Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
255
Rekao sam vam da ne brinete, bice jos vatre. Bicemo jaki k'o zemlja. Hvala ciganima i Terzi jer su digli ku... inat nasim sns-ovcima.

Imamo i sutra za ove 'slobodnjake' na mestima gde nam gori.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ја мислим да је тај циган класична димна завјеса старог лисца Рубљева :D

Сад као цигани разбијају главу кога узимамо, док ми у тајности завршимо звјерине на штоперу и задњем везном :D

Па јесу ли Стевановић, Михајловић, Иванић потписали? Како се може то провјерити?

Сјутра чекамо слободне играче :D

П.С. Онлу јоу

Јел то поуздано знаш да наши и даље трагају?
Кад кажеш да ћемо бити јако као земља претпостављам да знаш имена која су у оптицају? Немој их откривати само реци Да или Не?
Оћемо ли бити довољно јаки да играмо ЛЕ на прољеће? :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mislim da nije ivanic potpisao.. Barem je mondo tako javio ?

Ko je ovde lud vise ;)
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
A kakvo je pravilo za slobodne igrace..? koliko ih se max moze dovesti i do kog datuma?

ma kakav cigan srednjak, nijedan im nije valjao jos od acimovica :D
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Na jednom drugom forumu se pojavio info da je Dr stopirao i Ivanica... Ako je to istina, onda nemam reci... Umesto da je u zatvoru on i dalje radi sta hoce...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ја мислим да је тај циган класична димна завјеса старог лисца Рубљева :D

Stari je to spin doktor! Ionako drzi pola medija u Srbiji, pa mu nije tesko. K'o Vesic bokte...

A od ovih nasih "bombi" mi zveci u usima, krv lipti. Totalno smo prejaki. Jos da jave Milinkovicu na kojim pozicijama su mu doveli igrace posto ni on sam ne zna. To Vazuro kralju. Ako nista, vratio si "slavne" dane ovom forumu... Gazda, ispostavi mu racun za bandwidth.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prelazni rok ipak traje do 1:00.

Lizarde, duvaj ga! :pickaciganska
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Tesko ce Ivanic kod nas.Ne stopira samo DrTr nego i jos neko jaci od njega,prema mojim informacijama.

Hm,negde sam nacuo da se nesto desava sa Babovicem. :D Cudan izostanak protiv Ofke.

Kao sto rekoh,na prosloj strani,postoji nesto vezano za strance,da ce moci jos njih da dodje.Tako da,bice jos veselo
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Gledao sam Ivanića pre dva meseca i odličan je. Ali 2 miliona ne vredi. Ni milion ne vredi. Trenutno ne, videćemo koliko će napredovati.
Sve ste rekli... gomilanje igrača... ćutimo celo leto i sad smo našli... što kažu, samo da se priča posle kako su oni dali sve od sebe ali je problem do drugog...
Ma to je to. Što kaže Goran Tomić, čovek čije postove obožavam da čitam i čiji su avatari prava umetnost: "TERAJ DALJE!"
Hvala ti na komplimentu! :ziveli
Naravno, teraj dalje, kao i smrt fašizmu - živeo Partizan, nisam baš ja izmislio ali nema veze... :D

A ako već voliš da čitaš moje postove, moram malo i da se samocitiram...

...
Evo i sastava tima:

2. Vulićević više krilo nego bek
3. Petrović više krilo nego bek
4. Luka krilo
5. Grbić krilo

6. Trujić krilo
7. Marinković krilo
8. Ninković krilo
9. Živković krilo

10. Abubakar krilo
11. Subić krilo

Rezerva: Golubović (krilo), a mogu i neki ostali pod uslovom da znaju da igraju krilo...

...
E, sad, obzirom da nam je u međuvremenu otišao Marinko, mislim da je odličan potez da nam dođe Alen (naravno - krilo)!

Pa koja je to ozbiljna fudbalska ekipa ako nema bar jednog crnca i 10 krila?! Zna se da su najopasnije akcije upravo po bokovima, teško je proći parkirane autobuse po ,,centrali,,...

Da se mi lepo prvo obezbedimo krilima (i bekovima), tj. ,,bočnim,, igračima pa da onda teramo dalje...

Obzirom da neki uticajni članovi Foruma najavljuju još lepih vesti (i da ćemo biti jaki k'o zemlja!), iskreno očekujem sutra još lepih iznenađenja!
Da l' će biti 4 zadnja vezna, tri golmana, 5 špiceva...nemam pojma, al' samo da se ozbiljno pojačamo!

Napred Partizan, gazi, melji!

:napred Partizan :šal :napred Partizan :BB :BB :BB :D:
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.311
Reaction score
34.618
Локација
vaginamandibularia
Da mu se zahvalim sto nam je ustedeo 2 miliona evra, i da mu pozelim sto raniji zavrsetak karijere.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
SNS UO say hello to you :D

middle_finger.jpg
 
Последња измена:

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.230
Reaction score
4.064
Локација
Uvek uz Partizan
Kad sam pre desetak godina igrao menadžera na početku igre sam ovako slao ponude svima koji mi padnu na pamet, pa šta upali upali. Na kraju nit imaš izbalansiran tim, a shvatiš i da budžet nije neograničen.

Valjda će ovo izaći na dobro što uradi naš klub danas, a da je puno nelogičnosti i da je trebalo ranije juriti igrače mislim da je to svima jasno.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.056
Ma trebali smo pustiti Luku u utakmici sa Vojvodinom da zaradi platu, da mu prebije pickicu. Flaster i batina sve vreme.
Odbili 2 miliona eura?! Hahahaha, TOP! Ovo je vest decenije. Partizan ponudio za nekoga 2 miliona, i odbijeno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.906
Reaction score
13.793
Nikola Lekovic, Aleksandar Subic i Alen Stevanovic sigurni....za nasu ligu odlicni, a za Evropu...Bog zna samo...
Ako ostanemo bez kvalitetnog zadnjeg veznog..:pop Dzabe sve...ko tvrdjava bez kapije...a daleko smo od tvrdjave...
.
Mediji vec satima seru, obrcu, zavrcu i dok ne vidim na nasem sajtu zvanicnu potvrdu i to pojacanje sa salom ne evrujem nista. Dva miliona sns daje za Ivanica ?? ..hehe...sigurno....

A mrtva, jajarska, lopovska uprava da lepo odgovori zasto nije sve ovo moglo da se zavrsi posle Steaua, a pre Bate ??? Cemu kog mog sad jurnjava !!??
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Статус
Затворена за писање одговора.
Top