Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Ето... наш последњи пенал на дербију је пре 40 дана напунио двадесет лета, док ће на јесен бити одигран 149. првенствени дерби и уједно "јубиларни" педесети... од оне Чакарове бомбе са беле тачке на 99. :šal

Дакле, узастопних 49 дербија без пенала за Партизан!!! Које лудило... Ја мислим да је то неки светски рекорд, барем када су та највећа риваластва и дербији у питању...

Само да не промашимо тај мртви пенал када се неки судија превари да нам га досуди против циганке, па кад год то да буде... за годину, две, пет, десет, двадесет... Још ако би тај евентуални промашај утицао на исход утакмице, то би нас... избезумило... Мислим да је та реч адекватна. :D
:šal
Не могу да тврдим, јер не знам, али све нешто мислим да је то вероватно заиста неки светски рекорд...

Ја сам чак (релативно) и за то да нам га не суде читавих 100 година...па да тај рекорд побољшамо и ,,утврдимо,, за сва времена...ипак...кажем релативно сам за то... јер... нисам баш сигуран колико ће се у будућности продужити људски (односно мој) век, па стога нисам ни сигуран 'оћу л' онда бити у прилици да гледам то наше извођење пенала...а баш бих ипак волео...једног дана...

А кад ли ће то бити...ко би га знао...за годину, две, три, десет, двадесет, тридесет...?

У сваком случају, мислим да од тога треба и даље да правимо ,,фаму,, - а када се коначно неком судији ,,омакне,, и такав један екстремни раритет - извођење тог пенала заслужује читаву прославу, фешту, па и неко посебно извођење - мени је мање важно да л' ћемо дати гол, (ал' било би добро да га дамо!!!) колико да то буде на неки посебан начин (на пример уместо шутирања нека додавања, комбинација која ће се завршити петом, главом, дупетом...можда регистровати нашег последњег пеналџију Чакара за сваки дерби и дати му да тај коначни пенал изведе ,,почасно,, у знак сећања на тај давни догађај (пенал) наше историје који је он обележио, или...смислити нешто још ефектније...мора то да се обележи некако!!!)
:šal
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
И мени се јавља да ће нас казнити практично колико и чергаре, а све под фирмом оштрог обрачуна са хулиганством.

Sve je moguće pa i to, ali šansa da se to desi je prilično mala.

Ne postoji razlog zašto bi nas kaznili za huliganstvo u Evropi. Partizan već duže vreme nije imao problema sa našim navijačima u Evropi. Dakle, ako kazne i nas to može samo da bude ako je neko iz vlade Smrdije ili FSS to tražio, mada i to je tenutno naučna fantastika.

Samo opušteno. Imamo šest utakmica do kraja šampionata, budimo skoncentrisani na to, a šta će UEFA da uradi ili ne uradi ciganima nije do nas, i ne treba da nas brine a pogotovo raduje. Tuđoj muci se ne treba radovati, jer nikad ne znaš šta tebe može da zakači.

Uradili smo što smo uradili zbog Partizana i nepravde koja se vodi protiv nas. Ni manje ni više od toga, a pogotovo ne zbog neke osvete ili da nekome napakostimo!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Da nisam u kozi momcima, pritisak raste pred svaku utakmicu. Ovi premiraju nase protivnike, prete i srama nemaju, +5 im nista ne znaci.

Sutra prvo poluvreme kljucno. Ako ne damo gol krece panika, kao u drugo poluvreme u derbi.
Neka igraju najhrabriji i najopusteniji.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
treci dan se trubi samo o derbiju, a vazna utakmica je za manje od 12 sati. ne svidja mi se to. kako god, verujem u nase momke. majstori, sutra nema bacanja poluvremena niz vodu. kapiram i umor i veliku prazninu posle derbija, ali kiks jednostavno NE SME da se desi.

bice 2:0. kapiten i s.markovic.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Sretno momci danas..
Visokim presingom ih unistiti,napasti od starta visoko i dati gol sto ranije..
Recept kao protiv Lucana..
Pravo igranja nemaju Drina i Volkov,sto znaci da Sale kapiten mora da pocne,resiti mec sto pre pa zameniti Saleta ,cuvati ga za slaninare..
:napred Partizan:napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
И мени се јавља да ће нас казнити практично колико и чергаре, а све под фирмом оштрог обрачуна са хулиганством . Најзад и ћорава легенда је јемчио да су наши први почели.

Sve je moguće pa i to, ali šansa da se to desi je prilično mala.

