Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Slavice se titula!!!

Nadam se da ce ovo sto se veceras desilo, mislim na leve noge:D,probuditi uspavane Grobare i da cemo masovnije stati uz FKP do kraja sezone,a vrhunav Grobarskog ludila da se desi u rupcagi na derbiju...SVI NA STADION!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Najjači utisak meča Grbić, najmanje zbog gola. :D
Alal ti vjera, majstore!

Sto se utakmice tice, ne bas najsjajnija partija, ali opet visoka pobjeda za mirni revans, sto je najvaznije.

Babovic najgori akter utakmice.
Uzas na sta lici i koliko je destruktivan po sopstvenu ekipu i igru tima.

Jagodinci, sta reci o njima.
Govna ona najgora, u rangu sa kurvom prijateljicom.

Koja agresija, zapinju do posljednjeg atoma snage, a sestri kurvi se sklanjaju ko najvece pickice. Zelim im svima odreda propale karijer, od Sline Krunića do svih igrača. Moralni debili!

Sudija, ciganski element!

Pickousti, napusi nam se grobarskog kurca!!!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Што волем кад трпамо ове цигањске пулене, јооооој :pickaciganska

Брабоњдинци су посебно огавни, то је најљигавија цигањска филијала.

Браво за целу екипу, а посебно Грбићу за прославу гола. :clap
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Petre Grbicu, nikada me nisi ovako impresionirao i zaista ne pricam o golu. Za ovo sto si danas uradio, kupio si me za sva vremena.

PICKOUSTA NAKAZO NAPUSI SE GROBARSKIH KURCINA

:pickaciganska Crkni skotino mamu ti jebem.

Smrt fasizmu, ziveo Partizan

Nisi ti peder, ti si PICKETINA CIGANJSKA, SMRADU NAJVECI!
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
:respect:respect Kakva minijatura Grbica. Sad moze I da nategne Sandru Partizan, ne bi pao u mojim ocima
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Grbic ce ovim potezom dobiti na samopouzdanju,Andrija se najzad probudio,jos kada bi Brasanac mogao da igra umesto onoga koji MORA,imali bi fino skockanu ekipu koja bi dobila sve do derbija,pa i sam derbi.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ono što je Petar Grbić uradio večeras je dokaz koliko smo IZNAD GOVANA!

Ja stvarno nemam reči koliko je ovo bilo šmekerski :clap

Ovo nam je vetar u leđa!

Kakav amaterizam našeg premijera.

Pravi je motivator :buhaha
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
izgleda da se svi slazemo u vezi No.10. vrlo malo doprinosi kvalitetu igre, a previse minutaze provodi u istoj. to sto ponekad pokusava da glumi danka u iznudjivanju faulova je premalo. mislim, premalo za nekog ko je "najbolji igrac prvenstva":roll:.
nadam se da napraviti neke kartone pred derbi, ili da ce navuci neku jaku prehladu. nije hriscanski, ali jbg.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.809
Bravo, bravo, bravo! Za svaki gol i Grbica sto voli premijera :D. Stvarno nisam ocekivao nista slicno ovome. Odusevili su me. Koliko god je onaj komentator kukao kako nas Jagodina ubi, mi smo davali golove, a mogli smo i jos koji. Danas mi se Dzigi ucinio malo losijim, ali me zato Andrija odusevio. Izgleda da Marko zna sa tim igracima sto padaju u formi, a i Brasanac je bio solidan a pritom i dao gol.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Bravo momci, odlican rezultat, daje nam mogucnost da mozemo i da kombinujemo u revansu.

Dobra partija naseg Bejla cestitke za gol kao i za potez sa kopackama.

Mozda je mogao i Drincic da se odmori danas ali ocigledno je Marko zeleo da resi sve u prvom mecu.

Raduje sto je vidljivo da protiv nas sve ekipe padaju posle 70 minuta i da smo mi sposobni u tom trenutku da nametnemo tempo koji ne mogu da isprate.

Andrija iako prikuplja pohvale vidim, naravno imao je i asistenciju i gol, ali za mene jos jedna razocaravajuca partija u aspektima gde je on najslabiji i gde najslabije napreduje, neverovatno je da on od jedno bar 5 situacija 1 na 1 nije uspeo da uradi nista konkretno, ni asistencija ni kvalitetan sut i plus par puta nije ispostovao Bandalovskog.

