеш све, ова титула ће бити наша.
Само храбро и паметно Јунаци, ми заједно можемо све.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ajd nek nam je sa srecom u novoj sezoni ! Idemo po prvu pobedu i nadam se da cemo je ostvariti bez vecih problema ! Srecno Crno-beli !
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Nadam se da će moderatorska sekira promašiti ovaj lični uvid, to jest trenutak privremenog prosvetljenja koji moram da podelim sa prijateljima.
Nedelja je, najzad letnja. Mogao bih voziti bicikl; mogao bih sedeti pored reke, sam ili sa devojkom, i puštati dimove ka nebu, a mozak na pašu; mogao bih odvesti majku na kafu i ćeretanje; mogao bih čitati na terasi. Pride sutra ujutru idem na službeni put; mogao bih se i spremiti za njega.
A ja idem na Vračar, iako sam upravo pročitao da karta košta 500 dinara, petsto im zmajeva jebem.
Iskoristiću ovaj lucidan interval da konstatujem kako niko od nas nije normalan ni po najliberalnijoj definiciji tog termina.
No normalnost je samo lepše ime osrednjosti.
Kraj napada razuma.
NAPRED PARTIZAN!!!
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Srećno Crno-beli u novoj sezoni! Biće veoma teško, još teže nego proleća '14. To su nam stavili do znanja sinoć.

Maksimalno napaljeni svaku utakmicu, mleti svih 90. min! Gazi, melji sve do pobede!

:napred Partizan
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Da i ja pozelim srecu voljenom klubu u narednoj sezoni. Plasim se dosta danasnjeg meca i nadam se da necemo zaostajati vec posle prvog kola.. Pamet u glavu,pa sta budei
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Pun mi je.. od vucica covica i sto sve ne. Danas hocu da gledam fudbal, Partizan danas mora da napada i da igra fudbal, hocu laganu pobedu, dobru igru i bildanje samopouzdanja i atmosfere u timu pred bitku za Evropu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Grbić, Rumenko i Gulan! Ceo dan čekam utakmicu a verovatno je neću ni gledati. Sačuvaj Bože!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Дајте неки линк за нас сиротане што немамо јебену ТВ Арену и што нам је мука од тога да ли ћемо наћи карту за 2.000 места на Врачару или за једну од чак две трибине на Карабурми...

Хвала!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top