Ne postoji razlog zašto bi nas kaznili za huliganstvo u Evropi.

Нисам мислио на кажњавање у Европи, него за дерби. Треба кривица да се подели, заправо наша мора да буде нешто већа, јер је патуљак видео да смо први почели.
Са Европом ми немамо ништа. Ето им циганије из рупе и савеза па нека их стављају на муке какве хоће. Дебело су забраздили и дебело су заслужили. Нас могу једино да узму у обзир за неко жребање.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Nije da nije bilo slucajeva da su kompletni savezi kaznjavani - Englezi su bili na 5 godina cini mi se izbaceni onomad kad su se gurbeti okoristili o to 1991.

Medjutim, to je bio drasticni slucaj, mislim da se sanse mere promilima da se sada nesto tako dogodi...

Dok sto se nase lige tice, i ja ne bih bila iznenadjena da nam ovo danas bude poslednja utakmica na JNA pred publikom.

Jos to im je ostalo kao sredstvo.... mada, kada malo bolje razmislim, i ne bi bila velika steta, uzevsi u obzir brojnost na utakmicama i neke druge elemente...

Mozda momcima cak i manji pritisak bude i dobiju neki drugi elen/inat, kako god ga zovite...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I po meni ova dva naredna meca mozda i kljucna za titulu.

Sto neko vec rece, igramo sa pretezno ciganskim ekipama koje ce sigurno dati sve od sebe kako bi usli jos vise zvezdanoj kurvi u bulju ali... sve zavisi od nas. Danas smo bez Drine i Volkova, nece biti lako, ali imamo mi igraca koji mogu da ih zamene ( verovatno Petrovic Nemanja ne levom beku i Sasa Markovic kao zadnji vezni )... Ocekujem od njih da opravdaju dobijenu sansu. Dakle, ono sto uvek trazimo od njih - samo borbeno i jako od pocetka pa da pokusamo sto ranije da ih "otvorimo" kako bi nam bilo lakse da resimo sto pre mec.

Ajmo momci mec po mec do titule.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Јагодина прва стоји на шампионском путу Партизана (18,30 - САСТАВИ)
Ћурани на „менију” - уз наду Гробара да ће Партизану по трећи пут овог пролећа бити сладак залогај

Партизан – Јагодина среда 18,30 (ТВ Арена 1)

Стадион: Партизана. Капацитет: 32,710. Судијa: Ненад Ђокић

Партизан: Ж. Живковић, Бандаловски, Балажиц, Б. Илић, Н. Петровић, Марковић, А. Живковић, Бабовић, Брашанац, С. Илић, Шапоњић.

Јагодина: Перић, Милинковић, Илић, Михајловић, Антић, Филиповић, Ђурић, Мартиновић, Савковић, Шушњар, Јованчић.

Шампионски набој у Хумској, на крилима ремија са гостовања Црвеној звезди и таласа оптимизма из два тријумфа у куп дуелима против клуба из Поморавља (3:0 и 2:0).

– Изузетно ценим Јагодину, упркос слабијим резултатима. Неколико разлога нас позива на опрез: психофизичко стање – испражњеност после дербија, трећа утакмица у кратком року и противников добар тим, спреман да изненади ривала и кад се најмање нада. То је недавно осетила Војводина у Новом Саду. Покушаћемо да освојимо три бода и направимо корак ка титули – каже тренер Партизана Зоран Милинковић.

Крунић лидеру спрема изненађење
Фудбалери Јагодине ће по четврти пут у овој сезони играти с Партизаном, лидером на табели. Два сусрета у Купу Србије су изгубили, али су прошле јесени нанели једини пораз Партизану у првенству.
Подно Ђурђевог брда су славили са 1:0, голом Владимира Јованчића. Реванш је на стадиону у Хумској 1, у најгорем тренутку. Речју: криза дрма Јагодинце.
– Свесни смо да је Партизан јак, да ће вечерашња утакмица да буде много тешка. Извукли смо неке поуке из две куп утакмице и мораћемо мало другачије да играмо и покушамо да изненадимо Партизан на њиховом терену. Свесни смо тежине меча, међутим, имамо добре играче који нису заборавили да играју фудбал, могу достојно да се супротставе лидеру - каже на почетку разговора Симо Крунић, шеф стручног штаба Јагодине.
Парни ваљак ће у среду демонстрирати ново лице.

– Дринчић и Волков паузирају због парних картона. Видећемо, можда буде још неких промена у односу на екипу која је играла против Црвене звезде. Близу је и сусрет са Војводином, сходно томе ћемо брзо реаговати и донети право решење.

