Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Moguce da sam ja pogresio.
Kako zavrsi taj napad, bolje da je sutne desnom u aut nego levom njima u noge.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
E vala baš!

Iako sam mislio da sam završio sa zapažanjima, sad moram opet!

Babović ič, ali ič nije uradio u finalu kupa, a non-stop objašnjava drugima kako to treba da se uradi...
Ali, non-stop!
Tako i Volkov pita mene, sa ,,150m udaljenosti,, ko je l ja treba da budem oštriji i da stisnem, pa ubrzo i sam traži izmenu jer ni on ne može (na terenu, a na splavu može, ali, o.k. nije to isto)

Ja reko sinu da je na toj utakmici Babović rupa na terenu (nema ga nigde, ni napred ni nazad, ničemu ne služi), a sin me dopunio sa: crna rupa...
Znate ono iz vasione što ,,guta,, sve oko sebe...

Dakle, nek Babović objašnjavač uradi nešto na terenu, a nek objašnjavanje ostavi nama na Forumu, a i Volkov nam, moguće je, odlazi...

Uz iskrene nade da nam neki pravi fudbaler ipak i dođe, mada to iz ove perspektive deluje nemoguće, vreme je da se povučem u ,,ilegalu,,...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
E to je već taktički potez, trener treba to da mu kaže.
Slažem se da bi šut desnom van terena bio svrsishodniji potez, barem protivnici ne bi imali kontru, mada da li si siguran da on desnom nogom može da izbaci loptu u aut?
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Bas me zanima sa kakvom ekipom cemo krenuti LS i da li pobediti barem jednu utakmicu. Ocigledno cim nas neko napadne mi smo u problemu.
EDIT : A ko zna, mozda desnom nogom slucajno i nama odigra posto levom nema sanse a da nije pas na 2 metra.

I necu vise komentarisati ovde FSV i FSS. Ali moram da kazem, FSV je toliko jak i toliko dobar da su nam na primer cetvrtoj ligi NSL , ekipe imaju po 5 kola u napred namestena. Gde se igra 3 za 6 i neko ne reaguje. Eto toliko o tom FSV.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
...

Kada vidim kako se pljuje po nasim igracima zapitam se samo ... kakva to treba da je postava da bude u FK Partizan da najvijaci budu zadovoljni.

Hajde volio bih da neko uzme i sroci kako izgleda tih idealnih 11 ali naravno realnih za Fk... jbt jel fora da se igraci omalozavaju...

Kazu ljudi nekada je bilo bolje, jeste sjecam se i ja... onog dana kada sam prvi put bio na JNA u dresu Spasica, istog onog koji je proglasen kao najgori igrac Reala u Istoriji, ali ja sam ga volio i dan danas je za mene bog otac licno...
Oni su tu, boljih nemamo i ja ih nikada necu pljuvati ...

Manje vise znamo svi da Kojic ima motoriku izrezane bukve, da je Saponjic stamen kao uveli maslacak ... da Milijin mali po default-u ima potez vise i ne zna da odigra ono sto treba... ali jbg... nemamo boljih ... treba psovati mater upravi a ne njima mukicama ...

Samo me stvarno zanima sta gro navijaca misli, kakva je to idealna postava naseg tima...
Napisati idealnih 11 je malo duža priča, pa ću da je trenutno preskočim...

Neka je Spasić i najgori igrač Reala u istoriji, ali se Real ipak zajebo da ga uzme, ali nikad se neće zajebati da uzme nekog od sadašnjih igača Partizana...
Znači, razlika je drastična. Neuporedivo je.

Ne mislim da pljujemo nekog ako smo realni, Kojiću nikada neću zaboraviti onaj pobedonosni gol protiv Zvezde u možda najuzbudljivijem derbiju koji sam ikada gledao, ali kad, kako sam kažeš taj naš fudbaler ima ,,motoriku izrezane bukve,, nikada se neću ni pomiriti sa činjenicom da nam je neko fudbalera takve motorike uvalio.