Odlican upis, Partizan Style.
Nema sredine kod tebe, ili tvrdoglavo branis neodbranjivo, ili dobro i tacno zapazas.
Dodao bih samo da je Brasanac odigrao odlicno.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo za pobedu i plasman u finale... Samo tako, pa u istom ritmu i za vikend u najbitnijoj utakmici meseca marta, a možda i prolećnog dela sezone.

Bravo za Grbića... U duhu starih šmekera :)

Ali sada me je strah odgovora sujetnog Vođe... Ovo na Tw je bilo za široke narodne mase, ali da ga namagarči ovako javno neko, a da on to istrpi... Teško!

Napred Partizan :D:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Честитке момцима на победи! Данас сам био спречен да дођем на утакмицу, али још више од победе ме је обрадовао потез Петра Грбића и отпор свих здравих снага у клубу овој тиранији и срамном омаловажавању нашег клуба од стране оног психијатријског случаја.

2rdvrfa.jpg
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Bravo Partizane, bravo crno-beli ! ! Nadao sam se bilo kakvoj pobedi po mogucstvu bez primljenog gola. Ovako ubedljiv rezultat ipak nisam ocekivao. Mirno idemo na revans . Igru necu da komentarisem, nadam se samo da ce oni promasaji Balazica , a pogotovo Kojica da se vrate protiv cukarickog. Teren nam je zaista ocajan , lopta skakuce ko po kamenju ... Idemo dalje ! Grbic :clap :respect
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Одличан резултат, који показује да смо на утакмици имали и неких лепих момената, јер, три гола су три гола...

Ипак, на моменте је игра била тако очајна да сам се ја питао да ли можда лопта није у реду, или терен, трава, просто је немогуће да толики број људи који се професионално бави фудбалом не може да се ,,састави,, ни са том лоптом ни са игром...

После је све ипак дошло на своје, а мене јако радује што су се и наша крила коначно ,,конкретизовала,, те обојица дала по гол!
То је оно што нам је тако недостајало!

Ја сам већ писао пролетос да нам је неопходно да што већи број играча узме учешћа у тој ,,конкретизацији,, (голови, асистенције) и да би било потребно да голове дајемо на што разноликији начин (преко крилних играча, везњака, одбрамбених играча, из слободњака, после корнера, карамболом, скоком, итд, итд, итд, било како)... јер...

Шапоњић јесте данас направио један сјајан потез (код првог гола), али је већи део утакмице изгледао као још ,,зелен,, за сениорског противника, а Витез Која је успешно наставио да уписује нове ,,епизоде,, за своје клипове о промашајима на Јутјубу...
Ако још једном онако здрми пречку и поломи је, ја бих му одузео суму за пречкин поправак од његове плате, али ако га муне Звезди у дербију, све му је опроштено...
Дакле, осим шпицева, који би хтели, али не знам да л ће баш увек моћи (а мислим да неће) ваљало би да се и сви други потруде да дају голове...јер, ко ће други ако неће они?!

Поред крилних играча, данас је гол ,,мунуо,, и један средњак, али не онај који чешће игра, него баш напротив, онај с клупе...
Џиги је данс био у неком фудбалском сивилу, али је пар пута искулирао ситуације због којих би у својој раној младости попио картон, и то је нешто, неки напредак...

Али, Бабовићу је заиста крајње време да се и он некако унапреди и конкретизује, фудбалер у његовим годинама, у његовој солидној кондицији, онај који је прошао целу Партизанову фудбалску школу, значи и са неком солидном техником, да у неким одлучујућим ситуацијама, одигра као рекреативац од 50 година, е јебига...
Па, мислим, заиста, шта рећи, кад ће он да да неки гол, да направи неку асистенцију...
И још ово: и он и Дринчић просто не смеју више да дају поклон лопте противнику са позиције задњег везног...па, урнисаће нас Звезда или Чукарички ако им будемо давали такве поклоне...

Одбрана очекивано, као и увек, прави неке потезе који су јако лоши, али, Ћурани нису били довољно моћан противник па да то и казне...
Опет кажем, не значи да неко други то неће да уради!

Од целе утакмице, изгледа да нам је најбоље ишло у игри противу премијера!
:buhaha

Петар Грбић (,,Грбић Пера јебе премијера,,), златним словима се уписао у листу Партизанове авангарде...две леве ноге и две леве копачке, о.к. зашто да не, све у служби духовитости... :clap
Каква је то само разлика у односу на нечију идеју крађе и разбијања кошаркашког пехара, ономад, то јест лане...

