Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Да цитирам за крај опет Душка Радовића

Лето нова искушења спрема,
лето спрема ал се срце не да.
Наша љубав заборава нема!
Довиђења, до нових победа!

Нек вас пече сунца роштиљ врели
више с леђа, мало мање спреда,
вратите се опет црно бели,
Довиђења, до нових победа!

Кад се жива термометром пење
потражите хлада или леда
док не дође право освежење
Довиђења, до нових победа!

Лето ће нам напунити торбе
плодовима шећера и меда.
Спремајте се за следеће борбе!
Довиђења, до нових победа!

Када почне фудбалска сезона,
оно наше - недеља па среда,
поздрављамо новог Шампиона!
Довиђења, до нових победа!

Кад одмора испразните чанак,
потрошите сласти све од реда,
на југу је заказан састанак!
Довиђења, до нових победа!

Новог здравља и живота пуни
вратиће се унук, отац, деда...
пролетеће јули као јуни,
Довиђења, до нових победа!

Одморите своје лепе очи,
најлепше тек треба да се гледа,
црно бела јесен злато точи!
Довиђења, до нових победа!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Желим најбржу могућу смрт ''напредњацима'' из УО и желим све најгоре у каријери маснокосом кмету са клупе!

Идиоту један маснокоси, ко ти је дозволио да се спрдаш са угледом клуба, а декларишеш се као велики партизановац, јебали те сви чланови фамилије Бабовић! 3 гола за 55мин. од чачана и изигравање лудила, са састављањем поставе.

Јебем ли ти све по списку, бескичмењаку један, због овог што си покушао данас, а знам да је по нечијој наредби. Поцркали, скотови једни!

Из ове поставе данас, ми највише 2 играча можемо да задржимо, колико смо јадни.

Скотови из УО, Вучелићу, свињарЕ, глазура, ајде да вас сад видим колико сте дослиједни... хоћете ли да уручите отказ кмету маснокосом?

А да, нећете, испунио је задатак.

Горите у паклу!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Nisam bio clan foruma u maju 2011, pa ako moze neko da se seti sta se pisalo posle utakmice Metalac- Partizan 1:1, sem sto je rezultat bio u senci proslave titule?
Hvala.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kako u revijalno namjestenoj utakmici dobijes crveni karton? Kako?
Izgleda da se trebamo polako navikavati na Grbica u spicu, koji cemo samo kurac uopste igrati te kvalifikacije. Kiza napolje pod hitno.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Citiracu sebe od ore par dana kada ste pitali gde je sada uprava da smeni Milinkivica.Rekao sam da ce ga smeniti u nedelju,misleci na to da ce Partizan danas izgubiti.

Nismo izgubili ali je i bod bio dovoljan Borcu da ne ispadne.

Normalno je da se namesta u poslednjem kolu.Jagodina bi mogla da ispadne i gle cuda,igraju 5:3 sa Tvorzicem.

Ne treba niko nista da vam prica,sami vec sve znate.Problem je sto novinari odmah ubace vesti da je namesteno da Borac pobedi,da je namesteno Vozdovac-Ofk 1 i Pazar-Cerga 2 i onda oni odmah moraju da promene pricu kako bi ispalo da nisu namestili.A najgore je kada mi kazu dtugovi,ne namesta Zvezda,sta lupas,vidis da je Ofk dobio a Zvezda izgubila.Da,da.A onda sledece kolo opet po starom.

Jedino mi je krivo sto mi nemamo nikakve informacije skoro oko toga i sto bar ne uzmemo po par hiljada evra :)
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
I ja mislim da su 1 i 3 gol Borca iz ofsajda..

Rekonstrukcija tima je neminovna ali ako se sta ozbiljno mislilo raditi u klubu to su trebali zimus uraditi pa uigravati celo prolece tim kojim zelis napasti 15mil € i staviti klub na noge..

Ali za to treba imati u klubu ljudi koji to znaju,zele,mogu i hoce..

Koliko se secam znali smo mi puci raniji od pokojnog Hajduka iz Kule i 3 komada u zavrsnici prvenstva..

Srecna nam titula...

Zivimo naredno leto u nadi da cemo da stvorimo tim koji ce dostojno predstavljati sveto ime PARTIZAN i tim koji ce uci u istoriju kao prvi koji je prestigao cigane u broju titula..
:napred Partizan:napred Partizan
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Realno je nereseno...sa ovim timom da dobijemo nekog ko se bori za ostanak u ligi?
PARTIZAN: Živković, Vulićević, Balažic, Ćirković, Petrović , Marković, Lukić, Luka, Ninković, Marinković, Grbić....+Kukolj,Ostojic,Bandalovski

Pa ovi ni na splav nisu izasli zajedno a ne na teren :wink:.

Druga je prica zasto nismo istrcali sa najjacim timom (Ilic,Drincic,Babovic,Saponjic,Kojic,Volkov,Andrija Zivkovic,Brasanac...) mada kad bundesligasi mogu da psuju bajern,mogu i ovi domaci nas...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Bio mi je loš stream, ali kao da smo prvi i treći primili iz ofsajda?

Nije do strima nego nisu prikazivali te uglove. Za treci sam skoro sto posto siguran da je iz ofsajda posto su se njega zeznuli pa prikazali jednom. A sto nam niko ne javi da ce Jagodinci i Terzicevi ici na 7+ da jednom i ja dobijem na kladionici...

I cak mislim da Dzigi nije ni pipnuo onog njihovog kad je dobio crveni, ali se slazem da je trebalo da ga izvadi, ako nista drugo, onda da ne bude igrac manje u rotaciji u prvom kolu slijedece sezone.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zasto se odmara Saponjic? Ima 17 godina igrao 7-8 utakmica u kontinuitetu i stavlja ga Kiza da se odmori.
Pa njemu treba svaki minut na terenu da stice iskustvo.

Nasi treneri i fudbalsko razmisljanje su propali skroz.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Opusteno, bez pritiska, sto rece kolega ne secam se da je neko pisao bilo sta lose posle onog meca sa metalcem kad im je trebalo za opstanak.

Najefikasnija smo ekipa sa 2.33 golova po mecu u ovoj nasoj ligi, prva sledeca ekipa je cukaricki sa 19 golova manje od nas. Kako je izgledalo u jednom trenutku ova sezona moramo biti zadovoljni novom titulom, a sad da se resi pitanje trenera i da se pojaca ekipa uz pozeljno resavanje viska igraca koji nicemu ne sluze u prvom timu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zbog ovakvog debilnog mentaliteta da se utakmice posle odlucene titule ne broje, primamo sve one glupe, nesrecne golove u evropi, sve se vraca.

Jebem mu mater kako nemaju ljudi taj mentalitet da zele da ugaze sve do kraja da se zavrsi sezona autoratitvno, a ne ovako ciganski.

Zato ce nas opet isamarati neki irski konobari.

I nemojte molim vas price o izjavi Murinja kad je Celzi izgubio posle obezbedjivanja titule, nije za poredjenje...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top