Ubeđen sam, ali ubeđen, da bi se, po istoj ceni (ili za istu platu) mogao naći bolji napadač i to u roku od dan-dva...

Znači nije to nikakvo pljuvanje Kojića, nego zdrava logika i razumno ponašanje!
Pa valjda je normalno da za profesionalni klub uzmeš napadača koji zna da uradi bar osnovne stvari sa loptom, a ne nekog ko to ne može?!

Što se tiče Babovića i izbacivanja lopte u aut desnom nogom - mišljenja sam da to on ne može - desnom nogom.
A ne bi to uradio ni levom, jer...ima želju da napravi neki lucidan potez, a ne da loptu gura u aut...
ima želju, ali često ne i sposobnost.
Ponekad - da.
Ali samo ponekad.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.459
Локација
Kej Republika
Људи, плашим се шта ће се дешавати у будућности. Не толико због играчког кадра, већ због оног што следи. Следеће сезоне цигани почињу лигу са 36 унапред загарантованих бодова. Дакле редом, новосадска Курва, суботички превртачи, јагодинска курва, терзанова ОФК курва, сурдулички брат циганин и про-Вучићеви нацисти са Бањице. То им је сигурних 36 бодова. Ту су још мафијаши из Браће Јерковић, чачанске сељачине и крушевачки љубитаљи црвено белог, које ће са клупе предводити садашњи тренер курве из подбањичког колектора. Ова три клуба су увек расположена за договор, али не тако априори као они претходно наведени. Остају Ниш, Ивањица, Нови Пазар, Чука, Лучани и ми где могу изгубити бодове. С тим да су већ почеле игрице ван терена, па Ивањица не даје дозволу Јавору да постави рефлекторе на свој стадион, због неког урбанистичког плана. Урбанизам и Ивањица у једној реченици. Јавор ће морати утакмице да игра ван Ивањице. Ми овде расправљамо кога довести а ови су решили првенство већ сад. Смењују Толета, који не зна да пословати с циганима значи бити изјебан на крају, није проблем, Толе им је средио лиценце, омогућио трансфере, наместио титулу, ја немам разлога да га жалим, али он им такав није одговарао. ПА ШТА ЋЕ ДА РАДИ ОНАЈ КОЈИ ИМ БУДЕ ОДГОВАРАО? Мракић већ две године дивља у судијској организацији, Мажић је сада члан извршног одбора ФСВ, Симовић и Кокеза ведре и облаче по Србији уз дозволу Пичкоустог, а ми се расправљамо да ли је бољи Којић или Шапоњић. Па да играју Роналдо, Меси, Суарез и Неимар, имали би проблема да освоје ЈСЛ, без обзира што би им главни конкуренти били Гаврић, Анђелковић, Цаки Стојановић и Фалкао с дупетом ко трокрилни орман. Долазе гадна времана браћо моја. Долази време наслађивања крезубе Србије, којој сем парова, Пичкоустог и стуба ништа на свету није ни битно ни свето. У кошарци су нас срушили, на реду је фудбал. Било би превише очигледно да су обе операције извели у једној години. Овако се жаба дуже кува и несвесна је да је већ мртва. Након фудбала остаје само ватерполо, али то је већ ствар технике. Можда га чак и оставе, чисто да кажу да, ето видите ватерполо, ми немамо ништа против Партизана. Иначе на месту председника савеза се очекују њихов бивши генсек и бивши председник Фудбалског савеза Србије, Небојша Крмак Лековић или дугогодишња девојка познатог естрадног уметника Предрага Живковића Тозовца.

Šta ti znaci ovo čačanske seljačine? Nisam u toku pa da mi pojasni ako nije problem.
Hvala unapred

Smenjivanje Tomoslava Rošavog me pogadja kao i kriza na bliskom Istoku, tačnije puca mi nešto.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Čupavog virtuoza nazivam Šestar. Dakle, ukopa se onom kljakavom desnom nogom u travu i onda se vrti oko nje, vrti, vrti...Lično, nemam živaca da gledam mirno njegovu igru.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Napisati idealnih 11 je malo duža priča, pa ću da je trenutno preskočim...