Е, да, ја и даље не могу да верујем да господин премијер има времена и воље да прати, апсолутно све што се дешава у овој држави, па тако и Партизанове утакмице...
Док сам ја стигао кући, и хтео да напишем коментар, он је већ написао свој!
Свака част!
Ако евентуално успева да испрати и шта све ми овде пишемо после утакмице, ја му предлажем да ми врати оних 10% што ми је (и не само мени) узео зарад добробити државе...
Видим ја да држава још функционише, а ја нешто нисам баш најбоље, па рекох, да мало држава да мени, уместо ја њој...
Ако може.

А ако не може, па шта да се ради, гледамо се и даље, напред Партизан!
Надам се да бар Партизан може до неких титула и трофеја у разним спортовима ове сезоне!!!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan :šal
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Bravo momci. Nisam se nadao ovako ubedljivoj pobedi bez primljenog gola! Počinju Marko i momci da me podsećaju na KK, na naš grobarski inat i bunt! Grbiću! :respect
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Kako je bese glasio onaj lukic-vesicev izum za unezverene i isfrustrirane ciganske mase...titula u kupu ?:buhaha
Eto i mi zakoracili sa jednom od 2 leve noge u finale tog prestiznog takmicenja.
*****
Nemojte posle nismo znali gde je stadion...Invazija grobari,iskrcavanje:

Stadion na Banovom Brdu
Adresa: Beogradskog bataljona 25, Beograd

Stadion se nalazi na Banovom Brdu u jugo-zapadnom delu Beograda, opština "Čukarica", na samom obodu park šume i izletišta "Košutnjak"
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Svaka cast momcima za pobedu, vidi se napredak u odnosu na pocetak prolecnog dela sezone. Danas Zile po mom misljenju najbolji, ali potez utakmice svakako je proslava gola Grbica:respect . Steta samo sto vitez Koja nikako da ga da na JNA, verujem da bi mu mnogo znacilo, vidi se velika zelja kod njega. Samo nek nastave momci ovako i bice sve to dobro. :napred Partizan
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Цела утакмица је вечерас у сенци шмекерског и мангупског потеза Петра Грбића. Да је тако небитан и да нема тежину не би био на врху свих спортских вести дана, нити би друг Аца изражавао жаљење поводом " несмотрене изјаве од синоћ". Грбић им је свима несмотрено општио са мајком.
Утакмица досадна, неквалитетна али радује сјајан резултат, посебно што се екипа није истрошила и што ће реванш бити формалност.
Штета што људи не препознају моменат и не придруже нам се на стадиону. Изгледа смо непоправљиви.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Pričam ja da je Grba dobar igrač, vi me ne slušate :D

Много је "дивљи" играч, види се да је пропустио много у млађим категоријама. Упркос висини, страшан му је проблем игра главом, толики човек а приликом корнера не иде у противнички казнени. Има проблема и са неким простим, основним стварима.

Био сам један од 1000 људи вечерас на ЈНА, и пошто не пратим медије у Србији, нисам ни знао за најновију баљезгарију председника Владе. Мења Грбић копачку, а нас неколико на западу гледамо: "ма сигурно му пукла копачка!", али нисмо пропустили "Вучићу, педеру"!

Рекао сам да бих био задовољан са 1:0, на крају не могу да прежалим оне шансе Којића, па уместо 5, ми дамо 3. Додуше, могли су и цигано-ћурани до неког гола. Страх ме да помислим како би Лукач ценио барем једну или две оне лопте које је Живко бранио вечерас. Андрија Живковић је био одличан, најзад да га видим како пробија, пролази, центрира, даје повратне. Уз презимењака и Дринчића најбољи на терену.

izgleda da se svi slazemo u vezi No.10. vrlo malo doprinosi kvalitetu igre, a previse minutaze provodi u istoj. to sto ponekad pokusava da glumi danka u iznudjivanju faulova je premalo. mislim, premalo za nekog ko je "najbolji igrac prvenstva":roll:.
nadam se da napraviti neke kartone pred derbi, ili da ce navuci neku jaku prehladu. nije hriscanski, ali jbg.

Када би било статистике као у кошарци, у категорији изгубљене лопте број 10 би вечерас поставио рекорд.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top