Јагодина, дефинитивно, може боље него у полуфиналу Купа Србије.

– То је добар тим, сигурно могу боље. У малој су кризи резултата, али поседују квалитет, доброг тренера. За поштовање је све што су урадили уназад три - четири године. Било би неозбиљно да не схватимо утакмицу на прави начин.

Očekivan sastav.

:napred Partizan
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Jutros u automobilu slušam neku radio stanicu,Savo na pitanje o kaznama odgovara nešto kao "Biće kažnjen i organizator iako je sve učinio ....a i Partizan!
Tako da me neću biti iznenađen ako nas odrape kaznom praznih tribina do kraja.
A za danas,jebite im majku cigansko-napredno-Jagodinsku!
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Iskreno sam se nadao da će zbog "emotivne ispražnjenosti" Babunjo odmoriti malo danas. Budala ja.
Bejah ne mnogo uzbuđen danas zbog utakmice jer sam mislio da će pasti razmontiravanje kao onomad ekipe Mladosti, ali sad kad sam video sastave nekakav nespokoj me uhvati. Nadam se da je to samo zbog utakmice, a ne i zbog sastava.

Napred Crno-beli
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Unkrauter buraz odmarace babo u to nemoj da sumnjas ladice muda na njihovoj polovini,a mozda i zabije koji gol ako ga pogode.:D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Jagodina je uvek imala visoke neugodne rmpalije pozadi jake u duelu sto nam nikada nije odgovaralo.Jovancic moze biti neugodan sa prijemom lopte i odlaganjem u stranu. Da ih pritisnemo visoko i da ih otvorimo rano i nece biti brige.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Što se tiče derbija očekujem ciganima kaznu 3 utakmice, znači do kraja sezone a nama 1... To bi bilo od mene što se tiče derbija a sad da se posvetimo tituli i da poželim momcima večeras nova 3 boda:D: Srećno momci i samo pametno:šal
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Ne znam dokle ce vise neki da se cude kako se Partizanu sudi u derbijima??!! Jasno je da je Mazic evropski sudija zbog lopova iz saveza i da ga oni nisu gurali on u evropi nikad ne bi zavrsio pa makar bio 10x bolji od Koline...a logicno je sta je morao da radi da bi im usao u dupe iz kog bi se ispalio u evropu. Zato on u evropi sudi odlicno a ovde pravi greske na stetu Partizana koje bi ga kostale evrope da ovako sudi tamo....
Penal cist kao suza nije dosudio i imao je veliku srecu sto je lopta stigla do Balazica pa je te njegova kradja ostala neko vreme nezapazena. Eejjj bre jevropski sudija 2 penala u 3 sekunde nije video!! Cak ne moze da se vadi ni na cuvenu prednost jer od prekrsaja cigana do Balaziceve sanse je proslo mnogo i nije bilo uslova za bilo kakvo pustanje prednosti.
Cigani su sve zatvorili nece kurcem da mrdnu do kraja, a mi sebi ne smemo da dozvolimo ni jedan jedini kiks. Jos 5 pobeda i to 5 u nizu nadam se i da ponovo vata LS groznica pa makar bila kao i uvek precenjena....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.419
Reaction score
38.069
Nije da nije bilo slucajeva da su kompletni savezi kaznjavani - Englezi su bili na 5 godina cini mi se izbaceni onomad kad su se gurbeti okoristili o to 1991.

Medjutim, to je bio drasticni slucaj, mislim da se sanse mere promilima da se sada nesto tako dogodi...

Baš kao što si rekla, to je bio ekstreman slučaj.

E sad, koliko mene sećanje služi, ta kazna nije bila čisto volja UEFA-a, već je veliku ulogu i tome odigrala "čelična" lejdi. Nisam siguran, moguće da grešim, ali ona je tada praktično tražila takvu kaznu od evropske federacije kako bi se konačno rešio proglem huliganizma na ostrvu.

Praštajte za off.

@igor-1:
Pa upravo to i govorim, mislim da ta kazna od 5 godina nije kazna koju je UEFA sama donela.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Mislim da grešite i da je UEFA valjda kznila savez sa jednom godinom ,a Tačerka je to sama produžila na 5 godina.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Po svemu sudeci cigani nisu digli ruke od titule,"logistika" radi punom parom. Bice pakleno tesko u naredna 2 kola.

Danas se nadam pobedi od 1 : 0.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top