Neka je Spasić i najgori igrač Reala u istoriji, ali se Real ipak zajebo da ga uzme, ali nikad se neće zajebati da uzme nekog od sadašnjih igača Partizana...
Znači, razlika je drastična. Neuporedivo je.

Razlika je veca na mnogim nivoima tu se slazem, msm sada ovo vec ide u mastarije ali me bas zanimalo kakav bi to tim morali da imamo od domacih igraca iz JSL i slobodnih iz evrope...
Vjerovatno je to i off ali ajde...


A vjerujte da se za fudbal sprema bas ovaj scenario sto smo docekali u KSS, sve je to ista skola ... Ne bih rekao da me ne zanima sta ce biti sa Toletom.

PS. Raduje me ipak sto cemo gledati makar jednu utakmicu te nase klince da i mi sa strane vidimo kakvu buducnost imamo.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@milance032
Polako, zemljace, imaj razumevanja.
19 godina sirokog medijskog i javnog eksponiranja ilic magistra velimira stvorilo je percepciju da je nas gradic leglo sabanizma i seljane.
Ima tu elemenata istine, Cacak je postao preovladjujuce sirov, prljav i necivilizovan.
Sa druge strane, kao navijac Partizana, imam samo reci hvale za FK Borac.
Niko se nije tako hrabro suprotstavljao sekti, Borac od svih klubova mimo Vojvodine i nas ima najpozitivniji bilans sa govnima.
To je bar lako proveriti pre nego sto se iz nekog kutka balkanske kaljuge optuzi drugi cosak te iste kaljuge da je kaljaviji.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Чачку с љубављу

@Milanče
Двоглави је у праву. Веља Илић, бивши рокер, а сада слина БораЂорђевић,поврх свега тога мислио сам и на њихове навијаче, са капами ККК због свог играча Мајка Тамвањере и мајмунске крике упућене Диари кад је Партизан победио тамо.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Da ne pretvorimo temu u Varosarije...
Bilans FK Borac sa vecitim rivalima u prvenstvenim susretima u Cacku (prva prvoligaska sezona FK Borac, najdugovecnijeg drugoligasa u SFRJ bila je u prolece 1995):

Borac- cz 14 3 4 7
Borac- Partizan 13 1 0 12

:)
Tko cita, vrijedi
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kladionicarski receno, X mami :)
Mada, s obzirom da je Borcu utakmica imperativ, a da mj dolazimo sareni, sva tri znaka su u igri...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Shodno ovakvoj statistici,na koju ranije nisam obratio paznju,mislim da nijedan navijac Partizana ne bi imao nista protiv da bude 2 0 12
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Sve je podlozno promenama, ali ako bi iskljucili duele Borca i cigana iz 1994/95 (mec bez znacaja) i 1996/97( nikada slabiji Borac), dosli bi do zakljucka da od sezone 1999/00 nekom cesto spadaju gace kraj Morave.
Gledano u periodu 1999-2015, bilansi u Cacku su jos interesantniji:
Borac- cz 12 3 4 5
Borac- Partizan 11 1 0 10

Bilans u Bg 1995-2015:
cz- Borac 15 14 0 1
Partizan- Borac 15 12 3 0

Pazite kome zelite ispadanje, da vam se zelje ne bi ispunile.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
OJ0uIYj.jpg
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Тињак, Вињау, Свињак, Рубинштајн

Овај вињак ће имати велику вредност на аукцији за педесет година:buhaha
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Vidi se da je photoshop.Obratite paznju na dno boce,na to da je boca skroz tamna i da bi se videlo da se providi.Takodje,vide se bele ivice na grlicu(ne materice). :D Ali,slatko sam se ismejao :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top